Wyniki wyszukiwania dla:

Michał Wróblewski

Liczba wyników: 3317

Michał Wiśniewski zagra w... serialu.

Michał Wiśniewski zagra w... serialu. "Praca aktora jest bardzo ciężka"

Gwiazdy
Michał Wiśniewski stara się nie przejmować niepowodzeniami zawodowymi i serią ostatnich potyczek w życiu prywatnym. Na początku marca mediami wstrząsnęła wiadomość o rozpadzie kolejnego małżeństwa piosenkarza. Prawdopodobnie z powodu wielu zmartwień związanych z kiepską sytuacją materialną, Wiśniewski chwyta się teraz każdego zajęcia. Tym razem postanowił przypomnieć o swoim "aktorskim talencie". 46-latek wystąpił gościnnie w serialu "Lombard", gdzie zagrał... samego siebie. Zobaczcie materiał zza kulis.
#KresyŚwiata. W tym kraju za narkotyki dostaniesz dożywocie

#KresyŚwiata. W tym kraju za narkotyki dostaniesz dożywocie

Podróże
Malezja to kraj wciąż nieodkryty. Jeśli komuś się z czymś kojarzy, to przede wszystkim z pięknymi plażami i niesamowitymi widokami. Państwo to ma jednak drugie oblicze. Wszędzie tu obowiązują zakazy, których nieprzestrzeganie może się dla turystów źle skończyć. Mieszańcy Malezji nigdy nie czytali „50 twarzy Greya”, a „Wilka z Wall Street” obejrzeli ocenzurowanego. W kraju obowiązuje multi-kulti, co widać zarówno na ulicach, jak i na talerzach. O państwie, które zaskakuje w rozmowie Klaudiusza Michalca z Filipem Turowskim – podróżnikiem, autorem bloga „Głodny Świata”. Zapraszamy na pierwszy odcinek #KresówŚwiata.
Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Dworczyk.
XVII-wieczne potrawy w Wilanowie. Tak jadali polscy królowie

XVII-wieczne potrawy w Wilanowie. Tak jadali polscy królowie

Wiadomości
Szczupak na słodko, kapłon z szafranem czy tradycyjny żur – tego wszystkiego można spróbować w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. To właśnie tutaj odbywają się warsztaty kulinarne z kuchni staropolskiej. Kucharze gotują potrawy rodem z XVII wieku. Ich inspiracją jest najstarsza polska książka kulinarna, wydana w 1682 roku. O tym, jak gotowano królom Polski i co jadano na Wielkanoc w materiale Klaudiusza Michalca.
Tajemnica słynnego obrazu

Tajemnica słynnego obrazu

Ciekawostki
Dr Michael Yafi z Uniwersytetu w Teksasie przeanalizował postać na najsłynniejszym obrazie Leonarda da Vinci. Jego zdaniem, kobieta nie miała niedoczynności tarczycy, a jej tajemniczy uśmiech nie jest spowodowany zaburzeniami mięśniowo-mózgowymi. Zdaniem lekarza, gdyby faktycznie cierpiała na niedoczynność, widać by było także inne objawy chorobowe. We wrześniu 2018 roku naukowcy z University of California w Santa Barbara ogłosili, że ich zdaniem powodem żółtej cery Mony Lisy jest właśnie niedoczynność tarczycy. Sugerowali nawet prawdopodobne zapalenie tego gruczołu po przebytym porodzie.
Szczera Anna Mucha:

Szczera Anna Mucha: "Uwielbiam jeść. Jestem bardzo prostą dziewczyną”

Gwiazdy
Choć Anna Mucha stała się znana przed laty głównie dzięki związkowi z Kubą Wojewódzkim, to jako tako wciąż utrzymuje się w show biznesie. Mimo niewielu propozycji aktorskich, regularnie zapraszana jest na celebryckie eventy, na których z chęcią się pojawia. Ostatnio zaszczyciła obecnością jedną z tego typu imprez i zdecydowała się udzielić wywiadu. W trakcie rozmowy przyznała, że bardzo lubi jeść, argumentując to tym, że jest... prostą dziewczyną. Oprócz tego, opowiedziała o planach na zbliżające się święta wielkanocne.
Uszczypliwy wpis Tuska. Michał Dworczyk ripostuje

Uszczypliwy wpis Tuska. Michał Dworczyk ripostuje

Polska
"Żeby wejść do strefy euro, trzeba prowadzić odpowiedzialną politykę finansową, więc - póki co - nie ma tematu" - napisał Donald Tusk. - Po przeczytaniu tego wpisu mam dwie refleksje. Nie było ani jednego roku, gdy Tusk był premierem i liderem PO, żeby Polska spełniała normy unijne. Po drugie, jak rozumiem, jak PO przejmie władzę, zaczniemy rozmawiać o wprowadzeniu w Polsce euro - komentował szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit".
Kłótnia między Pawłowicz a Mazurek. Michał Dworczyk komentuje

Kłótnia między Pawłowicz a Mazurek. Michał Dworczyk komentuje

Polska
- Nie widziałem tej dyskusji, ale sprawy wewnątrzpartyjne powinniśmy załatwiać wewnątrz naszego klubu - oznajmił szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit", komentując wymianę zdań z udziałem Krystyny Pawłowicz i Beaty Mazurek. - Każdy polityk musi brać pod uwagę konsekwencje swoich działań. Media społecznościowe to dziś ważny kanał komunikacji. Politycy powinni pamiętać, że wykazując w nich aktywność budują nie tylko swój wizerunek, ale całej formacji. Wymagana powinna być odpowiedzialność za to, co piszemy i mówimy w mediach - dodał. Podkreślił zarazem, że "środowiska lewicowe, o których pisze pani profesor, atakują ją rzeczywiście bardzo konsekwentnie i brutalnie" oraz że "cieszy się, że profesor jest członkiem klubu PiS , bo jest wybitnym prawnikiem".
Strajk nauczycieli. Michał Dworczyk odpowiada Lechowi Wałęsie

Strajk nauczycieli. Michał Dworczyk odpowiada Lechowi Wałęsie

Polska
"Wytrzymajcie!" - zaapelował Lech Wałęsa z synem Jarosławem do strajkujących nauczycieli. Co na to szef KPRM Michał Dworczyk? - Pytanie, czy drogą wyjścia z obecnej sytuacji jest jej zaognianie, radykalizacja nastrojów strajkujących. W moim odczuciu nie. Rozmawiamy z przedstawicielami związków. Rozmowy te będą kontynuowane w poszerzonej formule od przyszłego piątku. Jeśli chcemy konfrontacji, to ona do niczego nie prowadzi. Stąd nasze apele: nie możemy brać uczniów jako zakładników. Sami uczniowie i rodzice zaczynając to coraz częściej dostrzegać - mówił w programie "Tłit".
Strajk nauczycieli. Okrągły Stół na Stadionie Narodowym. Michał Dworczyk zdradza szczegóły

Strajk nauczycieli. Okrągły Stół na Stadionie Narodowym. Michał Dworczyk zdradza szczegóły

Polska
Dlaczego Stadion a nie Belweder? - Zaważyły względy organizacyjne. Belweder jest za mały. Początek Okrągłego Stołu to spotkanie ok. 60 osób, nie tylko przedstawicieli związków, ale też rodziców. Potem jest praca w podstolikach. Belweder nie jest przygotowany do tego rodzaju przedsięwzięć. Jeszcze w czwartek rozmawiałem z ministrem Derą. Wszyscy uznali, że Stadion to najlepsze rozwiązanie - mówił szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit". Jak dodał, w czwartek zaczęły wychodzić zaproszenia z Kancelarii. Są skierowane również do liderów opozycji.
#GdybyNieNauczyciel. Gwiazdy wspierają akcję WP dla Nauczycieli

#GdybyNieNauczyciel. Gwiazdy wspierają akcję WP dla Nauczycieli

Wiadomości
Dawid Kwiatkowski, Maja Sablewska, Michał Mikołajczak, Barbara Sołtysińska, Kamil Nożyński i Rafał Sonik powiedzieli nam, jak wyglądałoby ich życie, gdyby nie nauczyciel. Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że ich wyznania są wzruszające. Nauczycielom już z pewnością zakręci się w oku łza. #GdybyNieNauczyciel to akcja Wirtualnej Polski, pokazująca, że bez nauczycieli nie bylibyśmy tu, gdzie teraz.

"Tłit". Wydanie specjalne w muzeum POLIN. Prof. Paweł Śpiewak i dr Michał Trębacz gośćmi programu

Polska
- Mur między Polakami a Żydami był realny. Wojna, która oddaliła Żydów od Polaków, ten mur tylko wzmocniła - mówi prof. Paweł Śpiewak w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. - Udowadnianie całemu światu i sobie samym, że Polacy są wyjątkowym narodem, bo ratowali Żydów, zapominając, że byli także szmalcownikami, jest mówieniem nieprawdy. Chcę, żeby propagandę zastąpił prawdziwy obraz rzeczywistości - apeluje. Odpowiada też senatorowi PiS Janowi Żarynowi ws. ratowania Żydów, publicyście Pawłowi Lisickiemu oraz wiceministrowi Patrykowi Jakiemu ws. majątków pożydowskich.
Wybory. Deklaracja Kaczyńskiego ws. euro. Michał Kamiński ma teorię

Wybory. Deklaracja Kaczyńskiego ws. euro. Michał Kamiński ma teorię

Polska
- Kaczyński głosował za wejściem Polski do strefy euro, kiedy głosował za wejściem Polski do UE. To element traktatu akcesyjnego. To Kaczyński agitował za tym traktatem, to on i jego brat zgodzili się na Traktat Lizboński. Wybory europejskie nie mają nic wspólnego z wchodzeniem Polski do euro, ale jeśli deklarację Kaczyńskiego potraktować literalne, to znaczy, że proponuje renegocjacje traktatu, a to oznacza polexit. To dowód na to, że w tyle głowy stoi im polexit - mówił Michał Kamiński w programie "Tłit". - To technika putinowska, szukania wroga, dzielenia Polaków. Krótkotrwale może przynosić skutki, pozwala PiS-owi utrzymać się na wysokim poziomie, ale zgubna dla przyszłości Polski. Jutro każe nam się bać śnieżnego koczkodana - dodał.
Tłit - Michał Kamiński

Tłit - Michał Kamiński

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Kamiński.
Julia Wieniawa jurorem w

Julia Wieniawa jurorem w "The Voice of Senior"? "Nie wiem, czy mam tyle kompetencji"

Gwiazdy
Telewizja publiczna po sukcesie Sanatorium miłości postanowiła pójść za ciosem i przygotować dla seniorów kolejny program. Tym razem emeryci mieliby okazję pochwalić się talentem wokalnym. Producenci TVP szykują kolejną wersją popularnego The Voice skierowaną do seniorów. Producenci starają się przekonać do pomysłu Marylę Rodowicz, obok której w jury zasiedliby Michał Szpak, Andrzej "Piasek" Piaseczny i Marek Piekarczyk. Entuzjazmu dla nowego show nie kryje Julia Wieniawa, która uważa, że potrzebne są pogramy dla seniorów. Zasiadłaby w fotelu jurora?
Gowin się chwali relacją z Kaczyńskim. Michał Kamiński: nie, no brawo!

Gowin się chwali relacją z Kaczyńskim. Michał Kamiński: nie, no brawo!

Polska
"Spotykałem się wielokrotnie w tej kadencji ze wszystkimi liderami partii opozycyjnych - w swoim gabinecie. Nikogo nie musiałem pytać o zgodę" - oznajmił Jarosław Gowin w programie "Tłit". Co na to Michał Kamiński? - Chwali się, że nie musi prywatnych spotkań uzgadniać z Kaczyńskim? Nie, no brawo! Oczekuję na deklarację, że nie musi z Kaczyńskim uzgadniać swojej diety, filmów, które ogląda, książek, które czyta, dowcipów, które opowiada. Na Boga świętego, super wiadomość! Wicepremier nie musi pytać Kaczyńskiego, z kim się spotyka! Zastanówmy się, o czym to świadczy, że polityk się chwali czymś oczywistym - komentował. Odnosząc się do negocjacji przedwyborczych z Kukizem, dodał: "Gowin się przeliczy. Nie będzie Kwaśniewskim prawicy".
Wybory. Michał Kamiński komentuje najnowsze sondaże

Wybory. Michał Kamiński komentuje najnowsze sondaże

Polska
- Rewolucyjna zmiana w sondażach pokazuje, że PiS może utrzymać władzę lub nie. A to zasadniczy postęp. Przewaga psychologiczna jest dziś po stronie opozycji. My jesteśmy Tottenhamem! PiS jest w sytuacji drużyny, która prowadziła 3:0 i nagle zrobiło się 3:2. Dalej prowadzą, ale jako oponenci dramatycznie zmniejszyliśmy do nich zasięg. Podejmują więc decyzje na granicy paniki. "Piątka Kaczyńskiego" i atak na masturbację są tego dowodem - stwierdził poseł PSL-UED Michał Kamiński w programie "Tłit".
Michał Dworczyk, szef KPRM: dziękujemy Solidarności za konstruktywną postawę

Michał Dworczyk, szef KPRM: dziękujemy Solidarności za konstruktywną postawę

Wiadomości
- Mamy materiał do rozmowy z nauczycielami. Porozumienie mamy ze sobą i będziemy namawiać centrale związkowe do jego podpisania - oznajmił minister Michał Dworczyk udając się na kolejne negocjacje ze związkami zawodowymi nauczycieli. Szef KPRM dodał, że "dziękuje Solidarności za konstruktywną postawę".
Wybory do PE. Michał Kamiński bezlitośnie o Beacie Szydło

Wybory do PE. Michał Kamiński bezlitośnie o Beacie Szydło

Polska
- Beata Szydło jest spełnieniem obietnicy wyborczej i hasła wyborczego PiS na te wybory: pensje europejskie, a ceny polskie. Idzie do wyborów, żeby być spełnieniem tej obietnicy - będzie miała pensję europejską, a ceny polskie - stwierdził poseł PSL-UED Michał Kamiński w programie "Tłit".
Strajk nauczycieli 2019. Michał Kamiński broni Agaty Kornhauser-Dudy

Strajk nauczycieli 2019. Michał Kamiński broni Agaty Kornhauser-Dudy

Polska
- Będę bronił pierwszej damy. Jej mąż nie ma wielkiego wpływu na to, co się dzieje w polskiej polityce, więc tym bardziej nie ma pani prezydentowa. Co ona może zrobić? Nierealistyczne jest oczekiwanie, że postawi się środowisku politycznemu, który wyniósł jej męża do niewyobrażalnego zaszczytu, jakim jest bycie prezydentem RP. Nie oczekujmy rzeczy nierealnych od kobiety, której mąż został prezydentem. To nie jej wina. Konsekwentnie z jakichś powodów trzyma się z daleka od polityki i trzeba to uszanować. Na Boga, akurat nie ona odpowiada za sytuację w oświacie - mówił poseł PSL-UED Michał Kamiński w programie "Tłit".
#GdybyNieNauczyciel. Gwiazdy wspierają akcję WP dla Nauczycieli

#GdybyNieNauczyciel. Gwiazdy wspierają akcję WP dla Nauczycieli

Gwiazdy
Dawid Kwiatkowski, Maja Sablewska, Michał Mikołajczak, Barbara Sołtysińska, Kamil Nożyński i Rafał Sonik powiedzieli nam, jak wyglądałoby ich życie, gdyby nie nauczyciel. Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że ich wyznania są wzruszające. Nauczycielom już z pewnością zakręci się w oku łza. #GdybyNieNauczyciel to akcja Wirtualnej Polski, pokazująca, że bez nauczycieli nie bylibyśmy tu, gdzie teraz.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 158następne