Wyniki wyszukiwania dla:

Rajd Dakar

Liczba wyników: 316

Mille Miglia 2019 - Prolog

Mille Miglia 2019 - Prolog

Motoryzacja
W tym roku mamy przyjemność śledzić 90. rajd Mille Miglia. Przygodę zaczynamy na Piazza della Vittoria, zajrzymy też na Brescia Forum, gdzie każdy fan motoryzacji może poczuć się jak dziecko w sklepie z zabawkami.
Adam Małysz: Rola prezesa PZN? Nie lubię bali i oficjalnych spotkań. Wolę być z boku i pomagać [cały odcinek] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Rola prezesa PZN? Nie lubię bali i oficjalnych spotkań. Wolę być z boku i pomagać [cały odcinek] [Sektor Gości]

Zimowe
Czy Polski Związek Narciarski zrobił wszystko, żeby zatrzymać Stefana Horngachera na stanowisku trenera Kadry A w skokach narciarskich? Dlaczego austriacki trener do końca sezonu zwlekał z ogłoszeniem decyzji o odejściu do reprezentacji Niemiec? Co sprawiło, że jego następcą w polskiej reprezentacji został Czech Michal Doleżal? Dlaczego po trzech latach przerwy PZN zdecydował się ponownie zatrudnić trenera Łukasza Kruczka - w roli trenera żeńskiej kadry? Jak Adam Małysz podchodzi do sytuacji, w której polskie media interesują się życiem prywatnym jego córki Karoliny i tym, że się zaręczyła? Czy po kilku latach przerwy dalej ciągnie do startów w rajdach terenowych, a zwłaszcza w Rajdzie Dakar? Czy rozważa objęcie funkcji prezesa Polskiego Związku Narciarskiego po odejściu ze stanowiska Apoloniusza Tajnera? Jak ważną postacią dla Adama Małysza był redaktor Włodzimierz Szaranowicz, który przez długie lata komentował jego występy na antenie Telewizji Polskiej? Zapraszamy do obejrzenia 109. odcinka "Sektora Gości. Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Adam Małysz: Byliśmy zaskoczeni, że o zaręczynach córki zrobiło się aż tak głośno [5/5] [Sektor Gości]

Adam Małysz: Byliśmy zaskoczeni, że o zaręczynach córki zrobiło się aż tak głośno [5/5] [Sektor Gości]

Zimowe
Jak Adam Małysz podchodzi do sytuacji, w której polskie media interesują się życiem prywatnym jego córki Karoliny i tym, że się zaręczyła? Czy z uśmiechem podchodzi do faktu, że w młodym wieku może zostać dziadkiem? Czy po kilku latach przerwy dalej ciągnie do startów w rajdach terenowych, a zwłaszcza w Rajdzie Dakar? Jak ocenia szanse na swój powrót do rywalizacji w motorsporcie? Czy rozważa objęcie funkcji prezesa Polskiego Związku Narciarskiego po odejściu ze stanowiska Apoloniusza Tajnera? Zapraszamy do obejrzenia piątej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno.
Rajd Świdnicki-Krause: otwarcie sezonu RSMP dla Mikołaja Marczyka

Rajd Świdnicki-Krause: otwarcie sezonu RSMP dla Mikołaja Marczyka

Inne
Mikołaj Marczyk wygrał 47. Rajd Świdnicki-Krause, który zainaugurował nowy sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. To trzecie w karierze zwycięstwo 23-letniego łodzianina w rundzie RSMP.
Wystartował Rajd Świdnicki-Krause! Mikołaj Marczyk liderem

Wystartował Rajd Świdnicki-Krause! Mikołaj Marczyk liderem

Inne
Mikołaj Marczyk za kierownicą Skody Fabii R5 znalazł się na czele stawki po pierwszym dniu rywalizacji w Rajdzie Swidnickim-Krause. To pierwsza runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Rajd Świdnicki-Krause. Rusza nowy sezon mistrzostw Polski!

Rajd Świdnicki-Krause. Rusza nowy sezon mistrzostw Polski!

Sport
Rajd Świdnicki-Krause zainauguruje nowy sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Start w imprezie zapowiedziała rekordowa liczba załóg, a to zwiastuje nie lada emocje. Chrapkę na zwycięstwo w rajdzie ma Mikołaj Marczyk.
Czy Adam Małysz wróci do rajdów? Były pilot: Bardzo bym tego chciał! [cały odcinek] [Sektor Gości]

Czy Adam Małysz wróci do rajdów? Były pilot: Bardzo bym tego chciał! [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Jak słynny pilot rajdowy Rafał Marton podsumowuje cztery starty w Rajdzie Dakar u boku Adama Małysza? Jak odbierał potężne zainteresowanie kibiców i mediów rajdami terenowymi, w czasie kiedy obaj stanowili załogę rajdową? Jak zapamiętał początki Małysza jako kierowcy rajdowego? Dlaczego uważa, że drugi start w Dakarze z Małyszem to był "skok na głęboką wodę"? Jak Rafał Marton, były pilot rajdowy Adama Małysza, wspomina wypadek z Rajdu Dakar 2015, w trakcie którego w ich samochodzie doszło do wybuchu, a pojazd doszczętnie spłonął? Co najbardziej zapadło mu w pamięć z ich najgroźniejszego wypadku - dachowania, do którego doszło podczas rajdu Silk Way w Rosji w 2013 roku? Zapraszamy do obejrzenia 101. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Rafał Marton o wypadku z Małyszem: Życie przeleciało nam przed oczami [4/4] [Sektor Gości]

Rafał Marton o wypadku z Małyszem: Życie przeleciało nam przed oczami [4/4] [Sektor Gości]

Polska
Czy Rafał Marton, były pilot rajdowy Adama Małysza, startując w Rajdzie Dakar ma gdzieś z tyłu głowy zapisane, że może już nie wrócić z trasy? Czy nie przerażają go statystyki, według których w historii Dakaru zginęło już ponad 50 osób? Jak Marton wspomina najgroźniejszy wspólny wypadek i dachowanie z Adamem Małyszem, do którego doszło podczas rajdu Silk Way w Rosji w 2013 roku? Czy wyobraża sobie powrót byłego skoczka do rajdów terenowych? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 101. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Wybuch pożaru zszokował Małysza i Martona.

Wybuch pożaru zszokował Małysza i Martona. "Krzyczałem do Adama, żeby uciekał" [3/4] [Sektor Gości]

Polska
Jak Rafał Marton, były pilot rajdowy Adama Małysza, wspomina wypadek z Rajdu Dakar 2015, w trakcie którego w ich samochodzie doszło do wybuchu, a pojazd doszczętnie spłonął? Co czuje człowiek, który przez rok przygotowuje się do startu w Dakarze, ponosi wiele wyrzeczeń, a później startuje i już na drugim etapie rajdu dochodzi do wypadku, który oznacza koniec jazdy i koniec marzeń? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 101. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości".
Adam Małysz dał popis na Dakarze. Marton: Wrażenia były niesamowite! [2/4] [Sektor Gości]

Adam Małysz dał popis na Dakarze. Marton: Wrażenia były niesamowite! [2/4] [Sektor Gości]

Polska
Czy pilot rajdowy Rafał Marton startując w Rajdzie Dakar z Adamem Małyszem, spodziewał się, że z roku na rok będzie robił tak duże postępy i zajmował już w drugiej i trzeciej edycji zajmował miejsca w czołowej piętnastce? Dlaczego uważa, że drugi start w Dakarze z Małyszem to był "skok na głęboką wodę"? Czy czuł się dumny, kiedy w 2014 roku zajęli w Rajdzie Dakar wysokie 13. miejsce - najwyższe w karierze Małysza? Czemu mówi, że miało ono słodko-gorzki smak? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 101. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Spięcia z Adamem Małyszem? Rafał Marton miał na nie sposób [1/4] [Sektor Gości]

Spięcia z Adamem Małyszem? Rafał Marton miał na nie sposób [1/4] [Sektor Gości]

Polska
Jak słynny pilot rajdowy Rafał Marton podsumowuje cztery starty w Rajdzie Dakar u boku Adama Małysza? Jak odbierał potężne zainteresowanie kibiców i mediów rajdami terenowymi, w czasie kiedy obaj stanowili załogę rajdową? Jak zapamiętał początki Małysza jako kierowcy rajdowego? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 101. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Jakub Przygoński: Powrót Roberta Kubicy do F1 pomoże całemu motosportowi w Polsce

Jakub Przygoński: Powrót Roberta Kubicy do F1 pomoże całemu motosportowi w Polsce

F1
Jakub Przygoński, 4. kierowca ostatniego Rajdu Dakar, uważa, że powrót Roberta Kubicy będzie skutkował pozytywnie dla całego sportu motorowego w Polsce.
Pilot Przygońskiego chwali Polaka.

Pilot Przygońskiego chwali Polaka. "Kuba to dobry kompan"

Sport
- Przygoński jest całkiem dobrym kompanem. Jeździłem już w rajdach z trudniejszymi kierowcami. Kiedy rezultat jest dobry to atmosfera również jest dobra - mówi Tom Colsoul, pilot Jakuba Przygońskiego. - Gdyby nie problemy z autem, skończylibyśmy rajd na podium. 
Przygoński zadowolony po Dakarze.

Przygoński zadowolony po Dakarze. "Trafiliśmy do czołówki. Możemy nie raz wygrać Dakar"

Sport
- Jesteśmy naprawdę dumni z czwartego miejsca na Dakarze i walki którą toczyliśmy. Wiadomo, że zawsze może być lepiej ale ja jestem dumny z tego przewalczyliśmy te dni i większość odcinków kończyliśmy na podium - mówi kierowca Orlen Teamu, Jakub Przygoński. - Na Dakarze najtrudniejsze jest wytrzymanie presji. Nie można się poddawać. Każdy może popełnić błąd. 
Adam Tomiczek po Dakarze.

Adam Tomiczek po Dakarze. "Jeden ułamek sekundy może posłać zawodnika na długi czas do szpitala"

Sport
- Jestem z siebie bardzo zadowolony. Udało się uniknąć błędów, przygód, niepotrzebnych wywrotek. Rajd sam w sobie jest bardzo ciężki i stresujący ale mimo to dałem radę - mówi motocyklista Orlen Teamu, Adam Tomiczek. - Wiadomo, że kontuzja i doświadczenie sprzed dwóch lat kiedy odpadłem było z tyłu głowy. Sukcesywnie jednak swoim tempem przejechałem cały rajd. Zająłem 16 miejsce które jest dla mnie bardzo dobre.
Maciej Giemza po nieudanym Dakarze.

Maciej Giemza po nieudanym Dakarze. "Mamy świetne zaplecze dzięki któremu możemy się rozwijać"

Sport
- Niestety zaważył feralny ósmy etap. Co prawda był niesamowicie ciężki ale jechało mi się go bardzo dobrze. Złośliwość rzeczy martwych. Prosta ale czasami bardzo przykra sprawa - mówi motocyklista Maciej Giemza. - To był awaria silnika, której tak naprawdę nie mamy jeszcze zdiagnozowanej. Po prostu silnik stanął.

"Prosto z Rajdu Dakar" (odc. 13): Czas podsumowań. Świetny wynik załogi Orlen Team (cały odcinek)

Ekstremalne
To już ostatni odcinek programu "Prosto z Rajdu Dakar", w którym przyglądaliśmy się występom załogi Orlen Team podczas słynnego wyścigu. Ostatnimi gośćmi Michała Bugno byli Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy) i Grzegorz Gac (komentator Eurosportu).
Rajd Dakar. Jakub Przygoński pokazał klasę.

Rajd Dakar. Jakub Przygoński pokazał klasę. "Jechał fantastycznie, praktycznie nie miał przygód"

Ekstremalne
- Zawsze staram się oceniać wyniki na chłodno i bez emocji. Z której by nie spojrzeć na wynik Jakuba Przygońskiego, można mówić o nim w samych superlatywach. Pojechał fantastycznie - mówi Grzegorz Gac, komentator Eurosportu.
Rajd Dakar. Podium dla Przygońskiego było bardzo blisko.

Rajd Dakar. Podium dla Przygońskiego było bardzo blisko. "Pokazał, że jest progres"

Ekstremalne
- Był piętnasty, ósmy, piąty, teraz kończy zawody czwarty. A gdyby nie skrzynia biegów byłoby podium - nie ma wątpliwości Klaudia Podkalicka, kierowca rajdowy, która jest pełna uznania dla występu Jakuba Przygońskiego z Orlen Team w zakończonym Rajdzie Dakar.
Rajd Dakar. Wyjątkowa edycja wyścigu za nami.

Rajd Dakar. Wyjątkowa edycja wyścigu za nami. "Wydmy dały się kierowcom we znaki"

Ekstremalne
Rajd Dakar po raz pierwszy odbył się w całości na terenie jednego kraju. Kibice obawiali się, że będzie zbyt krótki, jednak emocji i niespodzianek nie zabrakło.

"Prosto z Rajdu Dakar" (odc. 12): Jakub Przygoński tuż za podium (cały odcinek)

Sport
Gośćmi dwunastego odcinka programu "Prosto z Rajdu Dakar" byli Maciej Wisławski (pilot rajdowy) oraz Maciej Jarmakow (komentator Eleven Sports). Eksperci skomentowali 9. etap rajdu oraz dotychczasowe występy Jakuba Przygońskiego. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 16następne