Wyniki wyszukiwania dla:

Władysław Kosiniak Kamysz

Liczba wyników: 99

Frasyniuk zaatakował Czarzastego. Jest reakcja

Frasyniuk zaatakował Czarzastego. Jest reakcja

Polska
"Szeregowy działacz po stronie zbrodniczego systemu" - tak o Włodzimierzu Czarzastym powiedział Władysław Frasyniuk. Szef SLD odniósł się do słów b. opozycjonisty w programie "Tłit". - Dystansik, spokój... Czasy, o których Frasyniuk mówi - byłem wtedy studentem. Takie stwierdzenia źle się wpisują w dyskusję o demokracji. Radziłbym stronie postsolidarnościowej więcej dystansu, humoru, mniej zajadłości. To wszystkim dobrze zrobi - komentował.
Pawlak: potrzebne są poważne rozwiązania, a nie zakłamywanie rzeczywistości

Pawlak: potrzebne są poważne rozwiązania, a nie zakłamywanie rzeczywistości

Wiadomości
Waldemar Pawlak w rozmowie z reporterem WP powiedział, że podtrzymuje słowa, które wypowiedział podczas Rady Naczelnej PSL. - Dyskusja jest potrzebna, bo potrzebne są poważne rozwiązania, a nie zakłamywanie rzeczywistości do takich schematów polaryzacji między PiS-em a Platformą - dodał polityk. Pawlak był również pytany o to, czy Władysław Kosiniak-Kamysz powinien ustąpić z stanowiska. Tłumaczy także, na czym powinna polegać Koalicja Polska.
Frasyniuk grzmiał o PiS-ie. Potem wszyscy krzyczeli:

Frasyniuk grzmiał o PiS-ie. Potem wszyscy krzyczeli: "My wolni ludzie"

Polska
- Do tych wyborów poszli nie postkomuniści, tylko wolni ludzie. I potem tych wyborów było od zarypania, ale ci wolni ludzie pozostali. To jest największa wartość, jaka się wydarzyła w 89. roku. Wolni obywatele - mówił w emocjonalnym wystąpieniu Władysław Frasyniuk podczas obchodów 4 czerwca. - I co się stało dziś? Ten rząd nie zajmuje się tym ważnym świętem, obraźliwie zachowuje się wobec wolnych obywateli. Obraźliwie zachował się wobec naszego przedstawiciela, prezydenta miasta Gdańska - mówił. Wytknął PiS, że w tym samym czasie zajął się rekonstrukcją rządu. - Ale najważniejsze, czy KGHM ma być w sferze wspływów Morawieckiego czy Ziobry. To zarąbiste trudne zadanie - krzyczał ze sceny. Na koniec poprosił wszystkich o powstanie. "My wolni ludzie" - krzyczeli wszyscy, a Frasyniuk wyciągnął na scenę Kwaśniewskiego.
Wybory do Europarlamentu. Awantura w studiu między Winnickim, Radziwiłem a Bartoszewskim

Wybory do Europarlamentu. Awantura w studiu między Winnickim, Radziwiłem a Bartoszewskim

Polska
Robert Winnicki mówił w Wieczorze Wyborczym WP o "tłustych kotach, co nachapały się władzy". Konstanty Radziwiłł zareagował oburzeniem. - Słucham inwektyw - mówił. Po chwili do dyskusji dołączył Władysław Teofil Bartoszewski.
Wybory do Europarlamentu 2019. Władysław Teofil Bartoszewski oskarża TVP

Wybory do Europarlamentu 2019. Władysław Teofil Bartoszewski oskarża TVP

Polska
Władysław Teofil Bartoszewski znalazł winnego przegranej KE. W Wieczorze Wyborczym WP przekonywał, że "TVP robiło wszystko, by nas pomijać, eliminować".
Włodzimierz Czarzasty o pomyśle Andrzeja Dudy. Bezlitosny komentarz

Włodzimierz Czarzasty o pomyśle Andrzeja Dudy. Bezlitosny komentarz

Polska
Andrzej Duda proponuje, by przynależność Polski do UE wpisać do konstytucji. - Trochę mi niezręcznie o tym mówić, bo Władysław Kosiniak-Kamysz też o tym myśli. Mi się ten pomysł nie podoba. Po pierwsze, nie wiadomo, w którą stronę pójdzie UE, po drugie - wszystkie te ciała są przechodnie. Miałbym więc do tego dystans. Namawiałbym raczej, by być dobrym członkiem UE, przestrzegać konstytucji. Po co prezydentowi ten zapis, skoro jak będzie trzeba to go złamie? Będzie lepiej spał? - komentował szef SLD w programie "Tłit".
Dziennikarz TVP broni antysemickiej tradycji.

Dziennikarz TVP broni antysemickiej tradycji. "Skandaliczne"

Wiadomości
Władysław Teofil Bartoszewski skomentował w programie "Wyborczy Grill" spięcie pomiędzy dziennikarzem TVP a szefem MSWiA. Adrian Klarenbach kazał "odwalić się" ministrowi Brudzińskiemu od tradycji podkarpackiej, w której okłada się kijem kukłę symbolizującą Żyda.

"Tusk regularnie wygrywał z Kaczyńskim". Wróci?

Wiadomości
Władysław Teofil Bartoszewski stwierdził w programie "Wyborczy Grill", że Donald Tusk mógłby po powrocie do Polski zrobić dużo dobrego. Szef Rady Europejskiej już 3 maja przyjedzie do Warszawy z wykładem.

"Wyborczy Grill". "Mamy całą armię dyplomatołków"

Wiadomości
Władysław Teofil Bartoszewski przyznał, że w polskie interesy wciąż reprezentuje "armia dyplomatołków". - Twierdzą, że wynik głosowania 27:1 to nasze zwycięstwo - powiedział kandydat PSL i Koalicji Europejskiej.
Władysław Teofil Bartoszewski gościem programu

Władysław Teofil Bartoszewski gościem programu "Wyborczy Grill"

Wiadomości
Syn profesora Bartoszewskiego będzie gościem w programie "Wyborczy Grill". Władysław Teofil Bartoszewski znajdzie się w ogniu pytań, również tych od naszych czytelników. Możecie je zadawać poprzez platformę dziejesie.wp.pl. Wraz z Markiem Kacprzakiem serdecznie zapraszamy.
Szef PSL stanowczo wzywa PiS do działania i zdradza 3 główne zadania stojące przed Koalicją Europejską

Szef PSL stanowczo wzywa PiS do działania i zdradza 3 główne zadania stojące przed Koalicją Europejską

Polityka
- Nasze silne wyzwania dziś do Kadzidła (gdzie będzie miała miejsce konwencja PiS - przyp. red.): żeby przyjechali i zaczęli rozwiązywać problemy Polaków a nie je stwarzać! - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz na konwencji KE w Warszawie. Lider PSL dodał: zjednoczyliśmy opozycję, zjednoczymy Polaków, wygramy wybory europejskie. To jest nasz święty obowiązek.
Władysław Kosiniak-Kamysz chce podnieść emerytury.

Władysław Kosiniak-Kamysz chce podnieść emerytury. "Bez składek i podatków"

Polityka
Lider PSL zapowiedział podniesienie świadczeń emerytalnych. Kosiniak-Kamysz chce, by emerytura nie była obciążona składkami i podatkami. - Oni swoje podatki już zapłacili - przekonywał na konwencji w Warszawie.
Rewelacyjny wynik Biedronia. Marek Sawicki komentuje

Rewelacyjny wynik Biedronia. Marek Sawicki komentuje

Polska
W sondażu Kantar Millward Brown Wiosna Roberta Biedronia uplasowała się na trzecim miejscu z poparciem rzędu 14 proc. - O tych 14 proc. prawdopodobnie wiedziały bociany już jesienią. Ponad 120 bocianów z Polski nie odleciało, wiedząc, że w środku zimy będzie Wiosna na 14 proc. Myślę, że to nie jest 14 proc. całej populacji bocianów, ale jednak część przewidziała, że ta Wiosna coś tu namiesza - komentował Marek Sawicki (PSL) w programie "Tłit". - Widać, w którą stronę zmierza Biedroń. Zbiera lewackie środowiska polityczne. Brakuje rozsądnego centrum. Proponuje je Władysław Kosiniak-Kamysz - wskazał Sawicki.
Tłit - Władysław Kosiniak-Kamysz

Tłit - Władysław Kosiniak-Kamysz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Łukasz Mężyk. Gościem był Władysław Kosiniak-Kamysz.
Strażacy nie pomogą WOŚP. Władysław Kosiniak-Kamysz komentuje

Strażacy nie pomogą WOŚP. Władysław Kosiniak-Kamysz komentuje

Polska
Państwowa Straż Pożarna jest zniechęcana do angażowania się w WOŚP. - Fatalna informacja. To piękna akcja, która pomogła - mówię to jako lekarz - setkom tysięcy pacjentów: najmniejszym i najstarszym. Strażacy zawsze byli zaangażowani. Super, że jest zaangażowanie OSP - komentował szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit". - Jak mamy jeden dzień budowania wspólnoty to coś złego? (...) Ta akcja stanowi markę Polski, nie warto jej niszczyć - dodał.
Władysław Kosiniak-Kamysz o koalicji z PiS-em. Stanowcze słowa

Władysław Kosiniak-Kamysz o koalicji z PiS-em. Stanowcze słowa

Polska
Szef PSL-u pytany był w programie "Tłit" o możliwość koalicji z PiS-em, jeśli liderem partii będzie Mateusz Morawiecki. - Wykluczam. Nie ma możliwości współpracy z partią, która próbowała nas wyeliminować z życia publicznego, odsądzała od czci i wiary. Rozumiem retorykę wyborczą, ale ta przekroczyła wszelkie granice - mówił Kosiniak-Kamysz. - Lider w PiS-ie się nie zmieni. Pozycja Jarosława Kaczyńskiego jest niekwestionowana. Wszystko inne to wróżenie z fusów - dodał.
Władysław Kosiniak-Kamysz o zarobkach w NBP.

Władysław Kosiniak-Kamysz o zarobkach w NBP. "Porażające"

Polska
- To porażające zarobki. Oczekuję, że prezes NBP zmieni styl zarządzania bankiem, że wróci normalność, bo to, co się dzieje, jest nienormalne. Dyrektorki i asystentki zarabiają prawie tyle, co kanclerz Niemiec. To najbardziej przykre dla elektoratu PiS. Szli ze sztandarami pracy i pokory, a były nagrody, premie i milionowe zarobki - mówił szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit". To reakcja na doniesienia, że dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP Martyna Wojciechowska zarabia ponad 900 tys. zł rocznie.
Władysław Kosiniak-Kamysz o klubie PSL. Jednoznaczna deklaracja

Władysław Kosiniak-Kamysz o klubie PSL. Jednoznaczna deklaracja

Polska
- Nikt z członków PSL nie przeszedłby do PO, bo jesteśmy różnymi formacjami politycznymi i na pewno pozostaniemy innym klubem, jeżeli wszystko pójdzie dobrze w kolejnym parlamencie. Ta formuła się teraz sprawdza i będzie można ją powtórzyć - zadeklarował Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit". Dopytywany o ustalenia z Grzegorzem Schetyną, dodał: "Nie taję tego przed kolegami i koleżankami z innych ugrupowań. Własny klub to podmiotowość".
Politycy poznali wyniki. Pokazujemy, jak zareagowali

Politycy poznali wyniki. Pokazujemy, jak zareagowali

Polityka
Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Grzegorz Schetyna, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Jakubiak - zebraliśmy ich przemówienia, które wygłosili bezpośrednio po ogłoszeniu wyników sondażu exit poll.
Władysław Komarnicki nie puściłby ze Stali Krzysztofa Kasprzaka

Władysław Komarnicki nie puściłby ze Stali Krzysztofa Kasprzaka

Polska
- Do Rafała Karczmarza dochodzi na pozycję juniora bardzo zdolny wychowanek gorzowskiej Stali. Nazywa się Mateusz Bartkowiak. Może nie jest to stuprocentowa kopia Bartosza Zmarzlika, ale posiada wszelkie walory, by pięknie jeździć - mówi honorowy prezes Stali Gorzów, Władysław Komarnicki. Władzom klubu doradza także, by nie wypuściły z Gorzowa Krzysztofa Kasprzaka.
Bartosz Zmarzlik wyciąga się jak guma. Nauczył się tego od Tomasza Golloba

Bartosz Zmarzlik wyciąga się jak guma. Nauczył się tego od Tomasza Golloba

Polska
- Trochę cierpliwości i będziemy mieli kolejnego mistrza świata, Polaka - prognozuje Władysław Komarnicki. Honorowy prezes Stali Gorzów ma oczywiście na myśli Bartosza Zmarzlika, który podąża drogą wyznaczoną przez jego mentora, Tomasza Golloba.
poprzednie1 2 3 4 5 następne