Wyniki wyszukiwania dla:

aktorstwo

Liczba wyników: 133

Siwiec: koleżanka znalazła mi miejsca i daty castingów u Tarantino

Siwiec: koleżanka znalazła mi miejsca i daty castingów u Tarantino

Gwiazdy
Natalia Siwiec po tym, jak zagrała w sztuce O co biega, chce dalej realizować swoje marzenie o zostaniu aktorką. Na razie ma za sobą rolę niezbyt rozgarniętej gosposi Idy, dla której, jak twierdzi, "poświęciła całe wakacje". Decyzji o "zrezygnowaniu z wielu rzeczy" najwyraźniej nie żałuje. Teatr to nie wszystko. Natalia chce zagrać u Tarantino.
Kaczorowska: chciałabym zagrać jakiś czarny charakter

Kaczorowska: chciałabym zagrać jakiś czarny charakter

Gwiazdy
Agnieszka Kaczorowska miała 7 lat, gdy po raz pierwszy wystąpiła w "Klanie". Rola Bożenki jak do tej pory jest jedyną, jaką miała okazję grać. Agnieszka ma nadzieję, że dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami" uda jej się zerwać z tym wizerunkiem. Okazuje się, że ma jeszcze jeden pomysł.
Dykiel: młodzież źle robi idąc na studia aktorskie

Dykiel: młodzież źle robi idąc na studia aktorskie

Gwiazdy
Bożena Dykiel gra już od 44 lat. Młodym ludziom odradza jednak tę ścieżkę kariery. - Nie wiem, czy dziś wybrałabym aktorstwo. To bardzo ciężki kawałek chleba. Trzeba być w gotowości przez wszystkie lata. Czy się ma 20 lat, czy 25, czy 40, czy 67. Młodzież źle robi idąc na studia aktorskie. Wybitnych osób zawsze jest kilka, a reszta to drugi rząd - oceniła 67-latka.
Socha: przed nami 6. sezon

Socha: przed nami 6. sezon "Przyjaciółek", nie czytałam jeszcze scenariusza

Gwiazdy
Serial "Przyjaciółki" jest jednym z większych sukcesów Polsatu. Niezbyt dobrej "popularności" dodał mu niestety wypadek Joanny Liszowskiej, odtwórczyni jednej z głównych ról, która wsiadła pijana za kierownicę i staranowała dwa auta. Teraz trwają dyskusje, czy nie lepiej będzie uśmiercić jej bohaterki. Na nowy sezon czeka za to Małgorzata Socha.
#nocoty: Janda nie akceptuje partnera córki

#nocoty: Janda nie akceptuje partnera córki

Gwiazdy
Maria Seweryn i Krystyna Janda to nie tylko córka i matka, ale także najlepsze przyjaciółki. Poza więzami krwi, łączy je również pasja, jaką jest aktorstwo. Obie od zawsze wspierają się w pracy nad swoimi teatrami. Od kilku tygodni ich współpracownicy są jednak przerażeni. Panie w zasadzie ze sobą nie rozmawiają, a każdy ich kontakt kończy się awanturą. Wszystko przez mężczyznę.
Pierwszy występ z

Pierwszy występ z "Małych Gigantów"

Gwiazdy
Już wkrótce na antenie TVN-u pojawi się nowy format talent show. W Małych Gigantach wystąpią dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Będą rywalizować w drużynach wyłonionych na podstawie talentów, które przejawiają: taniec, śpiew, aktorstwo i zdolności recytatorskie. W jury zasiądą Kuba Wojewódzki, Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Chylińska. Mamy nagranie jednego z występów, który pojawi się w pierwszym odcinku show. 9-letnia córka Mariusza Totoszki, finalisty Idola i uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo, swoim występem wokalnym zachwyciła Kubę Wojewódzkiego: Jesteś małym futerałem na wielką artystkę. Moje serce jest z Tobą. Jesteś znakomita ? ekscytował się.
Stenka: zbrodnie z miłości częściej popełniają mężczyźni

Stenka: zbrodnie z miłości częściej popełniają mężczyźni

Polska
Danutę Stenkę chyba znudziło aktorstwo, bo postanowiła poprowadzić program telewizyjny. Od środy przedstawia historie ludzi, którzy "kochają za mocno". - Chciałam wziąć udział w projekcie, który uświadamia ludziom, do czego mogą doprowadzić jakieś niewinne historyjki - mówi aktorka.
poprzednie 1 ... 3 4 5 6 7 następne