Wyniki wyszukiwania dla:

WOŚP

Liczba wyników: 180

Mandaryna tańczy na finale WOŚP

Mandaryna tańczy na finale WOŚP

Gwiazdy
W trakcie wczorajszego 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się bieg "Policz się z cukrzycą". W tym roku impreza odbyła się pod hasłem "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Bieg ma charakter charytatywny, a wszystkie pieniądze z pakietów startowych zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży chorujących na cukrzycę oraz na zakup fantomów do nauki pomocy medycznej.Taneczną rozgrzewkę dla uczestników poprowadziła Mandaryna, która sama od dawna choruje na cukrzycę. Zobaczcie.
Andrzej Duda o WOŚP:

Andrzej Duda o WOŚP: "Wspieramy. Wrzuciliśmy pieniądze do puszki!"

Wiadomości
Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak co roku wsparło wielu polityków, sportowców i gwiazd. Swojego poparcia dla zbiórki nie wyraziła natomiast partia rządząca, a Telewizja Polska po raz pierwszy nie emitowała finału na antenie. Wsparcie dla Jerzego Owsiaka zadeklarował natomiast Andrzej Duda. Przekazał na aukcję spinki do koszuli. Agata Kornhauser-Duda wystawiła na sprzedaż zdjęcia z obchodów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Prezydent kibicował wczoraj skoczkom w Wiśle, gdzie zapewnił, że wrzucił pieniądze do puszki WOŚP.Wspieramy WOŚP. Wrzuciliśmy z żoną pieniądze do puszki. Przekazaliśmy też swoje przedmioty na aukcje. Dopinguję każdą formę pomocy, która wspiera potrzebujących.
Owsiak:

Owsiak: "Możecie nas nie lubić, ale kupiliśmy dużo sprzętu. To realny sukces!"

Wiadomości
Wczorajszy 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem Polaków. W akcję pod przewodnictwem Jurka Owsiaka włączyły się tysiące wolontariuszy, w tym także gwiazdy i celebryci. Sceptycyzmem wykazała się w tym roku natomiast Telewizja Polska, która we wczorajszym wydaniu Wiadomości temat finału niemal pominęła. Na kilkusekundową wzmiankę zdecydował się Krzysztof Ziemiec.Sztab Orkiestry tuż po północy poinformował, że na koncie Fundacji znalazły się już ponad 62 miliony złotych. Rok temu o tej samej porze zebrano o prawie połowę mniej. Jerzy Owsiak w trakcie zbiórki zapewniał, że nie trzeba ich lubić, ale warto doceniać efekty ich pracy. Za te 62 miliony (i wiele więcej, bo wciąż trwają licytacje), zostanie zakupiony kolejny sprzęt medyczny.Gdyby nas zapytać o przekonania polityczne, może doszłoby do awantury, ale WOŚP nas łączy. Możecie nas nie lubić, ale trzeba przyznać, że kupiliśmy dużo sprzętu. To realny sukces.
Owsiak: to jest wstyd mówić o Fundacji w takich słowach, jak niektórzy hejterzy

Owsiak: to jest wstyd mówić o Fundacji w takich słowach, jak niektórzy hejterzy

Polska
Fundacja Jerzego Owsiaka gra "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".
Owsiak: to nie jest tylko ten jeden dzień, dzisiaj się bawimy

Owsiak: to nie jest tylko ten jeden dzień, dzisiaj się bawimy

Polska
Trwa 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jerzego Owsiaka gra w niedzielę "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom". Konferencja Jerzego Owsiaka
Owsiak: z zebranych pieniędzy nie wydajemy na sprzęt tylko 4,5 proc.

Owsiak: z zebranych pieniędzy nie wydajemy na sprzęt tylko 4,5 proc.

Polska
Fundacja Jerzego Owsiaka gra w niedzielę "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".
Rozenek razem z synami zbiera pieniądze na WOŚP

Rozenek razem z synami zbiera pieniądze na WOŚP

Gwiazdy
Do wielkiej zbiórki Owsiaka dołączyła również Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanemoraz synami. Razem pod Pałacem Kultury i Nauki zbierali pieniądze do puszek oraz pozowali paparazzi.
Dereszowska, Herbuś i Zielińska z puszkami WOŚP pod TVN-em

Dereszowska, Herbuś i Zielińska z puszkami WOŚP pod TVN-em

Gwiazdy
Dziś po raz 25. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka. Tegoroczna zbiórka WOŚP przeznaczona jest na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych i dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wśród 120 tysięcy wolontariuszy znalazły się między innymi Anna Dereszowska, Edyta Herbuś oraz Katarzyna Zielińska. Aktorki razem z oklejonym czerwonymi serduszkami Marcinem Mellerem, zachęcały do napełniania puszek pod studiem Dzień Dobry TVN. Po wejściu na żywo, pozowały z puszkami oraz zaczęły zbierać pieniądze wśród przechodniów.
Zielińska zbiera do puszki WOŚP

Zielińska zbiera do puszki WOŚP

Gwiazdy
Katarzyna Zielińska dołączyła jako wolontariuszka do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najpierw gościła w studio Dzień Dobry TVN, gdzie zachęcała do pomocy fundacji Jurka Owsiaka. Po udzieleniu wywiadu, sama poszła do centrum Warszawy, gdzie zbiera pieniądze do puszki WOŚP i rozdaje czerwone serduszka. Zobaczcie.
Owsiak: Już teraz moglibyśmy zrealizować dużo celów, dla których gramy

Owsiak: Już teraz moglibyśmy zrealizować dużo celów, dla których gramy

Gwiazdy
Jerzy Owsiak poinformował, że na kontach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest obecnie ponad 7 milionów 139 tysięcy złotych. Owsiak przyznał, że ta kwota pozwoliłaby już zrealizować większość celów, dla których gra Orkiestra. Tegoroczna zbiórka WOŚP przeznaczona jest dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Podobny cel przyświecał zeszłorocznemu Finałowi, podczas którego udało się zebrać 72 miliony 696 tysięcy 501 złotych.
Polscy

Polscy "Youtuberzy" śpiewają dla WOŚP w "Dzień Dobry TVN"

Gwiazdy
Piosenka "Stary Człowiek i Może" została napisana, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W jej produkcję zaangażowały się gwiazdy polskiego YouTube'a: Maciej Dąbrowski z kanału z Dupy, Szparagi, Red Lipstik Monster, Blowek czy Mówiąc Inaczej. Do akcji dołączyli również Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Łagodziński. Każde odtworzenie teledysku to pieniądze przekazane na Orkiestrę Owsiaka. W Dzień Dobry TVN część Youtuberów wykonała specjalnie przygotowaną piosenkę.
Wystartował 25. finał WOŚP. „Pierwsze pieniądze są już w puszkach

Wystartował 25. finał WOŚP. „Pierwsze pieniądze są już w puszkach"

Gwiazdy
Dziś po raz 25. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jerzy Owsiak ogłosił, że o godz. 8:00 Orkiestra zebrała już 2,5 miliona złotych. Owsiak dodał, że w dzisiejszą zbiórkę pieniędzy angażują się ludzie z całego świata, między innymi z Szanghaju i Ghany.
Retro narciarze w Szklarskiej Porębie

Retro narciarze w Szklarskiej Porębie

Polska
Retro narciarze w Szklarskiej Porębie. Skoki, zjazd na czas oraz slalom pomiędzy tyczkami to główne konkurencje rozegrane podczas święta śniegu pod Szrenicą. Zasada imprezy jest prosta: zabierz ze sobą stare narty i kijki, przebierz się w ubrania z początków XX wieku i dobrze się baw.
Ostatnie przygotowania do Finału WOŚP

Ostatnie przygotowania do Finału WOŚP

Polska
W sztabach WOŚP trwa finałowe odliczanie. Reporterka WP Agnieszka Kopacz jest w sztabie hufca ZHP Warszawa Praga Południe i przygląda się ostatnim przygotowaniom do 25 Finału. W całej Polsce weźmie w nim udział ok. kilku tysięcy harcerzy wśród 120 tysięcy wolontariuszy. Ile pieniędzy uda się zebrać tym razem? - Jak najwięcej, bardzo dużo - odpowiadają wolontariusze.
Owsiak o pomaganiu:

Owsiak o pomaganiu: "Jestem nienasycony"

Gwiazdy
Choć Jerzy Owsiak prowadzi WOŚP od 25 lat, przyznał, że nadal czuje się nienasycony w pomocy innym. Dodał, że cały czas ma wrażenie, że jeszcze wiele jest do zrobienia. Jedną rzeczą, jaką żałuje twórca najpopularniejszego wydarzenia charytatywnego w Polsce, jest brak znajomości języków obcych. Owsiak uważa, że wtedy byłby w stanie pomóc jeszcze większej ilości osób
Cielecka wspiera WOŚP:

Cielecka wspiera WOŚP: "Będę chodzić z widocznym serduszkiem"

Gwiazdy
Już jutro odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W inicjatywę Jurka Owsiaka zaangażowały się największe nazwiska ze świata show biznesu i sportu. Andrzej Duda podarował na aukcję spinki do mankietów, a Doda koronkową kreację, w której wręczała mu kawałek tortu. Do akcji dołączyła również Magdalena Cielecka. Aktorka zapewnia, że co roku wspiera WOŚP i przekazuje gadżety na licytację.
Owsiak:

Owsiak: "Nigdy nie spotkaliśmy kogoś, kto by powiedział, że zrobiliśmy mu krzywdę"

Gwiazdy
Jerzy Owsiak od 25 lat prowadzi fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas zeszłorocznej zbiórki udało się zebrać 72 miliony 696 tysięcy 501 złotych. Od wielu lat trwa konflikt między prawicowymi politykami a Owsiakiem, który regularnie odpiera ataki i oskarżenia o defraudację środków wpłacanych na cele charytatywne. Owsiak przyznał, że podczas każdej ważnej sytuacji pojawia się "jazgot". Krytykę WOŚP tłumaczy brakiem zrozumienia i sukcesem akcji, który może wzbudzić zazdrość.
Wesołowski wspiera WOŚP:

Wesołowski wspiera WOŚP: "Dzięki Bogu, że Jurek jest"

Gwiazdy
W listopadzie Kuba Wesołowski po raz pierwszy został ojcem. Razem z Agnieszką Szczurek powitał na świecie córkę. Aktor przyznał, że dziewczynka została przebadana sprzętem ufundowanym przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu przekonywał się jak wielki zasięg ma akcja Owsiaka.
Owsiak:

Owsiak: "1700 sztabów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie pokazuje, że jesteście z nami"

Gwiazdy
Za kilka dni po raz 25. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku patronem medialnym zamiast Telewizji Polskiej została stacja TVN., która będzie transmitować  przebieg zbiórki.
Owsiak:

Owsiak: "15 stycznia jednoczymy ponad wszelkimi podziałami politycznymi"

Gwiazdy
Od wielu lat między Jurkiem Owsiakiem, a Prawem i Sprawiedliwością panuje konflikt. W zeszłym roku Stanisław Pięta na swoim Facebooku opublikował post, w którym uznał, że policja oraz wojsko nie powinno pomagać Owsiakowi.  Za pomoc "w mundurze" groził zwolnieniem z pracy.
WOŚP bez TVP. Owsiak: mają otwarte drzwi

WOŚP bez TVP. Owsiak: mają otwarte drzwi

Polska
- Cieszymy się, że wszyscy są razem z nami. Nawet jeśli TVP z nas zrezygnowała, to i tak ma otwarte drzwi. Jeżeli chcą być z nami, niech będą - zadeklarował w #dzieńdobryPolsko szef WOŚP, Jerzy Owsiak. 25. finał Orkiestry odbędzie się 15 stycznia. Po raz pierwszy głównym partnerem telewizyjnym wydarzenia nie będzie Telewizja Polska.