Wyniki wyszukiwania dla:

aktorstwo

Liczba wyników: 133

Moro żali się:

Moro żali się: "Często płaczę, bo jest ciężko na planie"

Gwiazdy
Joanna Moro porusza się raczej po obrzeżach show biznesu. Próby reaktywowania kariery na miarę roli Anny German, jak do tej pory nie przynoszą rezultatów. Aktorka wzięła udział w kolejnym castingu i zobaczymy ją w serialu Lifting, który pojawi się pod koniec sierpnia w aplikacji EskaGo. Dziewięcioodcinkowa seria ma składać się z krótkich skeczy, odbywających się w poczekalni kliniki chirurgii estetycznej i zabawnie pokazywać życie i problemy współczesnych kobiet w różnym wieku. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl zwraca uwagę na to, jak ciężkim zawodem jest aktorstwo. Moro zdarza się nawet z tego powodu płakać.Mam ślady po każdym ważnym projekcie. Na planie serialu Lifting makijaże były trudne, dobieranie peruk, chodzenie w tych dziwnych rzeczach przez dwanaście godzin jest strasznie trudne. Jak to ciągnie, kłuje, ściska. Ten zawód nie jest jednym z najłatwiejszych zawodów. Często płaczę z powodu tego, że jest ciężko na planie. Współczujecie?
Ostaszewska zdradza patenty aktorskie:

Ostaszewska zdradza patenty aktorskie: "Współodczuwam z postaciami, a nie je oceniam!"

Gwiazdy
Maja Ostaszewska od wielu lat zaliczana jest do grona najlepszych polskich aktorek. Z powodzeniem odnajduje się w serialowych kreacjach, jak i bardziej wymagających filmowych, czy teatralnych projektach. Nie ukrywa, że widzi sympatię ze strony widzów i pozytywne reakcje na proponowane przez nią wcielenia aktorskie. Jakie są jej patenty na udaną rolę?Aktorstwo to dla mnie wielka radość i wzruszenie. Czuję tę sympatię i miłe, ciepłe sygnały. Ja dość uczciwie wykonuję ten zawód. Współodczuwam z postaciami, a nie je oceniam – mówi www.przeAmbitni.pl.
Kożuchowska zapewnia:

Kożuchowska zapewnia: "Konflikty i kłótnie niczego nie budują. Wiemy jaki to ciężki zawód"

Gwiazdy
Kożuchowska w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że konflikty z pracy nie budują niczego dobrego. Promując czwarty sezon Drugiej Szansy zapewnia, że stara się czerpać jak najwięcej z doświadczenia nowo poznanych aktorów na planie.
Łepkowska śmiała się z umiejętności aktorskich Kożuchowskiej. Ta odpowiada…

Łepkowska śmiała się z umiejętności aktorskich Kożuchowskiej. Ta odpowiada…

Gwiazdy
W 2011 roku aktorka na własną prośbę rozstała się z M jak miłość. Przebiegło to w niezbyt miłej atmosferze, ponieważ Kożuchowska zostawiła scenarzystów w trudnej sytuacji - odejście jednej z głównych bohaterek nastręczyło im sporo problemów. Ilona Łepkowska postanowiła ją dotkliwie ukarać i zafundowała Hance Mostowiak groteskową śmierć w kartonach. Łepkowska skomentowała zdolności aktorskie Kożuchowskiej, twierdząc, że jej aktorstwo przypomina "wyciskanie cytryny". W rozmowie dla portalu PrzeAmbitni celebrytka odgryzła się scenarzystce.
Kręglicka nie wystąpi w filmie?

Kręglicka nie wystąpi w filmie? "Nie mam odwagi stanąć obok profesjonalnych aktorów!"

Gwiazdy
Aneta Kręglicka od prawie 20 lat jest żoną Macieja Żaka. Partner celebrytki jest reżyserem, który współtworzył kilka znanych, polskich komedii. Kręglicka w wywiadzie dla www.przeAmbitni.pl wprost przyznała, że obecność reżysera na co dzień w domu nie zachęca jej do wchodzenia do świata filmowego w roli aktorki.Nie sądzę, że wystąpię w filmie. Dostaję propozycje grania siebie. Nie mam ochoty grać siebie. Nie mam też tyle odwagi, żeby stanąć obok znakomitych i profesjonalnych aktorów. To musiałoby być na zasadzie zabawy. Żałujecie, że nie chce spróbować swoich sił w aktorstwie?
  Magdalena Popławska o początkach pracy:

Magdalena Popławska o początkach pracy: "Kształciłam się na księgową"

Gwiazdy
Magdalena Popławska należy do grona jednych z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Artystka jest wielokrotną laureatką nagród w konkursach teatralnych i piosenki aktorskiej. Na co dzień występuje w teatrze, serialach telewizyjnych oraz filmach kinowych. W najnowszym wywiadzie przyznała, że aktorstwo pasjonowało ją od dziecka, jednak jako nastolatka wybrała inną drogę zawodową. Przez cztery lata uczyła się w liceum o profilu ekonomicznym. Wyznała, były to najbardziej zmarnowane lata w jej życiu. Do podjęcia studiów aktorskich przekonała ja starsza siostra, Aleksandra Popławska.
Olga Kalicka deklaruje:

Olga Kalicka deklaruje: "Ogoliłabym się dla roli. To są tylko włosy, one odrastają"

Gwiazdy
Olga Kalicka rozpoznawalność zyskała dzięki roli dziewczyny Macieja Musiała w Rodzince.pl. Aktorka od kilku lat konsekwentnie próbuje sobie znaleźć miejsce w polskim show biznesie. Oglądać można było ją m.in. w Na Wspólnej, Galerii, Niani, Plebanii i Prosto w serce. Kalicka wystąpiła również w 19. edycji Tańca z Gwiazdami. Choć była faworytką show od samego początku,  w wielkim finale przegrała z Robertem Wabichem. W rozmowie z Małgorzatą Tomaszewską w Pudelek Show przyznała, że dla wielkiej roli u wielkiego reżysera zdecydowałaby się na zgolenie włosów.
Bohosiewicz szczerze o swojej karierze: „Nie dostaję za wiele propozycji!”

Bohosiewicz szczerze o swojej karierze: „Nie dostaję za wiele propozycji!”

Gwiazdy
Sonia Bohosiewicz pojawi się u boki Mai Ostaszewskiej w nowym serialu TVN-u „Diagnoza”, który ma być hitem jesiennej ramówki.  Aktorka od wielu lat wciela się w mniejsze lub większe role produkcji realizowanych przez stację. 41-latka przy okazji bycia matką dwóch synów, stała się specjalistką TVN-u do spraw wychowania dzieci. Niecodzienne wyzwania zapewniły jej również posadę jurora w Małych Gigantach.
Herbuś nie rezygnuje z marzeń:

Herbuś nie rezygnuje z marzeń: "Aktorstwo to było moje pragnienie"

Gwiazdy
Tancerka przyznaje, że bardzo dobrze czuje się na teatralnej scenie. Celebrytka liczy, że wyjazd do Stanów, gdzie brała lekcje aktorstwa i chodziła na castingi, wystarczy do zaspokojenia "aktorskiego pragnienia".
Edyta Herbuś: Aktorstwo to było moje pragnienie. Sporo zainwestowałam w swój rozwój

Edyta Herbuś: Aktorstwo to było moje pragnienie. Sporo zainwestowałam w swój rozwój

Gwiazdy
- Aktorsko dużo jeszcze przede mną - zapowiada Edyta Herbuś. Obecnie można ją oglądać między innymi w spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem" w reżyserii Mirosława Połatyńskiego w Teatrze IMKA, a wkrótce w nowym serialu. Szczegółów na razie nie może jeszcze zdradzać. Herbuś podkreśla, że czekają ją niezwykle pracowite wakacje.
Gwit:

Gwit: "Choć nie dostałam się do szkoły teatralnej to czułam, że aktorstwo jest dla mnie"

Gwiazdy
Dominika Gwit od zawsze zapewniała, że chciała zostać aktorką i powoli, ale systematycznie dążyła do realizacji swoich marzeń. Przełomem była rola w serialu Przepis na życie, dzięki która uświadomiła sobie, że musi doszlifować swój warsztat w szkole aktorskiej, do której zdawała aż trzy razy.
Doda chwali się talentem aktorskim:

Doda chwali się talentem aktorskim: "Moja gra podoba się reżyserom"

Gwiazdy
Doda to jedna z celebrytek, które starają się realizować na każdej możliwej płaszczyźnie. Oprócz kariery wokalnej, sama reżyseruje swoje trasy koncertowe , odpowiada na produkcje płyt, założyła firmę producencką i otworzyła klinikę witaminową. To nie wszystko. Od jakiegoś czasu stara się przekonać wszystkich, że jest amatorską, ale jednak utalentowaną aktorką. Aktorstwo mnie ekscytuje. Czuję, że żyję. To nowe wyzwanie. Muszę się dużo uczyć. To nie jest moja profesja, nie jestem profesjonalną aktorką, ale sposób w jaki gram podoba się reżyserom - wyznała w Pudelek Show. Tylko ze względu na talent dostaje kolejne role?
Cielecka nie chciała być aktorką.

Cielecka nie chciała być aktorką. "Nie marzyłam o sławie. Namówili mnie przyjaciele"

Gwiazdy
Magdalena Cielecka jest jedną z gwiazd, które angażują się w dyskusję o zaostrzeniu prawa antyaborcyjnego. Aktorka, która regularnie uczestniczyła w marszach Komitetu Obrony Demokracji oraz w Czarnym Proteście, za narastające w społeczeństwie podziały wini aktualną władzę. Posunęła się nawet do stwierdzenia, że kiedyś, wracając z marszu KOD-u, poczuła się prześladowana w tramwaju "jak żydowskie dziecko w czasie okupacji"...
Ulubienica Kurskiego:

Ulubienica Kurskiego: "W USA nikt nie podkładał mi nogi. W Polsce tak trochę jest"

Gwiazdy
Anna Lucińska od lutego razem z Anną Popek i Maciejem Kurzajewskim prowadzi nowy program śniadaniowy Dzień Dobry Polsko. Do tej pory Lucińska pojawiła się jedynie w drugoplanowych rolach w serialach Na dobre i na złe, Apetyt na życie oraz Malanowski i partnerzy. 30-latka zagrała również w Smoleńsku. Lucińska cztery lata spędziła w Los Angeles, gdzie uczyła się aktorstwa. Podobnie jak inne celebrytki, marzące o karierze za granicą, zdecydowała ,że szybciej zyska sławę w ojczystym kraju.  Nowa "ulubienica Kurskiego" wróciła do Polski, uznając, że tu będzie miała większe szanse na karierę. Choć w Hollywood ciężej się przebić, przyznał, że nigdy nie doświadczyła brutalnego wyścigu szczurów. Dodała, że częściej nogi podkłada jej ktoś z pracy w Polsce.  
Michał Milowicz:

Michał Milowicz: "Odnalazłbym się nawet w roli transwestyty"

Gwiazdy
Michał Milowicz od lat pielęgnuje wizerunek twardziela. Aktor ma na swoim koncie głównie role śmiesznych "macho" i nieudolnych gangsterów, a wielu osobom kojarzy się ze słabymi produkcjami typu Kac Wawa czy Ostatni Klaps.  . Przypomnijmy, że aktor kilka lat temu miał zostać  gwiazdorem pierwszego polskiego serialu erotycznego, na szczęście produkcję nagle zawieszono.
Roznerski chwali się sławą:

Roznerski chwali się sławą: "Sam do tego doszedłem, nikt mi tego nie dał"

Gwiazdy
Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Aktor stał się popularny dzięki rolom amantów w serialach telewizyjnych i komediach romantycznych. Choć Roznerski za wszelką cenę stara się pokazać dystans do siebie, nie wychodzi mu to najlepiej w wywiadach. Niedawno przyznał, że chciałby zagrać Batmana. Na przeszkodzie stoi jednak… maska, którą przez większość filmu musiałby nosić. Skromnie przyznał, że byłoby szkoda.
Doda chwali się wytwórnią filmową.

Doda chwali się wytwórnią filmową. "Przygotowujemy pierwszy film!"

Gwiazdy
18-letni dorobek artystyczny Doroty Rabczewskiej uświadczył ją w przekonaniu, że w polskim show biznesie osiągnęła już wszystko. Doda zapewnia, że jest laureatką wszystkich muzycznych nagród w naszym kraju. Celebrytka niedawno zaangażowała się w realizację nowej pasji, jaką jest aktorstwo. Kilka razy wystąpiła w teatrze, gdzie dostrzegł ją Krzysztof Jaroszyński, który zaproponował jej rolę Anieli w Daleko od noszy.
Boczarska:

Boczarska: "Słyszę, że po Michalinie Wisłockiej żadnej ważnej roli już nie dostanę"

Gwiazdy
Ostatnią głośną rolą Magdaleny Boczarskiej była kreacja Michaliny Wisłockiej w najnowszym filmie produkowanym przez Piotra Woźniak-Staraka, Sztuka kochania. Boczarska, która otwarcie przyznaje, że nie ma problemu grać w rozbieranych scenach, zapewnia, że na swoim koncie ma wiele ról. Niedawno stwierdziła, że udział w produkcji przyczepił jej łatkę "ekspertki od seksu" i teraz wiele osób prosi ją o porady w sprawach łóżkowych.
Włodarczyk wystąpiła w

Włodarczyk wystąpiła w "Ostrym cięciu". "Często sama czeszę się na wyjścia!"

Gwiazdy
Agnieszka Włodarczyk półtora roku temu rozstała się z Mikołajem Krawczykiem. Dobrym sposobem na odreagowanie był udział w Azja Express. Z Mają Konarowską początkowo nie należały do faworytek show, udało im się jednak przekonać do siebie widzów. Od tego momentu notowania Agnieszki rosną. Chętniej pojawia się na imprezach i bierze udział w nowych projektach. Ostatnio gościnnie wystąpiła w programie Ostre cięcie. Przyznała, że kiedyś marzyła o byciu fryzjerką.Jak byłam dzieckiem chciałam być fryzjerką, sama czeszę się na wyjścia. Wiem jak to się robi, żeby dobrze wyglądało. Nie wiem czy aktorstwo jest moją drogą. Widać, że się sama czesze?
Żebrowski żali się na żonę: Pyta, czy nie mógłbym GRAĆ JAK RYAN GOSLING

Żebrowski żali się na żonę: Pyta, czy nie mógłbym GRAĆ JAK RYAN GOSLING"

Gwiazdy
Michał Żebrowski ograniczył w ostatnich latach udział w produkcjach filmowych i skupił się na kierowaniu swoim prywatnym Teatrem 6. Piętro. Aktor zdecydował się jednak wystąpić w komedii romantycznej. Wczoraj do kin wszedł film Wszystko albo nic, w którym Żebrowski musiał zagrać kilka odważnych scen miłosnych.
Roznerski:

Roznerski:"Nie mogą być na żywioł. Trzeba je krok po kroku ustalić!"

Gwiazdy
Aktor zyskał popularność dzięki roli "niepokornego amanta" Marcina w M jak Miłość i porzuceniu matki swojego dziecka dla dwuletniego związku z Olgą Bołądź. Roznerski niedawno zagrał główną rolę w "Porady na zdrady", gdzie wcielił się w "normalnego faceta". W Dzień Dobry TVN przyznał, że rola była dla niego sporym wyzwaniem. Dodał, że zazwyczaj gra łobuzów i charakternych chłopaków.