Wyniki wyszukiwania dla:

Marek Kacprzak

Liczba wyników: 459

Tłit - Paweł Kukiz

Tłit - Paweł Kukiz

Odcinek: 231
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Paweł Kukiz.
Tlit - Ryszard Czarnecki

Tlit - Ryszard Czarnecki

Odcinek: 230
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Ryszard Czarnecki.
Beata Szydło nr 1 na liście do PE. Ryszard Czarnecki komentuje

Beata Szydło nr 1 na liście do PE. Ryszard Czarnecki komentuje

Tłit
Beata Szydło będzie "jedynką" na liście PiS w okręgu świętokrzysko-małopolskim. - Czy odnalazłaby się w PE, gdzie pełno flag unijnych, zarabia się w euro, a ona tak niezbyt przychylnie mówiła i o flagach, i o elitach europejskich, i o tym, co się dzieje w Brukseli i Strasburgu? - pytał w programie "Tłit" Marek Kacprzak. - Pani premier Szydło jest politykiem umiarkowanym, wyważonym. Oczywiście Polska jest dla niej na pierwszym miejscu, ale Polska jest częścią UE - nie widzę żadnego dysonansu. Beata Szydło jest osobą popularną i będzie silną lokomotywą w okręgu - przekonywał europoseł PiS Ryszard Czarnecki w programie "Tłit".
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Odcinek: 229
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Borys Budka.
Tłit - Leszek Miller

Tłit - Leszek Miller

Odcinek: 228
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Leszek Miller.
Tłit - Tomasz Siemoniak

Tłit - Tomasz Siemoniak

Odcinek: 227
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Tomasz Siemoniak.
Tłit - Andrzej Dera

Tłit - Andrzej Dera

Odcinek: 226
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Andrzej Dera.
Sprawa Kujdy. Dera mówił o poważnym problemie

Sprawa Kujdy. Dera mówił o poważnym problemie

Tłit
- To jest wielki problem polskiego życia publicznego - jawność przeszłości. Problem polega na tym, że dokumenty były w zbiorze zastrzeżonym - skomentował doniesienia o współpracy Kazimierza Kujdy ze służbami PRL prezydencki minister Andrzej Dera. - Jawność i transparentność jest czymś elementarnym. Dobrze, że się podał do dymisji, bo nie powinien pełnić funkcji publicznej - powiedział w programie "Tłit". Prowadzący program Marek Kacprzak pytał, dlaczego zatem cały czas Kujda widnieje w składzie Narodowej Rady Rozwoju. - Myślę, że to są ostatnie chwile, kiedy ten pan tam figuruje. Mogę powiedzieć ze 100 proc. pewnością, że nie będzie w Narodowej Radzie Rozwoju - podkreślił Dera. Dopytywany, kiedy to nastąpi, Dera powiedział, że to kwestia dni.
Tłit - Bartłomiej Sienkiewicz

Tłit - Bartłomiej Sienkiewicz

Odcinek: 225
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Bartłomiej Sienkiewicz.
Tłit - Marek Jakubiak

Tłit - Marek Jakubiak

Odcinek: 224
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marek Jakubiak.
Tłit - Jacek Sasin

Tłit - Jacek Sasin

Odcinek: 223
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Jacek Sasin.
Tłit - Hanna Gronkiewicz-Waltz

Tłit - Hanna Gronkiewicz-Waltz

Odcinek: 222
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem była Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Tłit - Ryszard Kalisz i Joanna Lichocka

Tłit - Ryszard Kalisz i Joanna Lichocka

Odcinek: 221
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gośćmi byli Ryszard Kalisz i Joanna Lichocka.
Tłit - Marek Sawicki

Tłit - Marek Sawicki

Odcinek: 220
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marek Sawicki.
Tłit - Łukasz Schreiber

Tłit - Łukasz Schreiber

Odcinek: 219
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Łukasz Schreiber.
Tłit - Kazimierz Marcinkiewicz

Tłit - Kazimierz Marcinkiewicz

Odcinek: 218
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Kazimierz Marcinkiewicz.
Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - Michał Dworczyk

Odcinek: 217
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Dworczyk.
Michał Dworczyk o wpadce Kopacz. Dziennikarz zrobił mały "test"

Michał Dworczyk o wpadce Kopacz. Dziennikarz zrobił mały "test"

Tłit
Ewa Kopacz pytana o taśmy Kaczyńskiego użyła dziwnego porównania do dinozaurów. Wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. - Wypowiedzi pani premier Kopacz są bardzo "memogenne". Nie pierwszy raz internet bawi się przez jej niefortunną wypowiedź. Ale nie robiłbym z tego wielkiego wydarzenia. Dziś każdy polityk musi uważać na każde wypowiedziane słowo, żeby nie zostać obśmianym w internecie. Śmiech zniszczył już wiele karier politycznych - komentował szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit". Wtedy prowadzący program Marek Kacprzak zadał ministrowi kilka trudnych pytań...
poprzednie1 2 3 4 5 ... 26następne