Wyniki wyszukiwania dla:

agata młynarska

Liczba wyników: 304

Kulesza:

Kulesza: "Widzę upływający czas, ale zmarszczki i siniaki pod oczami działają na moją korzyść"

Gwiazdy
Agata Kulesza od oscarowego sukcesu Idy nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Do kin właśnie trafił nowy film z jej udziałem, Niewinne. Produkcja przedstawia przejmującą historię zgwałconych zakonnic. Kulesza wcieliła się w rolę matki przełożonej w klasztorze. Aktorka wyznała, że musiała walczyć o tę rolę. Reżyserka na początku uznała, że Kulesza jest zbyt młoda i zbyt seksowna jak na swoją bohaterkę. Kiedy jednak zobaczyła, jak wygląda prywatnie zdecydowała się ją zaangażować. Aktorka zapewnia więc, że nie będzie walczyć ze zmarszczkami chirurgią plastyczną.
''Niewinne'': Aktorki zapraszają na film

''Niewinne'': Aktorki zapraszają na film

Wywiady/relacje
Joanna Kulig, Agata Kulesza, Anna Próchniak i Kasia Dąbrowska, polskie aktorki występujące w obrazie Anne Fontaine, zapraszają do obejrzenia filmu ''Niewinne''.
''Niewinne'': Agata Kulesza o przygotowaniu do roli

''Niewinne'': Agata Kulesza o przygotowaniu do roli

Wywiady/relacje
Agata Kulesza, gwiazda filmu ''Niewinne'', opowiedziała o przygotowaniach do roli matki przełożonej, o swoim wieku i trudnościach, jakie zrodziła dla niej ta postać.
''Niewinne'': Agata Kulesza o pracy z reżyserką

''Niewinne'': Agata Kulesza o pracy z reżyserką

Wywiady/relacje
Agata Kulesza, gwiazda filmu ''Niewinne'', opowiedziała o pracy z francuską reżyserką i o tym, czy nazywanie jej ''Wielką Agatą Kuleszą'' nie jest dla niej peszące.

"Niewinne": Agata Kulesza o filmie

Wywiady/relacje
"Kiedy przebierałyśmy się w habity i welony, było w tym coś jednoczącego". "Czystość i sterylność". - Wszystkie byłyśmy spokojne i w pełni wyciszone - Agata Kulesza, Eliza Rycembel, Joanna Kulig i Anna Próchniak opowiadają o rolach zakonnic w filmie "Niewinne".

"Żeby kobieta stała się niezależna musi przejść zmianę. Wciąż będziemy żyły z mężczyznami"

Gwiazdy
Paulina Młynarska i Justyna Steczkowska współpracują z marką Avon współtworząc akcję Piękna i Niezależna. W Dzień Dobry TVN opowiedziały o projekcie, który ma promować niezależność Polek. Justyna promując akcję zdradziła nieco swoich poglądów dotyczących kwestii finansowych w związku: Steczkowska przyznała również, że tej niezależności nauczyła się od mamy, która wychowywała dzieci, prowadziła dom i przez cały ten czas była czynna zawodowo. Zdaniem wokalistki kobiety nie mają tej niezależności w swej naturze, muszą przejść zmianę w sobie, by ją odkryć.
Niewinne (2016)

Niewinne (2016)

Zwiastun
Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji i gromadzi swoich obywateli w szpitalu. Wśród lekarzy jest młodziutka Matylda Beaulieu (wschodząca gwiazda francuskiego kina Lou de Laâge). W szpitalu zjawia się siostra z oddalonego o kilka kilometrów klasztoru i błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Problemem jest poród jednej z zakonnic? Okazuje się, że siostry padły ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez czerwonoarmistów. Matylda chce sprowadzić pomoc, lecz Matka Przełożona (Agata Kulesza) chce za wszelką cenę ukryć tajemnicę, żeby uniknąć skandalu. Witana przez zakonnice z nieufnością, Matylda wkracza w nieznany sobie świat i zaprzyjaźnia się z siostrą Marią (Agata Buzek). Razem odkryją przerażającą prawdę, ukrytą za murami klasztoru
11.02.2016 | #dziejesienazywo

11.02.2016 | #dziejesienazywo

Wiadomości
W co przekształci się KOD i jakie będą jego kolejne działania? O tym opowiadał pierwszy gość Sławomira Sierakowskiego - Mateusz Kijowski, lider KOD-u. Mocne słowa Pudziana przeciw uchodźcom - problemem z którym wciąż musi mierzyć się Europa. Tę kwestią rozważali kolejni goście - Miriam Shaded z Fundacji Estera oraz publicystka Kazimiera Szczuka. Sejm przyjmuje ustawę 500plus. Czy jej kształty jest odpowiedni? Skomentowali to Agata Diduszko z Krytyki Politycznej oraz Rafał Ziemkiewicz z Do Rzeczy.
Kawa zbożowa - jakie ma właściwości?

Kawa zbożowa - jakie ma właściwości?

Styl życia
Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez potężnej dawki kofeiny w postaci małej czarnej. Jednak z powodów zdrowotnych często nie możemy pozwolić sobie na kawowe pobudzenie. Wato zastąpić ją kawą zbożową. Choć kojarzy nam się z napojem przygotowywanym dla dzieci, coraz więcej dorosłym po nią sięga. To świetna alternatywa dla klasycznej czarnej czy rozpuszczalnej. Nie tylko można też przygotować z niej latte, napój rozgrzewający z dodatkiem imbiru i cynamonu czy smoothie. Kawa zbożowa dostępna jest w różnych wersjach. Od granulowanej, rozpuszczalną, w saszetkach czy w formie sypkiej do parzenia przez sitko. "Kawę zbożową przyrządza się tak samo jak zwykłą kawę..Nie używamy żadnego cukru, bo jest niezdrowy. Możemy dodać mleko, najlepiej jakieś roślinne, kokosowe albo sojowe. Można dodać też miód, imbir, kardamon czy nawet bitą śmietanę" - mówi Agata Ziemnicka-Łaska, dietetyczka.
21.01.2016 | #dziejesienazywo

21.01.2016 | #dziejesienazywo

Wiadomości
W programie #dziejesienazywo w Wirtualnej Polsce Sławomir Sierakowski rozmawia ze swoimi gośćmi m.in. o zapowiadanej ustawie PiS dla frankowiczów i podatku bankowym. W biznesowej części programu Agata Kołodziej porusza temat ratingu w rozmowie z Wiktorem Wojciechowskim oraz Robertem Zmiejko.
#gwiazdy: Agata Duda wróci do zawodu nauczycielki?

#gwiazdy: Agata Duda wróci do zawodu nauczycielki?

Gwiazdy
Agata Duda z radością wypełnia obowiązki Pierwszej Damy. Angażuje się w liczne akcje charytatywne i zachwyca u boku męża na spotkaniach dyplomatycznych. Osoby z jej otoczenia wiedzą jednak, że żona prezydenta tęskni za swoją prawdziwą pasją, jaką jest nauczanie. Ostatnio pojawiła się szansa, by wróciła do zawodu.
18.01.2016 | #dziejesienazywo

18.01.2016 | #dziejesienazywo

Wiadomości
W #dziejesienazywo w Wirtualnej Polsce Jacek Żakowski rozmawia ze swoimi gośćmi m.in. o ratingu w Polsce. W biznesowej części Agata Kołodziej również porusza temat ratingu w rozmowie z doradcą finansowym - Pawłem Majtkowskim oraz doradcą zarządu Konfederacji Lewiatan - Jackiem Adamskim.
14.01.2016 | #dziejesienazywo

14.01.2016 | #dziejesienazywo

Wiadomości
W #dziejesienazywo w Wirtualnej Polsce gośćmi Sławomira Sierakowskiego są: Kazimierz Kutz i Piotr Stasiński. W biznesowej części programu Agata Kołodziej rozmawia z Michałem Zenką oraz Jerzym Bańką.
Agata Kulesza o roli w ''Moje córki krowy''

Agata Kulesza o roli w ''Moje córki krowy''

Wywiady/relacje
Agata Kulesza na premierze filmu ''Moje córki krowy'' opowiedziała w wywiadzie o swojej roli, dlaczego cieszy się z tego filmu i które sceny najbardziej zapadły jej w pamięć.
Agata Kulesza o sukcesie filmu ''Moje córki krowy''

Agata Kulesza o sukcesie filmu ''Moje córki krowy''

Wywiady/relacje
Agata Kulesza na premierze nowego filmu Kingi Dębskiej opowiada o międzynarodowym sukcesie, jaki odnoszą ''Moje córki krowy''.

"Moje córki krowy": Aktorzy o swoich rolach

Inne
Marta to współczesna fajna babka, a w życiu Kasi udaje się tylko seks. O swoich rolach w nagradzanym i doskonale przyjmowanym filmie "Moje córki krowy"opowiadają Agata Kulesza i Gabriela Muskała. A wspiera je reżyser produkcji - Kinga Dębska.
Cezary Pazura o Rubikach:

Cezary Pazura o Rubikach: "Pępkowe nas scaliło"

Gwiazdy
Piotr i Agata Rubik chcą być postrzegani jako idealne małżeństwo, które świetnie radzi sobie w show biznesie. O takim wizerunku marzy tez Edyta Pazura, która przy każdej możliwej okazji przedstawia siebie jako perfekcyjną panią domu: Jak się okazuje, obie pary przyjaźnią się od chwili, gdy Edyta i Agata poznały się w szkole rodzenia. Z przyjaźni tej dumny jest Czarek.
Agata Rubik:

Agata Rubik: "Jesteśmy z Piotrem szczęśliwi, nikt nikogo nie zdradza, mam nadzieję"

Gwiazdy
Małżeństwo Piotra i Agaty Rubików nie przeszło jeszcze żadnego medialnego kryzysu, choć na początku ich związek spotykał się z mało przychylnymi komentarzami. Uważano, że Rubik jest dla młodej dziewczyny zwyczajnie za stary. Piotr bronił się twierdząc, że Agata była mi pisana; widział ją nawet w wizjach psychotycznych. Żyjąca w cieniu męża Agata opowiedziała w wywiadzie o tym, z jaką krytyką spotykał się jej związek. Zaznaczyła przy okazji, że ufa mężowi niemal bezgranicznie.
Świąteczne życzenia od Andrzeja i Agaty Dudy:

Świąteczne życzenia od Andrzeja i Agaty Dudy: "Pamiętajmy o przesłaniu Jana Pawła II"

Wiadomości
Świąteczne życzenia z Pałacu Prezydenckiego to tradycja, której trzyma się każdy urzędujący prezydent. Andrzej i Agata Duda przy okazji składania życzeń postanowili wesprzeć akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas. Na nagraniu słyszymy: "Świeca, którą stawiamy na wigilijnym stole jest znakiem wspólnoty. Pokażmy, że umiemy się dzielić potrafimy być dobrzy i życzliwi" - zwróciła się do Polaków Pierwsza Dama.
Jak rozsądnie jeść w święta?

Jak rozsądnie jeść w święta?

Zdrowie
Jak jeść w święta, aby wszystkiego spróbować? Nakładać duże czy małe porcje? Czy w wigilię powinniśmy ograniczać ilość spożywanych kalorii albo unikać łączenia pewnych potraw? Na te i inne pytania odpowiada Agata Ziemnicka-Łaska, dietetyk i psycholog kliniczny.
Co jeść, aby zapobiegać nowotworom?

Co jeść, aby zapobiegać nowotworom?

Zdrowie
Zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem przedstawia dietetyk Agata Ziemnicka-Łaska. Sprawdź, co warto jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Jak jeszcze można wspomóc swój układ immunologiczny, który w dużej mierze odpowiada za nasze zdrowie, w tym również zachorowanie na nowotwory.