Wyniki wyszukiwania dla:

Norman Parke

Liczba wyników: 28

Hitowe starcie na KSW w Londynie.

Hitowe starcie na KSW w Londynie. "Ziółkowski jest gotowy na największe wyzwania"

Inne
14 września podczas KSW w Londynie dojdzie do arcyciekawej walki o pas dywizji lekkiej. O to trofeum powalczą Marian Ziółkowski i Norman Parke. Menadżer Polaka jest przekonany, że jego zawodnik gotowy do walki z najlepszymi zawodnikami KSW. - Trenerzy, sparingpartnerzy, chłopaki z klubu Berkut WCA Fight Team - wszyscy potwierdzają, że Marian Ziółkowski to jest człowiek gotowy na najwyższe wyzwania w KSW - przekonuje Artur Ostaszewski.

"Klatka po klatce" #33: FEN wytoczył działa przeciwko Normanowi Parke'owi

Inne
Ciemne chmury zebrały się nad głową Normana Parke'a. Pochodzący z Irlandii Północnej zawodnik miał stoczyć w tym roku pojedynek na gali Fight Exclusive Night, ale ostatecznie wystąpił na dwóch galach KSW. Jak utrzymuje prezes FEN Paweł Jóźwiak, Irlandczyk otrzymał nawet przed zaplanowanym pojedynkiem zaliczkę, z której do tej pory się nie rozliczył. - Jest oszustem i to jest fakt. Podpisał z nami umowę, wziął zaliczkę w wysokości 6 tysięcy funtów i do tej pory, pomimo obietnic, nie oddał nam ani złotówki. Sprawa jest na etapie postępowania prawnego. On poniesie konsekwencje - zapowiedział w programie "Klatka po klatce" Jóźwiak.
KSW 49. Soldić z kolejnym nokautem!

KSW 49. Soldić z kolejnym nokautem! "Z chęcią przyjąłbym propozycję walki z Normanem Parke"

Sport
- Pokonanie Krystiana Kaszubowskiego było nadspodziewanie łatwe, ciężej walczyło się z utrzymaniem wagi - mówi Roberto Soldić po rozbiciu Kaszubowskiego już w pierwszej rundzie. - Jestem gotowy na walkę z każdym przeciwnikiem. To mój menadżer i włodarze KSW decydują z kim mam walczyć. Gdyby pojawiła się możliwość walki z Normanem Parke z chęcią bym ją przyjął.
KSW 49. Spięcie Sowińskiego z rywalem podczas ważenie!

KSW 49. Spięcie Sowińskiego z rywalem podczas ważenie!

Sport
Na gali KSW 49 w gdańskiej Ergo Arenie powalczą Artur Sowiński oraz Norman Parke, którzy wnieśli na wagę odpowiednio 73,7 kg oraz 73,9 kg. Podczas ważenia między Sowińskim i jego rywalem doszło do przepychanki, która okazała się być żartem. 
KSW 49. Sowiński wyjaśnił spięcie na ważeniu.

KSW 49. Sowiński wyjaśnił spięcie na ważeniu. "Postanowiliśmy zrobić mały żart!"

Sport
- Norman (przyp. red. Parke) wiadomo jest takim "gagatkiem", lubi prowokować. W hotelu przed wyjazdem na ważenie wyjaśniliśmy sobie wszystkie złe sytuacje i postanowiliśmy, że skoro włodarze KSW czekają na przepychanki to zrobimy na ważeniu taki mały teatr - mówi Artur Sowiński po ważeniu przed galą KSW 49.
Kawulski o proteście Mańkowskiego.

Kawulski o proteście Mańkowskiego. "Nie powinno się wchodzić w politykę"

Sport
Maciej Kawulski opowiedział o kontrowersjach związanych z walką Mańkowski - Parke. Włodarz federacji zaznacza, że Polak nie powinien składać protestu i przełknąć gorycz porażki. 
Mańkowski zły na werdykt po walce z Parkiem.

Mańkowski zły na werdykt po walce z Parkiem. "Mam dość, będę składał protest"

Sport
Borys Mańkowski wrócił do oktagonu po długiej przerwie i pokazał się z dobrej strony w walce z Normanem Parkiem. Polak nie zgadza się z sędziami, którzy za zwycięzcę pojedynku uznali rywala Mańkowskiego. "Diabeł Tasmański" wraz ze swoim zespołem będzie składał protest. 
Ostaszewski o Normanie Parke'u w FEN.

Ostaszewski o Normanie Parke'u w FEN. "Może posunąć się do zuchwałych ruchów"

Sport
Artur Ostaszewski, właściciel grupy menadżerskiej Shocker MMA, był gościem Artura Mazura w programie "Klatka po klatce". Ostaszewski opowiedział o tym czy walka Maciej Jewtuszko - Norman Parke jest możliwa. 
FEN: Mateusz Rębecki wyzywa do walki Normana Parke'a. Stawia warunek

FEN: Mateusz Rębecki wyzywa do walki Normana Parke'a. Stawia warunek

Inne
Mateusz Rębecki w świetnym stylu pokonał Łukasza Koperę i już myśli o kolejnym pojedynku w organizacji FEN. Wyzywa do niego Normana Parke'a, ale stawia mu jeden warunek. Źródło: mma.pl.
Trenował przez 12 tygodni. Jak efekty?

Trenował przez 12 tygodni. Jak efekty?

Zdrowie
Hunter Hobbs ma 24 lata i pochodzi z Norman w Oklahomie w USA. Postanowił się sprawdzić i przez 12 tygodni dużo trenował i przestrzegał zasad zdrowego odżywiania.  Zobacz film.
KSW 43: Parke przeprasza Chlewickiego i chce wyrównać rachunki z Gamrotem oraz Bilmanem

KSW 43: Parke przeprasza Chlewickiego i chce wyrównać rachunki z Gamrotem oraz Bilmanem

Inne
Norman Parke przeprosił Łukasza Chlewickiego po ich walce na KSW 43. Zawodnik z Irlandii Północnej po raz drugi nie wypełnił limitu wagowego. - Przepraszam jego, fanów i federację. Byłem przekonany, że tym razem nie będzie problemu. Zostawmy to jednak, na koniec i tak decyduje to, co robisz w trakcie walki - powiedział Irlandczyk, który pokonał Polaka na punkty. Po zwycięstwie Parke liczy, że podpisze nowy kontrakt z KSW. Nie ukrywa, że chciałby po raz trzeci zmierzyć się z Mateuszem Gamrotem. - Jestem przekonany, że on nie chce walczyć ze mną ponownie. Sprawiłem, że nie czuł się w walce komfortowo. Mój styl prowadzenia pojedynku mu nie odpowiada - wyjaśnił Parke, który zamierza wyrównać rachunki z Marcinem Bilmanem. - Jeśli go spotkam, rozliczę się z nim za to, że uderzył mnie w klatce po walce z Gamrotem. Dostanie w twarz z "liścia" - zapowiedział.
KSW 43. Chlewicki po zachowaniu Parke'a: Nie jest to fajne, jak ktoś robi takie numery

KSW 43. Chlewicki po zachowaniu Parke'a: Nie jest to fajne, jak ktoś robi takie numery

Inne
Łukasz Chlewicki doznał czwartej z rzędu porażki w zawodowej karierze. Podczas KSW 43 "Szasza" przewalczył trzy rundy z Normanem Parke, ale musiał uznać wyższość Irlandczyka. - Zdaje sobie sprawę, że nie jest dobrze. Miałem wygrać i wyjść na prostą. Jakieś plany w głowie się pojawiają, ale nie chcę pochoponych wniosków wyciągać - wyjaśnił Chlewicki. Walka o przetrwanie dla Polaka rozpoczęła się w drugiej rundzie po piękielnym kopnięciu na wątrobę. Polak zwrócił uwagę na fakt, że rywal nie wypełnił limitu wagowego, co dało mu przewagę.- Czułem to. Nie jest to fajne, jak zawodnicy robią takie numery i powiedziałem mu to pojedynku. To jest słabe, że po pierwszej próbie on zrezygnował z dalszych prób wypełnienia limitu - powiedział Chlewicki.

"Klatka po klatce" #12: federacja KSW przyjrzy się awanturze po walce Gamrot - Parke

Inne
Federacja KSW będzie analizować to, co stało się po walce Mateusza Gamrota (13-0) i Normana Parke'a (23-6-1). Po tym jak, sędzia Marc Goddard przerwał walkę w 2. rundzie i uznał ją za "no-contest", Irlandczyk podszedł do narożnika polskiego zawodnika. Po chwili rozmowy z Borysem Mańkowskim, odepchnął go. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Marcin Bilman, inny z członków sztabu Gamrota, uderzył Parke'a. Ten właśnie obrazek obiegł cały świat.

"Klatka po klatce" #12: dyrektor KSW o werdykcie w walce Gamrot - Parke

Inne
Dużo kontrowersji wzbudziło zakończenie walki Mateusza Gamrota (13-0) z Normanem Parkiem (23-6-1). Pojedynek na gali KSW 40 został przerwany po przypadkowym faulu Polaka, który włożył palec w oko rywala. Doświadczony sędzia Marc Goddard podjął decyzję o przerwaniu starcia i uznaniu go za nieodbyte. W środowisku pojawiały się opinie, że walka powinna się zakończyć dyskwalifikacją Polaka. Głos w sprawie zajął dyrektor sportowy KSW, który poparł doświadczonego arbitra.

"Klatka po klatce" #12: scysja Gamrota i Parke'a w hotelu!

Inne
Walka Mateusza Gamrota (13-0) z Normanem Parke (23-6-1) zakończyła się sporą awanturą w klatce. Sprowokował ją Irlandczyk, popychając Borysa Mańkowskiego, który z narożnika podpowiadał Gamrotowi. Po chwili Parke został uderzony przez innego członka sztabu polskiego zawodnika. Całe starcie zostało przerwane i uznane za nieodbyte po nieumyślnym faulu Gamrota. W programie "Klatka po klatce" mistrz KSW zdradził, że scysji z Irlanczykiem doszło również w hotelu.

"Klatka po klatce" #12 (cały odcinek): podsumowanie KSW 40, gośćmi Gamrot i Rysiewski

Inne
Mistrz kategorii lekkiej i dyrektor federacji KSW byli gośćmi najnowszego odcinka programu "Klatka po klatce". Mateusz Gamrot odpowiadał na pytania dotyczące walki z Normanem Parke i kontrowersje związane z zakończeniem pojedynku. Rysiewski odniósł się do tego starcia i podsumował inne pojedynki niedzielnej gali KSW 40 Ponadto w programie zobaczycie kulisy gali, starcie "Popka" z Tomaszem Oświecińskim i zapowiedź gali z ich udziałem. Poznacie również zawodników nagrodzonych bonusami po gali w Dublinie.
KSW 40: Gamrot wściekły po przerwaniu walki

KSW 40: Gamrot wściekły po przerwaniu walki

Inne
- Miał siłę krzyczeć w klatce, miał siłę odepchnąć Borysa Mańkowskiego, a nie miał siły walczyć. To jest jakaś kpina, przekleństwa cisną mi się na usta - powiedział wściekły Mateusz Gamrot po gali KSW 40. Mistrz federacji szedł po zwycięstwo w walce z Normanem Parkiem, ale walka została przerwana i ogłoszona jako nieodbyta po tym, jak Polak włożył palec w oko Irlandczyka. - To nie było celowe - stwierdził "Gamer".
KSW 40: zobacz oficjalną zapowiedź gali

KSW 40: zobacz oficjalną zapowiedź gali

Inne
- James McSweeney twierdzi, że jest angielskim młotem. No to zderzy się z polskim czołgiem - mówi Mariusz Pudzianowski przed galą KSW 40. - Udowodnię, że nic nie jest w stanie mnie zatrzymać - dodaje z kolei Michał Materla, który tego samego wieczoru mierzy się z Paulem Thiago. - Będę cię bardzo mocno bił - zwraca się do Normana Parke Mateusz Gamrot. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej zapowiedzi pierwszej gali KSW w Irlandii, która odbędzie się w niedzielę 22 października w Dublinie.
KSW 40: Mateusz Gamrot vs Norman Parke 2, zobacz zapowiedź (wideo)

KSW 40: Mateusz Gamrot vs Norman Parke 2, zobacz zapowiedź (wideo)

Inne
Jeden z najbardziej oczekiwanych rewanżów w historii KSW dojdzie do skutku na KSW 40, 22 października 2017. W stolicy Irlandii Dublinie Mateusz Gamrot po raz drugi skrzyżuje rękawice z Normanem Parkiem. W maju na PGE Narodowym górą był Polak, który zwyciężył decyzją sędziów. Czy podobnie będzie w Irlandii?
KSW: Parke uderzył Gamrota podczas spotkania z kibicami!

KSW: Parke uderzył Gamrota podczas spotkania z kibicami!

Inne
Uczestnicy jednej z walk wieczoru KSW 40 w Dublinie - Mateusz Gamrot i Norman Parke po raz kolejny spotkali się twarzą w twarz przed ich wyczekiwanym rewanżem. Podczas spotkania pomiędzy zawodnikami zawrzało. Irlandczyk uderzył Polaka i gdyby nie reakcja ochrony, zapewny doszłoby do regularnej bójki.

"Klatka po klatce" #7: Gamrot gotowy na wojnę

Inne
- Na razie staram się nie myśleć o tym, co będzie się działo. Skupiam się na treningach, działam z psychologiem sportowym. Ale tak naprawdę, już teraz jestem gotowy do tego pojedynku - powiedział w programie "Klatka po klatce" Mateusz Gamrot (13-0). 22 października w Dublinie mistrz KSW w kategorii lekkiej stoczy rewanżową walkę z Normanem Parke (23-6-1).
poprzednie1 2 następne