Wyniki wyszukiwania dla:

Paulla

Liczba wyników: 15

"Weź to na słodko" - Paulla

Zwiastun
Artystka we współpracy z Tomaszem Lubertem – kompozytorem i producentem muzycznym nagrali we współpracy z Fabryką Cukierków "Pszczółka” teledysk do nowego utworu "Weź to na słodko".
Paulla broni się:

Paulla broni się: "Nie mam PRZESADNIE NAPOMPOWANYCH UST! Są gorsze celebrytki"

Gwiazdy
Paulina Ignasiak, promująca się od lat jako "Paulla", po wspólnych występach na ściankach z DJ-em Adamusem na początku zeszłego roku, zrezygnowała z pokazywania się na imprezach. Po dłuższej nieobecności w postanowiła wrócić do show biznesu najpopularniejszą dzisiaj drogą - przez wizyty w telewizji śniadaniowej. W studio Dzień Dobry TVN zapowiedziała pracę nad nową płytą oraz chęć wystąpienia na tegorocznej Eurowizji. (Nie)stety wokalistka nie przypadła do gustu jurorom oraz widzom.
Paulla krytykuje Górniak.

Paulla krytykuje Górniak. "Jestem nią rozczarowana. Takie rzeczy nie przystoją diwie!"

Gwiazdy
Jak wiadomo, Paulla Ignasiak jest wyjątkowo uczulona na porównywanie jej do Edyty Górniak. A porównania takie nadal zdarzają się bardzo często. Czasami dla dziennikarzy pytających o jej stosunek do Edyty kończy się to źle.Nieco więcej szczęścia mieli ostatnio. Paulla wprost skrytykowała Górniak sugerując, że woli być prostą dziewczyną niż diwą. Nie spodobało jej się zachowanie Edyty z zeszłego roku, gdy po finale Krajowych Eliminacji Górniak nie potrafiła przywołać nazwiska zwycięzcy, czyli Michała Szpaka.Jestem rozczarowana jej wypowiedziami. Takie rzeczy nie przystoją diwie, to nieeleganckie. Nie chciałabym być porównywana do Górniak. Mówi się, że jest diwą, ja nią nie jestem. Jestem prostą, zwykłą dziewczyną z małego miasta. Podziwiam ją za talent i głos, ale ostatnio jako człowiek jestem rozczarowana. W zeszłym roku po wygranej Michała Szpaka powiedziała, że nie wie, jak on się nazywa. To nie przystoi.Edyta odpowie?
Paulla: Nie mam ciśnienia w kwestii Eurowizji. Nie sprawdzam się w konkursach

Paulla: Nie mam ciśnienia w kwestii Eurowizji. Nie sprawdzam się w konkursach

Gwiazdy
Wokalistka zgłosiła się do preselekcji ze względu na prośby fanów. Nie będzie jednak zawiedziona w razie porażki, jej piosenka nie była bowiem tworzona z myślą o Eurowizji. Co Paulla sądzi o samym konkursie?
 Paulla o Eurowizji:

Paulla o Eurowizji: "Nie mam ciśnienia. Nie sprawdzam się w konkursach!"

Gwiazdy
Pod koniec grudnia Telewizja Polska rozpoczęła nabór do tegorocznych, krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Lista wykonawców wybranych do koncertu preselekcyjnego zostanie ogłoszona 10 lutego. Sam koncert odbędzie się 18 lutego. Jak dotąd swoje kandydatury w eliminacjach zgłosili m.in. Iwona Węgrowska, Mateusz Maga i Kaja Paschalska… i Paulla. Paulina Ignasiak tłumaczy, że zgłosiła się do preselekcji ze względu na prośby fanów. Nie będzie jednak zawiedziona w razie porażki. Nie mam ciśnienia w kwestii Eurowizji. Nie sprawdzam się w konkursach, stres konkursowy, ta presja działają na mnie bardzo negatywnie. Muszę się naprawdę nagimnastykować, żeby go przezwyciężyć. Konkursy mi nie służą. Od dwóch lat zawsze przed Eurowizją piszą do mnie na Facebooku, do managementu, pytają na koncertach i Monika zapytała, czy zgłaszamy, to stwierdziłam: No dobrze, no to zgłośmy. Wierzycie, że naprawdę nie ma ciśnienia?
Dj Adamus o piosenkach na Eurowizję:

Dj Adamus o piosenkach na Eurowizję: "Nie słyszałem. A Paulla jest?"

Gwiazdy
Wysokie miejsce w konkursie Eurowizji jest od lat marzeniem wielu polskich wokalistów. Najdalej od czasu sukcesu Edyty Górniak zaszedł w ubiegłym roku Michał Szpak. W tym roku o udział w finale walczyć będą między innymi Iwona Węgrowska, Mateusz Maga i Paulla. Ta ostatnia wielokrotnie próbowała zaistnieć na polskim rynku, w tym u boku Dj Adamusa. "Przyjaźń" z byłym kolegą Wojewódzkiego niewiele jednak dała. Dziś Jaworski nie wie nawet, czy Paulla bierze udział w eliminacjach krajowych.
Paulla grozi:

Paulla grozi: "Płyta jest możliwa jeszcze w tym roku"

Gwiazdy
"Paulla" zdecydowała się reprezentować nasz kraj podczas tegorocznej Eurowizji. Przyjaciółka DJ-a Adamusa nagrała singiel Chcę tam z tobą być oraz sama wyreżyserowała do niego teledysk. Klip do utworu nie wszystkim fanom przypadł do gustu, bo część z nich nazwała piosenkę "paździerzem". Ignasiak zdaje się nie przejmować złymi opiniami. W najnowszym wywiadzie zapowiedziała, że nowa płyta może ukazać się jeszcze w tym roku.
Paulla:

Paulla: "Jestem bardziej wiarygodna, gdy śpiewam o smutnych rzeczach"

Gwiazdy
"Paulla" po dłuższej nieobecności w postanowiła wrócić do show biznesu najpopularniejszą dzisiaj drogą - przez wizyty w telewizji śniadaniowej. W studio Dzień Dobry TVN zapowiedziała pracę nad nową płytą oraz chęć wystąpienia na tegorocznej Eurowizji.
Paulla śpiewa w

Paulla śpiewa w "Dzień Dobry TVN"

Gwiazdy
Paulina Ignasiak, znana jako "Paulla", co jakiś czas podejmuje próbę powrotu na rynek muzyczny. Tym razem nagrała nową piosenkę i teledysk, którymi chce reprezentować Polskę na Eurowizji. Na udział w tegorocznym konkursie zdecydowało się jednak więcej zapomnianych artystów. Do krajowych eliminacji zgłosili się m.in. Alicja Węgorzewska, odmieniona Iwona Węgrowska, Gosia Andrzejewicz oraz… Mateusz Maga.
Paulla śpiewa w

Paulla śpiewa w "Dzień Dobry TVN"!

Gwiazdy
Paulla po wspólnych występach na ściankach z DJ-em Adamusem na początku roku, zniknęła na jakiś czas z show biznesu. Ostatnio przypomniała o sobie po raz kolejny tłumacząc się z operacji plastycznych. Okazuje się, że może wrócić na dłużej. Wystąpiła na scenie "Dzień Dobry TVN" z nowym utworem "Kocham Cię dalej". Jest on zapowiedzią jej trzeciej płyty. Posłuchajcie. Polecamy wsłuchać się w tekst.
#dziejesienazywo: Aleja Sław: Paulla o operacjach plastycznych

#dziejesienazywo: Aleja Sław: Paulla o operacjach plastycznych

Polska
Paulla wypowiedziała się na temat zabiegów medycyny kosmetycznej. Wokalistka skrytykowała Maję Sablewską i Natalię Siwiec za ukrywanie operacji plastycznych, jakim się miały poddać.
#nocoty: Paulla przyznała się do rozwodu

#nocoty: Paulla przyznała się do rozwodu

Polska
Paulla w końcu się przyznała. Po tygodniach spekulacji o jej romansie z DJ Adamusem, piosenkarka zdradziła, co naprawdę dzieje się w jej życiu prywatnym. Okazuje się, że artystka w tajemnicy rozwiodła się z mężem i faktycznie zaczyna wszystko od nowa.
Paulla i Dj Adamus nagrywają razem teledysk!

Paulla i Dj Adamus nagrywają razem teledysk!

Gwiazdy
Paulla i Dj Adamus nagrali niedawno wspólną piosenkę, Nigdy o tobie nie zapomnę. Byliśmy na planie teledysku do utworu, który zapowiadany jest jako "gangsterski". Jeszcze dzisiaj tutaj z tobą rozmawiam, ale niedługo zginę! - mówiła wokalistka za kulisami. Zapytaliśmy również o domniemane uczucie łączące Paullę i Dj Adamusa. Zobaczcie, co nam powiedzieli.
Paulla: Marzę o drugim dziecku

Paulla: Marzę o drugim dziecku

Polska
Paulina Ignasiak w show biznesie lepiej znana jako Paulla od dłuższego usiłuje zaistnieć w show-biznesie. Pojawiła się już w kilku programach rozrywkowych, a teraz próbuje swoich sił u boku DJ-a Adamusa, jej nowego chłopaka. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że coś ich łączy. Teraz z kolei deklaruje, że nie chce powtórzyć losów Maryli Rodowicz i występować na scenie aż do emerytury. Zamiast tego Paulla chce poświęcić się macierzyństwu.
Paulla o związku z Adamusem

Paulla o związku z Adamusem

Polska
Paulla i jej nowy chłopak, DJ Adamus, wspólny debiut na salonach mają już za sobą. Pojawili się razem na grudniowej konferencji Polsatu. Od tego czasu nie chcieli oficjalnie potwierdzić doniesień o romansie. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" celebrytka przyznała, że coś ich łączy. Potwierdziła też, że poznali się dzięki występom w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie ona była uczestniczką, on zasiadał w fotelu jurora. (mk)