Wyniki wyszukiwania dla:

agata młynarska

Liczba wyników: 294

Zabawa, zabawa - zwiastun

Zabawa, zabawa - zwiastun

Zwiastun
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać...
Nieumalowana Kulesza zajada tosty

Nieumalowana Kulesza zajada tosty

Gwiazdy
Agata Kulesza należy do grona najlepszych polskich aktorek, które w przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek z branży, popularność zawdzięczają talentowi i ciężkiej pracy, a nie lansowaniu się na salonach i pozowaniu na ściankach. W ostatnim czasie gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. W przerwach między planami zdjęciowymi, Kuleszę można spotkać na szybkich lunchach. Kilka dni temu w towarzystwie znajomej wybrała się coś przekąsić. Niestety zamiast na rozmowie, aktorka wolała skupić się na przeglądaniu smartfona.
Projektantka Agaty Dudy o jej stylu:

Projektantka Agaty Dudy o jej stylu: "Bardzo skrupulatnie przygotowuje sobie stylizacje"

Gwiazdy
Choć Agata Duda podczas licznych delegacji popełnia wpadki, pod względem stylu pierwsza dama wypada całkiem nieźle, w dodatku niemal zawsze promuje ubrania z metkami polskich marek. Dorota Goldpoint, projektantka, w której ubraniach pokazuje się żona prezydenta, nie przestaje się zachwycać stylem Dudy. W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zdradziła, że projektowanie dla żony prezydenta jest sporym wyzwaniem, ponieważ pierwsza dama zawsze "skrupulatnie" podchodzi do ubioru i etykiety.
Powierza przywiązała córkę... do budy dla psa

Powierza przywiązała córkę... do budy dla psa

Gwiazdy
W ponad 50 miastach w całej Polsce ludzie na znak protestu przeciw przemocy wobec zwierząt przypinali się do bud. Manifestujący chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na fakt, że wiele psów nadal jest trzymanych na łańcuchach. Podobna pikieta odbyła się również w Warszawie na Placu Zamkowym i wzięło w niej udział kilku celebrytów. Na akcji "Uwolnij przyjaciela" pojawili się między innymi Majka Jeżowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Kasia Moś, Agata Buzek, Anna Korcz czy Urszula Dudziak. Na wydarzeniu nie zabrakło również Anny Powierzy, która do budy przypięła swoją córeczkę. Zaangażowanie w obronę praw zwierząt uwieczniła roześmianym selfie.
Młynarska narzeka na stan zdrowia:

Młynarska narzeka na stan zdrowia: "Jedynym celem jest dojście do toalety"

Gwiazdy
Agata Młynarska od pięciu lat zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Schorzenie objawia się silnymi bólami brzucha, uporczywymi biegunkami oraz może doprowadzić do powikłań w postaci krwotoków w obrębie układu pokarmowego. Prezenterka przypomniała, że chorzy codziennie muszą stawiać czoła wielu wyzwaniom. Jednym z nich jest zaakceptowanie problemu oraz takie zorganizowanie codziennego życia, by nie była konieczna rezygnacja z pracy zawodowej i aktywności społecznej. Młynarska żali się, że pacjenci ponoszą również większość kosztów leczenia. W lipcu dziennikarka zmierzyła się z gwałtownym nawrotem dolegliwości. Chwilę później okazało się, że w hurtowniach zabrakło przypisanego przez lekarzy leku. Prezenterka wpadła w panikę i zamieściła w Internecie dramatyczny apel o pomoc.
Plotki nt. pierwszej damy i prezydenta. Rzecznik Andrzeja Dudy komentuje

Plotki nt. pierwszej damy i prezydenta. Rzecznik Andrzeja Dudy komentuje

Polska
Media donoszą, że Agata Duda nie chciałaby, żeby jej mąż startował po raz drugi na prezydenta. Do pogłosek odniósł się w programie "Tłit" jego rzecznik Błażej Spychalski. Zareagował śmiechem i zapewnił: "Plotki, które się pojawiają, nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością". Rzecznik pytany był również o "taneczny występ" pierwszej damy w USA oraz sondaż WP na jej temat. - To nie była kwestia poniesienia przez emocje (...) Niektórzy nie rozumieją powagi wizyty w USA. Próbują rozgrywać polityczną gierkę. Nie idźmy w tę stronę. Rozumiem walkę polityczną, ale są kwestie, które powinny być z niej wyłączone. To m.in. bezpieczeństwo - mówił Spychalski. - Sondaż pokazuje, że taka powinna być aktywność pierwszej damy i tego Polacy oczekują. Jej kalendarz jest niemniej aktywny niż prezydenta - dodał.
Młynarska wspomina miłosne porażki:

Młynarska wspomina miłosne porażki: "Po drugim rozwodzie byłam najszczęśliwszą kobietą świata"

Gwiazdy
Jako jedna z licznych ofiar "dobrej zmiany" zażarcie forsowanej w szeregach TVP, Agata Młynarska była zmuszona rozejrzeć się za nową pracą. Dziennikarka pracuje obecnie dla TVN Style, w której to stacji przyjęła pozycję ekspertki od rozwodów. W swoim programie "Eks-tra zmiana", prezenterka stara się odmieniać losy rozwódek, bazując na swoich własnym bogatym doświadczeniu ze spotykaniem małżonków w sądzie. Podczas jednego z ostatnich wywiadów Młynarska wspominała swoje miłosne porażki, z których jedna trwała 10 lat, a druga zaledwie 9 miesięcy.
Mocne słowa o Trzaskowskim.

Mocne słowa o Trzaskowskim. "Jest zaskoczony tym, że jest kandydatem na prezydenta Warszawy"

Wiadomości
Narzuca tempo, widać energię - tak o Patryku Jakim mówi Karol Gac z DoRzeczy.pl. Publicysta przypomniał, że polityk na ostatniej konwencji PiS przez dwie godziny opowiadał o konkretnych propozycjach. Z kolei Trzaskowski według niego "opowiada frazesy", a nawet porównał go do Roberta Biedronia. Agata Szczęśniak dodała, że jej zdaniem Trzaskowski "jest zaskoczony tym, że jest kandydatem na prezydenta Warszawy". - Mam wrażenie, że źle czuje się w swojej roli - tłumaczyła publicystka Oko.press.
Młynarska wspiera rozwódki:

Młynarska wspiera rozwódki: "Sama przez to przeszłam. Każda z nas ma swój Mount Everest"

Gwiazdy
Cztery lata temu Agata Młynarska wyszła za mąż za Przemysława Schmidta. To był jej trzeci ślub. Pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało dziesięć lat. Drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało zaledwie rok. Prezenterce w najnowszym programie stacji TVN Style powierzono misję pomagania kobietom po rozwodach. Dziennikarka w nowym show pokaże rozwódkom, jak ciekawie zmienić wygląd, a także na nowo zaaranżować wystrój mieszkania, aby zatrzeć wspomnienia po nieudanym związku. Młynarska nie ukrywa, że sama ma bolesne wspomnienia związane z rozpadem małżeństwa, jest więc w stanie zrozumieć swoje bohaterki i pokazać im, jak znaleźć nową drogę w życiu.
Uśmiechnięta Agata Kulesza rozchwytywana przez fanów pod TVN-em

Uśmiechnięta Agata Kulesza rozchwytywana przez fanów pod TVN-em

Gwiazdy
Agata Kulesza od oscarowego sukcesu Idy nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktorka obecnie skupia się na promocji najnowszej produkcji TVN, serialu Pułapka. Kilka dni temu gościła w studio Dzień Dobry TVN, gdzie zachwycała się nietuzinkowym scenariuszem najnowszego projektu. Kulesza opuszczając studio śniadaniówki, nie mogła opędzić się od fanów, którzy zabiegali o zdjęcia i autografy. Aktorka cierpliwie pozowała z wielbicielami i z uśmiechem na twarzy przywitała się z paparazzi.
PiS toczy bój z ludowcami.

PiS toczy bój z ludowcami. "To marsz ku końcówce PSL"

Wiadomości
- Prawo i Sprawiedliwość toczy bój z PSL - mówi Agata Kondzińska z Gazety Wyborczej, która była gościem nowego programu "Wyborczy Grill". Dodała, że PiS zależy na tym, by PSL zyskało jednocyfrowy wynik w najbliższych wyborach samorządowych. - To oznacza marsz ku końcówce PSL. PiS ma nadzieję, że ta partia nie wejdzie do parlamentu krajowego - tłumaczy Kondzińska.
Młynarska kręci biodrami w satynowym komplecie

Młynarska kręci biodrami w satynowym komplecie

Gwiazdy
Agata Młynarska została twarzą kanału TVN Style, gdzie poprowadzi program "Eks-tra zmiana". W najnowszym projekcie prezenterka wraz ze sztabem ekspertów będzie pomagać rozwodnikom. Dziennikarka pojawiła się na konferencji ramówkowej stacji, gdzie we wzorzystym, satynowym komplecie wdzięczyła się przed paparazzi. Młynarska posłusznie wykonywała polecenia fotoreporterów kręcąc biodrami na ściance.   Zainspirowała się Anją Rubik?
Młynarska o programie dla rozwódek:

Młynarska o programie dla rozwódek: "Sama przez to przeszłam, wiem jakie to trudne"

Gwiazdy
TVN przeżywa ostatnio spory napływ talentów z zewnątrz, a to głównie przez czystki powodowane w TVP w ramach "dobrej zmiany". Kolejną popularną dziennikarką, która chcąc nie chcąc zmieniła pracodawcę w ciągu ostatnich kilku miesięcy jest Agata Młynarska. Szefostwo stacji zaproponowało jej poprowadzenie na antenie TVN Style formatu polegającego na przeprowadzaniu metamorfoz na zrozpaczonych rozwódkach.
Awantura w KFC z udziałem Andrzeja Dudy i jego żony. Agnieszka Ścigaj komentuje

Awantura w KFC z udziałem Andrzeja Dudy i jego żony. Agnieszka Ścigaj komentuje

Polska
Nie milkną komentarze wokół nagrania, na którym widać jak Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda kupują jedzenie w KFC. Para prezydencka usłyszała od jego autorki niewygodne pytania o łamanie konstytucji. Doszło do wymiany zdań. Agata Kornhauser-Duda zaciekle broniła męża. Co na to posłanka Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj? - Podziwiam ją. Ma swoje zdanie - komentowała w programie "Tłit". Prowadzący program Marek Kacprzak zwrócił uwagę, że reakcja żony prezydenta była bardzo emocjonalna, a pod jej adresem pojawiło się mnóstwo złośliwych komentarzy, w stylu: "Milczała, a jak już odzyskała głos, czar prysł". - Nie wiem, dlaczego się mówi, że milczała. Mi się podobało jej stanowcze podejście do wielu spraw. W mediach była nawoływania do wypowiedzi na konkretne sprawy. To, że tego nie robiła, świadczy o samodzielności - stwierdziła Ścigaj.

"Bojówkarze, kompromitacja, margines". Sasin ostro o awanturze w KFC

Polska
Nagranie, na którym widać jak Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda kupują jedzenie w KFC, stało się hitem w sieci. Para prezydencka usłyszała od autorki nagrania niewygodne pytania o łamanie konstytucji. Doszło do wymiany zdań. - To jest kompletna kompromitacja tej osoby. Jeśli ktoś stawia zarzut, że prezydent łamie konstytucję i jako dowód pokazuje ograniczenia wejścia do Sejmu, to pokazuje, że kompletnie nie wie, o czym mówi, formułuje zasłyszane poglądy z sufitu - komentował Jacek Sasin w programie "Tłit". Minister przekonywał, że "zdecydowana większość obywateli chce rozmawiać", a "takie osoby to margines". - Ta pani nie chciała słuchać. Prezydent próbował tłumaczyć, pytał, w jakich konkretnie obszarach konstytucja jest łamana - komentował. Podsumowując, stwierdził, że tego typu osoby "nie są zainteresowane dyskusją, tylko awanturą", a kobiecie chodziło o "odegranie teatru".
To ona ubiera Agatę Dudę. Projektantka zdradza, jaką klientką jest Pierwsza Dama

To ona ubiera Agatę Dudę. Projektantka zdradza, jaką klientką jest Pierwsza Dama

Polska
Agata Duda chętnie współpracuje z polskimi markami i projektantami. Najczęściej jednak zagląda do atelier Eli Piorun. Zawsze elegancka i skromna - taką widzimy ją u boku głowy państwa - Andrzeja Dudy. Odkryliśmy tajemnicę stylu jej ubierania. Projektantka, która współpracuje z Pierwszą Damą, pokazała nam kreacje, w które ją ubrała. Ceny nie zwalają z nóg. Za ulubiony żakiet pani prezydentowej zapłacimy 850 zł.
Mleko nie jest potrzebne człowiekowi. Ale laktoza to problem tylko dla niektórych

Mleko nie jest potrzebne człowiekowi. Ale laktoza to problem tylko dla niektórych

Zdrowie
Mniej więcej co trzeci z nas nie toleruje laktozy. Nie oznacza to jednak, że na zawsze musimy pozbawiać się mleka i jego produktów pochodnych. Wskazane jest to w pewnych okolicznościach, ale nawet osoby z przewlekłymi chorobami jelit mogą z powodzeniem jeść pewne produkty nabiałowe. Jakie i kiedy? O tym Agata Młynarska rozmawia z ekspertkami w studiu.
 Czym jest choroba Leśniowskiego Crohna i dlaczego jest tak groźna

Czym jest choroba Leśniowskiego Crohna i dlaczego jest tak groźna

Zdrowie
W chorobie Leśniowskiego Crohna liczy się szybka diagnoza. Przypadłość ta może objawiać się bólami brzucha, biegunką i złym ogólnym samopoczuciem. Jest też bardzo uciążliwa, bo człowiek układa sobie swoje życie w zależności od odległości od toalety. W tej dolegliwości nie ma jednej dobrej diety, ale powinno się unikać m.in. owoców z małymi pestkami, jak truckawki czy maliny
Ile pieniędzy przeznaczyć na ślub i wesele?

Ile pieniędzy przeznaczyć na ślub i wesele?

Śluby
W programie #MiędzyNamiKobietami Agata Młynarska rozmawia z Anną Korcz, aktorką oraz Aleksandrą Hangel, naszą dziennikarką, ale również przyszłą panną młodą. Dyskutujemy o tym, ile pieniędzy powinno przeznaczyć się na zorganizowanie wesela.
Trendy ślubne na 2018. W jakim stylu zorganizować ślub?

Trendy ślubne na 2018. W jakim stylu zorganizować ślub?

Styl życia
W programie #MiędzyNamiKobietami rozmawiamy o ślubnych trendach. Czy będzie miała na nie wpływ Meghan Markle? Czy to koniec boho, a początek glamour?
Ile powinno się dać w kopercie parze młodej? Zdradzają polskie celebrytki

Ile powinno się dać w kopercie parze młodej? Zdradzają polskie celebrytki

Styl życia
W programie #MiędzyNamiKobietami Agata Młynarska rozmawiała z gośćmi między innymi o tym, ile pieniędzy powinno się dać w kopercie parze młodej. Zdania były naprawdę podzielone!