Wyniki wyszukiwania dla:

agata młynarska

Liczba wyników: 304

Andrzej Duda o WOŚP:

Andrzej Duda o WOŚP: "Wspieramy. Wrzuciliśmy pieniądze do puszki!"

Wiadomości
Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak co roku wsparło wielu polityków, sportowców i gwiazd. Swojego poparcia dla zbiórki nie wyraziła natomiast partia rządząca, a Telewizja Polska po raz pierwszy nie emitowała finału na antenie. Wsparcie dla Jerzego Owsiaka zadeklarował natomiast Andrzej Duda. Przekazał na aukcję spinki do koszuli. Agata Kornhauser-Duda wystawiła na sprzedaż zdjęcia z obchodów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Prezydent kibicował wczoraj skoczkom w Wiśle, gdzie zapewnił, że wrzucił pieniądze do puszki WOŚP.Wspieramy WOŚP. Wrzuciliśmy z żoną pieniądze do puszki. Przekazaliśmy też swoje przedmioty na aukcje. Dopinguję każdą formę pomocy, która wspiera potrzebujących.
Młynarska:

Młynarska: "To niesamowite. Feminizm został odczarowany, Pudelek pisał o prawach kobiet!"

Gwiazdy
W podsumowaniach 2016 roku często pojawia się temat Czarnego protestu i walki o prawa kobiet w Polsce. Polki po raz pierwszy tak masowo wyszły na ulicę, by bronić prawa do samodecydowania i przypomnieć o tym, że podobnie jak mężczyźni, wciąż mają głos w tym kraju. Wiele gwiazd poprało społeczny protest. Zarówno o samym Czarnym proteście, jak i zaangażowaniu celebrytów, mogliście przeczytać na Pudelku. Paulina Młynarska w Telewizji WP stwierdziła, że najbardziej czytany plotkarski serwis pomógł w wprowadzić prawa kobiet do szerokiego obiegu, za co jest wdzięczna. To był rok, w którym feminizm został odczarowany. To moja osobista wielka radość. Od 12 lat tylko tym się zajmuję, żeby ten feminizm i prawa kobiet wprowadzić do szerszego obiegu. Żeby o prawach kobiet pisał jeden z serwisów, którzy należy do Wirtualnej Polski, który jest najbardziej czytanym plotkarskim serwisem. Przejrzałam jeszcze raz cały rok, to było niesamowite, prawa kobiet na Pudelku. Stałam się jedną z osób mocno firmujących ten temat. To rok sukcesu komunikacyjnego. Kobiety są mądre, mocno przemyślały wiele tematów, od których uciekały. Stały się o wiele bardziej przytomne i obecne politycznie.
Prezydent Ełku o zamieszkach:

Prezydent Ełku o zamieszkach: "Zachowajmy spokój"

Wiadomości
Policja zatrzymała 28 osób po zamieszkach, do jakich doszło w Ełku po śmierci 21-latka, który zginął w Sylwestra od ciosów nożem przed barem z kebabami. Mieszkańcy wybili szyby w lokalu i zniszczyli witrynę. W stronę funkcjonariuszy poleciały kamienie i petardy.TVP Info poinformowała, że wszystko zaczęło się gdy 21-letni Daniel rzucił petardą w kierunku baru Prince Kebab. Wtedy z lokalu wybiegło czterech mężczyzn, według reporterów byli to Marokańczyk, Tunezyjczyk i dwóch Algierczyków. Gdy wywiązała się szarpanina, ktoś zadał dwie śmiertelne rany.Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa obywatelowi Tunezji. Dzisiaj wiadomo, że wśród zatrzymanych było kilka osób z Tunezji, Maroka i Algierii. Dzisiaj mają zostać przesłuchane.Są to osoby, które były najbardziej agresywne w tłumie. Przebywają w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych - poinformowała sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji. Chciałbym, żebyśmy byli po prostu bezpieczni. Zachowajmy spokój. Policji w tej chwili potrzeba czasu i spokoju, żeby bez pośpiechu wyjaśnić okoliczności tej wielkiej tragedii, kiedy zginął młody człowiek w noc sylwestrową i o to proszę. Zachowajmy spokój, można to wyjaśnić tylko w spokoju - Tomasz Andrukiewicz, prezydent Ełku. Do Ełku ściągnięto dodatkowych policjantów z oddziałów prewencji z Olsztyna i innych jednostek z województwa warmińsko-mazurskiego. Jest także Żandarmeria Wojskowa.Zobaczcie nagranie, na którym widać moment tuż po zamieszkach, kiedy w stronę policji rzucone zostały petardy. Mieszkańcy ustawiają znicze pod barem z kebabami.
Ceny paliw w górę. Rosja i OPEC ograniczają wydobycie ropy

Ceny paliw w górę. Rosja i OPEC ograniczają wydobycie ropy

Świat
- Pierwszy raz od 8 lat kraje OPEC w porozumieniu z Rosją zdecydowały się na cięcie produkcji. To przestraszyło rynki. Mówi się, że w przyszłym roku, a na pewno w jego pierwszych miesiącach, paliwo będzie droższe. Możemy zbliżyć się do 5 zł za PB95 - mówiła w programie #dzieńdobryPolsko Agata Kołodziej z WP money. Dlaczego kraje OPEC i Rosja odgraniczają wydobycie? - Ze względu na niskie ceny ropy. Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu za baryłkę ropy płaciliśmy nawet 120 dolarów, później te ceny spadły - w najgorszym momencie do 30 dolarów za baryłkę. To spowodowało ogromny kryzys naftowy. Kraje OPEC musiały w końcu zainterweniować - tłumaczyła Agata Kołodziej.
Agata Młynarska o Świętach: Jakie jest obowiązkowe danie na wigilijnym stole Młynarskich?

Agata Młynarska o Świętach: Jakie jest obowiązkowe danie na wigilijnym stole Młynarskich?

Gwiazdy
Karp, barszcz, pierogi... to obowiązkowe "hity" wigilijnego stołu. Jest jednak potrawa, o której Agata Młynarska mówi z wyjątkowym entuzjazmem. Powstała o niej nawet piosenka! Zobaczcie, o której z dwunastu wigilijnych potraw Wojciech Młynarski napisał piosenkę.
Melania Trump, Michelle Obama, Agata Duda - styl pierwszych dam

Melania Trump, Michelle Obama, Agata Duda - styl pierwszych dam

Moda
Pierwszą damą może być tylko jedna kobieta w kraju – to spore wyróżnienie, ale też obowiązek. To jedna z najbardziej eksponowanych osób, o której mówią i którą oceniają wszyscy, również pod kątem mody. My postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej stylowi znanych pierwszych dam – Michelle Obamie, Agacie Dudzie oraz przyszłej pierwszej damie USA. Oceniamy również styl Kate Middleton, która choć nie jest pierwszą damą, w Wielkiej Brytanii uznawana jest za jedną z najważniejszych osób w państwie. Jaki styl miała Michelle Obama, a jakiego możemy spodziewać się po Melanii Trump? Czy amerykańscy projektanci zbojkotują żonę Donalda Trumpa i poproszą o wykreślenie z listy designerów gotowych do ubierania pierwszej damy? Jak na tym tle wypada Agata Duda i co łączą ją z Kate Middleton? Na te pytania prowadzące – Gosia Ohme i Małgorzata Serafin – szukały odpowiedzi w programie #DZIEJESIĘNAZYWO, pytając Olę Nagel – szefową działu moda WP Kobieta.
14.11.2016 | #dziejesięnażywo

14.11.2016 | #dziejesięnażywo

Wiadomości
O godz. 9.00 program #dziejesienazywo poprowadzą: Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin i Małgorzata Ohme. Pierwsze ekshumacje ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, tarcia na linii Duda-Macierewicz o nominacje generalskie i bilans roku rządu Beaty Szydło - m.in. o tym w rozmowie politycznej Marcin Kierwiński PO i Krzysztof Łapiński PiS.Będzie ciężej o kredyty mieszkaniowe. Od stycznia wymagany wkład własny wzrasta z 15 do 20% wartości nieruchomości. Jak wpłynie to na zakup własnego M? Agata Kołodziej z money.pl i Bartosz Turek, ekspert rynku nieruchomości.Przekonujące zwycięstwo nad Rumunią i duże oczekiwania przed dzisiejszym starciem ze Słowenią. Czy reprezentacja Polski zakończy rok jako lider grupy eliminacyjnej MŚ? Zapytamy Mateusza Skwierawskiego z WP Sportowe Fakty i byłego reprezentanta Polski Radosława Majdana.Apel prezydenta Dudy o wspólne obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości w 2018 roku. Zagrywka polityczna czy szansa na realny kompromis wokół Święta Niepodległości? Jacek Żakowski i Bogusław Chrabota, redaktor naczelny "Rzeczpospolitej"

"Na dobre i na złe": zwiastun 651. odcinka

Gwiazdy
Do szpitala trafią Magda i jej nastoletni syn Olek, którzy będą mieli objawy zatrucia niebezpiecznym lekiem - tolidum. Agata i Tomasz zdecydują się przeprowadzić śledztwo w tej sprawie. Odkryją, że na bazie leku produkowane są dopalacze. Doktor Rzepecki skontaktuje się z byłym partnerem biznesowym Andrzejem Lipskim, który zakupił prawa do specyfiku. Tymczasem Julka zacznie konkurować w pracy z Borysem. Profesor Bart zajmie się przypadkiem pacjenta, który może odzyskać przytomność dzięki operacji wszczepienia stymulatora do rdzenia kręgowego. Co jeszcze się wydarzy?

"Taniec z gwiazdami": jak taniec połączył Adama Zdrójkowskiego i Agatę Kuleszę?

Gwiazdy
Zdrójkowski udział w "Tańcu z gwiazdami" musiał pogodzić z pracą w "rodzince.pl". Jak się okazuje, na planie radą w sprawie show służyła mu Agata Kulesza. Jaką małą tajemnicę mu zdradziła?
Agata Młynarska o

Agata Młynarska o "Undressed: Randka w łóżku"

Gwiazdy
Okazuje się, że Agata Młynarska jest fanką nowego show TLC "Undressed: Randka w łóżku", w którym kompletnie obce osoby pierwszą randkę spędzają rozebrani w łóżku.
 Młynarska:

Młynarska: "W pierwszym mężu zakochałam się w 30 sekund. W drugim… w 3 sekundy!"

Gwiazdy
Dwa lata temu Agata Młynarska wyszła za mąż za Przemysława Schmidta. To był jej trzeci ślub. Pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało dziesięć lat. Drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok. Przez długi czas była również związana z Jarosławem Kretem, ten związek jednak nie został sformalizowany. Okazuje się jednak, że ilość mężów i tak przytłacza samą Młynarską. W zapowiedzi programu Randka w łóżku źle oszacowała, którym jej mężem jest Schmidt.W pierwszym mężu zakochałam się w 30 sekund. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. W drugim mężu, tym z którym teraz jestem, zakochałam się w 3 sekundy. A więc przyspieszam tempo. Cóż najważniejsza jest miłość, nie zdolności matematyczne.
Agata Pruchniewska o bohaterce

Agata Pruchniewska o bohaterce "Szkoły uwodzenia Czesława M.": Miałam z nią problem!

Film
Agata Pruchniewska jest jedną z gwiazd filmu "Szkoła uwodzenia Czesława M.". W rozmowie z WP aktorka przyznaje, że jest kilka kwestii, w których nie identyfikuje się ze swoją bohaterką.
Samotna matka walczy z rządem. Tym wpisem na blogu wywołała burzę

Samotna matka walczy z rządem. Tym wpisem na blogu wywołała burzę

Styl życia
Agata Komorowska jest samotnie wychowującą mamą trójki dzieci: 15-letniego Aleksa, 9-letniego Krystiana z zespołem Downa i 5-letniej Ady, która została adoptowana. Sprawuje także pieczę zastępczą nad 15-letnim Michałem. Na swoim blogu pisze o życiu, dzieciach, adopcji, zespole Downa, depresji, miłości i o tym jak cieszyć się życiem mając niepełnosprawne dziecko. Jej wpis o planach zaostrzenia prawa antyaborcyjnego w Polsce stał się viralem. Miał prawie 100 tysięcy udostępnień.Cały wpis znajduje się tutaj: http://agatakomorowska.pl/w-imieniu-dzieci-skazanych-na-zycie/
#czarnyprotest

#czarnyprotest

Gwiazdy
Polskie gwiazdy tłumnie wzięły udział w proteście przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Wiele z nich wzięło udział w marszu na ulicach Warszawy. Miasto oszacowało, że na Placu Zamkowym zebrało się ok. 30 tysięcy protestujących. Wśród nich między innymi Agnieszka Włodarczyk, Olga Bołądź, Agnieszka Szulim czy Agata i Paulina Młynarskie.
Agata Duda do Amazonek na Jasnej Górze:

Agata Duda do Amazonek na Jasnej Górze: "Postawa wzajemnej solidarności kobiet imponuje"

Wiadomości
Podczas gdy w Warszawie tysiące Polek protestowało w obronie swoich praw, Agata Kornhauser-Duda wybrała się na Jasną Górę. Uczestniczyła w 19. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kobiet po Mastektomii."Postawa wzajemnej solidarności Amazonek imponuje i powinna być przykładem, jak wiele dobra może czynić człowiek, który zetknął się z bólem i rozpaczą" - mówiła do uczestniczek.Pierwsza dama, witając w sobotę przed mszą na jasnogórskim szczycie kilka tysięcy uczestniczek pielgrzymki mówiła o potrzebę wspólnego działania i przypominała, że choroba nowotworowa dotyka wiele tysięcy kobiet.Niestety, okazało się, że nie widzi potrzeby wspólnego działania z tysiącami kobiet, które protestowały w całej Polsce.
Szydło: Jestem przeciwko liberalizacji prawa aborcyjnego!

Szydło: Jestem przeciwko liberalizacji prawa aborcyjnego!

Wiadomości
Od wielu tygodni w Polsce toczy się dyskusja wokół planowanych zmian w ustawie antyaborcyjnej. Obecnie w Sejmie trwają prace nad projektem, który całkowicie zakazuje aborcji. Przypomnijmy, że przeciwko zawartym w nim rozwiązaniom opowiada się ponad 80 procent obywateli. To jednak nie przeszkadza partii rządzącej i środowiskom pro-life forsować restrykcyjnych zmian. Do wczoraj posłowie PiS niezbyt chętnie komentowali protesty kobiet i plany poniedziałkowego strajku.Na wczorajszej konferencji prasowej do tematu aborcji odniosła się również premier Beata Szydło Stwierdziła, że obywatelski projekt liberalizujący ustawę antyaborcyjną, był próbą walki politycznej, dlatego został odrzucony. Przypomnijmy, że rząd obiecał i zapewnił, iż projekty obywatelskie nie będą odrzucane (nigdy!), w pierwszym czytaniu w Sejmie. Jak się okazuje jednak, nie będą dyskutowane, jeśli ideologicznie nie odpowiadają partii rządzącej. Jestem przeciwko liberalizacji prawa aborcyjnego - powiedziała premier Beata Szydło. Jestem za tym, żeby projekty obywatelskie trafiały do dyskusji, żeby projekty obywatelskie były debatowane w Sejmie. Natomiast, jeżeli jest próba wykorzystania idei projektów obywatelskich do walki politycznej, to ja się z takim traktowaniem projektów obywatelskich nie zgadzam.Lepiej byłoby chyba, gdyby pani premier milczała… podobnie jak większość posłów PiS-u. Dodajmy tylko na koniec, że w 2007 roku Jarosław Kaczyński mówił, że kompromis w sprawie aborcji jest nie do ruszenia.Zobacz też: Paulina Młynarska do Agaty Dudy: "My nie kupujemy tego, że pani jest apolityczna!"
Nowicka:

Nowicka: "Pierwsza Dama mogłaby stanąć w obronie kobiet"

Wiadomości
Sprawę ustawy antyaborcyjnej nadal nie skomentowała Pierwsza Dama. Do Agaty Kornhauser-Dudy zaapelowała Paulina Młynarska, która bierze czynny udział w Czarnym Proteście. Zobacz też: Paulina Młynarska do Agaty Dudy: "My nie kupujemy tego, że pani jest apolityczna!".
Agata Młynarska doprowadziła Maję Sablewską do łez?

Agata Młynarska doprowadziła Maję Sablewską do łez?

Gwiazdy
Agata Młynarska i Maja Sablewska znają się od lat. Ostatnio w mediach pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które powstało przy okazji wywiadu. Czy łączy je przyjaźń?
Lekarz o 12-letniej matce:

Lekarz o 12-letniej matce: "Ma jeszcze nieskończony proces rozwoju narządu płciowego!"

Wiadomości
12-letnia dziewczynka urodziła dziecko w szpitalu w Kielcach. Jego ojcem ma być 29-latek z Wałbrzycha. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapłodnienia nie doszło w wyniku gwałtu, mimo wszystko Józef J. usłyszał zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15 do obcowania płciowego.– "Jest to przestępstwo zagrożone karą od 2 do 12 lat pozbawienia wolności" - mówi Marcin Witkowski, Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu.Jak informuje rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, Agata Mazur-Kałuża, dziecko i jego matka czują się dobrze, natomiast sam poród odbył się przez cesarskie cięcie"."W lipcu sprawa została zgłoszona do prokuratury. Mama i dziecko czują się dobrze. Co będzie z dzieckiem zdecyduje sad. Poród odbył się przez cesarskie ciecie."Osoba poniżej 15. roku życia ma jeszcze nieskończony proces rozwoju narządu płciowego i układu kostnego, więc z tego powodu taka ciąża jest też obarczona częstszymi powikłaniami - nadciśnienie tętnicze czy zagrażający poród przedwczesny" - ostrzega jednak dr n. med. Piotr Niziurski, lekarz kieleckiego WSK.
Agata Rubik:

Agata Rubik: "Piotr nie poderwał mnie na muzykę, sławę czy pieniądze, ale na nazwisko!"

Gwiazdy
Dla wielu celebrytek zmiana nazwiska po ślubie bywa kłopotliwa. Katarzyna Warnke, która niedawno poślubiła Piotra Stramowskiego, nie uważa tego za dobry pomysł. Agnieszka z domu Szulim, wychodząc za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka, z "szacunku do swojego męża" postanowiła przyjąć jego nazwisko. Małgorzata Rozenek, która do tej w show biznesie funkcjonowała pod nazwiskiem swojego drugiego męża, zdecydowała się na nazwisko podwójne, łącząc w ten sposób symbolicznie Radka z Jackiem.
Młynarska:

Młynarska: "Kobiety muszą się starać 20 razy bardziej i być 20 razy lepsze niż mężczyźni!"

Gwiazdy
Paulina Młynarska jest znana z dosyć mocnych, momentami kontrowersyjnych komentarzy dotyczących sytuacji politycznej, społecznej, a nawet religijnej. Ostatnio bardzo głośno było o jej opinii dotyczącej kanonizowanej Matki Teresy. Dziennikarka, delikatnie rzecz ujmując, nie stawia jej za wzór miłosierdzia.Teraz Młynarska wróciła do swojego ulubionego tematu, czyli dyskryminacji kobiet. W Dzień Dobry TVN wzięła udział w dyskusji dotyczącej podwójnych standardów wobec kobiet. Jako przykłady Wellman i Prokop wymienili związki frazeologiczne w języku polskim i problemy kobiet w pracy. Młynarska stwierdziła, że by odnieść sukces muszą one starać się i wykazywać 20 razy bardziej niż mężczyźni."Ataków ad hormonam mamy bardzo dużo w polskiej kulturze. Dopiero zaczynamy z tym walczyć. Mówi się: zachowujesz się jak baba w ciąży, albo jak miesiączkująca baba. Jak nam coś nie wyjdzie, to się nam mówi, że to hormony. Kobiety muszą się starać 20 razy bardziej i być 20 razy lepsze niż mężczyźni. Jakaś żelazna logika. Z jednej strony wszystko robisz gorzej, bo hormony, a z drugiej strony musisz wszystko robić 20 razy lepiej". Zgadzacie się z nią?