Wyniki wyszukiwania dla:

agata młynarska

Liczba wyników: 304

Ma 20 lat i już wywołała skandal prowokacyjnym teledyskiem

Ma 20 lat i już wywołała skandal prowokacyjnym teledyskiem

Gwiazdy
Agata Dziarmagowska dała się poznać wokalistom już kilka lat temu biorąc udział w rozmaitych talent show, gdzie imponowała umiejętnościami rapowania w amerykańskim stylu. Dziś prowokuje w bardzo odważnym teledysku.
Ofiara księdza pedofila:

Ofiara księdza pedofila: "Wykorzystał mnie i po latach inne dziecko. Prokuratura nie zrobiła nic!"

Wiadomości
31 lipca ma wejść w życie nowelizacja kodeksu karnego. Od tej pory osoba, która wiedziała o czynie pedofilskim i nie zgłosiła tego na policję, sama może zostać poddana karze do trzech lat pozbawienia wolności. Ma to dotyczyć również duchownych. O tej zmianie prawa i skutkach nowych zapisów dyskutowali w Dzień Dobry TVN ksiądz Jan Dohnalik z Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW i Agata Baraniecka-Kłos z Fundacji "Stop przedawnieniu", ofiara jednego z duchownych. Żadne prawo nie jest wystraczające dla krzywdy, która została wyrządzona. Policja i prokuratura ma środki, żeby odkryć przestępstwo. Pedofile się niestety bardzo dobrze kryją, my nie mamy podsłuchów, możliwości sprawdzania, kto, co ma na komputerze. Przeniesienie do innej parafii, to nie jest wystarczająca kara. To się zdarzało, kościół za to pokutuje. Zmiana prawa pozwoli ścigać pedofilów w szkołach i w rodzinach. To nie jest tylko problem kościoła - przyznał Dohnalik.Każda zmiana prawa jest drogą w prawidłowym kierunku. Mój oprawca wykorzystywał mnie, a po wielu latach wykorzystywał też inne dziecko. Zdobyłam nagranie, dowód. Materiał trafił do prokuratury i ta prokuratura nie zrobiła nic. Jaki to musi być dowód, żeby prokuratura zareagowała? Można powiedzieć, że dziecko wykorzystywane zostaje zabite za życia. Tam jest wypalona dziura w głowie, emocje, które się nie naprawią. Mój oprawca nie został ukarany - podsumowała Baraniecka-Kłos.Te zmiany wystarczą, by zmienić podejście kościoła?
Jak budować swoją sieć wsparcia? Od czego zacząć?

Jak budować swoją sieć wsparcia? Od czego zacząć?

Zdrowie
Socjolog, dr Agata Grabowska opowiada o tym, w jaki sposób budować swoją sieć wsparcia oraz od czego znacząć. Wywiad przeprowadzony w ramach kampanii "Wpieramy Was od 1. dnia" marki Emolium.
Co to znaczy wspierać rodziców?

Co to znaczy wspierać rodziców?

Zdrowie
O tym, co oznacza wspieranie młodych rodziców mówi dr Agata Grabowska - socjolog, ekspert w kampanii społecznej "Wspieramy Was od 1. dnia" organizowanej przez markę Emolium.
90-lecie niezwykłego wyścigu

90-lecie niezwykłego wyścigu

Motoryzacja
Mille Miglia to wyjątkowy rajd, który w tym roku kończy 90 lat. Pierwszy wyścig miał miejsce w 1927 roku i na starcie stanęło 77 samochodów. W tym roku stawka liczy rekordowe 460 załóg. Wyjątkowa jest też trasa. Łączna jej długość to 1600 km. Czym jest rajd opowiedział Mateusz Żuchowski z WP Moto i Agata Berdnt-Wazelin z Cisowianki Perlage, sponsora rajdu. 
Ibisz przekonuje:

Ibisz przekonuje: "Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi"

Gwiazdy
Krzysztof Ibisz wciąż zaliczany jest do ulubieńców carycy Polsatu, Niny Terentiew. Dzięki temu może liczyć na dożywotni angaż w Tańcu z gwiazdami i rolę konferansjera na najważniejszych imprezach stacji. Oprócz tego spełnia się także w roli prowadzącego program Demakijaż. Jest to format, w którym przeprowadza długie, dosyć intymne rozmowy z najważniejszymi polskimi kobietami, zarówno z branży muzycznej, aktorskiej, jak i społecznej. Na podstawie doświadczeń z owych rozmów doszedł do wniosku, że gwiazdy mają podobne problemy, co nieznani publicznie ludzie. Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi. To te same problemy, świat pełen dramatów, które rozgrywają się na oczach milionów. Moim gościem będzie Otylia Jędrzejczak. Osiągnęła najwyższe sportowe szczyty i przeżyła największą możliwą tragedię. Jest mnóstwo kobiet z którymi chciałbym porozmawiać. Krystyna Janda ma przyjść, Edyta Górniak, Agata Buzek. Ta tacy kolejni wymarzeni goście.Oglądacie to?
#dziejesiewsporcie: była narzeczona Krzystofa Oliwy sprzedaje pierścionek zaręczynowy

#dziejesiewsporcie: była narzeczona Krzystofa Oliwy sprzedaje pierścionek zaręczynowy

Sport
W serwisie aukcyjnym Allegro pojawiła się interesująca oferta. Na sprzedaż wystawiono pierścionek zaręczynowy podarowany ówczesnej wybrance przez Krzysztofa Oliwę, byłego hokeistę, występującego w prestiżowej lidze NHL. Agata Cieplucha postanowiła go sprzedać. - Jestem zaręczona, nie wypada mi już nosić pierścionka po byłym - napisała w poście na Facebooku. Jeszcze w czwartek (4 maja) cena za przedmiot przekroczyła 1000 złotych.W drugiej części odcinka obejrzycie piękną bramkę Jamesa Rodrigueza, a na koniec zaprezentujemy zdjęcia Andrzeja Wrony z bajecznych wakacji na Malediwach.
Joanna Kurowska pociesza Agatę Młynarską po stracie ojca

Joanna Kurowska pociesza Agatę Młynarską po stracie ojca

Gwiazdy
Agata Młynarska straciła niedawno swojego ukochanego ojca Wojciecha Młynarskiego. Dziennikarka wciąż nie może dojść do siebie. Na szczęście może liczyć na pomoc swojej przyjaciółki Joanny Kurowskiej. Aktorka w tym trudnym czasie wspiera Agatę. Doskonale wie, co to śmierć bliskiej osoby, ponieważ sama niedawno przeżywała rodzinny dramat.
Młynarska będzie uzdrawiać związki.

Młynarska będzie uzdrawiać związki. "Nie jestem coachem ani psychologiem. Mam życiowe doświadczenie!"

Gwiazdy
Życie uczuciowe Agaty Młynarskiej, podobnie jak jej siostry Pauliny, jest dosyć bogate. Trzy lata temu wyszła za mąż za Przemysława Schmidta. To był jej trzeci ślub. Pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało dziesięć lat. Drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok. Przez długi czas była również związana z Jarosławem Kretem, ten związek jednak nie został sformalizowany. Swoje doświadczenia związkowe postanowiła wykorzystać w pracy. Wiosną w TLC wystartuje jej autorski program Zmiana pełną parą. Razem z ekspertami będzie pomagać  partnerom odkryć na nowo "wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach". W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że jej wiek i doświadczenie przekonały ją do realizacji tego projektu.  Jestem w roli osoby, która rozmawia z tymi ludźmi, bo czuję, że mój wiek daje mi tytuł do tego, żeby trochę na ten temat rozmawiać, bo coś w życiu mi wyszło, coś nie. Jako osoba, która ma dużo różnych doświadczeń, mogę rozmawiać z małżeństwem, które jest w kryzysie i spojrzeć na nich obiektywnie. Nie jestem coachem, psychologiem, nie chce nimi być, jestem dziennikarzem, dzielę się tylko doświadczeniem, nie mam większych ambicji, nie chcę być specem od par. Sama przez długi czas nie wiedziałam, co zrobić ze swoim życiem. Będziecie to oglądać?

"Będziemy poprawiać życie par. Rozwój kobiet i mężczyzn nie idzie równolegle!"

Gwiazdy
Agata Młynarska wiosną ubiegłego roku pożegnała się z widzami programu Świat się kręci, dając do zrozumienia, że kiepsko współpracuje się jej z nowymi szefami Telewizji Polskiej. Wydawało się, że Młynarska wróci do Polsatu, z którym rozstała się trzy lata wcześniej. Jednak szefowa stacji, Nina Terentiew uniosła się honorem i ogłosiła, że jeśli Agata chce wrócić, to będzie musiała się naprawdę postarać. Młynarska postanowiła zrezygnować z płaszczenia się przed dawną szefową i rozpoczęła współpracę ze stacją TLC.
Młynarska broni Owsiaka:

Młynarska broni Owsiaka: "To, co Jurek osiągnął jest na Nobla"

Gwiazdy
Jerzy Owsiak, od 25 lat prowadzący Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie należy do ulubieńców obecnej władzy. Chociaż podczas tegorocznej zbiórki udało się zebrać ponad 105 milionów złotych, wciąż jest ofiarą ataków prawicowych polityków i publicystów
Agata Steczkowska skromnie o swojej rodzinie:

Agata Steczkowska skromnie o swojej rodzinie: "KAMERA NAS KOCHA!"

Gwiazdy
Kilka dni temu Steczkowska pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o inspiracjach do napisania „dzieła”. Nieskromnie stwierdziła, że jako najstarsza siostra czuje się liderem rodziny, a w swojej publikacji opisała również dzieje dziadków oraz pradziadków. Steczkowska wytłumaczyła również, dlaczego nie poprosiła rodzeństwa o pomoc w pisaniu.
 Agata Steczkowska:

Agata Steczkowska: "Rodzice wychowali 9 istnień bez pomocy państwa i kościoła. To fenomen"

Gwiazdy
O Agacie Steczkowskiej zrobiło się ostatnio głośno za sprawą publikacji Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Najstarsza z sióstr Steczkowskich opisała kulisy małżeństwa jej matki z ojcem, z którym poznała się, gdy ten był… księdzem. Jak się można było domyślić, nie spodobało się to reszcie rodziny. Agata najwidoczniej nie przejmuje się zdaniem członków rodziny i promuje swoje dzieło. W Dzień Dobry TVN zapewniała, że nie ma traumy związanej z byciem córką księdza. Jej zdaniem to nic nadzwyczajnego, dzieci mają różnych ojców. Żyli według własnego sumienia. Kreowali swoje życie bez oglądania się na wzorce, stworzyli rodzinę, która jest fenomenem. Nie są to moje słowa, to słowa profesorów. Nie mam z tym problemu, że tata był księdzem, to nie trauma. Jedni mają za ojców profesorów, inni mają jeszcze innych ojców, mnie nie interesowało, co robi mój tato. Rodzice byli siłą dla nas. Oni zaprosili do swojego życia dziewięć istnień, urodzili, wykarmili, wychowali, bez żadnej pomocy, ani ze strony państwa, ani kościoła. Steczkowska przyznała również, że nie wie, co o książce myślą jej siostry. Dzieło wysłała im… pocztą.Jak reaguje reszta rodzeństwa na publikację? Tego nie wiem. Muszą przeczytać książkę, jeszcze nie przeczytali. Wysłałam im z dedykacją te książki. Być może dostali już pocztą. Nie mogłam pisać tego na dziewięć rąk.
Agata Passent:

Agata Passent: "Polki szukają seksu przez internet. Darmowe śniadanie, trochę kryptoprostytucja!"

Gwiazdy
Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej, stała się medialną gwiazdą dzięki medialnej telenoweli, jaką zafundowali Polakom razem z mężem. Najpierw było rozstanie, potem rozwód, odwołanie rozwodu… i ciąża. Z Wojciechem Kuczokiem nie stronili w tym czasie od rozmów z mediami. Od tamtej pory może liczyć na zaproszenia do TVN-u. Ostatnio często pojawia się w Dzień Dobry TVN, by opowiadać o Polkach, ich prawie do seksu i seksizmie. Nie inaczej było ostatnio. Wcieliła się w specjalistkę do spraw seksu w internecie. Passent przyznała jednak, że do niej tego typu rozrywka nie przemawia, nie przeszkodziło jej to jednak w zafundowaniu widzom wywodu na ten temat.Te feromony bijące z ekranu do mnie nie przemawiają. Już minęły czas, kiedy to zastanawialiśmy się, jak to możliwe, że ludzie korzystają z seksu przez internet, kobiety też. Kobiety też mają seksualność i potrzeby. Kobiety też korzystają z nowości, to nie jest dziwne. Ja osobiście bym w to nie weszła. Chyba słowo na dłuższą metę osobiście do mnie bardziej przemawia. Rozmowa jest dla mnie większym afrodyzjakiem niż klikanie. Ludzie uważają, że muszą sprawdzić kilka modeli, aż znajdą idealnego partnera, jazda testowa, ten za biedny, ten za niski. Darmowe śniadanie, czy kolacja, ktoś mi postawi browar, trochę kryptoprostytucja.Nie przesadza?
Pomysł na biznes: Kosmetyki roślinne

Pomysł na biznes: Kosmetyki roślinne

Finanse
Naturalne mydło ze złotem, balsam z olejem konopnym czy puder do kąpieli z płatkami kwiatu nagietka - to część oferty firmy Hagi Cosmetics, która produkuje oryginalne kosmetyki roślinne. - Tworzymy je z naturalnych surowców, wyciągów roślinnych i olejków eterycznych - mówią Hanna Kurcińska i Agata Borzym. To rodzinny biznes matki i dwóch córek. - Wszystkie produkty wytwarzamy ręcznie, tradycyjnymi metodami. Nasze kosmetyki wyróżnia zapach i wygląd - tłumaczą właścicielki. W ofercie firmy znajdziemy ok. 50 produktów, wśród nich pachnące kosmetyki dla alergików. Firma produkuje m.in. naturalne mydła w kostce,  balsamy, sole i pudry kąpielowe, scruby czy świece sojowe. Skąd pomysł na taki biznes? - Pomysł wziął się z dawno zapomnianej pasji. Jakieś 25-lat temu chciałam robić kosmetyki naturalne, jednak plany życiowe się zmieniły i kiedy znalazłam się ponownie w tym samym miejscu, przypomniało mi się, że od zawsze chciałam robić te kosmetyki - wspomina Hanna Kurcińska. Działalność powstała w grudniu 2015 roku. Koszt inwestycji wyniósł ok. 150 tys. zł. To wartość przebudowy laboratorium, budowy mydlarni, zakupu urządzeń i dostosowania pomieszczeń do produkcji kosmetyków roślinnych. Źródłem finansowania były zgromadzone wcześniej oszczędności. Obecna sprzedaż firmy to średnio 2 tys. sztuk kosmetyków miesięcznie.Produkty trafiają już do klientów z Niemiec i Włoch.
TYLKO U NAS: Maga rozpoczął kurs na prawo jazdy!

TYLKO U NAS: Maga rozpoczął kurs na prawo jazdy! "Nie wiem, czy będę miał garaż"

Gwiazdy
Specjalnie dla Was skomentujemy wczorajszą galę rozdania Orłów, na którym Agata Kulesza wygłosiła kobiecy apel.  Będziemy również towarzyszyć Mateuszowi Madze, który właśnie rozpoczyna kurs na prawo jazdy.
Kobiecy apel Kuleszy, Kuny i Buzek:

Kobiecy apel Kuleszy, Kuny i Buzek: "Wszystkie trzy jesteśmy ambitne i mamy nerwicę!"

Gwiazdy
Wczoraj w Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych, Orły 2017. Podczas rozdania nagród nie zabrakło politycznych akcentów. Statuetkę za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą otrzymała Agata Kulesza za rolę w filmie "Jestem mordercą". Aktorka postanowiła wykorzystać okazję i wygłosić apel solidarności z innymi kobietami. Kulesza wyszła na scenę  wraz z Agatą Buzek i Izabelą Kuną i wygłosiła krótkie przemówienie.
#gwiazdy: Córki Rubika pójdą w jego ślady? Odziedziczyły talent po ojcu

#gwiazdy: Córki Rubika pójdą w jego ślady? Odziedziczyły talent po ojcu

Gwiazdy
Piotr Rubik i jego żona Agata doczekali się dwóch córek - Heleny i Alicji. Dumny tata, który na muzyce zbił fortunę, ma nadzieję, że dzieci odziedziczyły po nim talent. Jak zapowiada szumnie tygodnik "Gwiazdy", kompozytor wychowuje córki na artystki! - W wolnym czasie razem z córkami muzykujemy. Ala chodzi do mojego muzycznego przedszkola. Wydaje mi się, że obie z Helenką mają świetny słuch i lubią muzykę. Choć może jeszcze za wcześnie, żeby stwierdzić, czy pójdą w tę stronę - zdradził Rubik w rozmowie z gazetą.
Te wydarzenia mogą zmienić świat. Jak wpłyną na naszą gospodarkę?

Te wydarzenia mogą zmienić świat. Jak wpłyną na naszą gospodarkę?

Polska
W tym tygodniu odbędzie się pierwsze spotkanie nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Wystartuje także procedura Brexitu, odbędą się wybory w Holandii, a amerykański bank centralny podejmie decyzję dotyczącą wysokości stóp procentowych w USA. Jak ww. wydarzenia odbiją się na polskiej gospodarce i kursie złotego? Na te pytania odpowiedziała w programie #dziejesię 18:30 dziennikarka WP Money, Agata Kołodziej.
TVN promuje kolejną siostrę Steczkowską. Justyna nie będzie zadowolona

TVN promuje kolejną siostrę Steczkowską. Justyna nie będzie zadowolona

Gwiazdy
W tym roku do księgarń ma trafić książka starszej siostry Justyny Steczkowskiej, Agaty. Agata ujawnia w niej rodzinną tajemnicę Steczkowskich. Wprawdzie dla nikogo z rodziny fakt, że Stanisław Steczkowski nawiązał romans z ich matką kiedy był jeszcze księdzem, nie jest żadnym sekretem, jednak podobno Justyna wolałaby się z tym za bardzo nie obnosić. Agata już zaczyna walczyć o dobrą sprzedaż dzieła. Pomaga jej w tym TVN. Zaprosili dyrygentkę i kompozytorkę, by opowiedziała o tym, jak zachęcić dzieci do zajęć muzycznych. Ludzie na całej planecie bez względu na rasę są przeciętnie uzdolnieni muzycznie. Rożni nas, co widać w dzieciach, stopień rozśpiewania. Dzieciom trzeba stworzyć przyjazne warunki. Mam dziewczynkę, która nie mówi, a występuje jako solistka. Zrobią z niej gwiazdę?
Specjały kuchni hiszpańskiej

Specjały kuchni hiszpańskiej

Kuchnia
Agata Dybowska mieszkała w kilkunastu różnych miejscach, ale zakochała się w Barcelonie. W kuchni „Dzień Dobry TVN” próbowała zarazić miłością do Hiszpanii. Wśród jej przepisów znalazły się pieczone kulki mięsne z ricottą i ziołami, krewetki w czosnku z chorizo i ciecierzycą oraz babki migdałowe z figami, daktylami i brandy. My polecamy przepis na barcelońskie słodycze.