Wyniki wyszukiwania dla:

Marek Jurek

Liczba wyników: 1387

Dziewczęca Struss pozuje dla brazylijskiego

Dziewczęca Struss pozuje dla brazylijskiego "Bobstore"

Gwiazdy
Kasia Struss jest w gronie najlepszych modelek na świecie. W 2010 roku znalazła się na liście Top 20 Modelek Dekady wg Vogue. Brała udział w kampaniach reklamowych takich marek jak, Dolce & Gabbana, Gucci, czy Valentino. Polka podczas tygodni mody pojawiła się na wielu pokazach, chodziła już po wybiegach w kreacjach Alexandra Wanga, Michaela Korsa, Gucci, Versace i Roberta Cavalliego. Ostatnio wzięła udział w sesji dla brazylijskiego Bobstore. Trzeba przyznać, że wypadła w niej bardzo dziewczęco. Podoba Wam się w takim wydaniu?
Promocja zmniejszy korki przed bramkami?

Promocja zmniejszy korki przed bramkami?

Nowe technologie
Kapsch Telematic Services sprzeda 150 tys. urządzeń pokładowych viaAUTO po obniżonej o połowę cenie. Dzięki tej akcji nawet pięciokrotnie może wzrosnąć liczba kierowców aut osobowych płacących elektronicznie za przejazd autostradami. Kapsch chce dotrzeć przede wszystkim do kierowców regularnie korzystających z najszybszych tras. ? W ramach akcji promocyjnej chcemy zaoferować użytkownikom 150 tys. urządzeń pokładowych w cenie o połowę niższej. Czyli łącznie, razem z doładowaniem w wysokości 50 zł do wykorzystania, będzie to kosztować 120 zł. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów ? zapowiada w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Marek Cywiński, dyrektor generalny Kapsch Telematic Services.
Producenci drobiu chcą bronić swoich marek

Producenci drobiu chcą bronić swoich marek

Polska
Sieci super- i hipermarketów oraz dyskonty zwiększają udziały marek własnych w sprzedaży. Wytwarzaniem tego rodzaju produktów na ich zlecenie zajmują się najczęściej producenci mający w ofercie również swoje, markowe wyroby. Część wytwórców świadomie ogranicza jednak przyjmowanie zamówień w segmencie marek własnych. Uzasadniają to możliwością pełnej identyfikacji produktu, aż do momentu sprzedaży konsumentowi.
Pożar hotelu pełnego gości w Lubuskiem

Pożar hotelu pełnego gości w Lubuskiem

Polska
Około 100 strażaków walczyło z pożarem hotelu koło Iłowej w Lubuskiem. Drewniana konstrukcja budynku spowodowała, że ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie. W zdarzeniu nikt nie został ranny. - Ewakuowano około 40 osób, ale wszystkie były ewakuowane przed przybyciem straży pożarnej - powiedział st. kpt. Marek Ławrecki z PSP w Żaganiu.
Nowe prawo drogowe już latem? Nowelizacja czeka na podpis

Nowe prawo drogowe już latem? Nowelizacja czeka na podpis

Polska
Od teraz nowelizacja prawa drogowego czeka już tylko na podpis prezydenta. Jest więc niemal pewne, że przepisy zostaną zaostrzone. Przede wszystkim mandaty będą wyliczane na podstawie średniej krajowej wysokości pensji. Prowadzenie auta bez uprawnień nie będzie już wykroczeniem, a przestępstwem. "To będzie takie trzęsienie ziemi, taki czas pokuty - mówi Marek Kąkolewski z Komendy Głównej Policji. Jeśli prezydent podpisze nowelizację, zmiany w prawie wejdą już latem.
WOŚP zebrała rekordową kwotę

WOŚP zebrała rekordową kwotę

Ciekawostki
W tegorocznym Finale WOŚP zebrała ponad 53 mln zł - poinformował w niedzielę szef fundacji Jurek Owsiak. Oznacza to, że padł kolejny rekord, choć jak podkreślał Owsiak, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nie chodzi o rekordy, ale o to, by pomagać.
Browary Regionalne produkują whisky

Browary Regionalne produkują whisky

Polska
Kilka firm ściga się o miano pierwszego polskiego producenta whisky. Wśród nich są Browary Regionalne Jakubiak, które w Ciechanowie leżakują od 2013 beczki z dojrzewającym trunkiem. Marek Jakubiak opowiada o procesie produkcji tego szlachetnego alkoholu. Whisky z Ciechanowa może trafić na rynek już w 2016 roku.
Browary Regionalne chcą podbić Polskę

Browary Regionalne chcą podbić Polskę

Polska
Już wkrótce polscy piwosze będą mogli kupić piwa z dwóch nowych wytwórni Browarów Regionalnych. Kilka miesięcy temu głośno było o nawoływaniach do bojkotu piw warzonych przez te browary. Okazuje się jednak, że firma nie straciła, a odwrotnie ? zdecydowanie poprawiła swoje wyniki. Jak wyjaśnia w wywiadzie dla Wirtualnej Polski prezes Marek Jakubiak, pozycję na rynku (zachwianą przez masową produkcję piw miodowych w innych browarach) odzyskuje sztandarowa marka firmy ? Ciechan Miodowe.
#nocoty: Frąckowiak pokonał nowotwór

#nocoty: Frąckowiak pokonał nowotwór

Gwiazdy
Marek Frąckowiak od kilku lat walczy z ciężką chorobą. Wygląda na to, że w końcu ma powody do radości. Aktor wyzdrowiał i może na nowo cieszyć się życiem.
Brat Jessiki Mercedes wystąpi w

Brat Jessiki Mercedes wystąpi w "Hell's Kitchen"

Plotki
Wygląda na to, że rozgłos jaki udało się zdobyć Jessice Mercedes, dzięki darmowym zakupom na koszt znanych marek i sponsorowanym imprezom, spodobał się jej bratu i pójdzie w medialne ślady szafiarki. Będzie jednym z uczestników 3. edycji Hell's Kitchen, która już niedługo pojawi się na antenie Polsatu. Okazuje się, że Justin marzy o karierze w gastronomii. Jak zapewniają producenci brat Jessiki za wszelką cenę stara się udowodnić pozostałym uczestnikom, że mimo młodego wieku jest dobrym kucharzem. Uważa się za osobę niezwykle pracowitą i? bardzo uczuciową. Zapewnia tez, że nie lubi obgadywania. (mk)
Helena Norowicz o kampanii Bohoboco [Studio Kafe]

Helena Norowicz o kampanii Bohoboco [Studio Kafe]

Styl życia
Na polskiej aktorce Helenie Norowicz czas nie robi wrażenia. Ostatnio, w wieku 81 lat, wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko. W wywiadzie dla Kafeterii.tv opowiedziała, jak do tego doszło. Zrobiła też imponujący szpagat.
#dziejesiewpolsce: 2014 rok był katastrofalny

#dziejesiewpolsce: 2014 rok był katastrofalny

Wiadomości
Rok 2014 był katastrofalny - głosi raport Amnesty International na temat łamania praw człowieka na świecie. Polskie Stronnictwo Ludowe nie straci subwencji z budżetu państwa. Zagadka płonących samochodów w Rudzie Śląskiej rozwiązana. Prof. Marek Banaszkiewicz, prezes Polskiej Agencji Kosmicznej w rozmowie z Wirtualną Polską wyjaśnia, czym instytucja będzie się zajmować. Zapraszamy na przegląd najciekawszych informacji dnia.
Mandat za brudny samochód

Mandat za brudny samochód

Inne
Jazda brudnym autem może kosztować kilkaset złotych. - Policjant dokonuje oceny organoleptycznie, ale nie musi od razu karać kierowcy mandatem - podkreślił mł. insp. Marek Konkolewski z Komendy Głównej Policji. Brud na samochodzie to również zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa. Zakurzone światła reflektorów potrafią pochłonąć nawet 40 procent światła.
Gwiazdy na premierze Volvo XC90

Gwiazdy na premierze Volvo XC90

SUV
Volvo to jedna z najchętniej wybieranych przez polskie gwiazdy marek samochodów. Do jej sympatyków należą m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Urszula Dudziak i Ewa Gawryluk. Większość z nich ceni szwedzkie auto za bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Marek Falenta o aferze taśmowej

Marek Falenta o aferze taśmowej

Polska
Falenta komentuje pojawienie się nowych dokumentów w sprawie tzw. afery podsłuchowej. TV Republika ujawniła meldunki CBA, które - jak oceniają media - mogą zaszkodzić biznesmenowi. Falenta, który kilka miesięcy temu został oskarżony o zlecanie podsłuchów najwyższych urzędników państwowych, podkreśla, że jest niewinny. Przyznaje, że spotykał się z osobami reprezentującymi służby, ale tylko dlatego, że jego spółki działają się w strategicznych dla Skarbu Państwa sektorach.
Sawicki: pieniądze nie rosną na blokadach

Sawicki: pieniądze nie rosną na blokadach

Polska
- Dziś nic takiego szczególnego nie wydarzyło się, co spowodowałoby wyprowadzenie rolników na drogi (...) Zima to dobry czas, żeby usiąść i pisać wnioski o dopłaty bezpośrednie. Jeśli protestujący stracą ten czas na barykadach, to inni rolnicy ich wyprzedzą - uważa minister rolnictwa Marek Sawicki.
Marek Siwiec odchodzi z Twojego Ruchu

Marek Siwiec odchodzi z Twojego Ruchu

Polska
Marek Siwiec ogłosił we wtorek, że odchodzi z Twojego Ruchu. Według niego partia realizuje autorski program swojego przewodniczącego Janusza Palikota. "W takiej polityce nie ma dla mnie miejsca" - napisał polityk na swoim blogu.
Komendant Główny Policji złożył rezygnację

Komendant Główny Policji złożył rezygnację

Polska
Generalny inspektor Marek Działoszyński, Komendant Główny Policji, złożył raport odejścia ze służby. Minister Teresa Piotrowska przyjęła rezygnację i wystąpiła do premier o powołanie na to stanowisko Krzysztofa Gajewskiego, dotychczasowego zastępcę Działoszyńskiego.
Paprocki&Brzozowski:

Paprocki&Brzozowski: "Nie palimy jointów, ale jesteśmy za legalizacją!

Wywiady
Duet Paprocki&Brzozowski to obecnie jedna z najbardziej rozchwytanych modowych marek w Polsce. Obydwoje mają po 38 lat i udało im się osiągnąć nieprawdopodobny sukces. Jako dwójka chłopaków z Zagłębia podbili polskie salony i teraz ubierają większość znanych gwiazd.
Rolnicy kontra Marek Sawicki. Poszło o dziki

Rolnicy kontra Marek Sawicki. Poszło o dziki

Polska
Minister rolnictwa Marek Sawicki spotkał się w Białymstoku z przedstawicielami Podlaskiej Izby Rolniczej, którzy domagają się zdecydowanych kroków w walce z afrykańskim pomorem świń. Na Podlasiu wykryto 31 przypadków ASF u dzików i trzy u świń. Dziki niszczą również wiele upraw (m.in. kukurydzy) rolników z Podlasia. Straty oszacowano na ok. 7 mln zł.
Frank może jeszcze sporo potanieć

Frank może jeszcze sporo potanieć

Polska
- W perspektywie kilku miesięcy możliwy jest spadek kursu franka szwajcarskiego nawet poniżej 4 zł - mówi Marek Paciorkowski z Aforti Exchange. Rynek walutowy musi jednak ochłonąć po emocjach, jakich mu dostarczył bank centralny Szwajcarii oraz Europejski Bank Centralny, który zdecydował o większym niż oczekiwano poluzowaniu polityki pieniężnej.