Wyniki wyszukiwania dla:

aktorstwo

Liczba wyników: 133

Dziwny wywiad Stramowskiego:

Dziwny wywiad Stramowskiego: "Aktorzy są trochę porąbani. Mamy schizofrenię!"

Gwiazdy
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke kolejny raz wystąpili razem w filmie. Można ich oglądać w kinie w Kobietach mafii oraz w serialu Botoks. Aktor przekonuje, że wspólna praca wcale nie wpływa negatywnie na związek. Wręcz przeciwnie, podobno dzięki temu mogą dzielić się tą samą energią. Niestety na tym wyznaniu nie skończył swojego wywiadu. Dalej było już tylko lepiej. Zobaczcie.
Karolak obiecuje, że rzuci aktorstwo:

Karolak obiecuje, że rzuci aktorstwo: "Myślę o przejściu na reżyserię"

Gwiazdy
Tomasz Karolak cały czas skupia się na szukaniu pieniędzy, które uratują jego teatr. Niedawno chwalił się, że teatralny budżet podreperowała Doda, która podarowała placówce lampy. Aktor najwyraźniej ma zamiar łapać się wszystkiego, by tyko przyciągać do siebie widownię. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni wyznał, że zamierza "na poważnie" zając się reżyserią. Uczciwie przyznał, że nie jest zbyt utalentowanym aktorem. 
Cichopek:

Cichopek: "Ludzie potrafią pracować przez 50 lat dla jednej korporacji"

Gwiazdy
Choć trudno w to uwierzyć, Kasia Cichopek jest obecna w polskim show biznesie od prawie 20 lat. Karierę zaczynała jako nastolatka, gdy wyłoniono ją z castingu do jednej z głównych ról w M jak miłość. Cichopek od 17 lat wciela się postać Kingi Zduńskiej w "M jak Miłość". Nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek chciała zakończyć przygodę z aktorstwem. Sexy mama w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zapewnia, że niejedna aktorka marzy o roli, jaką ona odgrywa od ponad 17 lat.
Kim jest Marta Bryła z

Kim jest Marta Bryła z "Korony królów"

Gwiazdy
Marta Bryła, odtwórczyni roli żony Kazimierza III Wielkiego w "Koronie królów", nie została łaskawie potraktowana przez krytyków. Zarzuca się jej "drewniane" aktorstwo i seplenienie. Sprawdziliśmy więc jakim dorobkiem artystycznym może pochwalić się 24-letnia aktorka. Obejrzyjcie wideo.
Zamachowski o Dodzie:

Zamachowski o Dodzie: "Szczęśliwie nie muszę oceniać jej kroków aktorskich"

Gwiazdy
Zbigniew Zamachowski również załapał się na rolę w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego, Pitbull. Być może kolejne zajęcie pozwoli uregulować w końcu aktorowi zaległości finansowe wobec byłej żony oraz czwórki dzieci. Obecnie Zamachowski woli skupiać się na kibicowaniu innym gwiazdom. Choć według scenariusza nie miał do odegrania żadnej sceny z Dodą, w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni dość powściągliwie ocenił jej aktorstwo.
Włodarczyk broni aktorów-amatorów:

Włodarczyk broni aktorów-amatorów: "Też nie ma wykształcenia aktorskiego"

Gwiazdy
Agnieszka Włodarczyk debiutowała w show biznesie bardzo młodo - w wieku zaledwie 16 lat wystąpiła w filmie Macieja Ślesickiego Sara, w którym wcieliła się w postać córki gangstera ochranianej przez Bogusława Lindę. Pokazała wtedy naprawdę dużo ciała… Później był 13 posterunek i filmowo długo, długo nic. Dodajmy - nie znalazła jak dotąd czasu, by zdobyć wykształcenie aktorskie. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl broni aktorów-amatorów. Nic dziwnego, raczej nie będzie atakować siebie… Żali się też, że seriale paradokumentalne obniżają poziom telewizji. Aga, z pewnością amatorskie aktorstwo nie ma na to żadnego wpływu.
Dumny Damięcki:

Dumny Damięcki: "Moim największym osiągnięciem jest to, że pracuję"

Gwiazdy
W ostatnim czasie o Mateuszu Damięckim zrobiło się nieco głośniej za sprawą poparcia jakiego udzielił protestującym lekarzom. Aktor, który sam gra w serialach o tematyce medycznej, ogłosił, że solidaryzuje się z medykami. 36-latek należy do grona aktorów, którzy próbują swoich sił również poza granicami Polski. Kilka lat temu obrał kierunek wschodni i jest już całkiem znanym aktorem w Rosji. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni wyznał, że jego największym osiągnięciem... jest fakt, że pracuje. Ma powody do dumy?
Kucner chce zostać aktorem!

Kucner chce zostać aktorem! "Marzy mi się wielka rola. Mam nadzieję, że zobaczycie mnie na ekranie".

Gwiazdy
Dla Jakuba Kucnera ten rok może być przełomowym momentem w życiu. 29-latek został Misterem Polski i zaczął brylować na salonach. Jednak w wywiadach podkreśla, że nie chce kroczyć przetartą przez Rafała Maślaka ścieżką. Choć na razie nie czuje się zbyt pewnie na ściankach, już zaczął snuć plany... o aktorstwie. Jak do tej pory Kucner ma na swoim koncie udział w miłosnym show TVN Style oraz kilka ról w serial paradokumentalnych. Nowy Mister wyznał w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni, że marzy o wielkiej roli.
Gojdź też chce zostać aktorem?

Gojdź też chce zostać aktorem? "Wiem ,że niektórzy zazdroszczą i hejtują. Leję na Was!"

Gwiazdy
Krzysztof Gojdź najwyraźniej uważa, że najwięcej rozgłosu przyniesie mu ciągłe narzekanie na krytyczne opinie oraz hejt skierowany w jego stronę. Choć w wywiadach zapewnia, że negatywne opinie po nim spływają, to cały czas podkreśla, że hejt jest miarą sukcesu. Z uporem podkreśla, że wszystko spływa po nim jak po kaczce. Niedawno w wywiadzie dla serwisu PrzeAmbitni wyznał, że życie celebryty… już mu zbrzydło. Celebryta nie wyklucza jednak jeszcze... kariery filmowej.
Dygant wraca do show biznesu:

Dygant wraca do show biznesu: "Już zaczęłam wymiękać, wilka ciągnie do lasu"

Gwiazdy
Agnieszkę Dygant widzowie kojarzą przede wszystkim z wyrazistych i różnorodnych ról serialowych: Mariolki w Na dobre i na złe, Frani w Niani, "Czarnej" w Fali zbrodni czy Agaty w Prawie Agaty. Aktorka odkąd siedem lat temu urodziła syna, wyraźnie straciła jednak zapał do aktorstwa. Po narodzinach Xaverego zrobiła sobie urlop macierzyński tak długi, że widzowie nabrali wątpliwości, czy w ogóle wróci jeszcze do pracy. W ubiegłym roku, ze względu na rozpoczęcie nauki syna w szkole, również postawiła wycofać się z życia publicznego. Obecnie można ją "podziwiać" w najnowszym filmie Patryka Vegi, Botoks. W rozmowie z serwisem PrzeAmbitni zapewnia, że wraca do pracy i jest gotowa na nowe propozycje.
Małgorzata Kożuchowska: jako mała dziewczynka marzyłam o pracy w ZOO lub w drogerii

Małgorzata Kożuchowska: jako mała dziewczynka marzyłam o pracy w ZOO lub w drogerii

Styl życia
Gwiazda już w szkole podstawowej postanowiła, że zostanie aktorką. Ubiegała się o przyjęcie wyłącznie do szkoły aktorskiej, nie biorąc pod uwagę możliwości porażki. Jako mała dziewczynka marzyła o pracy w ogrodzie zoologicznym lub w drogerii.
Dziecięce marzenie o aktorstwie

Dziecięce marzenie o aktorstwie

Styl życia
Wkrótce na antenie Telewizji WP premiera serialu „Grześki wracają do szkół”, w którym zagrają Magdalena Stużyńska i Rafał Królikowski. W rolę „małego Grześka” wcielił się Leopold Mikienko. „Lopka” zapytamy o początki jego pracy na planie i o tym czy aktorstwo posmakowało mu na tyle, że chciałby zajmować się nim w przyszłości. Jak na to patrzą jego rodzice i czy nie boją się, że młodemu zdolnemu woda sodowa uderzy do głowy – o tym opowie tata Leopolda, Jarosław Mikienko.
Arciuch:

Arciuch: "Tęsknię za fajną rolą na dużym ekranie"

Gwiazdy
Aktorzy i aktorki często narzekają, że przez role w serialach są zaszufladkowani, a wachlarz propozycji jakie otrzymują, z roku na rok znacznie się ogranicza. Tamara Arciuch wyznała, że najczęściej jest obsadzana w rolach kobiet zimnych, złośliwych i wyrachowanych. Celebrytka marzy, by zagrać postać delikatną, eteryczną, a nawet nieco skrzywdzoną przez los kobietę.  Najwyraźniej jest już zmęczona grywaniem w serialach i marzy, by stanąć przed kamerą filmową.
Kuszewski:

Kuszewski: "Żaden aktor nie dostaje za dzień zdjęciowy 7 tysięcy złotych!"

Gwiazdy
Dyskryminacja w branży filmowej, zarówno jeśli chodzi o niekorzystne dla aktorek różnice w wynagrodzeniach, jak i ofertę, od wielu lat była tematem tabu. Zmowę milczenia zaczęły przerywać hollywoodzkie aktorki. Kilka dni temu polskie celebrytki również postanowiły przerwać milczenie i udzielić gorzkiego wywiadu na temat zarobków. Aktorki zarzucają, że ze względu na płeć zarabiają znacznie mniej od mężczyzn. W dyskusję włączył się Kacper Kuszewski, który z przykrością stwierdził, że nie zarabia kwot, którymi operują protestujące aktorki. 
Córka Kurdej-Szatan zostanie aktorką?

Córka Kurdej-Szatan zostanie aktorką? "Zabieram ją na plan"

Gwiazdy
Barbara Kurdej-Szatan, która w polskim show biznesie pojawiła się za sprawą kampanii reklamowej jednego z operatorów sieci komórkowych, szybko stała się celebrytką i "gwiazdą" telewizji publicznej. Aktorce wielokrotnie zarzucano skupienie na karierze kosztem córki. Basia stara się spędzać z Hanią jak najwięcej czasu i zabiera ją na plany zdjęciowe. 
Romanowska:

Romanowska: "Lubię krytykę, jeśli jest konstruktywna. Jeśli jest złośliwa, to ją ignoruję"

Gwiazdy
Elżbieta Romanowska zyskała popularność dzięki roli w serialu TVP, Ranczo. To z kolei zaowocowało zaproszeniem do Tańca z gwiazdami. Aktorka za sprawą treningów zgubiła ponad 13 kilogramów i wciąż chudnie. Na fali popularności postanowiła wydać książkę Kobieta nieperfekcyjna. Przekonuje, że mimo wciąż sporej nadwagi, dobrze czuje się we własnym ciele.
Monika Mariotti:

Monika Mariotti: "Nie wiem, dlaczego zawsze gram złe postaci"

Gwiazdy
Monika Mariotti w ostatnim roku dołączyła do obsady serialu Druga szansa. Aktorka wzięła udział w programie Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami. Natłok obowiązków dał się jednak we znaki Mariotti, która niedawno zapowiedziała przerwę. 
Anna Matysiak zachwyca się

Anna Matysiak zachwyca się "Liftingiem": "To jest kobyła do zagrania"

Gwiazdy
Anna Matysiak zaczynała karierę od udziału w programie You Can Dance, który zapewnił jej drugoplanową role w Tancerzach. Celebrytce udało się zahaczyć w show biznesie na dłużej, bo właśnie zdobyła kolejną rolę pomniejszą rólkę. 28-latka wystąpi w najnowszej produkcji Lifting. Dziewięcioodcinkowa seria ma składać się z krótkich skeczy, odbywających się w poczekalni kliniki chirurgii estetycznej i zabawnie pokazywać życie i problemy współczesnych kobiet w różnym wieku. Matysiak wcieli się w rolę wymagającej pacjentki.  W rozmowie z serwisem PrzeAmbtini zachwycała się pracą na planie telewizyjnej produkcji. Twierdzi, że dzięki swojej roli mogła pokazać swój aktorki talent.

"Zapracowana" Moro: "Czekamy na biesiadowanie, najlepsze jest po pracy"

Gwiazdy
Moro otrzymała kolejną szansę i wystąpi w internetowym serialu Diagnoza. Aktorka zapewnia, że wszystkie gwiazdy produkcji najlepiej bawią się po pracy, kiedy mogą urządzić sobie "pogadanki".
Maciej Orłoś: aktorstwo pomaga mi w pracy

Maciej Orłoś: aktorstwo pomaga mi w pracy

Polska
Maciej Orłoś przez 25 lat pracował w Telewizji Polskiej. W rozmowie z Wirtualną Polską ostro krytykuje programy informacyjne TVP. – "Wiadomości" są jak propaganda w PRL. Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę – mówi.
Moro:

Moro: "Nie walczę z łatką Anny German. Jestem wielką marzycielką"

Gwiazdy
Choć Joanna Moro odniosła ogromny sukces jako serialowa Anna German, to nie udało jej się przekuć go w mocną pozycję w naszym show biznesie. Być może aktorce przeszkodziły w tym nieudane próby zarobienie na zmarłej artystce jeszcze większych pieniędzy. Moro planowała trasę koncertową oraz nagranie płyt z piosenkami German, ale po fatalnym występie na festiwalu w Opolu musiała zarzucić te plany. Skandalem w mediahc odbiła się też spontaniczna sesja Joanny przy grobie German.