Wyniki wyszukiwania dla:

Serie a

Liczba wyników: 10000

Pestka o pokazaniu penisa:

Pestka o pokazaniu penisa: "Mogło się zdarzyć każdemu"

Gwiazdy
"Wpadka" Radka "Penisa" Pestki zagwarantowała mu krótkotrwałe, ale intensywne zainteresowanie mediów. Celebryta zapewnia, że zdjęcie penisa we wzwodzie trafiło do sieci "przez pomyłkę", ale nie wydaje się być z tego powodu zmieszany. Radek jest zdania, że "to mogło zdarzyć się każdemu", a dzięki incydentowi na Snapchacie przekonał się, kto jest mu bliski.
#dziejesiewmoto [347]: cudem uniknął śmierci

#dziejesiewmoto [347]: cudem uniknął śmierci

Motoryzacja
W dzisiejszym #dziejesiewmoto zobaczymy jak niewiele brakowało, by podroż skuterem okazała się ostatnia dla jego kierowcy. A wszystko przez wycięty fragment jezdni. Poza tym przekonamy się, że w Chinach lepiej nie parkować tak, by komuś innemu blokować wyjazd, a także sprawdzimy, czy Tesla jest dobrym samochodem do wyspania się. Zapraszamy!

"Złe mamuśki": życzenia dla mam

Film
Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.
Krzysztof Cegielski: Za wypadki odpowiedzialne są władze światowego żużla

Krzysztof Cegielski: Za wypadki odpowiedzialne są władze światowego żużla

Inne
Krystian Rempała, 18-letni żużlowiec, w niedzielnym meczu Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Unią Tarnów Rempała zderzył się z Kacprem Woryną. W efekcie kraksy zawodnik Unii doznał bardzo poważnego urazu głowy. Rempała leży w jastrzębskim szpitalu a jego stan lekarze określają jako ciężki. Według Krzysztofa Cegielskiego za wypadki na torach odpowiedzialne są władze światowego żużla, które jakiś czas temu wprowadziły niebezpieczne tłumiki. - Największym problemem są motocykle, na których każe się jeździć zawodnikom. Od kiedy wprowadzono niebezpieczne tłumiki, w powiązaniu z silnikami tworzą wybuchową konstrukcję, na której bardzo trudno jest jeździć płynnie i z pełną kontrolą. Najmniejsza nierówność na torze powoduje utratę kontroli nad motocyklem. Władze światowego żużla połasiły się na dotacje z Unii Europejskiej z tytułu ograniczenia głośności. To spowodowało zwiększenie zagrożenia podczas jazdy na motocyklach żużlowych. To te władze są odpowiedzialne za to, że dochodzi do tych wypadków - powiedział Krzysztof Cegielski, były żużlowiec.
poprzednie 1 ... 473 474 475 476 477 następne