Wyniki wyszukiwania dla:

Przygoński

Liczba wyników: 83

Jakub Przygoński o Rajdzie Dakar w Arabii Saudyjskiej: Mam nadzieję, że miejsce będzie sprzyjać. Celem podium

Jakub Przygoński o Rajdzie Dakar w Arabii Saudyjskiej: Mam nadzieję, że miejsce będzie sprzyjać. Celem podium

Ekstremalne
- Co by się nie działo, Rajd Dakar to zawsze wyzwanie. W Arabii Saudyjskiej będzie więcej niewiadomych - mówi Jakub Przygoński, czwarty zawodnik wyścigu w ostatniej edycji.
Jakub Przygoński: Powrót Roberta Kubicy do F1 pomoże całemu motosportowi w Polsce

Jakub Przygoński: Powrót Roberta Kubicy do F1 pomoże całemu motosportowi w Polsce

F1
Jakub Przygoński, 4. kierowca ostatniego Rajdu Dakar, uważa, że powrót Roberta Kubicy będzie skutkował pozytywnie dla całego sportu motorowego w Polsce.
Pilot Przygońskiego chwali Polaka.

Pilot Przygońskiego chwali Polaka. "Kuba to dobry kompan"

Sport
- Przygoński jest całkiem dobrym kompanem. Jeździłem już w rajdach z trudniejszymi kierowcami. Kiedy rezultat jest dobry to atmosfera również jest dobra - mówi Tom Colsoul, pilot Jakuba Przygońskiego. - Gdyby nie problemy z autem, skończylibyśmy rajd na podium. 
Przygoński zadowolony po Dakarze.

Przygoński zadowolony po Dakarze. "Trafiliśmy do czołówki. Możemy nie raz wygrać Dakar"

Sport
- Jesteśmy naprawdę dumni z czwartego miejsca na Dakarze i walki którą toczyliśmy. Wiadomo, że zawsze może być lepiej ale ja jestem dumny z tego przewalczyliśmy te dni i większość odcinków kończyliśmy na podium - mówi kierowca Orlen Teamu, Jakub Przygoński. - Na Dakarze najtrudniejsze jest wytrzymanie presji. Nie można się poddawać. Każdy może popełnić błąd. 
Rajd Dakar. Jakub Przygoński pokazał klasę.

Rajd Dakar. Jakub Przygoński pokazał klasę. "Jechał fantastycznie, praktycznie nie miał przygód"

Ekstremalne
- Zawsze staram się oceniać wyniki na chłodno i bez emocji. Z której by nie spojrzeć na wynik Jakuba Przygońskiego, można mówić o nim w samych superlatywach. Pojechał fantastycznie - mówi Grzegorz Gac, komentator Eurosportu.
Rajd Dakar. To dlatego legendarny polski pilot odmówił startu

Rajd Dakar. To dlatego legendarny polski pilot odmówił startu

Sport
Maciej Wisławski w dwunastym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" opowiedział dlaczego zrezygnował ze startu w rajdzie. "Jestem przyzwyczajony do precyzyjnej jazdy". 

"Prosto z Rajdu Dakar" (odc. 12): Jakub Przygoński tuż za podium (cały odcinek)

Sport
Gośćmi dwunastego odcinka programu "Prosto z Rajdu Dakar" byli Maciej Wisławski (pilot rajdowy) oraz Maciej Jarmakow (komentator Eleven Sports). Eksperci skomentowali 9. etap rajdu oraz dotychczasowe występy Jakuba Przygońskiego. 
Rajd Dakar. Przygoński podniósł się po katastrofie.

Rajd Dakar. Przygoński podniósł się po katastrofie. "Nie przekreślałbym jego szans"

Ekstremalne
- Trzeba sobie powiedzieć, że awaria była dla Jakuba Przygońskiego katastrofą. Często w takich sytuacjach zawodnicy "siadają". Kuba tego nie doświadczył - tłumaczy Andrzej Borowczyk, dziennikarz motoryzacyjny.

"Prosto z Rajdu Dakar" odc. 10: Przygoński walczy do końca

Ekstremalne
Śledzimy postępy członków Orlen Team na prestiżowym Rajdzie Dakar, który odbywa się w Peru. Codzienny program na żywo o 10.30 w serwisie WP SportoweFakty i WP. Gośćmi dziesiątego odcinka byli Włodzimierz Zientarski i Łukasz Kędzierski.
Rajd Dakar. Lider Orlen Team ma spory atut. Poprzednie występy procentują

Rajd Dakar. Lider Orlen Team ma spory atut. Poprzednie występy procentują

Sport
Jakub Przygoński najpierw z powodzeniem startował w Rajdzie Dakar jako motocyklista, teraz dwa kółka zamienił na cztery. Według Łukasza Kędzierskiego to spory atut.
Rajd Dakar. Przygoński ma wielki talent.

Rajd Dakar. Przygoński ma wielki talent. "Wygląda przyjaźnie, a to kawał twardziela"

Ekstremalne
- Znam go dobrze. Towarzyszyłem jego rozwojowi. Mimo że wygląda na delikatnego, dobrego ucznia, to kawał twardziela. Gdyby nie historia ze skrzynią, byłby wyżej. A i tak jest świetnie - ocenia Włodzimierz Zientarski.

"Prosto z Rajdu Dakar" odc. 8: Przygoński blisko podium. Polacy zasługują na pochwały (cały odcinek)

Ekstremalne
Gośćmi ósmego odcinka programu "Prosto z Rajdu Dakar" byli Wojciech Chuchała, kierowca rajdowy oraz Piotr Ruciński z zespołu Jakuba Przygońskiego. Na półmetku kierowca Orlen Teamu zajmuje 4. miejsce w stawce kierowców samochodów.
Rajd Dakar. Jakub Przygoński doskonałym uczniem. Bez problemów zamienił motocykl na samochód

Rajd Dakar. Jakub Przygoński doskonałym uczniem. Bez problemów zamienił motocykl na samochód

Ekstremalne
Jakub Przygoński przed długi czas ścigał się na motocyklach. W 2014 roku był nawet 6. w 36. Rajdzie Dakar. Bardzo szybko zaadoptował się do nowych warunków. - Musiał się uczyć tylko kilku technik i zasad prowadzenia samochodu rajdowego - mówi Wojciech Chuchała, kierowca rajdowy, który pomagał zawodnikowi Orlen Teamu.
Przygoński będzie atakować podium.

Przygoński będzie atakować podium. "Mała strata, ale i potężny rywal za plecami"

Ekstremalne
- Mała pomyłka, zawahanie, zła interpretacja wydmy może kosztować stratę bardzo cennego czasu. Kuba ma małą stratę nawet do 2. miejsca, ale będzie musiał odpierać jeszcze ataki Sebastiana Loeba - mówi Wojciech Chuchała, kierowca rajdowy.
100 na 100. Kulisy niezwykle efektownej akcji na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

100 na 100. Kulisy niezwykle efektownej akcji na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

Jakub Przygoński i Wojciech Bógdał stworzyli niezwykle efektowny projekt z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. O kulisach opowiedział mistrz świata sportu motoparalotniowego.
Rajd Dakar. Kierowcy mają dzień wolnego.

Rajd Dakar. Kierowcy mają dzień wolnego. "Trzeba się najeść, wyspać i wypocząć"

Sport
Na półmetku Rajdu Dakar kierowcy mają dzień odpoczynku, ale to pracowity czas dla wszystkich mechaników. "Wymieniają wszystko, co tylko się da, w samochodzie. Budują auto prawie od nowa, żeby przetrwał kolejne pięć odcinków rajdu". Autorką tej analizy była Klaudia Podkalicka, gość Michała Bugno w siódmym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar"
Rajd Dakar. Robi się gorąco, emocji przybywa! Przygoński tuż za podium

Rajd Dakar. Robi się gorąco, emocji przybywa! Przygoński tuż za podium

Sport
W siódmym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" eksperci podsumowali wydarzenia na półmetku rajdu. Gośćmi Michała Bugno byli Klaudia Podkalicka i Wojciech Bógdał. 

"Prosto z Rajdu Dakar" odc. 6: świetny Przygoński! Solidna jazda motocyklistów (cały odcinek)

Sport
Kierowcy mają za sobą czwarty etap Rajdu Dakar. W szóstym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" gośćmi Michała Bugno byli Michał Jermakow (dziennikarz Eleven Sports) oraz Michał Owczarek (Complex Motorsport). Nowe odcinki codziennie o 10:30 na sportowefakty.wp.pl. 
Rajd Dakar. Kuba Przygoński jak dakarowy dzieciak.

Rajd Dakar. Kuba Przygoński jak dakarowy dzieciak. "On jest ledwo po trzydziestce!"

Sport
- Kuba Przygoński to w porównaniu do rywali dakarowy dzieciak, to chłopak po trzydziestce a reszta to panowie w słusznym wieku z siwym włosem - mówi Maciej Jermakow. - Większość rywali jest doskonale obyta z Dakarem. 

"Prosto z Rajdu Dakar" odc. 5: Orlen Team ponownie na podium. Świetny Przygoński (cały odcinek)

Sport
Kierowcy mają za sobą trzeci etap Rajdu Dakar. W piątym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" gośćmi Michała Bugno byli Grzegorz Gac (dziennikarz Eurosportu) oraz Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy). Nowe odcinki codziennie o 10:30 na sportowefakty.wp.pl. 
Rajd Dakar. Przygoński pokazuje o co chodzi w rajdzie.

Rajd Dakar. Przygoński pokazuje o co chodzi w rajdzie. "Trzeba popełniać jak najmniej błędów"

Sport
W piątym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" gośćmi Michała Bugno byli Grzegorz Gac (komentator Eurosportu) oraz Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy). Eksperci skomentowali między innymi dobre starty Jakuba Przygońskiego. 
poprzednie1 2 3 4 następne