Wyniki wyszukiwania dla:

Stanisław Karczewski

Liczba wyników: 282

Premiera Volvo XC90 w Warszawie

Premiera Volvo XC90 w Warszawie

SUV
Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano nowe Volvo XC90. - To jest samochód, który otwiera dla Volvo zupełnie nowy rozdział - mówi Stanisław Dojs, PR Manager Volvo Car Poland. - To auto było przygotowywane od ponad czterech lat, wydaliśmy na niego ponad czterdzieści miliardów złotych - dodaje Mariusz Nycz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Volvo Car Poland.
Uczestnicy

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" w TVP

Polska
W ostatnim odcinku "Świat się kręci" pojawili się nagrodzeni Telekamerami bohaterowie i prowadząca program "Rolnik szuka żony" - Marta Manowska, Stanisław Kot, Paweł Szakiewicz, Zbigniew Klawikowski oraz Grzegorz Ogielski. Zabrakło jedynie Adama Kraśki, którego nieobecność już na początku programu skomentowała złośliwie Bożena Dykiel słowami "bo pojechał po traktor, żeby strajkować w Warszawie".

"Justyna potrafi zaskoczyć samą siebie"

Zimowe
Justyna Kowalczyk ogłosiła na swoim profilu na Facebooku, że poświęca się wyłącznie mistrzostwom świata w Falun, a zakończenie kariery planuje dopiero po igrzyskach olimpijskich w 2018 roku. - Justyna potrafi zaskakiwać, czasem zaskakuje nawet samą siebie. Po tylu osiągnięciach można się zastanawiać, czy "ze sceny zejść niepokonanym". Ale ona wciąż ma sportowy zadzior i to cieszy - ocenia w rozmowie z x-news pierwszy trener Kowalczyk Stanisław Mrowca.

"Z omdlenia Kowalczyk nie ma co robić problemu"

Zimowe
- Po prostu bardzo mocno poszła i zemdlała. Były już takie przypadki. Nie ma co z tego robić problemu. Po prostu Kowalczyk za dużo chciała na ten moment - skomentował ostatni start polskiej biegaczki narciarskiej jej pierwszy trener Stanisław Mrowca. Justyna Kowalczyk zemdlała na trasie ostatniego etapu Tour de Ski w Val di Fiemme i została przetransportowana do najbliższego punktu medycznego.

"Barbara i Jan" - pierwszy polski serial ma już 50 lat

Polska
Pierwszy odcinek serialu, w którym Janowi Kobuszewskiemu partnerowała Janina Traczykówna, został wyemitowany w 1965 roku. Scenariusz współtworzył Stanisław Bareja. Był to swojego rodzaju początek nowej epoki w dziejach polskiej telewizji.
Nie żyje Stanisław Barańczak

Nie żyje Stanisław Barańczak

Polska
Poeta, pisarz i tłumacz zmarł w Bostonie, w USA. Miał 68 lat. Od lat cierpiał na chorobę Parkinsona.

"Nie wywołujmy paniki o zagrożeniu terrorystycznym"

Polska
Nie ma co wywoływać paniki o zagrożeniu terrorystycznym, ludzie nie powinni się tego obawiać - uspokajał szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej. - Nie jesteśmy na pierwszej linii takiego zagrożenia - dodał. Tego zdania jest również ABW.

"Kowalczyk za bardzo lubi wygrywać"

Polska
Justyna Kowalczyk zakończyła starty w 2014 roku. Ogłoszona na portalu społecznościowym decyzja ma jej dać czas na doszlifowanie formy przed mistrzostwami świata w Falun. - To mądry wybór. Justyna za bardzo lubi wygrywać, a widać, że nie za bardzo jej to idzie - komentuje Stanisław Mrowca, pierwszy trener Kowalczyk.
Sat-Okh [Enigma]

Sat-Okh [Enigma]

Sensacje
Stanisław Supłatowicz urodził się w 1920 r. wśród kanadyjskich indian. Jego matka, Polka zesłana na Syberię, uciekła na Alaskę przed rewolucją bolszewicką. Supłatowicz trafił do Polski tuż przed II wojną światową. Jego odwaga i umiejętności zwiadowcze przeszły do legendy wśród żołnierzy AK. (km)
poprzednie 1 ... 10 11 12 13 14 następne