Wyniki wyszukiwania dla:

Mieszko Rozpędowski

Liczba wyników: 7

Liga Narodów. Michał Mieszko Gogol: Zaczynamy z innego punktu niż poprzednim sezonie

Liga Narodów. Michał Mieszko Gogol: Zaczynamy z innego punktu niż poprzednim sezonie

Sport
Reprezentacja Polski od kilku dni trenuje w Spale, przygotowując się do Ligi Narodów. Asystent trenera, Michał Mieszko Gogol uważa, że będzie to ciężki sezon ze względu na to, że kadrę czekają aż cztery ważne imprezy. Natomiast sam szkoleniowiec do reprezentacji wrócił po trudnych miesiącach w Pluslidze, zaczynając pracę najpierw w Stoczni Szczecin, a po jej wycofaniu się, zmienił barwy klubowe Indykpol AZS Olsztyn. W przyszłym sezonie czekają go jednak ponownie zmiany.
Larwy w

Larwy w "Michaszkach". Sklep: usunęliśmy całą partię

Wiadomości
Dość nieprzyjemną niespodziankę miał mężczyzna, który w sobotę wrócił do domu po zakupach w Biedronce w Wejherowie. Okazało się, że w cukierkach "Michaszki" były larwy (najprawdopodobniej mola spożywczego). Arkadiusz Sobota opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, że robaki były wewnątrz czekoladki. Mężczyzna zgłosił też sprawę do biura obsługi klienta sklepu."Aktualnie weryfikujemy wraz z producentem cukierków możliwości zaistnienia tej sytuacji i jej ewentualnych powodów. Jednocześnie informujemy, że niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia od klienta personel sklepu w Wejherowie usunął całą partię cukierków Michaszki z sali sprzedaży" - poinformowała Wirtualną Polskę w komunikacie Maria Szymankiewicz z Jeronimo Martins. Fakt, że sprawa larw w "Michaszkach" jest wyjaśniana, potwierdziła Karolina Masalska z Mieszko S.A."Opisana przez klienta sytuacja nie powinna mieć miejsca i jeśli znajdzie potwierdzenie w faktach, podejmiemy wszelkie działania niezbędne do jej wyjaśnienia i wyeliminowania w przyszłości" - dodaje Szymankiewicz. Mole spożywcze to ćmy z rodziny omacnicowatych. Szkodniki żerują na takich produktach jak cukier, kasza, mąka i otręby. Uwielbiają orzechy, suszone owoce i warzywa. Pokarm, w których znajdziemy mole nie nadaje się do spożycia. Zanieczyszczony jest bowiem odchodami, przędzą i martwymi owadami.
Najlepsza wiadomość polskiej części LN.

Najlepsza wiadomość polskiej części LN. "Michał Kubiak pokazał, że jest prawdziwym liderem"

Polska
- Michał Kubiak pokazał, że jest prawdziwym liderem grupy. To największy plus w kontekście budowania grupy - podsumował rozegraną w Polsce część Ligi Narodów drugi trener naszej siatkarskiej reprezentacji Michał Mieszko Gogol. - 15 punktów w sześciu meczach to dobry start do walki o Final Six. Do tej bazy trzeba dołożyć kilka zwycięstw na wyjeździe - dodał szkoleniowiec Stoczni Szczecin. 
Polacy żałują końcówki czwartego seta.

Polacy żałują końcówki czwartego seta. "Wypuściliśmy ją z rąk"

Sport
Polacy mieli swoje szanse, w meczu z Niemcami doprowadzić do tie-breaku. Biało-Czerwonym nie udało się jednak przechylić końcówki czwartej partii na ich korzyść. - Możemy żałować końcówki czwartego seta, bo można powiedzieć, że wypuściliśmy ją z rąk. Siatkówka jest taką grą, że czasem decyduje jedna, dwie czy trzy piłki i tak się właśnie stało w czwartym secie - komentuje Michał Mieszko Gogol, drugi trener reprezentacji Polski, która w niedzielę przegrała w Lidze Narodów z Niemcami 1:3.
Historyczna gra strategiczna od polskiego studia

Historyczna gra strategiczna od polskiego studia

Gry
"Ancestors Legacy" to polska gra strategiczna na PC, w której możemy prowadzić m.in. Słowian. I podejmować decyzje podobne do tych, przed którymi stawał sam Mieszko I. 
Moda od LPP. Polski przebój eksportowy

Moda od LPP. Polski przebój eksportowy

Moda
LPP to polska firma z branży odzieżowej. Jest na rynku od ponad 25 lat. Kolejne zagraniczne sklepy marki Reserved, inspirujące kolekcje, angażowanie gwiazd o międzynarodowej sławie czy działania CSR, to tylko przykłady biznesowej ekspansji na szeroką skalę. Do 2020 roku na rozwój sieci salonów w Polsce i za granicą firma wyda 1,5 mld zł. Reporter WP Mieszko Rozpędowski postanowił sprawdzić, czy polska moda ma szanse stać się przebojem eksportowym. 
Pierwsza stolica Polski - skąd pochodzili Piastowie?

Pierwsza stolica Polski - skąd pochodzili Piastowie?

Nauka
Gniezno, uznawane tradycyjnie za pierwszą stolicę Polski, prawdopodobnie nie było pierwszą stolicą Piastów. Badania archeologiczne wskazują, że Mieszko i jego przodkowie mogli pochodzić z jednego kilku dużych grodów, zbudowanych znacznie wcześniej, niż Gniezno. Wyjaśniamy, gdzie mogła mieścić się pierwsza stolica tworzącego się państwa Piastów.