Wyniki wyszukiwania dla:

Roksanda Pindor

Liczba wyników: 4

Saszan w białych kozakach tuli się do fanek

Saszan w białych kozakach tuli się do fanek

Gwiazdy
Saszan, czyli Roksanda Pindor, karierę rozpoczynała od prowadzenia bloga oraz umieszczania coverów na YouTubie. 24-latka okazała się kolejną "idolką nastolatek", które wcześniej uwielbiały Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarka szybko znalazła swoje miejsce w mediach, występując w celebryckich show oraz goszcząc w programach śniadaniowych. Kilka dni temu Roksana gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie zaprezentowała najnowszy singiel. Pod studiem na Hożej na celebrytkę oczekiwał tłum fanek. Saszan ubrana w kostium z printem drapieżnej pantery oraz białe kozaki, cierpliwie pozowała do zdjęć i ściskała nastoletnie fanki.
Saszan otoczona przez fanki w TVP

Saszan otoczona przez fanki w TVP

Gwiazdy
Saszan, a dokładnie Roksana Pindor, zaistniała w 2013 roku dzięki piosenkom publikowanym na łamach serwisu YouTube. Śmiało można powiedzieć, że 23-latka jest kolejną "idolką nastolatek". Ostatnio po raz kolejny dały jej wyraz swojego uwielbienia. Pod gmachem TVP czekał na nią tłum wiernych fanek. Saszan, wystylizowana cała na biało, nie odmawiała autografów i chętnie pozowała do zdjęć. Rozumiecie jej fenomen?
Opublikowano listę najlepiej ubranych gwiazd

Opublikowano listę najlepiej ubranych gwiazd

Moda
Vanity Fair opublikowało tradycyjną, coroczną listę najlepiej ubranych gwiazd. Tegoroczne "The best-dressed list" to już 75 zestawienie w historii magazynu. Pierwsze miejsce w rankingu kobiet zajęła żona brytyjskiego premiera, Samantha Cameron. Jej styl określono mianem "konserwatywnego powabu". Jej ulubionymi projektantami są: Phillip Lim, Alexander McQueen, Erdem i Roksanda Ilincic.
Saszan:

Saszan: "Zazwyczaj ubieram się w sieciówkach"

Gwiazdy
Saszan, a dokładnie Roksana Pindor, zaistniała w 2013 roku dzięki piosenkom publikowanym na łamach serwisu YouTube. Szybko podbiła serca nastoletnich słuchaczy i została gwiazdą. Szaszan z czasem, podobnie, jak Dawid Kwiatkowski, zaczeła bywać na salonach show biznesu. Ostatnio spytaliśmy ją o jej styl. Saszan przyznała, że ostatnio zdecydowanie się zmienił i nawet czasem nawiązuje współpracę z projektantami mody.