Wyniki wyszukiwania dla:

aktorstwo

Liczba wyników: 133

Danuta Stenka:

Danuta Stenka: "Kręcenie scen erotycznych nie należy do przyjemności"

Gwiazdy
Danuta Stenka już od ponad kilkunastu lat cieszyć się może statusem topowej polskiej aktorki. Jednak pomimo niebywałego talentu i doświadczenia, artystka przyznaje, że nadal ubolewa nad skromną ilością ambitnych propozycji zawodowych w filmie dla jej równolatek. 57-latka od kilku sezonów występuje w serialu "Diagnoza". Na potrzeby serialu Stenka musiała wystąpić w kilku scenach łóżkowych. Gwiazda przyznała, że kręcenie scen erotycznych bywa krępujące nawet dla doświadczonych aktorek.
Julia Wróblewska WYŚMIAŁA swojego chłopaka:

Julia Wróblewska WYŚMIAŁA swojego chłopaka: "Bardzo stresował się na ściance"

Gwiazdy
Julia Wróblewska to doskonały przykład gwiazdy, której popularność nie ma nic wspólnego z sukcesami zawodowymi. Jak na razie największym osiągnięciem 20-latki była rola w wątpliwej jakości komedii romantycznej. Od kilku lat Julka jest zapraszana do celebryckich programów i zwraca na siebie uwagę swoimi wpadkami w sieci. Dwa miesiące temu 20-latka postanowiła pochwalić się nową miłością. Od ponad pół roku spotyka się z studentem Akademii Sztuki Wojennej. Julka nie tylko pokazała ukochanego w social mediach, ale również zabrała go ze sobą na ściankę. Jego debiut przed paparazzi bardzo ją rozbawił.
Paweł Kowal o Zełenskim: aktorstwo to jego atut. Były wiceszef MSZ ocenia wybór Ukraińców

Paweł Kowal o Zełenskim: aktorstwo to jego atut. Były wiceszef MSZ ocenia wybór Ukraińców

Polska
  - Wszyscy wypominają mu kwestię aktorstwa. Mnie to irytuje, bo to jest zawód strasznie przydatny w polityce. To pomogło Reaganowi, to nawet Wojtyle pomogło jako papieżowi. To jest duży atut Zełenskiego – mówi o nowym prezydencie Ukrainy prof. Paweł Kowal z Instytutu Studiów Politycznych PAN. Były wiceminister spraw zagranicznych będzie gościem najnowszego odcinka "Racji Stanu" w środę o 20:00. W rozmowie z Michałem Kobosko mówił również m.in. o polityce zagranicznej premiera Morawieckiego oraz o rozszerzeniu zaangażowania wojskowego USA w Polsce.
Dygant żali się na trudy aktorstwa:

Dygant żali się na trudy aktorstwa: "Nie jestem nigdzie na etacie. Nie mam nic"

Gwiazdy
Agnieszka Dygant z dużą ostrożnością mówi o planach zawodowych na 2019 rok. Aktorka przyznaje, że nie jest nigdzie zatrudniona na stałe, więc nowy rok zawsze zaczyna z czystą kartą i nadziejami na owocne projekty. W ostatnim czasie Dygant doskonale odnalazła się w produkcjach Patryka Vegi, gdzie udowadniała, że jest otwarta na wiele aktorskich wyzwań. Celebrytka ze smutkiem przyznała, że aktorstwo to trudna profesja. Nic nie jest pewne i nic nie jest dane raz na wiele lat. Ciągle trzeba się starać o kolejne projekty i udowadniać swoje umiejętności. Aktorka stara się jednak dostrzec plusy braku stałego zatrudniania w możliwości wyjazdu na wakacje w każdej chwili.
Mroczek wizualizuje sobie aktorstwo:

Mroczek wizualizuje sobie aktorstwo: "Moje życie tak się potoczyło"

Gwiazdy
Marcin Mroczek razem z bratem bliźniakiem od 18 lat gra w serialu M jak miłość. Zdaniem celebryty, bracia Zduńscy stali się jednymi z największych gwiazd produkcji. Choć 36-latek nie ma za wiele wspólnego z aktorstwem, a skończył Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, to nie przestaje snuć marzeń o występach na deskach teatru. Trzy lata temu zadebiutował w sztuce "Mayday 2", a od niedawna razem ze swoim bratem wciela się w rolę detektywa Blogginsa w spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń". 1/2 Mroczków zapewnia, że scena niezwykle go ekscytuje oraz mobilizuje do ciężkiej pracy. Dodał, że tylko w ten sposób może doskonalić swój zawodowy warsztat.
Zielińska apeluje do Polek:

Zielińska apeluje do Polek: "Żeby być szczęśliwym, trzeba mieć skrzydła"

Gwiazdy
Katarzyna Zielińska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych chwilami spędzonymi w gronie przyjaciółek. Aktorka podkreśla, że do szczęścia każdej kobiecie potrzebne są marzenia oraz możliwość ich realizacji. Celebrytka dodaje, że szczególne wsparcie powinny okazywać sobie kobiety. Przypomina, że choć jest gotowa na wiele poświęceń dla swojej rodziny, nie zapomina o własnych potrzebach i emocjach. Zielińska ubolewa, że większość Polek nadal żyje w przekonaniu, że ich obowiązkiem jest poświęcenie się rodzinie. Aktorka zaapelowała, by nie zapominać o własnym szczęściu i chęci samorealizacji.  
Nino o biznesie: znany aktor miał sieć restauracji. Splajtował

Nino o biznesie: znany aktor miał sieć restauracji. Splajtował

Polska
Zanim Marek Kondrat rzucił aktorstwo i zajął się importowaniem win, przez blisko dekadę był współwłaścicielem sieci restauracji. Biznes restauracyjny nie przetrwał, dziś Marek Kondrat mówi Nino Dżikiji, czego nauczyła go ta porażka.
Kondrat: degustacja win to praca, nie balanga

Kondrat: degustacja win to praca, nie balanga

Polska
Znany aktor kilka lat temu aktorstwo zamienił na biznes. Dziś z powodzeniem importuje wina z całego świata. Nino Dżikiji opowiada jak wybiera trunki do oferty swoich sklepów i dlaczego degustacja win to praca, nie balanga.
Rosati znowu narzeka:

Rosati znowu narzeka: "To faceci zawsze grają główne role"

Gwiazdy
Weronika Rosati kończy rok w nie najlepszym nastroju. Aktorka wdała się w publiczną awanturę z Magdą Gessler oraz Krystyną Demską-Olbrychską odnośnie byłego partnera.Celebrytka niedawno udzieliła wywiadu dla kolorowej prasy, w której narzekała na samotne macierzyństwo oraz wady Roberta Śmigielskiego. Rosati postanowiła ponarzekać również na problemy w zawodzie aktorki. Z żalem stwierdziła, że przyzwyczaiła się do faktu, że to mężczyznom najchętniej powierza się główne role. Kogo jeszcze będzie obwiniać za brak postępów w karierze?
Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

Polska
Trenerka przyznaje, że branża filmowa jest zainteresowana jej osobą, ale z dużym dystansem podchodzi do planów zrealizowania filmu fabularnego o swoim życiu i sukcesach.
Wieniawa próbuje wkupić się w łaski Kożuchowskiej?

Wieniawa próbuje wkupić się w łaski Kożuchowskiej? "Jest autorytetem!"

Gwiazdy
Julia Wieniawa zadebiutowała siedem lat temu rolą dziewczyny Adama Zdrójkowskiego w Rodzince.pl. Ukochana Antka Królikowskiego póki co najbardziej skupia się na lansowaniu na ściankach, imprezowaniu oraz podpisywaniu kolejnych kontraktów reklamowych. Aktorka mimo to z wyjątkową czułością wspomina początki kariery. Goszcząc w programie 5 Głębszych, zachwycała się obsadą serialu, od którego zaczęła się jej przygoda z show biznesem. Wieniawa wyznała, że doskonale czuje się na planie produkcji, ponieważ może podglądać pracę Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, którzy są dla nie autorytetem i zawsze chętnie udzielą jej kilku wskazówek.
Grochowska:

Grochowska: "Kobietom łatwiej jest wykonywać zawód aktorki"

Gwiazdy
Agnieszka Grochowska od wielu lat stroni od celebryckiego świata. W jednym z wywiadów wyznała, że Polska przyjęła dość dziwne standardy, jeśli chodzi o chodzenie na bankiety. Aktorka nie uważa, by ilość przekładała się na jakość. Gwiazda woli skupić się na rozwijaniu własnej kariery i komentowaniu jedynie doświadczeń związanych z aktorstwem. Zdaniem Grochowskiej zawód aktorki jest dla kobiet znacznie łatwiejszy ze względu na ich naturalną emocjonalność. Grochowska przyznała, że zdarzają się role męczące psychicznie, jednak nie chce wynosić negatywnych emocji z planu zdjęciowego do domu.  
Stenka reklamuje się:

Stenka reklamuje się: "Marzy mi się rola wiejskiego babona albo kogoś chorego psychicznie"

Gwiazdy
Danuta Stenka obecna jest w polskim show biznesie od ponad trzydziestu lat. Mimo to aktorka czuje niedosyt, ponieważ uważa, że została zaszufladkowana i od lat wydeptuje ścieżki, które już dobrze zna. Przekonuje, że istnieje wiele ról, które chętnie by zagrała. Stenka wyznała, że jej marzeniem jest rola prostej, wiejskiej kobiety lub osoby chorej psychicznie. W najnowszym wywiadzie żaliła się, że do tej pory nikt nie zaproponował jej roli "tłumoka"... Myślicie, że ktoś spełni w końcu marzenie aktorki?
Popławska zapewnia:

Popławska zapewnia: "Moje życie niewiele różni się od życia każdej innej Polki"

Gwiazdy
Magdalena Popławska należy do grona jednych z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Artystka jest wielokrotną laureatką nagród w konkursach teatralnych i piosenki aktorskiej. Gwiazda podkreśla, że bez problemu potrafi utrzymać balans między obowiązkami zawodowymi i życiem prywatnym. Lubi też prozę życia, bo paradoksalnie pomaga jej odprężyć się po stresie związanym z pracą. Aktorka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że mierzy się z problemami jak każda inna matka. Popławska pożaliła się również na wiele krzywdzących mitów dotyczących jej zawodu. 
Niepocieszona Stenka:

Niepocieszona Stenka: "Tkwię w zawodowej szufladce"

Gwiazdy
Danuta Stenka w najnowszym wywiadzie wyznała, że przez wiele lat producenci filmowi uważali ją za artystkę pasującą do ról kobiet szlachetnych i romantycznych, dlatego nie angażowano jej nawet do filmów komediowych. Zdaniem 56-latki zaszufladkowanie to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić aktorowi. Stenka twierdzi, że sama od wielu lat tkwi w tego rodzaju zawodowej szufladzie. Aktorka żali się, że propozycję wcielenia się w czarny charakter na małym ekranie otrzymała dopiero od producentów serialu "Diagnoza".
Oświeciński żali się na aparycję:

Oświeciński żali się na aparycję: "Pomylono mnie z płatnym mordercą"

Gwiazdy
Tomasz Oświeciński kilka lat temu zapragnął zaistnieć w polskim show biznesie jako aktor. Znajomość z Patrykiem Vegą szybko zaowocowała propozycją ról mało rozgarniętych osiłków. Celebryta postanowił swoją karierę zbudować na charakterystycznym wyglądzie oraz opowiadaniem w mediach o kulisach pracy jako ochroniarz w klubach. Monstrualne mięśnie Oświecińskiego jednak nie wszyscy odbierają pozytywnie. Aktor w najnowszym wywiadzie wyznał, że przez wiele lat recepcjonistka z jego siłownia sądziła, że pracuje jako... płatny morderca.Dziwicie się?
Zakościelny zachwyca się rolą lekarza:

Zakościelny zachwyca się rolą lekarza: "Jestem wrażliwszy na ludzkie problemy ze zdrowiem"

Gwiazdy
Maciej Zakościelny od trzech sezonów wciela się w postać chirurga Michała Wolskiego w serialu Diagnoza. Aktor wyznał, że dzięki roli lekarza odkrył, jak ciekawy jest świat medycyny i system opieki zdrowotnej. Zakościelny tak bardzo wczuł się w rolę, że coraz chętniej poznaje nowe przypadki medyczne. W najnowszym wywiadzie podkreśla, że w ten sposób kwestia zdrowia otaczających go ludzi stała mu się znacznie bliższa. Rola chirurga obudziła w nim również pokłady nowej wrażliwości....
Doda wróci do aktorstwa?

Doda wróci do aktorstwa? "Każda jej rola wzbudzi więcej emocji niż rola Małgorzaty Kożuchowskiej"

Gwiazdy
Kilka miesięcy temu na pierwsze strony gazet powróciła "afera dubajska". Wszystko za sprawą książki wydanej przez Piotra Krysiaka, w której ujawniono kulisy seksafery związanej z polskimi modelkami z Instagrama. Cały nakład został wyprzedany w niecałą dobę, co przykuło uwagę Doroty Rabczewskiej. Aspirująca na producentkę filmową celebrytka prowadzi obecnie rozmowy dotyczące wykupienia praw do scenariusza filmu o "Dziewczynach z Dubaju". Zdaniem Dody oraz jej męża opowieść o polskich modelkach i luksusowych wyjazdach to idealny materiał na "kinowy przebój". Choć Rabczewska po udziale w filmie Władysława Pasikowskiego zapewniała, że aktorstwo pozostawi profesjonalistom, pojawiły się słuchy, że w scenariuszu będzie przewidziana rola również dla piosenkarki. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy, w kogo mogłaby wcielić się celebrytka.
Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Polska
Choć wcześniej grywała już w filmach i spektaklach, to na dobre zaistniała w 2001 roku. Wcieliła się wówczas w Yennefer, ukochaną Wiedźmina (Michała Żebrowskiego). Nie zabrakło scen łóżkowych i nagości. Aktorka pokazała wówczas piersi, o czym do dzisiaj nie zapomnieli fani. W rozmowie w łóżku, Grażyna Wolszczak opowiedziała czym jest dla niej aktorstwo i jak wspomina sceny nagości z kultowego filmu.
Julia Kamińska walczy o nowe kontrakty:

Julia Kamińska walczy o nowe kontrakty: "Nie boję się kontrowersyjnych ról"

Gwiazdy
Julia Kamińska popularność zdobyła dzięki roli tytułowej BrzydUli kilka lat temu. Od tej pory aktorka obsadzana jest głównie w roli cukierkowych bohaterek, które najczęściej padają ofiarą czarnych charakterów. Choć producenci kojarzą Kamińską głównie z komediowych repertuarem, kilka razu udało jej się nieco oderwać od utartego wizerunku. W najnowszym wywiadzie przyznała, że nie miałabym problemu zagrać kontrowersyjnej roli, jednak z żalem wyznała, że takie są jej proponowane sporadycznie. Aktorka dodała, że chętnie wystąpiłaby w filmie o skandalizującej tematyce.Myślicie, że to czas, by zainteresował się nią Patryk Vega?
Arciuch grzmi:

Arciuch grzmi: "Amatorzy zabierają pracę dyplomowanym aktorom"

Gwiazdy
Tamara Arciuch nie kryje rozczarowania sytuacją polskich produkcji, w których coraz częściej pojawiają się osoby bez odpowiedniego przygotowania. Aktorka wyznała, że blogerzy, celebryci, tancerzy czy piosenkarze bardzo powierzchownie podchodzą do gry aktorskiej i skupiają się jedynie na wypowiedzeniu kwestii. Arciuch zaapelowała do innych, by podjąć walkę amatorami. Myślicie, że ktoś się tym przejmie?
poprzednie1 2 3 4 5 ... 7następne