Wyniki wyszukiwania dla:

aktorstwo

Liczba wyników: 133

81-letnia Lipowska zapewnia:

81-letnia Lipowska zapewnia: "Nie poddawałam się żadnym zabiegom medycyny estetycznej"

Gwiazdy
Teresa Lipowska po 60 latach pracy na scenie przyznała, że nadal szuka dla siebie ciekawych projektów. 81-latka obecnie nie może liczyć na zbyt wiele nowych propozycji, dlatego chętnie chwyta każdą, która jej odpowiada. Aktorka równie chętnie angażuje się w działania charytatywne i spotyka się z młodzieżą oraz seniorami. Lipowska zapewnia, że stara się być aktywna na tyle, na ile pozwala jej wiek. Choć koleżanki po fachu często nie mogą pogodzić się z upływem czasu i na potęgę stosują zabiegi medycyny estetycznej, ona sama dystansuje się od tych praktyk. Dodaje, że nie przejmuje się widocznymi oznakami upływającego czasu. Zdaniem Lipowskiej zmarszczki to świadectwo wielu przeżyć i życiowych doświadczeń. Zapewnia, że wigor zapewniają jej spotkania z przyjaciółmi, ruch oraz słońce.
Była

Była "ulubienica Kurskiego": "Robię się odważna w pokazywaniu swoich wdzięków"

Gwiazdy
Anna Lucińska zawrotną karierę w telewizji publicznej potraktowała, jako przystanek w oczekiwaniu na własny program w TVN Style. Choć przez cztery lata studiowała aktorstwo w Stanach Zjednoczonych, swoja karierę związała z programami o modzie. Celebrytka w najnowszym wywiadzie wyznała, że potrzebowała czasu, by zaakceptować swoją kobiecość i zacząć ją podkreślać strojem. Choć aktorka może pochwalić się nienaganną sylwetką, przez większość czasu nie potrafiła wyeksponować swoich wdzięków. Zapewnia, że obecnie zaakceptowała siebie i wybiera coraz odważniejsze kreacje. Celebrytka dodała, że lubi bawić się modą i chętnie eksperymentuje z coraz odważniejszymi stylizacjami.Kiedyś się wstydziłam, a teraz robię się odważna w pokazywaniu swoich wdzięków. Zawsze się wstydziłam, a teraz stwierdziłam: nie ma, trzeba się ładnie ubierać, pokazywać, o to chodzi.
Anna Oberc narzeka na zarobki: Mamy trudne czasy

Anna Oberc narzeka na zarobki: Mamy trudne czasy

Gwiazdy
Zdaniem Anny Oberc coraz większa liczba pojawiających się paradokumentów zaniżyła jakość seriali telewizyjnych oraz przyczyniła się do zredukowania stawek dla aktorów. Aktorka zgadza się z opinią, że jakość polskich seriali stopniowo się obniża i rozumie, dlaczego koledzy z branży unikają tego rodzaju propozycji zawodowych lub niechętnie je przyjmują. Celebrytka zgadza się, że udział w niektórych serialach łączy się z małym prestiżem, jednak dla wielu aktorów to życiowa konieczność. Choć aktorka zdobyła popularność dzięki grze w serialach TVN-u jak Na Wspólnej czy Singielka, wyznała, że może pozwolić sobie na przebieranie w propozycjach. Jest aż tak rozchwytywana?
Anna Oberc przekonuje:

Anna Oberc przekonuje: "Jestem stworzona do grania. Kocham ten zawód"

Gwiazdy
Anna Oberc, poza pasją do aktorstwa, interesuje się też fotografią. Na jej Instagramie często można "podziwiać" portrety innych celebrytów, a niedawno znana z serialu "Singielka" aktorka zorganizowała nawet wystawę swoich prac. Choć to hobby pochłania znaczną część czasu, Oberc zapewnia, że jej największą miłością jest aktorstwo. Celebrytkę najbardziej fascynuje możliwość kreowania różnych postaci. Chwali się, że w swoim artystycznym dorobku mogła sprawdzić się na deskach teatralnych w roli królowej, uczennicy czy... prostytutki. 39-latka wyznała, że  aktorstwo nauczyło ją pokory, cierpliwości, jednak najważniejsza jest determinacja i wiara w swoje umiejętności.
Potocka:

Potocka: "Niuanse odróżniają aktora od amatora, który gra bardzo powierzchownie"

Gwiazdy
Małgorzata Potocka aktorskie ambicje realizuje na planie serialu Barwy Szczęścia. 64-latce w produkcji towarzyszą zawodowi aktorzy, amatorzy oraz celebryci. Mimo to Potocka nie kryje rozczarowania kondycją polskich seriali, w których coraz częściej pojawiają się osoby bez odpowiedniego warsztatu. Aktorka obawia się również o kondycję spektakli teatralnych, w których występują modelki, piosenkarki lub tancerki. Artystka wyznała, że amatorzy bardzo powierzchownie podchodzą do ról i skupiają się jedynie na wypowiadaniu kwestii. Zapewnia, że szybko odróżnia amatora od aktora, który jej zdaniem zawsze "drąży rolę".
Spokorniały Olaf Lubaszenko:

Spokorniały Olaf Lubaszenko: "W każdej kolejnej roli startujemy od zera"

Gwiazdy
Olaf Lubaszenko w 2014 roku przyznał się do depresji. W najgorszym okresie choroby ważył 135 kilo i w ogóle nie wychodził z domu. Przełomem w życiu aktora okazała się decyzja o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Lubaszenko w ciągu dwóch lat schudł ponad 50 kilogramów i rolą w serialu TVN-u Belle Epoque wrócił do pracy. 30 czerwca w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera komedii Dwie pary do pary, w której jedną z głównych ról zagrała Patricia Kazadi. Reżyserią zajął się Olaf Lubaszenko, który w aktorce odnalazł swoją muzę.  Lubaszenko w najnowszym wywiadzie wyznał, że zawód aktora to nieustanna lekcja pokory. Dodał, że im dłużej zajmuje się aktorstwem, tym bardziej chce pogłębiać swoje doświadczenie i sprawdzać się w różnych rolach. Aktor wyznał, że każda rola to "start od zera".
Dereszowska narzeka na kolegów z pracy:

Dereszowska narzeka na kolegów z pracy: "Doświadczyłam złej wol

Gwiazdy
Anna Dereszowska wyznała, że w ciągu 17 lat pracy w zawodzie aktorki doświadczyła nieczystej rywalizacji ze strony mężczyzn w branży filmowej. Aktorka wierzy w ideę kobiecej solidarności i uważa, że panie powinny się wspierać nawzajem, nie tylko na gruncie prywatnym, lecz także na gruncie zawodowym. Zapewnia, że żadnej przykrości nie sprawiły jej koleżanki z pracy, ale aktorzy z którymi współpracowała. Dereszowska zapewnia, że zamiast rywalizować z młodszymi aktorkami i próbować odegrać się za własne krzywdy, stara się być dla nich mentorką.
Milowicz popada w samozachwyt?

Milowicz popada w samozachwyt? "Niektórzy mają talent dany od Boga"

Gwiazdy
Zdaniem Michała Milowicza naturalnym zjawiskiem jest pojawianie się amatorów na małym ekranie. Aktor zapewnia, że podobne sytuacje występują również w amerykańskim przemyśle filmowym, gdzie niezawodowcy pojawiają się zarówno w serialach, jak i w filmach kinowych. Choć Milowicz może pochwalić się dyplomem aktora dramatycznego, nie uważa, że gra w serialu telewizyjnym jest ujmą dla zawodowego artysty. Zdaniem 47-latka dla wielu młodych ludzi grywanie w serialach jest sposobem na naukę aktorstwa przed rozpoczęciem studiów kierunkowych. Milowicz zapewnia, że nie każdy kto marzy o karierze filmowej, musi kończyć szkołę aktorską. Zdaniem aktorka niektórzy mają "talent dany od Boga".
Zelt narzeka:

Zelt narzeka: "W Polsce nie ma pracy dla aktorów. Jest niestabilnie"

Gwiazdy
Piotr Zelt największą popularność zyskał występując w sitcomie "13 posterunek". Aktor przekonuje, że praca przy serialu jest takim samym zadaniem zawodowym, jak przy filmie czy spektaklu teatralnym. Ze smutkiem zdradził, że w Polsce aktorzy nie mogą łatwo rezygnować z ról w tasiemcach, ponieważ nie ma dla nich aż tylu propozycji zawodowych. Zdaniem aktora problemem słabej kondycji polskiego rynku showbiznesowego jest również fakt, że status gwiazd osiągają dziś osoby bez dorobku zawodowego. Zelt wyznał, że jako aktor musi łapać się wielu innych zajęć i nie może grymasić w propozycjach.
Dereszowska boi się młodszych konkurentek?:

Dereszowska boi się młodszych konkurentek?: "Dojrzałe kobiety nie mają wsparcia"

Gwiazdy
Najnowsze badania przeprowadzone przez GUS pokazały, że kobiety w Polsce są znacznie lepiej wykształcone od mężczyzn. Wśród pań aktywnych zawodowo ponad 42 procent ma wykształcenie wyższe, podczas gdy wśród mężczyzn dominuje wykształcenie zasadnicze zawodowe. Mimo to kobietom wciąż trudniej zdobywać wyższe stanowiska i rozwijać się zawodowo. Zdaniem Anny Dereszowskiej wynika to w dużej mierze z tradycyjnego postrzegania roli społecznej kobiet. Aktorka nie zgadza się z panującymi nierównościami oraz brakiem wsparcia dla dojrzałych pań. Zdaniem 37-latki doświadczone pracownice mają znacznie więcej do zaoferowania niż ich młodsze konkurentki.  
Gwit świętuje 30. urodziny:

Gwit świętuje 30. urodziny: "Życzcie mi dużo miłości, zdrowia i radości"

Gwiazdy
Dorobek artystyczny 29-letniej Dominiki Gwit nie jest zbyt imponujący, bo najwięcej rozgłosu przyniosła jej publiczna walka z nadwagą. Zmaganie z chorobą szybko przerodziło się w obsesję dążenia do rozmiaru 34. Gwit przebieg swojej metamorfozy oraz kilka refleksji postanowiła wydać w postaci poradnika. Niestety w chwili jego premiery aktorka była w trakcie powrotu do pierwotnej wagi. Gwit 22 czerwca będzie świętować 30. urodziny. W najnowszym wywiadzie wyznała, że nie zamierza organizować hucznej imprezy. Aktorka ma zamiar spędzić ten dzień w towarzystwie przyjaciół.
Witkowski zapowiada romans! Heteroseksualny...

Witkowski zapowiada romans! Heteroseksualny...

Gwiazdy
Michał Witkowski nieoczekiwanie został gwiazdą serialu "Barwy Szczęścia". Celebryta wcielił się oczywiście w rolę pisarza. Co prawda na początku scenarzyści byli dość ostrożni w rozbudowaniu roli Witkowskiego, jednak z czasem zobaczyli w nim potencjał. Celebryta w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zdradził, że grana przez niego postać wda się w heteroseksualny romans, który zakręci w fabule serialu. Witkowski z żalem wyznał, że scenarzyści rozpisali scenariusz nie do końca zgodny z jego charakterem. Jesteście fanami jego "aktorstwa"?
Majstrak:

Majstrak: "Weszłam w show biznes, żeby go podbić!"

Gwiazdy
30-letnia Joanna Majstrak wierzy, że wielka kariera filmowa nadal przed nią. Do tej pory reżyserzy powierzali jej jedynie trzecioplanowe epizody, które nie zaspokoiły ambicji celebrytki. Jak dotąd największym osiągnięciem Majstrak była rola prostytutki... Była dziewczyna Edwarda Linde-Lubaszenko podkreśla, że w jej zawodzie należy ciągle o sobie przypominać. Jej zdaniem warto często pokazywać się na różnych imprezach branżowych i stawać na ściankach. Dobra recepta na sukces? 
 Majstrak:

Majstrak: "Otrzymałam kiedyś jednoznaczną propozycję. Odmówiłam i roli nie dostałam"

Gwiazdy
Dorobek artystyczny Joanny Majstrak, uważającej się oficjalnie za zawodową aktorkę, nie jest zbyt imponujący. Częściej można spotkać się ze skandalami, które wywołuje celebrytka, niż pochlebnymi recenzjami jej aktorskich kreacji. Byłej dziewczynie Huberta Urbańskiego nie przeszkadza to jednak w opowiadaniu o kulisach branży filmowej. 30-latka przyznała, że zdarzyło jej się otrzymywać niemoralne propozycje od reżyserów i producentów. W najnowszym wywiadzie wspomniała, że usłyszała ofertę egzotycznego wyjazdu w ramach omówienia nowego scenariusza do filmu. Majstrak zapewnia, że odrzuciła propozycję i nie otrzymała roli. Twierdzi, że widziała film i nie żałuje swojej decyzji.
Wróblewska:

Wróblewska: "Kupię sobie kawę w droższej kawiatni i częściej pójdę do kina"

Gwiazdy
Julia Wróblewska przygodę z filmem rozpoczęła w wieku sześciu lat, grając główną rolę w "Tylko mnie kochaj". Później otrzymywała epizody w serialach i komediach romantycznych. Obecnie stałym zajęciem aktorki jest rola w serialu M jak Miłość. 19-latka w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zapewnia, że celebryckie projekty pozwalają jej żyć na wymarzonym poziomie. Julka zdradziła, że prowadzenie Instagrama zapewnia jej kawę w droższej kawiarni i częstsze wypady do kina. W przyszłości za odłożone pieniądze planuje kupić mieszkanie. 
Kurowska:

Kurowska: "Gram jakby miał się zaraz skończyć świat"

Gwiazdy
Joanna Kurowska już jakiś czas temu postanowiła wrócić do show biznesu. Na tę okazję zafundowała sobie nową, odmłodzoną i gładką twarz. Niestety, najwyraźniej jeden zabieg okazał się nie wystarczający i 53-latka doprowadziła do tego, że na każdym zdjęciu wygląda tak samo, a jej twarz niemal się nie porusza. Ta metamorfoza wzbudziła emocje zarówno krytyków, jak i fanów Kurowskiej, dziwiących się, że gwiazda mogła sama doprowadzić się do takiego stanu.Ostatnio aktorka gościła  w programie "W bliskim planie", gdzie wspominała szokująca propozycję od Marka Koterskiego oraz opowiedziała o swoim sposobie wczuwania się w role. Kurowska wyznała, że stara się grać, jakby "świat miał się zaraz skończyć".
Kiedyś śpiewała z Kondratem

Kiedyś śpiewała z Kondratem "Mydełko Fa". Dzisiaj zdradza, dlaczego rzucił aktorstwo

Polska
W latach 90. zaśpiewali w duecie i stworzyli hit na lata. Marlena Drozdowska do dzisiaj kojarzona jest z "Mydełkiem Fa", którą to piosenkę ciągle ochoczo śpiewa podczas swoich koncertów. Jednak w karierze Marka Kondrata piosenka ta, była tylko "przypadkowym" epizodem. W rozmowie z WP Drozdowska zdradza, czy Kondrat celowo odciął się od ich kultowego przeboju.
Szczery Jakubik wyznaje:

Szczery Jakubik wyznaje: "Do ról amanta się nie nadaje"

Gwiazdy
Gościem ostatniego odcinka programu Sandry Hajduk Hard Talk - Na Ostro był Arkadiusz Jakubik. Wybitny polski aktor poza grą w filmach zajmuje się również muzyką, a 20 kwietnia premierę miał jego solowy album Szatan na Kabatach. Jakubik przyznał, że ma spory dystans do swojej urody i zdaje sobie sprawę, że nigdy nie zagra amanta. Przy okazji zdradził, który hollywoodzki gwiazdor najbardziej go inspiruje. Zobaczcie fragment programu.
Zaniepokojona Dygant:

Zaniepokojona Dygant: "Doskwiera mi brak czasu. To chyba starość"

Gwiazdy
Agnieszka Dygant odkąd siedem lat temu urodziła syna, wyraźnie straciła zapał do aktorstwa. Po przyjściu  Xaverego na świat zdecydowała się na tak długi urlop macierzyński, że widzowie nabrali wątpliwości, czy w ogóle wróci jeszcze do pracy. Aktorka jednak "w wielkim stylu" powróciła na ekrany rolą w filmie Patryka Vegi Botoks. Dygant podkreśla, że największym wyzwaniem jest pogodzenie obowiązków zawodowych i domowych w momencie, kiedy niemal codziennie od świtu trzeba być na planie filmu czy serialu. Przyznała, że ostatnio brakuje jej czasu, by zrealizować wszystkie swoje plany.
Majstrak chwali się osiągnięciami:

Majstrak chwali się osiągnięciami: "Dostaję same odważne role. Grałam już prostytutki"

Gwiazdy
Joannie Majstrak do tej pory udało się zasłynąć głównie swoją desperacją, by zaczepić się w show biznesie. Niestety, do tej pory jej największym osiągnięciem był romans ze starszym o 40 lat Edwardem Linde-Lubaszenko i Hubertem Urbańskim. Majstrak udało się zagrać małą rolę w Pierwszej Miłości, niedługo widzowie zobaczą ją na dużym ekranie w filmie Asymetria Konrada Niewolskiego. 30-latka chwaląc się nową rolą, wyznała, że marzy o zagraniu psychopatki. Majstrak przyznaje, że doskonale czuje się w rolach odważnych, charakterystycznych i niejednoznacznych, które wymagają poświeceń i diametralnej zmiany wizerunku.
Stramowski:

Stramowski: "Nie mogę nie stawać na ściankach. To część mojej pracy"

Gwiazdy
Rola policjanta "Majamiego" w głośnym filmie Pitbull. Nowe porządki przyniosła Piotrowi Stramowskiemu ogromną popularność. Od kilku sezonów razem z Katarzyną Warnke regularnie pojawia się na większości celebryckich eventach, pozując z dumą na ścinakach. Stramowski zapewnia, że bywanie na imprezach branżowych pomaga w jego karierze. Podkreśla też, że dla artysty bywanie na imprezach branżowych jest oczywistą częścią jego zawodu.