Stępiński

Liczba wyników: 28

Serie A: Torino nie dało szans Chievo. Kolejna bolesna porażka

Piłka nożna
Mariusz Stępiński, czyli najlepszy strzelec Chievo rozpoczął mecz z Torino na ławce rezerwowych. Zespół Polaka przegrał to spotkanie 0:3, a wszystkie bramki stracił w drugiej połowie.
Serie A: wielkie emocje w meczu Chievo - Fiorentina. Gol Stępińskiego!

Piłka nożna
W spotkaniu Chievo - Fiorentina padło aż siedem bramek. Kibice, którzy oglądali ten mecz nie mogli narzekać na nudę. Gola dla Chiebo, w tym starciu zdobył polski napastnik, Mariusz Stępiński.
Serie A: Asysta Stępińskiego. Chievo wyrwało remis Interowi

Piłka nożna
Inter Mediolan był zdecydowanym faworytem pojedynku z Chievo. Gospodarze zajmowali przed tym meczem trzecie miejsce w tabeli. Goście to ostatni zespół Serie A. Polski napastnik, Mariusz Stępiński zanotował asystę, która dała jego zespołowi bramkę na wagę remisu. Wszystko działo się już w doliczonym czasie gry.
Gol Stępińskiego i kolejny punkt Chievo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Mariusz Stępiński strzelił gola w meczu Chievo Werona z Parma Calcio 1913. Polak jest najlepszym snajperem najgorszego klubu Serie A. Trafienie Polaka dało zespołowi z Werony remis i jeden niezwykle cenny punkt.
Chievo sprawiło kolejną niespodziankę! Stępiński na ławce [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona po raz kolejny urwało punkty zdecydowanemu faworytowi spotkania. Zespół z Werony zremisował 1:1 z Lazio Rzym. Niestety Mariusz Stępiński po raz pierwszy w sezonie nie pojawił się na boisku nawet na minutę.
Kuriozalny samobój Chievo. Komentatorzy nie wytrzymali ze śmiechu

Piłka nożna
Mateusz Stępiński miał swoje okazje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystał. Sobota nie była dniem Chievo, które kończyło mecz w dziesiątkę. Sassuolo wygrało z Chievo Werona 2:0. Kuriozalną bramkę samobójczą zdobył Giaccherini.
Stępiński pogromcą włoskich gigantów! Polak uratował Chiewo w starciu z Romą [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bramka Mariusza Stępińskiego zdobyta w 83. minucie pozwoliła Chievo Werona zremisować 2:2 z AS Roma. Podopieczni Eusebio Di Francesco niespodziewanie stracili punkty przed meczem z Realem Madryt w Lidze Mistrzów. Dla Polaka to drugie trafienie w tym sezonie. Wcześniej zdobył gola w starciu z Juventusem Turyn.
Seria A: Fatalne spotkanie w Weronie. Niewidoczny Stępiński [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W meczu Chievo Werona z Empoli FC męczyli się zarówno piłkarze jak i kibice. Fatalny poziom gry odzwierciedla wynik. Było 0:0. Z trzech Polaków znajdujących się w kadrach obu drużyn na boisku pojawił się tylko jeden. Mariusz Stępiński wystąpił na pozycji cofniętego napastnika i do 64. minuty partnerował Filipowi Djordjeviciowi w ataku Chievo Werona. Paweł Jaroszyński i Michał Marcjanik obejrzeli mecz z ławki rezerwowych.
Serie A: piękny gol Stępińskiego nie pomógł. Juventus szczęśliwie wygrał w debiucie Ronaldo

Piłka nożna
Mariusz Stępiński strzelił gola Wojciechowi Szczęsnemu na inaugurację Serie A, ale jego Chievo przegrało z Juventusem 2:3 po decydującym golu w doliczonym czasie gry. W zwycięskich barwach zadebiutował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk brał udział w niebezpiecznym zderzeniu, po którym przytomność stracił bramkarz Chievo.
Dwóch Polaków na boisku, zero goli Chievo Werona z Torino [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Mariusz Stępiński i Paweł Jaroszyński byli w podstawowym składzie Chievo Werona, które zremisowało bezbramkowo z Torino FC w 32. kolejce Serie A. W sobotnim spotkaniu było kilka okazji, zabrakło jednak skuteczności.
Kolejne czyste konto Szczęsnego - zobacz skrót meczu Chievo Werona - Juventus Turyn [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus wygrał 2:0 z Chievo Werona w 22. kolejce Serie A i przynajmniej do niedzieli będzie liderem. Wojciech Szczęsny obronił jeden strzał i zachował czyste konto. 90 minut grał Jaroszyński, a Stępiński był na ławce rezerwowych.
Obrona z Jaroszyńskim nie była monolitem - zobacz skrót Chievo Werona - Bologna FC [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona przegrało 2:3 z Bologna FC w 17. kolejce Serie A. Całe spotkanie w pokonanym zespole rozegrał Paweł Jaroszyński, a Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
Czyste konto Szczęsnego, triumf Juventusu. Zobacz skrót meczu z Bologna FC [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus awansował na pozycję wicelidera Serie A dzięki zwycięstwu 3:0 z Bologna FC. Bramki mistrza Włoch pilnował Wojciech Szczęsny. Jaroszyński, Stępiński i Drągowski nie zagrali w 17. kolejce.
Paweł Kapusta: Polska zależna od Lewandowskiego. I to skrajnie

Piłka nożna
 - To czy będą w kadrze Jakub Świerczok czy Mariusz Stępiński, to tylko kwestia tego, czy dobrze będą bawić się przy obiedzie - mówi dziennikarz WP SportoweFakty Paweł Kapusta. Tak naprawdę bowiem, nasz sukces na mistrzostwach świata i tak w 70-80 procentach zależy od zdrowego i wypoczętego Roberta Lewandowskiego. Polska jest od niego skrajnie zależna.
AS Roma bez zwycięstwa, kapitalne parady Sorrentino. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AS Roma zremisowała 0:0 na stadionie Chievo Werona w 16. kolejce Serie A. Paweł Jaroszyński był po raz pierwszy w jedenastce Rolando Marana na spotkanie ligowe. Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
Kanonada w Mediolanie, Inter zdemolował Chievo. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Inter Mediolan został nowym liderem Serie A dzięki zwycięstwu 5:0 z Chievo Werona. Mauro Icardi prowadzi samodzielnie w klasyfikacji strzelców. Jaroszyński zagrał cztery minuty, a Stępiński i Drągowski nie wystąpili w 15. kolejce.
Chievo Werona lepsze od SPAL - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona pokonało 2:1 SPAL w 14. kolejce Serie A i awansowało do górnej połowy tabeli. Mariusz Stępiński, Paweł Jaroszyński i kontuzjowany Bartosz Salamon nie grali.
Cierpienia Neapolu. Zobacz skrót meczu Chievo Werona - SSC Napoli [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
SSC Napoli zgubiło punkty w wyjazdowym meczu z Chievo Werona. Podopieczni Maurizio Sarriego zagrali najgorszy mecz w sezonie i tylko bezbramkowo zremisowali. Od pierwszej minuty na boisku zameldował się Piotr Zieliński, a na ostatnie minuty wszedł Mariusz Stępiński. Chievo Werona - SSC Napoli 0:0Składy:Chievo Werona: Stefano Sorrentino - Fabrizio Cacciatore, Alessandro Gamberini, Nenad Tomović, Massimo Gobbi, Fabio Depaoli (76' Samuel Bastien), Ivan Radovanović, Perparim Hetemaj, Lucas Castro, Valter Birsa (61' Riccardo Meggiorini), Roberto Inglese (85' Mariusz Stępiński).SSC Napoli: Luigi Sepe - Elseid Hysaj, Raul Albiol, Kalidou Koulibaly, Mario Rui (66' Christian Maggio), Jorginho, Piotr Zieliński (72' Allan), Marek Hamsik, Jose Callejon (79' Adam Ounas), Lorenzo Insigne, Dries Mertens.
Wielkie emocje w derbach Werony, grał Stępiński. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona wygrało 3:2 z Hellas emocjonujące derby miasta w 9. kolejce Serie A. W 80. minucie Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
ME U-21. Mariusz Stępiński: Zostałem pchnięty i nic nie mogłem zrobić

Piłka nożna
Napastnik reprezentacji Polsku U-21 Mariusz Stępiński cieszy się, że po remisie ze Szwecją (2:2) Biało-Czerwoni nie stracili szans awansu do półfinału mistrzostw Europy. - Naszym celem było jednak zwycięstwo - ocenił snajper i wyznał, że naszej drużynie należał się prawdopodobnie jeszcze jeden rzut karny.
Nieskuteczny Mariusz Stępiński, bolesna porażka FC Nantes z AS Nancy Lorraine [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Kompletnie nieudany występ FC Nantes. Drużyna Mariusza Stępińskiego przegrała u siebie z AS Nancy Lorraine 0:2, a Polakowi w kluczowym momencie zabrakło skuteczności. Boisko opuścił w 62. minucie.FC Nantes - AS Nancy Lorraine 0:2 (0:0)0:1 - Issiar Dia 50'0:2 - Julien Cetout 64'