Wyniki wyszukiwania dla:

Sampdoria

Liczba wyników: 46

Serie A: Sampdoria wypisała się z walki o puchary. Lazio wygrało w Genui [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria mogła włączyć się do walki o miejsce premiowane grą w Lidze Europy, jednak nie sprostała Lazio. Rzymianie wygrali w Genui 2:1.
Seria A: Koszmarny błąd bramkarza zadecydował! Porażka AC Milan [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Gol w dosłownie w pierwszych sekundach meczu zadecydował o wyniku meczu Sampdoria Genua - AC Milan. Gospodarze wygrali dzięki katastrofalnej pomyłce golkipera Milanu (1:0).
Sampdoria zdemolowała Sassuolo! Karol Linetty z golem i asystą! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua zagrała jedno z najlepszych spotkań w sezonie i zdemolowała w wyjazdowym spotkaniu US Sassuolo aż 5:3. Jednym z bohaterów gości był Karol Linetty, który najpierw strzelił gola, a później podsumował występ asystą.
Serie A: Sampdoria zaskoczona u siebie. Grali Polacy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua przegrała 1:2 z Atalantą Bergamo w meczu ekip walczących o start w europejskich pucharach. Na boisku pojawili się Karol Linetty i Bartosz Bereszyński.
Niezawodny Quagiarella! Sampdoria wyszarpała trzy punkty [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua z trudem, ale przerwała pasmo porażek pokonując Cagliari. Bramka z rzutu karnego zdobyta przez niezawodnego w tym sezonie Fabio Quagliarellę zapewniła gospodarzą 3 punkty. Bartosz Bereszyński zagrał tylko 10 minut. Karol Linetty pauzował za kartki.
Szalone pięć minut w Mediolanie! Inter wygrał z Sampdorią [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Szalone pięć minut rozstrzygnęło spotkanie w Mediolanie. Wszystkie bramki w meczu pomiędzy Interem Mediolan a Sampdorią Genua padły między 73. a 78. minutą. Inter ostatecznie wygrał 2:1. W pokonanym zespole zagrali Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.
Serie A: Frosinone pokonało Sampdorię. Zagrało trzech Polaków

Piłka nożna
Włoskie media chwalą Bartosza Salomona. Jego zespół pokonał w niedzielę Sampdorię, w której zagrali Karol Linetty i Bartosz Bereszyński. Wszyscy Polacy spędzili na murawie całe spotkanie. Frosinone zwyciężyło 1:0.
Napoli rozgromiło Sampdorię! Świetny mecz Milika i Zielińskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Arkadiusz Milik zdobył kolejnego gola a Napoli pewnie pokonało Sampdorię 3:0. Spośród Polaków występujących w tym spotkaniu, a było ich aż czterech podobać mogły się również akcje Piotra Zielińskiego który kilkukrotnie wręcz ośmieszył rywali. Bartosz Bereszyński i Karol Linetty mecz z Napoli zaliczą do mniej udanych.
Serie A: Karol Linetty strzela, Sampdoria gromi. Trzech Polaków na boisku [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Karol Linetty strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie Serie A. Jego Sampdoria nie dała żadnych szans Udinese, wygrywając aż 4:0. Na boisku pojawili się wszyscy trzej polscy gracze ekipy z Genui.
Kapitalny Muriel i szalona końcówka! Fiorentina wyszarpała remis! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Festiwal goli oraz kartek obejrzeli kibice w niedzielę we Florencji. Dwa szalone rajdy zaliczył Muriel który był jednym z bohaterów spotkania. O końcowym wyniku zdecydowała bramka w doliczonym czasie gry. ACF Fiorentina zremisowało 3:3 z Sampdorią Genua.
Ronaldo ratuje Juventus i wyprzedza Piątka! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus nie bez problemów poradził sobie w sobotnie popołudnie z Sampdorią Genua. Zespół Starej Damy prowadzony przez Cristiano Ronaldo zwyciężył 2:1 po dwóch bramkach strzelonych przez Portugalczyka. Ronaldo dzięki bramkom zdobytym w tym spotkaniu wyprzedził w klasyfikacji strzelców Krzysztofa Piątka.
Serie A: Sampdoria skuteczna u siebie. Zabójcze trzy minuty [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria wygrała mecz zespołów środka tabeli i awansowała na 8. miejsce w Serie A. Dwa gole w zdobyte w przeciągu trzech minut w drugiej połowie wystarczyły na pokonanie Parmy.
Serie A: Przełamanie Sampdorii kosztem drużyny Łukasza Skorupskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua ograła Bologna FC aż 4:1 i przerwała passę spotkań bez zwycięstwa. Na boisku pojawiło się trzech Polaków. W barwach zwycięzców grali Karol Linetty i Bartosz Bereszyński, a bramki pokonanych strzegł Łukasz Skorupski.
Serie A: Gol Krzysztofa Piątka na wagę derbowego remisu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Krzysztof Piątek znów strzela! Reprezentant Polski wrócił na pozycję lidera klasyfikacji strzelców Serie A dzięki trafieniu z rzutu karnego w meczu z Sampdorią.
Serie A: Drużyna Polaków bez szans. Sampdoria dostała lanie od Romy [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
To był kolejny zły weekend dla kibiców Sampdorii. Drużyna trzech reprezentantów Polski poniosła klęskę w stolicy Włoch. AS Roma wygrała łatwo - aż 4:1.
Żelazna defensywa Sampdorii. Tylko jeden Polak w pierwszym składzie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Defensywa Sampdorii Genua pozostaje najlepszą w lidze włoskiej. W meczu z US Sassuolo ponownie nie skapitulowała. Mało atrakcyjne spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Niestety na boisku w pierwszym składzie zobaczyliśmy tylko Bartosza Bereszyńskiego. Dawid Kownacki pojawił się na murawie w ostatnich minutach spotkania, natomiast Karol Linetty w tym spotkaniu nie wystąpił.
Serie A: Sampdoria wypunktowała Atalantę. Świetne zagrania Bereszyńskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua pokonała na wyjeździe Atalantę 1:0 po bramce Lorenzo Tonelliego. Bardzo dobre zawody rozegrał Bartosz Bereszyński, a w zwycięskiej ekipie zagrali także Karol Linetty i Dawid Kownacki.
Serie A: Inter zabójczy w końcówce! Ofiarą drużyna Polaków [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Sport
Sampdoria Genua przegrała w 5. kolejce Serie A z Interem Mediolan 0:1. Porażka boli tym bardziej, że o losach meczu zadecydowała bramka zdobyta w czwartej minucie doliczonego czasu gry.
Serie A: Kownacki z pierwszym golem. Sampdoria rozgromiła rywala [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria pokonała na wyjeździe Frosinone 5:0, a jedną z bramek zdobył Dawid Kownacki, który wywalczył rzut karny i sam wymierzył sprawiedliwość z "jedenastu" metrów. Cały mecz rozegrali trzej inni Polacy - Bartosz Salamon w zespole gospodarzy oraz Bartosz Bereszyński i Karol Linetty u gości.
Sampdoria rozgromiła Napoli! Świetny mecz Bereszyńskiego i Linettego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Czterech Polaków zagrało w pojedynku Sampdorii Genua z SSC Napoli. Drużyna Marco Giampaolo zwyciężyła aż 3:0, a przy pięknym golu Fabio Quagliarelli asystował Bartosz Bereszyński. Sampdoria przerwała tym meczem serię porażek z drużyną z Neapolu która trwała od 16 maja 2010 roku.
Serie A: Karol Linetty blisko szczęścia w polskim meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 3]

Sport
W meczu Udinese - Sampdoria w ostatnich niemal dwudziestu minutach na boisku przebywało aż czterech reprezentantów Polski. Ze zwycięstwa swojej drużyny cieszył się tylko jeden, a Karol Linetty miał dobrą sytuację do zdobycia pierwszego gola w sezonie.