Wyniki wyszukiwania dla:

agnieszka woźniak-starak

Liczba wyników: 1138

Gigantyczne usta Szulim i niepewny Starak-Woźniak na ściance

Gigantyczne usta Szulim i niepewny Starak-Woźniak na ściance

Gwiazdy
Choć Agnieszka Starak-Woźniak dwa lata temu zbojkotowała występowanie na ściankach i udzielanie wywiadów, dość szybko zmieniła zdanie. Po mocnej deklaracji, celebryckie pozy na czerwonym dywanie można było już podziwiać po kilku tygodniach. Agnieszce zazwyczaj towarzyszy jej mąż, który sprawia wrażenie nieco zakłopotanego i zagubionego w spacerowaniu po ściankach. Małżeństwo pojawiło się na czwartkowej premierze nowego serialu TVN. Dziennikarka na tę okazję ubrała się od stóp do głów w czerń, a całość uzupełniła torebką z lakierowanej skóry i butami na obcasach w kształcie... złotych bombek. Woźniak-Starak potulnie człapał za nią w blasku fleszy.
Rozenek o

Rozenek o "Azja Express": "Jestem ogromną fanką tego programu"

Gwiazdy
Odkąd Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej w Azja Express na rzecz nowego Big Brothera, o którym marzyła od czasów studiów, w mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, kto przejmie po niej pałeczkę. Sama Aga twierdzi, że idealną kandydatką na jej miejsce byłaby ulubienica stacji - Małgorzata Rozenek-Majdan: Ona byłaby hitem - stwierdziła jakiś czas temu prezenterka. W jednym z wywiadów Małgonia zdradziła tajemniczo, że jest wielką fanką programu Azja Express, jednak ostateczną decyzję o tym, kto zostanie prowadzącą, zostawia stacji. Myślicie, że uda jej się poprowadzić show?
Mikołajczak:

Mikołajczak: "Mówię prawdę tak, żeby ktoś w nią uwierzył"

Gwiazdy
Michał Mikołajczak rolą niepokornego Darka w serialu Na Wspólnej zdobył sympatię fanek, które gorączkowo komentują jego posty na Instagramie. Goszcząc w programie 5 Głębszych, aktor przeczytał kilka komentarzy na swój temat. Celebryta zapewnia, że napięty grafik nie pozwala jemu przesiadywać cały czas w social mediach. Przy okazji zdradził, że jedną z ważniejszych rzeczy, jakich się nauczył na studiach aktorskich, było opanowanie umiejętności mówienia "prawdy".  
Mikołajczak poprowadzi

Mikołajczak poprowadzi "Ameryka Express"? "Lubię programy przygodowe"

Gwiazdy
Trwają poszukiwania nowego prowadzącego Ameryka Express. Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia formatu i przyjęła propozycję poprowadzenia Big Brothera. Pojawiły się doniesienia, że najnowszą edycję mogłaby poprowadzić Małgorzata Rozenek-Majdan, która, zdaniem celebrytki, świetnie sprawdziłaby się w tej roli. Wśród pretendentów do roli prowadzącego znalazł się również Michał Mikołajczak. Po przygodzie z gwiazdorskim Agentem, zapewnia, że polubił programy przygodowe. Dodał, że jest fanem formatu i uwielbia egzotyczne podróże. Sprawdziłby się?
Więdłocha w brokatowej kreacji stroi miny na ściance

Więdłocha w brokatowej kreacji stroi miny na ściance

Gwiazdy
Agnieszka Więdłocha popularność zyskała dzięki rolom w Czasie honoru i M jak miłość. Od tamtego czasu nie jest jednak zbyt rozchwytywana, a nieco więcej medialnej uwagi skupiło się na jej narzeczonym, Antonim Pawlickim. Aktorka obecnie najczęściej grywa w komediach romantycznych. W kinach nie zakończono wyświetlania drugiej części Planety Singli, a producenci już zadbali o huczną premierę trzeciej części. Z Złotych Tarasach pojawiła się oczywiście Więdłocha, która przykuła uwagę długą brokatową suknią. Odbijając błysk fleszy, stroiła miny na czerwonym dywanie.
Dygant przekonuje:

Dygant przekonuje: "Jestem trochę wkręcona w modę. Wpływa na mnie"

Gwiazdy
Agnieszka Dygant, choć dała się poznać przez role w takich serialach jak Niania czy Kryminalni, dziś uchodzi za muzę Patryka Vegi.Ostatnio, w związku z dziesiątą już edycją Fashion Designer Awards, 45-latka pojawiła się na spotkaniu prasowym. Aga udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że jest "wkręcona w modę" i lubi wiedzieć, co jest modne w danym sezonie. Niestety zdradziła również, że nie kojarzy zbyt wielu młodych polskich projektantów. Lubicie styl Agnieszki?
Posłanka PO przeczytała uchwałę o Adamowiczu. Senat ją odrzucił

Posłanka PO przeczytała uchwałę o Adamowiczu. Senat ją odrzucił

Polska
Agnieszka Pomaska w trakcie swojego przemówienia ws. działań rządu po zabójstwie Pawła Adamowicza upamiętniła prezydenta Gdańska. Posłanka przeczytała uchwałę o Adamowiczu, którą wcześniej odrzucił Senat.
Kukulska wspiera inicjatywę Dody:

Kukulska wspiera inicjatywę Dody: "Byłam gotowa wziąć udział w koncercie"

Gwiazdy
We wtorek Doda ogłosiła datę koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Choć zakładano, że muzycy zagrają w Gdańsku, ostatecznie koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie można nabyć już za 50 złotych. W organizację przedsięwzięcia włączyli się między innymi Agnieszka Hyży, która została rzecznikiem prasowym przedsięwzięcia oraz jej mąż, który podjął się skomponowania piosenki przewodniej koncertu. Wkrótce Dorota Rabczewska ujawni ostateczną listę artystów. Fani niestety nie zobaczą wśród wykonawców Natalii Kukulskiej. Choć 42-latka poparła inicjatywę, data koncertu pokrywa się z jej prywatnymi planami.
Wojciechowska o

Wojciechowska o "Big Brotherze": "Agnieszka opowiadała o tym z radością dziecka"

Gwiazdy
 Po wyemitowaniu na początku listopada odcinka Ameryka Express, w którym uczestnicy zostali przez producentów zmuszeni do używania podstępów, by zdobyć po trzy pocałunki w usta od mieszkańców Limy, Agnieszce Woźniak-Starak puściły nerwy. Dziennikarka opublikowała wpis, w którym przeprosiła za zaistniałą sytuację, zapewniając, że nie miała wpływu na przebieg konkurencji. Ostatecznie prezenterka nie będzie już prowadzić formatu i została główną prowadzącą nowej edycji "Big Brothera". Martyna Wojciechowska jako pierwsza prowadząca reality show skomplementowała doświadczenie zawodowe Agnieszki. Jej zdaniem Woźniak-Starak świetnie sprawdzi się w formacie. Podróżniczka zapewnia, że Aga zrezygnowała dla nowego projektu z innych propozycji zawodowych.
Doda przekonuje:

Doda przekonuje: "Podzielone społeczeństwo to słabe społeczeństwo"

Gwiazdy
 Doda z pomocą innych gwiazd organizuje koncert Artyści przeciw nienawiści, będący odpowiedzią na dramatyczne wydarzenia w Gdańsku. Na zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu pozytywnie odpowiedziało ponad stu artystów, w tym Katarzyna Nosowska, Margaret, Grzegorz Hyży oraz Justyna Steczkowska. Koordynatorem całego przedsięwzięcia została Agnieszka Hyży, która zapowiedziała, że koncert zaplanowano na drugą połowę lutego. Rabczewska zapewnia, że inicjatywna nie spotyka się z hejtem. Przekonuje, że Polacy są fantastycznym narodem, jednak pewne rzeczy zabrnęły w złym kierunku. Doda przyznała, że koncert ma zjednoczyć podzielone społeczeństwo.
Dygant żali się na trudy aktorstwa:

Dygant żali się na trudy aktorstwa: "Nie jestem nigdzie na etacie. Nie mam nic"

Gwiazdy
Agnieszka Dygant z dużą ostrożnością mówi o planach zawodowych na 2019 rok. Aktorka przyznaje, że nie jest nigdzie zatrudniona na stałe, więc nowy rok zawsze zaczyna z czystą kartą i nadziejami na owocne projekty. W ostatnim czasie Dygant doskonale odnalazła się w produkcjach Patryka Vegi, gdzie udowadniała, że jest otwarta na wiele aktorskich wyzwań. Celebrytka ze smutkiem przyznała, że aktorstwo to trudna profesja. Nic nie jest pewne i nic nie jest dane raz na wiele lat. Ciągle trzeba się starać o kolejne projekty i udowadniać swoje umiejętności. Aktorka stara się jednak dostrzec plusy braku stałego zatrudniania w możliwości wyjazdu na wakacje w każdej chwili.
Hyży o inicjatywie wspólnego koncertu:

Hyży o inicjatywie wspólnego koncertu: "Jesteśmy apolityczni. Odcinamy się od innych organizacji"

Gwiazdy
Od kilku dni trwają intensywne prace w związku z inicjatywą Doroty Rabczewskiej. W pomysł zaangażowanych jest wiele artystów i celebrytów, a w tym m.in. Agnieszka Hyży, która została nawet rzecznikiem koncertu na rzecz walki z hejtem. Choć pomysł pojawił się zaraz po tragicznych wydarzeniach z finału WOŚP w Gdańsku, Hyży zapewnia, że idea koncertowania przeciwko hejtowi jest zupełnie niezależna zarówno od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak i od polityki:Jesteśmy apolityczni. Odcinamy się od organizacji - tłumaczyła w najnowszym wywiadzie.
Hyży ubolewa:

Hyży ubolewa: "Teraz musimy wszystkim tłumaczyć, że to nie jest koncert Dody"

Gwiazdy
W związku z tragicznymi wydarzeniami z finału WOŚP wiele gwiazd zabrało swój głos odnośnie problemu, jakim jest hejt. Dorota Rabczewska poszła o krok dalej i zaproponowała, aby zorganizować koncert, który miałby być pewnego rodzaju metodą walki z nienawiścią. Choć idea wydaje się wspaniałomyślna, to jednak wiele osób odczytuje to jako hipokryzję piosenkarki, która od lat uchodzi za osobę skonfliktowaną. W obronie artystki i jej pomysłu stanęła Agnieszka Hyży, która została rzecznikiem koncertu. Okazuje się, że choć koncert przeciwko hejtowi faktycznie zainicjowała Doda, to jednak organizatorom zależy, aby nie był kojarzony wyłącznie z nią:Boli nas to, że teraz musimy wszystkim tłumaczyć, że to nie jest koncert Dody. Nawołujemy do tego, aby odwrócić te komunikaty - żali się celebrytka.
Agnieszka Hyży apeluje: Nie chcemy dzielić ludzi na zwolenników WOŚP i nie

Agnieszka Hyży apeluje: Nie chcemy dzielić ludzi na zwolenników WOŚP i nie

Gwiazdy
Agnieszka Hyży została rzecznikiem prasowym projektu #artyściprzecinienawiści, który zainicjowała Dorota Rabczewska. Specjalnie zorganizowany koncert ma być sprzeciwem artystów wobec szerzącej się fali hejtu. Prezenterka w wywiadzie z WP zaznacza jednak, że organizatorką przedsięwzięcia nie jest Doda i dementuje plotki, jakie już zdążyły się pojawić wokół wydarzenia.
Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści:

Hyży zapowiada datę koncertu artystów przeciw nienawiści: "Druga połowa lutego"

Gwiazdy
Agnieszce Hyży powierzono rolę rzecznika koncertu, który zainicjowała Dorota Rabczewska. Wydarzenie ma być sprzeciwem artystów wobec szerzącej się fali hejtu, która dotyka nie tylko środowiska muzycznego. Impulsem do działania były tragiczna śmierć Pawła Adamowicza, który został zamordowany podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezenterka zapewnia, że dopinane są ostatnie kwestie organizacyjne, a sam koncert planowany jest na drugą połowę lutego. Agnieszka dodała, że powstaje także piosenka promująca całe wydarzenie. W jej tworzenie zaangażowali się Grzegorz Hyży oraz Agnieszka Nosowska. 
Hyży o koncercie ponad podziałami:

Hyży o koncercie ponad podziałami: "Chcemy dać przykład, że można razem"

Gwiazdy
Tuż po tragicznych wydarzeniach podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Doda wyszła z inicjatywą rozpoczęcia walki z mową nienawiści oraz hejtem, który zalewa show biznes. Rabczewska postanowiła z pomocą innych artystów przygotować specjalny koncert, który w jej marzeniach powinny transmitować trzy największe stacje. Piosenkarka długo nie czekała na odzew muzyków, którzy masowo wsparli jej ideę. Skomponowaniem piosenki przewodniej koncertu zajął się Grzegorz Hyży, a jego żona, Agnieszka, została rzecznikiem całego przedsięwzięcia. Prezenterka zapewnia, że dziennikarze największych stacji robią, co mogą, by tylko wziąć udział w koncercie, który prawdopodobnie ma odbyć się w drugiej połowie lutego. Hyży dodała, że również gwiazdy konkurencyjnych stacji chcą udowodnić, że można współpracować. 
Agnieszka Hyży o #artyściprzeciwnnienawiści: Doda jako pierwsza miała odwagę

Agnieszka Hyży o #artyściprzeciwnnienawiści: Doda jako pierwsza miała odwagę

Polska
Tragiczne wydarzenia w Gdańsku i rezygnacja Jurka Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP wywołały ogólnopolską dyskusję na temat hejtu. Nie tylko politycy i artyści, ale także zwykli ludzie na co dzień mierzą się z tym zjawiskiem. Ostatnio w swoim apelu na Instagramie, Doda poruszyła ten dla wielu osób niewygodny temat. Co więcej, postanowiła zorganizować koncert #artyściprzeciwnienawiści, do którego włączyło się już ponad stu artystów.Agnieszka Hyży została rzeczniczką tego wydarzenia, o czym opowiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.- Doda jako pierwsza miała publicznie odwagę powiedzieć: Zróbmy coś! - usłyszeliśmy.Zobaczcie, czego jeszcze dowiedzieliśmy się o koncercie #artyściprzeciwnienawiści
Hyży w niebieskim futrze inspiruje się Moniką Olejnik

Hyży w niebieskim futrze inspiruje się Moniką Olejnik

Gwiazdy
 Monika Olejnik mocno pracuje na miano pierwszej dziennikarki politycznej, która swoimi wymyślnymi stylizacjami przełamuje klasyczny dress code. Dziennikarka często pokazuje w oryginalnych stylizacjach, a jej ulubioną częścią garderoby stały się futra. Stylem Olejnik zdaje się inspirować Agnieszka Hyży. Podczas ostatniej wizycie w śniadaniówce, wystylizowała się w niebieskie, sztuczne futerko, w którym przypominała Ciasteczkowego Potwora. Przypomnijmy, że w ubiegłą zimę w stylizacji na Kermita brylowała Olejnik.
Agnieszka Radwańska przybywa na Woronicza w krwawoczerwonym porsche

Agnieszka Radwańska przybywa na Woronicza w krwawoczerwonym porsche

Gwiazdy
Mimo że emerytura przed trzydziestką dla większości z nas jest wręcz niewyobrażalna, to tak właśnie nieraz wygląda rzeczywistość światowej klasy sportowców. Podobnie stało się także w przypadku Agnieszki Radwańskiej, która niedawno oznajmiła, że zadecydowała o definitywnym odłożeniu rakiety i skupieniu się na sobie. Wykorzystując nowo zdobyty wolny czas oraz liczne kontakty, gwiazda sportu obrała ostatnio rolę "ambasadora dobrej woli UNICEF". O swojej nowej misji Agnieszka opowiedziała w sobotnim Pytaniu na Śniadanie. Wprawieni łowcy autografów mogli przyłapać gwiazdę, kiedy ta opuszczała swoje czerwone porsche.
Kaczorowska o roli żony:

Kaczorowska o roli żony: "Czasami dokupuję golfy"

Gwiazdy
Agnieszka Kaczorowska od czterech miesięcy cieszy się statusem żony Macieja Peli. Bożenka z "Klanu" dba nie tylko o ognisko domowe, ale również... garderobę męża. Choć celebrytka zapewnia, że nie ma wpływu na to, jakie ubrania trafiają do szafy jej męża, przyznała, że zdarza jej się kupować swetry dla tancerza. Dodała, że Maciek ma bardzo dobry gust i zna atuty swojej sylwetki. Aga podkreśla, że kwestii doboru stylizacji na daną okazję jej mąż jest zawsze zdecydowany i nie zalicza modowych wpadek. Pozazdrościć...
Opatulona żona Kuby Wesołowskiego rozdaje uśmiechy fotoreporterom

Opatulona żona Kuby Wesołowskiego rozdaje uśmiechy fotoreporterom

Gwiazdy
Choć Agnieszka Wesołowska jest głównie znana z tego, że jest żoną Kuby Wesołowskiego, czyli Igora z Na Wspólnej, to niewiele osób wie, że zajmuje się dziennikarstwem modowym. 30-latka skończyła kierunek public relations, ale jej największą pasją jest właśnie moda.Ostatnio paparazzi przyłapali Agnieszkę podczas wychodzenia ze studia Dzień dobry TVN. Choć żona Kuby zdawała się być przygotowana do zimowej pogody, bowiem miała na sobie długi płaszcz i kozaki, to jednak sprawiała wrażenie zmarzniętej. Mimo niesprzyjającej pogody chętnie uśmiechała się do fotoreporterów. Myślicie, że niebawem usłyszymy jej modowe rady w Dzień dobry TVN?