Wyniki wyszukiwania dla:

Sassuolo

Liczba wyników: 34

Serie A. Szalony mecz Torino! Zdecydował gol zdobyty przewrotką! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W meczu 36. kolejki Serie A 2018/2019, zespół Torino FC pokonał US Sassuolo 3:2, a zwycięską bramkę przewrotką zdobył Andrea Belotti. Trafienie zawodnika Torino może śmiało konkurować do bramki sezonu w Serie A.
#dziejesiewsporcie: Niezwykła sytuacja w A-klasie, przerwany wywiad Joanny Wołosz

Sport
Niezwykła sytuacja w meczu polskiej A-klasy, przerwany wywiad Joanny Wołosz po awansie jej drużyny do finału Ligi Mistrzów i udany połów jednego z kibiców włoskiego Sassuolo w... fosie oddzielającej trybuny od boiska. Zapraszamy na kolejny odcinek serii #dziejesiewsporcie.
Serie A: Chievo rozbite przez Sassuolo. Niemoc strzelecka Stępińskiego trwa

Piłka nożna
Mariusz Stępińskie nie zdobył go przez ponad dwa miesiące, a jego Chievo przegrał w ostatnim spotkaniu z Sassuolo, aż 0:4. Pola wywalczył rzut karny w tym starciu, ale jego zespół nie zdołał zamienić go na bramkę.
Serie A: Sassuolo z nieba do piekła. Dramatyczna końcówka w meczu z Bologną

Piłka nożna
Kibice, którzy w niedzielę obejrzeli mecz Bologna - Sassuolo przeżyli prawdziwy rollercoaster.  Gospodarze objęli prowadzenie w 68. minucie. Sassuolo rzutem na taśmę - w doliczonym czasie gry - zdołało doprowadzić do remisu. Bologna w 96. minucie starcia zdołała strzelić gola na wagę zwycięstwa.
Sampdoria zdemolowała Sassuolo! Karol Linetty z golem i asystą! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua zagrała jedno z najlepszych spotkań w sezonie i zdemolowała w wyjazdowym spotkaniu US Sassuolo aż 5:3. Jednym z bohaterów gości był Karol Linetty, który najpierw strzelił gola, a później podsumował występ asystą.
Serie A: Passa AC Milan trwa. Skromne zwycięstwo dało podium [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AC Milan wygrał z Sassuolo 1:0 i wykorzystał potknięcie lokalnego rywala. Zespół Krzysztofa Piątka przeskoczył Inter i jest już trzeci w tabeli Serie A.
Szczęsny uratował Juventus! Kapitalna obrona Polaka powodem dyskusji [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus Turyn wygrał z Sassuolo 3:0 mimo, że już w trzeciej minucie po fatalnym błędzie obrony mógł przegrywać 0:1. W tej sytuacji kapitalną, chociaż bardzo kontrowersyjną obroną popisał się Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz wygarnął piłkę powalając przy tym napastnika Sassuolo. Sędzia po konsultacji z z systemem VAR uznał, że interwencja była prawidłowa.
Klątwa! Sassuolo kolejny raz zatrzymało Inter! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Klątwa Sassuolo trwa! Inter Mediolan nie potrafi wygrać z podopiecznymi Roberto De Zerbiego od pięciu spotkań. Również tym razem się to nie udało. Kibice obejrzeli przeciętne spotkanie w którym żadem z zespołów nie zdołał skierować piłki do bramki.
Fiorentina tkwi w kryzysie. Gol w 98. minucie uratował punkt! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
ACF Fiorentina nie wygrała w lidze od 30 września, a na wyjeździe od 6 maja. W niedzielę drużyna Stefano Pioliego zremisowała 3:3 z US Sassuolo, zapewniając sobie jeden punkt dzięki bramce zdobytej dopiero w 98. minucie.
Szybki gol Parmy i dobra gra w obronie. Zwycięstwo nad Sassuolo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Gervinho otworzył wynik rywalizacji pomiędzy Parmą a Sassuolo już w 6. minucie. Gospodarze podwyższyli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie. Goście odpowiedzieli bramką z rzutu karnego. Ostatecznie Parma wygrała 2:1.
Kuriozalny samobój Chievo. Komentatorzy nie wytrzymali ze śmiechu

Piłka nożna
Mateusz Stępiński miał swoje okazje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystał. Sobota nie była dniem Chievo, które kończyło mecz w dziesiątkę. Sassuolo wygrało z Chievo Werona 2:0. Kuriozalną bramkę samobójczą zdobył Giaccherini.
Serie A: Skorupski skapitulował dwa razy. Bologna straciła punkty w końcówce [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Łukasz Skorupski nie może cieszyć się z kolejnego zwycięstwa i czystego konta w sezonie 2018/19. Jego Bologna FC zremisowała na wyjeździe 2:2. Rywale gola na wagę podziału punktów strzelili pięć minut przed końcem z rzutu karnego.
Żelazna defensywa Sampdorii. Tylko jeden Polak w pierwszym składzie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Defensywa Sampdorii Genua pozostaje najlepszą w lidze włoskiej. W meczu z US Sassuolo ponownie nie skapitulowała. Mało atrakcyjne spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Niestety na boisku w pierwszym składzie zobaczyliśmy tylko Bartosza Bereszyńskiego. Dawid Kownacki pojawił się na murawie w ostatnich minutach spotkania, natomiast Karol Linetty w tym spotkaniu nie wystąpił.
Serie A: Przepiękny gol Insigne przypieczętował zwycięstwo Napoli [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
SSC Napoli z kolejnym zwycięstwem w Serie A. Zespół Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika pokonał Sassuolo 2:0, a ozdobą meczu było trafienie Lorenzo Insigne.
Serie A: AC Milan gromi na wyjeździe. Grali jak za dawnych lat [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AC Milan zdominował Sassuolo w wyjazdowym meczu 7. kolejki Serie A. Mediolańczycy wygrali bardzo pewnie na boisku ekipy z czołówki tabeli. To dopiero drugie zwycięstwo Milanu w nowym sezonie.
Serie A: Nie ma Cionka, nie ma żelaznej defensywy. SPAL przegrało z Sassuolo

Piłka nożna
Pierwszy raz w tym sezonie mecz na ławce rezerwowych SPAL rozpoczął Thiago Cionek. Bez Polaka w składzie gospodarze niezbyt dobrze spisywali się na tyłach i stracili dwa gole w starciu z rewelacją sezonu - Sassuolo. Zobacz skrót.
Serie A: 19. sekunda meczu i gol! Empoli miało piorunujący początek, ale przegrało [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Miłe złego początku Empoli. W wyjazdowym meczu z Sassuolo goście zdobyli gola w 19. sekundzie, ale ostatecznie przegrali 1:3. Jedną z bramek dla miejscowych strzelił Kevin Prince-Boateng, a na koniec meczu piękną piętką popisał się Federico di Francesco.
Dublet Cristiano Ronaldo. Haniebne zachowanie Douglasa Costy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Po 320 minutach bez strzelonego gola w Serie A, Cristiano Ronaldo w końcu się odblokował. Portugalczyk był zdecydowanie najjaśniejszą postacią w II połowie meczu z US Sassuolo. Dzięki jego dwóm golom, Juventus pokonał rywala 2:1. Haniebnego zachowania dopuścił się Douglas Costa który po uderzeniu i opluciu rywala został wyrzucony z boiska.
#dziejesiewsporcie: znany piłkarz rapuje. Teledysk ma już ponad milion odsłon

Sport
Kevin Prince Boateng poza tym, że gra w piłkę, jest raperem. Nagrał niedawno kawałek pod tytułem "King", czyli po prostu "Król". Teledysk i sama piosenka niezwykle podobają się odbiorcom, bowiem po kilku dniach utwór ma ponad milion odsłon w serwisie YouTube. Boateng aktualnie jest zawodnikiem Sassuolo Calcio, ale w przeszłości występował w Milanie czy Schalke. Jak widać 31-letni zawodnik jest nie tylko dobry w zdobywaniu bramek, ale i w rapowaniu.W drugiej części dzisiejszego odcinka zapraszamy Was na trening Arsenalu, a na koniec zabieramy do... baru. Spotkamy tam byłego mistrza świata w boksie.
Seria A: Inter przegrał z Sassuolo na inaugurację sezonu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Piłka nożna
Sezon od porażki rozpoczęli piłkarze Interu. Zespół z Mediolanu przegrał na wyjeździe z Sassuolo po golu z rzutu karnego. Zobacz skrót spotkania.
Kapitalna interwencja Łukasza Skorupskiego. Roma zwycięska [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Łukasz Skorupski zachował czyste konto w wygranym 1:0 przez Romę meczu z US Sassuolo, popisując się kapitalną interwencją. Drużyna Polaka zakończyła sezon na trzecim miejscu w Serie A.