Wyniki wyszukiwania dla:

Władysław Kosiniak Kamysz

Liczba wyników: 106

Tłit - Władysław Kosiniak-Kamysz

Tłit - Władysław Kosiniak-Kamysz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Łukasz Mężyk. Gościem był Władysław Kosiniak-Kamysz.
Strażacy nie pomogą WOŚP. Władysław Kosiniak-Kamysz komentuje

Strażacy nie pomogą WOŚP. Władysław Kosiniak-Kamysz komentuje

Polska
Państwowa Straż Pożarna jest zniechęcana do angażowania się w WOŚP. - Fatalna informacja. To piękna akcja, która pomogła - mówię to jako lekarz - setkom tysięcy pacjentów: najmniejszym i najstarszym. Strażacy zawsze byli zaangażowani. Super, że jest zaangażowanie OSP - komentował szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit". - Jak mamy jeden dzień budowania wspólnoty to coś złego? (...) Ta akcja stanowi markę Polski, nie warto jej niszczyć - dodał.
Władysław Kosiniak-Kamysz o koalicji z PiS-em. Stanowcze słowa

Władysław Kosiniak-Kamysz o koalicji z PiS-em. Stanowcze słowa

Polska
Szef PSL-u pytany był w programie "Tłit" o możliwość koalicji z PiS-em, jeśli liderem partii będzie Mateusz Morawiecki. - Wykluczam. Nie ma możliwości współpracy z partią, która próbowała nas wyeliminować z życia publicznego, odsądzała od czci i wiary. Rozumiem retorykę wyborczą, ale ta przekroczyła wszelkie granice - mówił Kosiniak-Kamysz. - Lider w PiS-ie się nie zmieni. Pozycja Jarosława Kaczyńskiego jest niekwestionowana. Wszystko inne to wróżenie z fusów - dodał.
Władysław Kosiniak-Kamysz o zarobkach w NBP.

Władysław Kosiniak-Kamysz o zarobkach w NBP. "Porażające"

Polska
- To porażające zarobki. Oczekuję, że prezes NBP zmieni styl zarządzania bankiem, że wróci normalność, bo to, co się dzieje, jest nienormalne. Dyrektorki i asystentki zarabiają prawie tyle, co kanclerz Niemiec. To najbardziej przykre dla elektoratu PiS. Szli ze sztandarami pracy i pokory, a były nagrody, premie i milionowe zarobki - mówił szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit". To reakcja na doniesienia, że dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP Martyna Wojciechowska zarabia ponad 900 tys. zł rocznie.
Władysław Kosiniak-Kamysz o klubie PSL. Jednoznaczna deklaracja

Władysław Kosiniak-Kamysz o klubie PSL. Jednoznaczna deklaracja

Polska
- Nikt z członków PSL nie przeszedłby do PO, bo jesteśmy różnymi formacjami politycznymi i na pewno pozostaniemy innym klubem, jeżeli wszystko pójdzie dobrze w kolejnym parlamencie. Ta formuła się teraz sprawdza i będzie można ją powtórzyć - zadeklarował Władysław Kosiniak-Kamysz w programie "Tłit". Dopytywany o ustalenia z Grzegorzem Schetyną, dodał: "Nie taję tego przed kolegami i koleżankami z innych ugrupowań. Własny klub to podmiotowość".
Politycy poznali wyniki. Pokazujemy, jak zareagowali

Politycy poznali wyniki. Pokazujemy, jak zareagowali

Polityka
Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Grzegorz Schetyna, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Jakubiak - zebraliśmy ich przemówienia, które wygłosili bezpośrednio po ogłoszeniu wyników sondażu exit poll.
Władysław Komarnicki nie puściłby ze Stali Krzysztofa Kasprzaka

Władysław Komarnicki nie puściłby ze Stali Krzysztofa Kasprzaka

Polska
- Do Rafała Karczmarza dochodzi na pozycję juniora bardzo zdolny wychowanek gorzowskiej Stali. Nazywa się Mateusz Bartkowiak. Może nie jest to stuprocentowa kopia Bartosza Zmarzlika, ale posiada wszelkie walory, by pięknie jeździć - mówi honorowy prezes Stali Gorzów, Władysław Komarnicki. Władzom klubu doradza także, by nie wypuściły z Gorzowa Krzysztofa Kasprzaka.
Bartosz Zmarzlik wyciąga się jak guma. Nauczył się tego od Tomasza Golloba

Bartosz Zmarzlik wyciąga się jak guma. Nauczył się tego od Tomasza Golloba

Polska
- Trochę cierpliwości i będziemy mieli kolejnego mistrza świata, Polaka - prognozuje Władysław Komarnicki. Honorowy prezes Stali Gorzów ma oczywiście na myśli Bartosza Zmarzlika, który podąża drogą wyznaczoną przez jego mentora, Tomasza Golloba.
Polk rozczarowany japońskim kasynem:

Polk rozczarowany japońskim kasynem: "Jak tu można siebie nazwać hazardzistą?"

Gwiazdy
Salony hazardowe Pachinko cieszą się w Tokio ogromnym zainteresowaniem. Wśród wytwarzających nieznośny hałas maszyn, tłumy Japończyków całymi nocami dają upust swoim kumulowanym za dnia frustracjom. Ponieważ hazard w kraju jest zakazany, w kasynach nie wygrywa się pieniędzy, tylko nagrody rzeczowe. Nie są to jednak zwykłe pluszaki czy zabawki. Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz i Krzysztof Hanke po odebraniu swoich nagród nie kryli rozczarowania. Największy smutek odczuł Piotr Polk, który zamiast sztucznego sernika wolał dostać gotówkę.
Ucieczka ORP Orzeł. Mija dokładnie 79 lat

Ucieczka ORP Orzeł. Mija dokładnie 79 lat

Ciekawostki
Determinacją i sprytem wykazała się załoga ORP Orzeł, by uciec z internowania w Tallinie. Wszystko wydarzyło się we wrześniu 1939 roku. ORP Orzeł zawinął do estońskiego portu by wyokrętować dowódcę i dokonać drobnych napraw. Okazało się że na miejscu jest też niemiecki okręt. Estończycy poinformowali o tym Polaków i przekazali, że w tej sytuacji "Orzeł" nie może opuścić portu wcześniej, niż 24 godz. po wypłynięciu Niemców. Wkrótce jednak Estończycy uznali, że udzielony azyl z powodu podanych przez Polaków powodów był niepotrzebny. Podjęli więc decyzję o internowaniu "Orła". Załodze zabrano pomoce nawigacyjne i zaczęto rozbrajać okręt. Polacy nie zamierzali czekać z złożonymi rękami. Postanowili uciec. Bosman Władysław Narkiewicz, udając, że łowi ryby, zmierzył głębokość na trasie planowanej ucieczki. Inni członkowie załogi wyciągnęli informacje, kiedy następują zmiany warty. Zaplanowano awarię świateł w porcie. W nocy z 17 na 18 września Polacy obezwładnili dwóch wartowników i rozpoczęli wychodzenie z portu. Nie było to proste, bo awarię świateł szybko naprawiono i estońska artyleria rozpoczęła ostrzał. Na dodatek kadłub "Orła" nie zmieścił się w wyznaczonym torze - zawadził o falochron i stanął. Po kilkunastu minutach udało się jednak wyprowadzić jednostkę z potrzasku i wypłynąć na głębokie wody. Estończycy szukali "Orła". Słyszano nawet 4 echa wybuchów bomb głębinowych. Okręt po naładowaniu akumulatorów i karkołomnych działaniach patrolowych na Bałtyku, na początku października wyruszył do Anglii.
Kosiniak-Kamysz walczy na śmierć i życie.

Kosiniak-Kamysz walczy na śmierć i życie. "Ma nóż na gardle"

Wiadomości
W weekend odbyła się konwencja PSL, na którym głos zabrał lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak zauważył Piotr Witwicki z Polsat News, to było jedno z udanych wystąpień polityka. - Widać, że jemu się chce czyli coś, co nie zawsze widać w politykach Platformy. Kosiniak ma nóż na gardle, widać że ten człowiek walczy na śmierć i życie - powiedział gość "Wyborczego Grilla".
Jurny Kozakiewicz o egzotycznej podróży

Jurny Kozakiewicz o egzotycznej podróży

Gwiazdy
Władysław Kozakiewicz niedawno powrócił z przytupem do show biznesu biorąc udział w polsatowskiej odpowiedzi na Azję Express pod tytułem "Lepiej późno niż wcale". Jak się okazuje, pomimo upływu lat, sportowiec nadal odznacza się wyjątkową zadziornością. W wywiadzie olimpijski mistrz wyraził swoje rozczarowanie kobietami w Japonii, na których nie mógł nacieszyć zawiesić oka.
Kozakiewicz uszczypliwie o Masnym:

Kozakiewicz uszczypliwie o Masnym: "Był naszym troszeczkę kulejącym młodym mentorem"

Gwiazdy
Próbując ściągnąć zainteresowanie widzów Azja Express, Polsat wpadł na nieco bardziej przyjemną formę programu i wysłał na Wschód czterech celebryckich seniorów pod opieką youtubera, aby wykonywali tam egzotyczne zadania i odkrywali świat. Pomimo że to Masny miał być mentorem zawodników, czas prędko zweryfikował jego umiejętności, pozostawiając większość organizacji na barkach pozostałych uczestników. Władysław Kozakiewicz zapewnia jednak, że bardzo miło spędzało mu się czas z 1/3 Abstrachujów i że ma nadzieję powtórzyć taką podróż.

"Azja Express dla emerytów" zbiera ponure żniwo - balijski zapaśnik uszkodził kolano Kozakiewicza!

Gwiazdy
Słynący ze swojej bogatej gestykulacji mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz wrócił niedawno do łask celebryckiego półświatka za pomocą udziału w polsatowskiej odpowiedzi na Azja Express. U boku Karola Strasburgera, Piotra Polka i Krzysztofa Hanke lekkoatleta będzie przemierzać wschodnie krainy w poszukiwaniu przygód. Jak się jednak okazuje, kondycja sportowca została nadgryziona zębem czasu, co objawiło się poważną kontuzją w trakcie zapasów z ogromnym balijskim zapaśnikiem. Istnieje prawdopodobieństwo, że mistrz będzie musiał nawet przejść operację kolana.
Kozakiewicz o Masnym w nowym programie Polsatu:

Kozakiewicz o Masnym w nowym programie Polsatu: "Gubił się, musieliśmy go szukać"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.
Kozakiewicz znowu pokazał swój gest!

Kozakiewicz znowu pokazał swój gest! "Musiałem walnąć pięścią w stół"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.

"Bercik" wyprowadza się za granicę: "Francuskie Antyle albo jakieś inne"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.
Strasburger o rozłące z młodą partnerką:

Strasburger o rozłące z młodą partnerką: "Nie będę udawał, na początku nie tęskniłem"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.
Bercik o Japończykach:

Bercik o Japończykach: "Biedni, źle ubrani, żal mi ich było"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.
Strasburger o żartach w nowym show Polsatu:

Strasburger o żartach w nowym show Polsatu: "Były wręcz pokroju żołnierskiego"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.
Masny o wyjeździe do Azji ze Strasburgerem:

Masny o wyjeździe do Azji ze Strasburgerem: "Myślałem, że jestem inteligentnym facetem"

Gwiazdy
W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu  „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.