Wyniki wyszukiwania dla:

acb

Liczba wyników: 135

Mamed Chalidow: wracam do tego, co kocham

Mamed Chalidow: wracam do tego, co kocham

Inne
- Wracam do tego, co kocham. Czuję to, co kiedyś czułem. Cieszę się, że KSW pozwoliło mi na walkę w ACB. Cieszy mnie, że federacja załatwiła takiego rywala. Luke Barnatt jest dla mnie wyzwaniem, a ja lubię wyzwania. To kompletny zawodnik - mówi nam Mamed Chalidow (32-4-2) przed sobotnią walką w Manchesterze. Mistrz KSW zapewnił nas, że do starcia z Anglikiem (12-3-0) podchodzi skoncentrowany i głodny sukcesu. Słabszy dzień, który przytrafił się mistrzowi KSW w wygranym pojedynku z Azizem Karaoglu ma się nie powtórzyć.  - Mam pretensje, że w ogóle wyszedłem do tamtej walki. To nie był dobry moment. Powinienem był odpuścić - dodaje. Przypominamy,  że galę ACB 54 będzie można oglądać na WP Sportowe Fakty.
Mamed Chalidow w formie przed ACB. Zobacz trening!

Mamed Chalidow w formie przed ACB. Zobacz trening!

Inne
Mamed Chalidow jest w formie przed sobotnim pojedynkiem z Lukiem Barnattem, do którego dojdzie podczas gali ACB 54 w Manchesterze. Dzięki uprzejmości mistrza KSW i jego sztabu trenerskiego możemy pokazać wam fragmenty treningu przed starciem z wymagającym Anglikiem. Śmiało możemy potwierdzić, że Chalidow odzyskał błysk, którego zabrakło w jego poprzedniej walce z Azizem Karaoglu. Solidnie prezentował się również Aslambek Saidow. On z kolei zmierzy się z Ionem Pascu. Transmisję z gali ACB będzie można oglądać na WP SportoweFakty. Zapraszamy do oglądania!
ACB: walkę Mameda Chalidowa będzie można obejrzeć za darmo!

ACB: walkę Mameda Chalidowa będzie można obejrzeć za darmo!

Inne
Już 11 marca na gali ACB 54 Mamed Chalidow stoczy kolejny pojedynek w formule MMA. Mistrz KSW zmierzy się z groźnym Lukiem Barnattem. Co ciekawe, kibice nie będą musieli płacić za obejrzenie transmisji z gali. - To najdroższa walka, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Gala będzie transmitowana za darmo. Kibice będą ja mogli obejrzeć na kanale youtube.com, na Facebooku i na stronie Wirtualnej Polski - mówi nam Baysangur Edelbijew, przedstawiciel organizacji ACB na Europę.  Dodajmy, że sportowefakty.wp.pl objęły galę patronatem medialnym.
Luke Barnatt: Mamed Chalidow przede mną nie ucieknie

Luke Barnatt: Mamed Chalidow przede mną nie ucieknie

Inne
Ma na koncie 4 zwycięstwa z rzędu przed czasem, jest młody, bardzo pewny siebie i - jak sam mówi - głodny sukcesu. Luke Barnatt (12-3-0) już nie może się doczekać walki z Mamedem Chalidowem (32-4-2), do której dojdzie 11 marca w Manchesterze na gali ACB 54. Zapowiada, że jeśli pojedynek wyjdzie poza pierwszą rundę, to pokona mistrza KSW. - Porównajcie nasze style walki, spójrzcie na tempo, w jakim prowadzę pojedynki. Mamed nie będzie w stanie go wytrzymać i wszyscy o tym wiemy. Mamed też to wie. Myślę, że ruszy na mnie najmocniej, jak potrafi. Jeśli mnie ustrzeli w I rundzie, trudno. Jeśli jednak walka potrwa dłużej, Chalidow zostanie znokautowany albo przegra na punkty - zapowiada w rozmowie z WP SportoweFakty Barnatt.
Bajsangur Edelbijew po gali ACB 53: To była piękna gala

Bajsangur Edelbijew po gali ACB 53: To była piękna gala

Inne
Przedstawiciele organizacji ACB mają powody do zadowolenia po sobotniej gali w Olsztynie. - W moim odczuciu gala się udała. Były piękne starcia, poddania, nokauty, wiele emocji i dużo walk. Myślę, że to właśnie chce oglądać kibic MMA. Na pewno kiedyś wrócimy do Olsztyna - mówi Bajsangur Edelbijew, przedstawiciel ACB na Europę. W hali Urania swoje pojedynki wygrali między innymi Adrian Zieliński, Piotr Strus czy Karol Celiński. Kolejna gala ACB już 11 marca w Manchesterze. Tam swój pojedynek stoczy Mamed Chalidow, który spotka się z Lukiem Barnattem.
ACB 53: udany powrót Karola Celińskiego

ACB 53: udany powrót Karola Celińskiego

Inne
Karol Celiński (13-6-1) znów walczy. Podczas sobotniej gali ACB 53 w Olsztynie zawodnik miejscowego Berkutu Arrachionu pokonał Łukasza Parobca (12-6). Pojedynek w 3. rundzie przerwał sędzia ringowy. - Jak sami zauważyliście, brakowało mi wyczucia dystansu. Zardzewiałem - powiedział nam Celiński, dla którego starcie z Parobcem było pierwszym od maja 2015 roku.
Paweł Kiełek po ACB 53: Realizowałem nieodpowiednią taktykę

Paweł Kiełek po ACB 53: Realizowałem nieodpowiednią taktykę

Inne
Nie tak miał wyglądać występ Pawła Kiełka  (7-3-1)na gali ACB 53. W Olsztynie, przed własną publicznością zawodnik miejscowego Berkutu Arrachionu przegrał z Bai-Alim Szaipowem (3-0-0) i - jak sam przyznał - powodem była zła taktyka obrana w trakcie starcia. - Na tydzień przed galą zmienił mi się rywal, a w głowie pozostał mi wypracowany na sparingach plan na niego. Realizowałem strategię, której nie powinienem. Przy okazji dowiedziałem się, że zawodnicy z Czeczenii nie poddają walk - powiedział nam po sobotniej gali Kiełek, który kilka razy dopinał ciasno techniki kończące. Przeciwnik nie dał się złamać i po trzech rundach zwyciężył na kartach punktowych.
Kapitalna walka Piotra Strusa. Na ten powrót warto było czekać

Kapitalna walka Piotra Strusa. Na ten powrót warto było czekać

Inne
Długo kazał czekać na swój powrót do MMA Piotr Strus (10-3-2). W sobotni wieczór podczas ACB 53 znany z występów na galach KSW zawodnik odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze. Pokonał on przed czasem wysoko notowanego Michaiła Carewa (31-7-0). Dla Strusa był  to pierwszy występ od grudnia 2014 roku.
Mamed Chalidow przed Acb 53 i walką z Lukiem Barnattem

Mamed Chalidow przed Acb 53 i walką z Lukiem Barnattem

Ekstremalne
Już 11 marca na gali ACB 54 Mamed Chalidow (32-4-2) stoczy pojedynek z Lukiem Barnattem (12-3). Anglik to były zawodnik UFC, który aktualnie ma na swoim koncie 4 zwycięstwa z rzędu przed czasem. Jest też jednym z najwyższych fighterów w kategorii średniej na świecie. W związku z tym postanowiliśmy nieco przygotować mistrza KSW do konfontacji z angielskim gigantem. Chalidow nie ukrywał zaskoczenia.
poprzednie 1 ... 3 4 5 6 7 następne