Wyniki wyszukiwania dla:

Sławomir Świerzyński

Liczba wyników: 9

Zmarznięty Świerzyński wsiada do wynajętego samochodu

Zmarznięty Świerzyński wsiada do wynajętego samochodu

Gwiazdy
Kilka dni temu Świerzyński odwiedził Pytanie na śniadanie, gdzie opowiadał o skandalach na weselach. Zmarznięty muzyk wyszedł z gmachu TVP i udał się do wynajętego auta. Chciał w ten sposób kolejny raz zamanifestować zbyt niską emeryturę?
Świerzyński znów poniża Niecika: "Mówi takie dyrdymały. Nie ma prawa zabierać głosu!"

Świerzyński znów poniża Niecika: "Mówi takie dyrdymały. Nie ma prawa zabierać głosu!"

Gwiazdy
Sławomir Świerzyński jest jednym z najpopularniejszych muzyków disco polo. Ponad trzydzieści lat temu zaczynał karierę i rozkręcał ten gatunek muzyczny w Polsce. Dziś przypisuje sobie prawo do bycia ekspertem w tej dziedzinie. W Pudelek Show przyznał, że irytują go młodzi muzycy, jak Tomasz Niecik, którzy wypowiadają się na temat początków disco polo. Co do samego Tomasza - delikatnie rzecz ujmując, nie ma o nim dobrego zdania.
Świerzyński atakuje kolegów z branży: "Scena jest ołtarzem sztuki"

Świerzyński atakuje kolegów z branży: "Scena jest ołtarzem sztuki"

Gwiazdy
Gościem weekendowego wydania Pudelek Show był Sławomir Świerzyński. Lider Bayer Full jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce muzyków disco polo. Koncertuje też poza granicami kraju. Nie ma chyba jednak zbyt dobrych wspomnień z tym związanych. Przypomnijmy: Lider Bayer Full: "Gram dla Niemców i Holendrów, to tumany i tępe dzidy, które nie czują rytmu!"W Pudelek Show skomentował działalność współczesnych muzyków, zwłaszcza ich zachowania w trakcie koncertów:Scena jest ołtarzem sztuki. Jak artysta wychodzi na scenę i mówi: jesteście zaje*iści, to od razu bym mu przypier*olił w łeb. Jak śmiesz tak odzywać się do publiczności? Dlaczego używasz słów, które uznawane są za brzydkie? Jeżeli przez cały koncert drze się mordę: łapki w górę, to co nie masz pomysłu na to jak zapowiedzieć swoją piosenkę?Sam jest aż tak elokwentny, że nie zachęca do wznoszenia łapek w górę?Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.
Lider Bayer Full bulwersuje się muzycznymi talent show: "Dzieciaki zrzekają się wszystkiego!"

Lider Bayer Full bulwersuje się muzycznymi talent show: "Dzieciaki zrzekają się wszystkiego!"

Gwiazdy
Sławomir Świerzyński uznawany jest za jednego z najbogatszych muzyków disco polo. Może więc sobie pozwolić na działalność społeczną i polityczną, próbował swoich sił kandydując do Sejmu, skończyło się jednak tylko na kandydowaniu. Świerzyński nie zraża się jednak niepowodzeniami i chętnie zabiera głos w sprawach nie tylko muzycznych.Lider Bayer Full, jak jakiś czas temu donosił fakt, postanowił kupić córce lodołamacz. Jego cena może wahać się od kilkuset tysięcy do nawet 2 milionów złotych. Uznał bowiem, że tylko taki prezent jest adekwatny do jego zarobków. Artysta, który wie, jak zarobić na swojej działalności, w Pudelek Show bulwersował się warunkami udziału w talent show. Przestrzega młodych muzyków, przed podpisywaniem telewizyjnych lojalek, które odbierają im prawo zarówno do twórczości jak i nazwiska.Jak młodzi artyści mnie przysłali taką umowę, przeczytałem warunki - nigdy w życiu, niewolnictwo wymyślą dopiero za sto lat. Co za sku***, menda, k*** napisała taką umowę. Te dzieciaki zrzekają się wszystkiego co napiszą przez całe życie, nazwiska, imienia, myśli swoich się zrzekają. Jakim prawem ktoś coś takiego puszcza? Czy tam nie ma adwokatów? Przecież ja bym mordę obił komuś takiemu, kto mi coś takiego podsuwa. Zobaczcie.Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj w sobotę i w niedzielę o godz. 17:05 w Telewizji WP.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28 i innych. Kanał można też oglądać na Stronie Głównej WP.
Pudelek Show

Pudelek Show

Wydanie: 2 września 2017
W tym programie rządzi plotka i kąśliwe komentarze. Do tego żadnego tabu, doniesienia z pierwszej ręki i zawsze na czasie. Razem ze swoimi gośćmi Małgorzata Tomaszewska wystawia na światło dzienne zakamarki showbiznesu. Oglądaj "Pudelek Show" w soboty i niedziele o 17:05 w Telewizji WP.
Lider Bayer Full chwali się karierą w Chinach

Lider Bayer Full chwali się karierą w Chinach

Gwiazdy
Sławomir Świerzyński od 30 lat jest liderem jednego z najpopularniejszych zespołów disco-polo, Bayer Full. Obecnie za koncert bierze około 18 tys. zł. Kariera w Polsce to jednak dla "cesarza disco polo", tak sam o sobie mówi, za mało. Udało mu się podbić także chiński rynek, gdzie wydał 67 mln (!) płyt. W programie Wojtka Jagielskiego przyznał, że na tym interesie udało mu się sporo zarobić. Nie przejmuje się więc tym, że czasami musi robić z siebie małpę. (mk)
Druga młodość disco polo [Plotkarnia]

Druga młodość disco polo [Plotkarnia]

Gwiazdy
Jeszcze nie tak dawno rynek był już tak nasycony muzyką disco polo, że sprzedaż płyt spadła o połowę. Słuchanie Shazzy czy Boysów uznano za obciachowe. Teraz wszystko się zmieniło. Wykonawcy, którzy przetrwali ciężki okres, zacierają ręce. Kto nie potrafił odnaleźć się w nowych realiach, a komu się udało? (km)
Strefa Wolnych Myśli: Lider Bayer Full cz.1

Strefa Wolnych Myśli: Lider Bayer Full cz.1

Gwiazdy
Fenomen popularności disco polo wciąż pozostaje niewyjaśniony. Sławomir Świerzyński, lider Bayer Full, opowiada o swojej karierze, która obfitowała w niespodziewane sytuacje. (gg)
Strefa Wolnych Myśli: Lider Bayer Full cz.2

Strefa Wolnych Myśli: Lider Bayer Full cz.2

Gwiazdy
Druga część rozmowy z Sławomirem Świerzyńskim. Człowiek, któremu polskie disco polo wiele zawdzięcza, opowiada o tym, jak jego zespół został przyjęty w Chinach. (gg)