Wyniki wyszukiwania dla:

Olaf Lubaszenko

Liczba wyników: 19

Miłość jest wszystkim - mikołajkowe making off

Miłość jest wszystkim - mikołajkowe making off

Film
Pochodzący z aktorskiej rodziny Olaf Lubaszenko zadebiutował w 1982 roku. W kinach wciąż można zobaczyć aktora w roli, która była mu przeznaczona już od dziecka. Aktor właśnie dziś, w Mikołajki, obchodzi swoje… 50 urodziny.
Kazadi o udziale w "Milionerach": "Miałam stres, że się poniżymy"

Kazadi o udziale w "Milionerach": "Miałam stres, że się poniżymy"

Gwiazdy
Stałym elementem odświeżonych Milionerów są odcinki specjalne z udziałem gwiazd, które stacja emituje w okresie przedświątecznym. W pierwszym mikołajkowym odcinku widzowie zobaczą zmagania Patricii Kazadi oraz Olafa Lubaszenki. Celebrytka nie kryje przejęcia zaproszeniem do programu. W najnowszym wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni opowiedziała o stresie oraz obawach podczas nagrań. Kazadi najbardziej martwiła się tym, że nie poradzi sobie z poziomem pytań i poniży się przed widzami. Pośpiesznie dodała, że otuchy podczas zmagań dodawał jej Lubaszenko. 
Olaf Lubaszenko jako zgorzkniały Święty Mikołaj w filmie "Miłość jest wszystkim"

Olaf Lubaszenko jako zgorzkniały Święty Mikołaj w filmie "Miłość jest wszystkim"

Gwiazdy
Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.23 listopada do kin wejdzie film "Miłość jest wszystkim". O swojej roli opowiedział nam Olaf Lubaszenko.
"Miłość jest wszystkim" - Olaf Lubaszenko

"Miłość jest wszystkim" - Olaf Lubaszenko

Film
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
The Voice of Poland: Córka Katarzyny Groniec i Olfa Lubaszenki nową gwiazdą  „The Voice of Poland”?

The Voice of Poland: Córka Katarzyny Groniec i Olfa Lubaszenki nową gwiazdą „The Voice of Poland”?

Gwiazdy
Marianna Linde inspiruje się Dawidem Bowie, gra na gitarze, pisze teksty. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewa piosenkę Amy Winehouse „Love Is A Losing Game”.  Czy Marianna śpiewa podobnie do swojej mamy, Katarzyny Groniec? Czy podczas wykonania piosenki, wykorzysta swój aktorski warsztat? Jak potoczy się jej przygoda z programem „The Voice of Poland”? 
Miłość jest wszystkim

Miłość jest wszystkim

Film
Tym filmem zainteresują się mieszkańcy Gdańska, bo własnie tam było kręconych mnóstwo zdjęć do nowej komedii romantycznej. W rolach głównych: Mateusz Damięcki, Olaf Lubaszenko i Agnieszka Grochowska.
Milowicz straszy: "Pora pokazać się trochę w kinie"

Milowicz straszy: "Pora pokazać się trochę w kinie"

Gwiazdy
Michał Milowicz przez ostatnie lata zadowalał się epizodami w kiepskich komediach oraz rolami w trzeciorzędnych spektaklach teatralnych. Aktor zamarzył o powrocie na wielki ekran i razem z Olafem Lubaszenką zapowiada, że przygotowują przebój kinowy na miarę Poranku kojota i Chłopaki nie płaczą. Milowicz zdradził, że na 2019 rok zaplanowane są dwie produkcje, w których zagra główne role. Aktor nie chce jednak zdradzać szczegółów żadnego z tych przedsięwzięć. Twierdzi, że jest osobą przesądną, nie zamierza więc zapeszać, wyjawiając zbyt wiele. Będziecie wyczekiwać premier?
Spokorniały Olaf Lubaszenko: "W każdej kolejnej roli startujemy od zera"

Spokorniały Olaf Lubaszenko: "W każdej kolejnej roli startujemy od zera"

Gwiazdy
Olaf Lubaszenko w 2014 roku przyznał się do depresji. W najgorszym okresie choroby ważył 135 kilo i w ogóle nie wychodził z domu. Przełomem w życiu aktora okazała się decyzja o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Lubaszenko w ciągu dwóch lat schudł ponad 50 kilogramów i rolą w serialu TVN-u Belle Epoque wrócił do pracy. 30 czerwca w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera komedii Dwie pary do pary, w której jedną z głównych ról zagrała Patricia Kazadi. Reżyserią zajął się Olaf Lubaszenko, który w aktorce odnalazł swoją muzę.  Lubaszenko w najnowszym wywiadzie wyznał, że zawód aktora to nieustanna lekcja pokory. Dodał, że im dłużej zajmuje się aktorstwem, tym bardziej chce pogłębiać swoje doświadczenie i sprawdzać się w różnych rolach. Aktor wyznał, że każda rola to "start od zera".
Odchudzony Olaf Lubaszenko

Odchudzony Olaf Lubaszenko

Gwiazdy
Olaf Lubaszenko rok temu wyznał, że cierpi na depresję. Ujawnił, że w najgorszym czasie ważył aż 135 kilo. Od tamtej pory udało mu się zrzucić aż 40 kilogramów. Do księgarń właśnie trafiła jego książka, Chłopaki niech płaczą, w której rozlicza się z ze swoim życiem, depresją i nadwagą. Promując dzieło coraz częściej pojawia się w telewizjach śniadaniowych. Po ostatnim wyjściu z Pytania na śniadanie chętnie pozował do zdjęć i żartował z paparazzi. Widać, że zrzucił aż tyle kilogramów?
Foremniak na premierze w Pałacu Kultury

Foremniak na premierze w Pałacu Kultury

Gwiazdy
Małgorzata Foremniak pojawiła się ostatnio na premierze filmu animowanego Ups! Arka odpłynęła, która odbyła się w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury. Aktorka użyczyła głosu jednej z głównych bohaterek. Obok Foremniak w Arce usłyszeć można również Olafa Lubaszenko i Cezarego Żaka.
Olaf Lubaszenko o swoich planach

Olaf Lubaszenko o swoich planach

Film
Przy okazji uroczystej premiery filmu "Ups! Arka odpłynęła...", udało nam się porozmawiać z Olafem Lubaszenko, który zdradził nam kulisy powstawania festiwalu w Międzyzdrojach.
poprzednie1 2 następne