Wyniki wyszukiwania dla:

Pszczółka

Liczba wyników: 4

"Weź to na słodko" - Paulla

Zwiastun
Artystka we współpracy z Tomaszem Lubertem – kompozytorem i producentem muzycznym nagrali we współpracy z Fabryką Cukierków "Pszczółka” teledysk do nowego utworu "Weź to na słodko".
Polski producent cukierków podbija świat. Ale w każdym kraju musi zmieniać skład

Polski producent cukierków podbija świat. Ale w każdym kraju musi zmieniać skład

Polska
- Eksport dynamicznie wzrasta, otwieramy nowe rynki. Eksport do krajów UE rośnie w tempie 20 proc., notujemy nawet 50-60 proc. wzrostu. Wszyscy lubią polskie słodycze, od UE po kraje Dalekiego Wschodu, USA, północną Afrykę. Rynek chiński ma całkowity inny smak, tam trochę mniej słodkie produkty są preferowane, rynek arabski idzie w zupełnie drugą stronę, im słodsze tym lepsze - mówił w programie "Money. To się liczy" Robert Rudnicki, prezes Fabryki Cukierków „Pszczółka”.

"Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska" - polski zwiastun

Zwiastun
W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… 

""Pszczółka Maja" pomogła mi się utrzymać przez 40 lat. A nie chciałem jej nagrać"

Gwiazdy
W poniedziałek dotarła do nas smutna wiadomość. Zbigniew Wodecki zmarł w wieku 67 lat. Ponad dwa tygodnie temu muzyk znalazł się w szpitalu z powodu problemów z sercem, gdzie przeszedł operację. Po zabiegu wszczepienia bajpasów wystąpiły u Wodeckiego poważne komplikacje, w wyniku których doznał udaru.