Wyniki wyszukiwania dla:

alicja jasińska

Liczba wyników: 124

Andrzej Piaseczny na planie

Andrzej Piaseczny na planie "The Voice Senior"

Gwiazdy
Już wkrótce na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje "The Voice Senior", nowa odsłona muzycznego talent show. TVP zachęcona sukcesem "Sanatorium miłości" zdecydowała się pójść śladem nadawców telewizyjnych z Holandii, Niemiec oraz Rosji i stworzyć osobną wersję muzycznego programu wyłącznie dla osób powyżej 60. roku życia. Choć skład jurorski nie był do końca znany, Andrzej Piaseczny opubikował film z pełnym składem mentorów. Piosenkarzowi towarzyszyła Urszula Dudziak, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk.
Alicja Majewska o roli w

Alicja Majewska o roli w "The Voice Senior": "Będę szukać radości śpiewania"

Gwiazdy
Alicja Majewska jest niewątpliwie jedną ze zdolniejszych polskich wokalistek. 71-latka nadal nagrywa płyty i koncertuje. Artystka wciąż może liczyć na lukratywne propozycje zawodowe. Majewska kilka dni temu przez pomyłkę zdradziła, że została jedną z jurorek "The Voice Senior". Piosenkarka zapewnia, że nie lubi oceniać występów innych osób. Majewska liczy jednak, że seniorzy, którzy zgłoszą się do show odpowiednio dobiorą repertuar, aby się nie ośmieszyć. Sprawdzi się w roli mentorki?
Alicja Majewska JURORKĄ w

Alicja Majewska JURORKĄ w "The Voice Senior"! "Wiem coś na ten temat"

Gwiazdy
TVP, po sukcesie programu Sanatorium miłości, postanowiła pójść za ciosem i przygotować dla seniorów kolejny format. Tym razem emeryci mieliby okazję pochwalić się talentem wokalnym. Prowadzenie formatu ma być powierzone Marcie Manowskiej. Rinke Rooyens, który zajmuje się produkcją show, zapewnia, że będzie to nostalgiczna podróż, która połączy pokolenia. W kuluarach mówi się o zaangażowaniu do programu Maryli Rodowicz. Nieoczekiwanie swój udział w produkcji zdradziła inna piosenkarka. Alicja Majewska w jednym z wywiadów niechcący wyznała, że przyjęła propozycję jurorowania w muzycznym show. Artystka dość szybko wycofała się z opowiadania o programie, zasłaniając się brakiem znajomości kontraktu. Zobaczycie.
Zbyt krótkie wędzidełko trzeba podciąć, zwłaszcza u malucha

Zbyt krótkie wędzidełko trzeba podciąć, zwłaszcza u malucha

Psychologia
Gdy noworodek ma problemy ze ssaniem, nie radzi sobie z piersią, jest głodny i niespokojny, rodzice powinni zasięgnąć nie tylko porady pediatry, ale też - neurologopedy. To on potrafi ocenić, czy wędzidełko nie jest zbyt krótkie. Bo to najczęstsza przyczyna problemów  z karmieniem. Bywa, że jednorazowe podcięcie nie wystarczy, dlatego logopeda i psycholog, Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska radzi, aby z malcem wybrać się na ponowną kontrolę.
Jąkanie dzieci i dorosłych: wiemy, które łatwiej wyleczyć

Jąkanie dzieci i dorosłych: wiemy, które łatwiej wyleczyć

Psychologia
Jąkanie to problem, który dotyczy niewielkiej grupy dzieci i jeszcze mniejszej - dorosłych. Ale zaburzeń płynności mowy trudno jest nie zauważyć. Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska, psycholog i logopeda tłumaczy, jak wygląda terapia maluchów, a jak - dorosłych i wyjaśnia skąd bierze się jąkanie. Wbrew pozorom jest bardzo połączone ze stylem życia i wychowania. 
Laptop i komórka nie są zabawkami!

Laptop i komórka nie są zabawkami!

Psychologia
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rekomenduje, aby dzieci do 12 miesiąca życia nie miały w ogóle styczności z ekranami. Zero telewizji, bajeczek na komórce, laptopie czy gier na na tablecie. Potem -  maksymalnie godzina dziennie przed ekranem i przynajmniej trzy godziny spędzone w ruchu. Dlaczego? Bo u dziecka rozwój motoryczny i psychiczny są połączone. Maluch, który siedzi przed telewizorem będzie miał problemy nie tylko ze zdobywaniem kolejnych sprawności fizycznych, ale też mówieniem. W jaki sposób oglądanie telewizji wpływa na rozwój małych dzieci tłumaczy psycholog i logopeda, Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska. 
Do jakiego specjalisty pójść, gdy dziecko nie mówi?

Do jakiego specjalisty pójść, gdy dziecko nie mówi?

Psychologia
Logopeda, neurologopeda, surdologopeda, a może psycholog? Specjalistów od zaburzeń mowy jest wielu. Dlatego rodzice często nie wiedzą, do kogo zwrócić się o pomoc. Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska, neurologopeda i psycholog rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Alicja Bachleda-Curuś znowu randkuje.

Alicja Bachleda-Curuś znowu randkuje. "Ma swój typ: lubi bogatych" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Alicja Bachleda-Curuś bez wątpienia należy do grona tych kobiet, które nie mają szczęścia w miłości. Niestety, jej dotychczasowe związki, mimo usilnych starań, szybko przechodziły do przeszłości. Trzeba jednak przyznać, że aktorka ma raczej w zwyczaju lokowanie swoich uczuć w mężczyznach, którym nie można zarzucić braku popularności, czy pieniędzy, czego idealnym przykładem są jej relacje m.in. z Colinem Farrellem czy Marcinem Gortatem. Jak się ostatnio okazało, 35-latka nie zamierza się poddawać w poszukiwaniu tego jedynego i kolejny raz postanowiła dać szansę miłości. Ostatnimi czasy huczy od plotek na temat jej bliskiej relacji z Sebastianem Kulczykiem. W najnowszej Klice Pudelka opowiemy nie tylko o nowej miłości Bachledy-Curuś, ale i o kontrowersyjnej książce Małgorzaty Rozenek-Majdan, kolejnym partnerze Edyty Górniak czy o najgłośniejszej imprezie tego sezonu. Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Agnieszka Smoczyńska o sukcesie filmu

Agnieszka Smoczyńska o sukcesie filmu "Fuga": Miałam świadomość, że to był dla mnie sprawdzian

Polska
Agnieszka Smoczyńska wyreżyserowała film "Fuga", do którego scenariusz napisała odtwórczyni głównej roli, Gabriela Muskała. Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?[opis dystrybutora kino]
Klara Bielawka o roli w filmie

Klara Bielawka o roli w filmie "Fuga": Wspaniale było podziwiać Gabrielę Muskałę na planie

Polska
7 grudnia do kin wchodzi film "Fuga". O swojej roli opowiedziała nam Klara Bielawka.Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?[opis dystrybutora kino]
Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

Niektórzy nigdy nie chcą być odnalezieni. Wtedy zgłaszają się na policję

Styl życia
Jak mówi Alicja Tomaszewska, niektórzy zaginieni nigdy nie chcą zostać odnalezieni. Wtedy radzi im zgłosić się na policję, aby rodzina dokładnie wiedziała, że poszukiwany żyje, ale nie chce mieć z nimi kontaktu.
#11 pytań: Pracowała na Komendzie Głównej Policji. Dwie historie szczególnie zapadły jej w pamięć

#11 pytań: Pracowała na Komendzie Głównej Policji. Dwie historie szczególnie zapadły jej w pamięć

Styl życia
Alicja Tomaszewska pracowała na Komendzie Głównej Policji w wydziale kryminalnym. Zajmowała się osobami zaginionymi. Mariannie Fijewskiej opowiedziała o dwóch sprawach, które szczególnie zapamiętała.
Alicja Węgorzewska:

Alicja Węgorzewska: "Nie zostałam za granicą, bo chciałam się czuć u siebie"

Gwiazdy
Od czasu do czasu można usłyszeć głosy, jakoby Polska nie była w stanie wyprodukować gwiazd na światowym poziomie. Niestety, twórcy takich opinii ograniczają się zapewne jedyne do muzyki popularnej i piłki nożnej, ponieważ na wielu innych polach działalności Polacy odnoszą od lat spektakularne sukcesy. Za przykład może posłużyć Alicja Węgorzewska, posiadająca niesamowity głos śpiewaczka operowa, ceniona na całym świecie za swoje niezwykłe umiejętności. Artystka zdradziła ostatnio, iż bardzo ceni sobie to, że może mieszkać w wolnej Polsce, ponieważ czuje się tu u siebie. To dlatego zrezygnowała z osiedlenia się za granicą, gdzie przez wiele lat pracowała.
Majewska o sobie:

Majewska o sobie: "Nie mam czasu, żeby spokojnie się zestarzeć"

Gwiazdy
Alicja Majewska jest niewątpliwie jedną ze zdolniejszych polskich wokalistek. W maju tego roku piosenkarka skończyła 70 lat i choć swoją karierę zakończyła już przeszło 20 lat temu, wydając ostatnią płytę "Świat w kolorze nadziei", wciąż może liczyć na propozycje zawodowe. Dla Majewskiej czas jest nadzwyczaj łaskawy. Jak na swój wiek, artystka prezentuje się naprawdę dobrze. Jak twierdzi sama Alicja, po prostu nie ma czasu na starość:Nie mam czasu przysiąść, żeby spokojnie się zestarzeć - wyznaje gwiazda. Wygląda na swój wiek?
Przyrodnia siostra Julii Wieniawy:

Przyrodnia siostra Julii Wieniawy: "Nie zamierzam rywalizować z siostrą"

Gwiazdy
Alicja Wieniawa-Narkiewicz wcieli się w jedną z ról w nowym serialu "Oko za oko". Nastolatka przyznała w rozmowie z WP Teleshow, że nie ma zamiaru być lwicą salonową jak siostra. Zobaczcie jej pierwszy wywiad!
Faux pas Dereszowskiej na festiwalu w Wenecji.

Faux pas Dereszowskiej na festiwalu w Wenecji. "Jej suknia była plagiatem"

Gwiazdy
Na tegorocznym festiwalu w Wenecji nie zabrakło polskich akcentów. Na czerwonym dywanie pojawiły się między innymi: Anna Dereszowska, Jessica Mercedes, Małgorzata Bela, Alicja Ruchała czy Kasia Smutniak. Niestety, większość naszych celebrytek udział w prestiżowym wydarzeniu zawdzięcza kontraktom z różnymi markami, a nie zawodowym osiągnięciom. Gwiazdy w roli ambasadorek miały swoje trzy minuty na czerwonym dywanie. Niestety nie obyło się bez kilku wpadek. Anna Dereszowska jako ambasadorka karty kredytowej pojawiła się w kreacji, która okazała się plagiatem. O niezręcznych sytuacjach podczas pozowania polskich celebrytek opowiedzieliśmy w najnowszej Klice Pudelka. Posłuchajcie.
Żyją jak na bombie. Epileptycy są nadal niezrozumiani i wytykani palcami

Żyją jak na bombie. Epileptycy są nadal niezrozumiani i wytykani palcami

Zdrowie
Alicja Sztygowska od 15 lat żyje z padaczką. Nie pomaga jej to w życiu codziennym, bo trudno osobom z epilepsją znaleźć pracę i ją utrzymać. Alicja ataków doświadcza zazwyczaj w ostatniej fazie snu. Ze względu na siłę bólu, traci przytomność i nie pamięta momentu, gdy ciało spina się w charakterystyczny sposób. Młoda kobieta stara się tłumaczyć innym, jak żyje się z epilepsją i co ludzie powinni wiedzieć na jej temat.
Cała prawda o życiu epileptyka.

Cała prawda o życiu epileptyka. "Najgorszy jest strach"

Styl życia
Alicja Sztygowska choruje na padaczkę od 15 lat. Jednak choroba nie przeszkadza jej w działaniu na rzecz epileptyków i społeczeństwa. Sztygowska jest autorką strony "Co te Padaki robią?". Aby mieć większe pole do działania wstąpiła do Stowarzyszenia Inicjatywa Mieszkańców Białołęki (IMB) i startuje jako kandydatka do Rady Dzielnicy Białołęki. Dzięki temu, razem ze Stowarzyszeniem planuje cykl imprez i lekcji uświadamiających dla nastolatków.
Ruchała kołysze się na rowerze po warszawskich ulicach

Ruchała kołysze się na rowerze po warszawskich ulicach

Gwiazdy
Alicja Ruchała, 29-letnia modelka robiąca rozbieraną karierę w amerykańskich magazynach dla mężczyzn, nie jest zbyt dobrze rozpoznawalna w Polsce. Dlatego celebrytka każdą okazję spotkania z fotoreporterami stara się wykorzystać jak najlepiej. Kilka dni temu wybrała się na wycieczkę ulicami Warszawy. Na umówione spotkanie postanowiła dotrzeć na rowerze. Niestety w umówionym miejscu nikt nie czekał na Alicję. Niepocieszona Ruchała postanowiła poprawić sobie nastrój kilkoma pozami przy rowerze przed paparazzi.
Jak żyją freeganie? Wybraliśmy się na łowy po śmietnikach

Jak żyją freeganie? Wybraliśmy się na łowy po śmietnikach

Kuchnia
Jedzenie, które ktoś wyrzucił, oni zjadają. Nigdy niczym się nie zarazili, ani nic im się nie stało. A mimo to, wciąż freeganizm wzbudza kontrowersje. Nasza dziennikarka Alicja Jasińska wybrała się na łowy z jedną z freeganek i poznała od kulis to zjawisko.
Data przydatności do spożycia. Nie wszystkie produkty, które ją przekroczyły, musisz wyrzucić

Data przydatności do spożycia. Nie wszystkie produkty, które ją przekroczyły, musisz wyrzucić

Styl życia
"Należy spożyć do" i "najlepiej spożyć przed końcem" - czym różnią się te dwie informacje i jakie produkty możemy spokojnie spożywać, nawet jeśli liczby na opakowaniu sugerują, że są przeterminowane? O tym z dziennikarką WP Kobiety Alicją Jasińską rozmawiała dietetyk Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne