Wyniki wyszukiwania dla:

Serie A

Liczba wyników: 479

Obrona wielkim problemem reprezentacji. "Rybus jest kontuzjowany a Reca nie gra w klubie"

Sport
- Staramy się utrzymywać stały kontakt ze wszystkimi zawodnikami których obserwujemy. Mam nadzieję, że zawodnicy którzy grają w swoich klubach utrzymają dyspozycję i nie będą mieć problemów ze zdrowiem - mówi Jerzy Brzęczek. - Z problemami niestety boryka się Maciej Rybus któremu odnowiła się kontuzja. Również sytuacja Recy który nie gra w Serie A jest ciężka.
Selekcjoner Brzęczek o powołaniach. "Będą dwie nowe twarze!"

Sport
- Na pewno Walukiewicz, Jagiełło to zawodnicy którzy są brani pod uwagę w przyszłości. Na marcowe spotkania zostanie powołanych dwóch zawodników którzy na jesienne spotkania nie byli powołani. Nie możemy też dopuścić do sytuacji w której będzie zbyt wielu nowych zawodników ponieważ będzie bardzo mało czasu na trening - mówi selekcjoner Jerzy Brzęczek.
Skorupski nie zatrzymał byłego zespołu. Roma goni czołówkę tabeli [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Bez niespodzianek zakończył się spotkanie 24. kolejki Serie A pomiędzy AS Romą a Bologną FC. Goście których bramki strzeże Łukasz Skorupski przegrali na Stadio Olimpico 1:2 i ponownie znajdują się w strefie spadkowej.
Czas ostudzić nastroje. "Piątkowi jeszcze daleko do najlepszych na świecie"

Sport
- Trzeba zachować umiar. Van Basten był najlepszym napastnikiem, w najlepszej drużynie, w najlepszej lidze świata. Krzysztof Piątek jest na razie najlepszym napastnikiem w trzeciej drużynie, w trzeciej-czwartej lidze świata - mówi Marek Wawrzynowski. - Piątek to fenomen. Jego skuteczność to absolutne szaleństwo.
Szalone pięć minut w Mediolanie! Inter wygrał z Sampdorią [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Szalone pięć minut rozstrzygnęło spotkanie w Mediolanie. Wszystkie bramki w meczu pomiędzy Interem Mediolan a Sampdorią Genua padły między 73. a 78. minutą. Inter ostatecznie wygrał 2:1. W pokonanym zespole zagrali Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.
Niespodziewany remis Napoli. Milik mógł zostać bohaterem! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
SSC Napoli miało ogromną przewagę której nie wykorzystało w efekcie czego zaledwie zremisowało 0:0 w meczu z Torino FC. Niestety wielu dogodnych szans nie wykorzystał Arkadiusz Milik który został uznany najgorszym zawodnikiem meczu.
Serie A: gol Łukasza Teodorczyka. Polak dał wygraną Udinese!

Sport
Łukasz Teodorczyk zdobył swoją pierwszą bramkę w Serie A. Co więcej, jego gol okazał się trafieniem na wagę zwycięstwa. Udinese, drużyna Polaka, pokonała Chievo 1:
Serie A: Fiorentina pokonała SPAL. Cały mecz Cionka

Sport
Fiorentina jako pierwsza straciła gola w konfrontacji ze SPAL. Drużyna Thiago Cionka prowadziła 1:0, ale ostatecznie przegrała 1:4. Całe spotkanie na murawie spędził reprezentant Polski.
Show Krzysztofa Piątka! Kapitalne gole Polaka i zwycięstwo Milanu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
AC Milan po emocjonującym spotkaniu pokonał w wyjazdowym meczu Atalantę Bergamo 3:1. Kolejny raz największą gwiazdą spotkania został Krzysztof Piątek, który strzelił dwa gole i poprowadził Milan do zwycięstwa. Polski napastnik w trzech meczach Serie A rozegranych w barwach Milanu zdobył już 4 gole.
Serie A: bezrobotny Szczęsny. Łatwe zwycięstwo Juventusu Turyn

Sport
Juventus Turyn był bezapelacyjnym faworytem meczu z Frosinone, które walczy o utrzymanie w Serie A. Stara Dama w przekonującym stylu pokonała swojego rywala wbijając mu trzy bramki. Wielu okazji do wykazania się nie miał w tym meczu polski bramkarz Juventusu, Wojciech Szczęsny
Arkadiusz Milik w życiowej formie. "Czuć od niego pewność siebie"

Sport
Paweł Kapusta oraz Mateusz Skwierawski podsumowali piłkarskie wydarzenia minionego tygodnia. Jednym z tematów była dobra dyspozycja strzelecka Arkadiusza Milika, który zdobył 12 bramek w 20 meczach.
Szczęsny uratował Juventus! Kapitalna obrona Polaka powodem dyskusji [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Juventus Turyn wygrał z Sassuolo 3:0 mimo, że już w trzeciej minucie po fatalnym błędzie obrony mógł przegrywać 0:1. W tej sytuacji kapitalną, chociaż bardzo kontrowersyjną obroną popisał się Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz wygarnął piłkę powalając przy tym napastnika Sassuolo. Sędzia po konsultacji z z systemem VAR uznał, że interwencja była prawidłowa.
Piątek się nie zatrzymuje! Kolejny gol Polaka w barwach Milanu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! Polak zdobył kolejnego gola a jego AC Milan pewnie pokonał Cagliari 3:0. Dzięki świetnej dyspozycji Krzysztof Piątek niemal od razu wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie zespołu z Mediolanu. Polski napastnik w czterech dotychczasowych spotkaniach zdobył cztery gole.
Serie A: Atalanta uratowała trzy punkty w meczu ze SPAL

Sport
Atalanta Bergamo była faworytem w meczu ze SPAL. Jednak to goście wyszli na prowadzenie i utrzymywali je do 57. minuty. Gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, za sprawą trafienia Duvana Zapaty.
Serie A: Frosinone pokonało Sampdorię. Zagrało trzech Polaków

Sport
Włoskie media chwalą Bartosza Salomona. Jego zespół pokonał w niedzielę Sampdorię, w której zagrali Karol Linetty i Bartosz Bereszyński. Wszyscy Polacy spędzili na murawie całe spotkanie. Frosinone zwyciężyło 1:0.
Serie A: Genoa zremisowała z Bologną. Zagrał Łukasz Skorupski

Sport
Łukasz Skorupski nie zachował czystego konta. W meczu w ramach Serie A, jego Bologna przegrała zremisowała 1:1 z Genoą. Oba gole padły jeszcze w pierwszej połowie.
Serie A: Inter wrócił do gry. Zła passa przerwana w Parmie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Gol Lautaro Martineza zadecydował o zwycięstwie Interu w meczu z Parmą (1:0). Zespół z Mediolanu zgarnął pełną pulę po trzech meczach bez sukcesu.
Serie A: pewne zwycięstwo AS Roma nad Chievo Werona

Sport
AS Roma nie dała Chievo Werona większych szans w meczu 23. kolejki Serie A. Rzymianie wygrali 3:0. Bramki dla zwycięzców zdobywali: El Shaarawy, Dżeko oraz Kolarov.