Wyniki wyszukiwania dla:

Marek Jurek

Liczba wyników: 1431

Marek Jakubiak mówi

Marek Jakubiak mówi "nie" dla "małpek"

Polska
- Jak widzę, że w sklepach na wsiach sprzedaje się alkohol bardzo słabej jakości w plastikowych kieliszkach, z zakrywką metalową jak jogurt, to my rozpijamy zwyczajnie naród - to nie są żarty! - mówił poseł Marek Jakubiak w programie "Tłit". - Jestem za tym, by mocne alkohole, jak wódka, sprzedawano w butelkach 0,75l - dodał.
PiS kusi Kukiza? Marek Jakubiak odsłania kulisy

PiS kusi Kukiza? Marek Jakubiak odsłania kulisy

Polska
Jarosław Gowin zasugerował możliwość koalicji z Kukiz'15. Co na to Marek Jakubiak? - To trudna sytuacja. Mnie z jego strony spotkało dość dużo niezasłużonego zła, ale po prostu go lubię. Nie da się go nie lubić. Wolę pracować z człowiekiem, którego lubię niż z człowiekiem, którego nie lubię. Do Gowina mam ambiwalentny stosunek - komentował w programie "Tłit". - Mam wiedzę, że część posłów Kukiz’15 rozmawia z PiS-em (...) Podjęliśmy rozmowy. Paweł chce poczekać - niech czeka, tylko nie za długo - dodał.
Listy Marka Falenty. Marek Jakubiak komentuje

Listy Marka Falenty. Marek Jakubiak komentuje

Polska
- To są listy typu zamykającego, które nie pozwalają żadnej ze stron zrobić ruch. Wyobraźmy sobie, że prezydent ułaskawia Falentę - co to może oznaczać? W istocie będzie to oznaczało, że wszystko, co napisał Falenta, jest prawdą - mówił poseł Marek Jakubiak w programie "Tłit", komentując listy do Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego. - Mi tam przeszkadzają zdania, że "obiecywano mi to" przez oficerów CBA, pośredników, załatwienie tego z urzędu… Falenta ma rację mówiąc, że jest jedynym skazanym za nagrania, że to polityczna sprawa, że nagrania wyciekają wtedy, kiedy trzeba - dodał Jakubiak.

"Trzeba być debilem!". Marek Jakubiak oburzony wpisem Rosatiego

Polska
"Niestety, rządzą nami debile. I niestety, naród bije im brawo. Do spółki z Putinem" - napisał Dariusz Rosati. - Byłem z nim w jednym z programów i zupełnie inaczej mówił. Mamy dwie prawdy: pijesz - nie jedź, pijesz - nie pisz. Przecież trzeba być debilem, żeby pisać takie rzeczy. Nie sądzę, żeby poważny człowiek, minister finansów, w stanie trzeźwości to robił - komentował Marek Jakubiak w programie "Tłit". - Obrażanie suwerena za to, że ma inne zdanie niż jaśnie pan myśli, że suweren powinien mieć, to tak naprawdę obrażanie samego siebie. Kto pana wybrał, panie Rosati? Sami mądrzy widocznie - dodał.
Tłit - Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Sawicki

Tłit - Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Sawicki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem byli Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Sawicki.
Bartłomiej Sienkiewicz: Marek Falenta być może chciał obalić rząd Tuska, ale mu się to nie udało

Bartłomiej Sienkiewicz: Marek Falenta być może chciał obalić rząd Tuska, ale mu się to nie udało

Polska
- Marek Falenta być może chciał obalić rząd Tuska, ale mu się to nie udało. Tusk nie podał się do dymisji, ja nie zostałem zdymisjonowany, ani nikt, kto pełnił wtedy funkcję, a był nagrany. Tusk nie wiedział, jak wszyscy, kto jest autorem tego ataku na rząd, zamachu stanu - to było czuć przez skórę. Tusk nie pozwolił na to, by Polska się stoczyła w chaos, wytrzymał to. Ten zamach się nie udał - mówił były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz w programie "Tłit".

"Giertych jak Piłsudski". Marek Sawicki zaskoczył

Polska
Roman Giertych nie wykluczył wystartowania ze wspólnej listy opozycji do Senatu. - Przebył długą drogę, od młodego narodowca, po - można powiedzieć - socjalistę. Zmienił się jak Piłsudski, tylko w odwrotnym kierunku. To nie ten Giertych, którym był 25 lat temu. Nie widzę przeszkód, by startował do Senatu - komentował Marek Sawicki (PSL) w programie "Tłit".
Marek Sawicki szczerze o Beacie Mazurek

Marek Sawicki szczerze o Beacie Mazurek

Polska
- Powiem szczerze, że Beata Mazurek źle się zasłużyła. To była ta polityk, która powiedziała bardzo obraźliwe słowa o PSL, chciała nas wyeliminować ze sceny politycznej. Takie słowa padały w polityce w latach 30. - wiemy, gdzie. Na taką politykę się nie godzimy. To, że poszła do Brukseli... Być może mniej szkód w ojczyźnie wyrządzi - mówił Marek Sawicki w programie "Tłit". Odniósł się do zdarzenia z jesieni 2018 roku, kiedy Mazurek, komentując ujawnione nagrania z rozmowy byłego posła PO Pawła Grasia i nieżyjącego już biznesmena Jana Kulczyka, powiedziała: PSL podejmowało działania przeciwko polskiej wsi i przeciwko Polakom, powinien zostać wyeliminowany z życia publicznego.
Sprawa Marka Falenty. Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Sawicki komentują

Sprawa Marka Falenty. Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Sawicki komentują

Polska
- Patrząc na to, co się dzieje z polskimi służbami, ciśnie mi się na usta: służby to jest (pomijam dwa pierwsze słowa) jedno wielkie "kamieni kupa". Tak spolityzowane, tak fatalnie prowadzone, tak zniszczone przez obecną ekipę. Nikt nie przekraczał tak granic, to w świecie służb niedopuszczalne. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował z polskim wywiadem po tym, co PiS z nim zrobił - mówił były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz w programie "Tłit". - Trzeba wyjaśnić, jakie i z kim Falenta miał powiązania. Jeśli z politykami PiS, to dyskwalifikuje to całkowicie PiS jako partię rządzącą. Niewykluczone, że Falenta przyczyni się do pokazania prawdziwego oblicza PiS - mówił z kolei Marek Sawicki (PSL).
Tłit - Tomasz Siemoniak

Tłit - Tomasz Siemoniak

Wiadomości
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Tomasz Siemoniak.
Marek Falenta pisze do Andrzeja Dudy. Tomasz Siemoniak komentuje

Marek Falenta pisze do Andrzeja Dudy. Tomasz Siemoniak komentuje

Polska
- Najwyraźniej afera podsłuchowa nie została wyjaśniona do końca, skoro główny skazany w niej takie rzeczy mówi. Niebagatelny jest wątek rosyjskiego węgla, którego import za rządów PiS-u rekordowo wzrósł. To temat na komisję śledczą - mówił Tomasz Siemoniak (PO) w programie "Tłit", komentując list Marka Falenty do Andrzeja Dudy. - Za dużo tu wątpliwości. Być może ten list otwiera zupełnie nowy wątek - PiS będzie miało z tym ogromny kłopot. Coś jest na rzeczy. Jeśli Falenta ma kolejne nagrania z premierem, ten serial będzie trwać - dodał.
El. Euro 2020. Mocne słowa o grze reprezentacji Polski.

El. Euro 2020. Mocne słowa o grze reprezentacji Polski. "Nie możemy oceniać stylu gry kadry, bo go nie ma"

Piłka nożna
- Nie można oceniać stylu reprezentacji Polski bo go po prostu nie ma. To jest jakaś katastrofa jak gramy. Tak to trzeba nazywać. Nawet jak się popatrzy na czyste statystyki, strzeliliśmy cztery bramki z tego trzy były kompletnie przypadkowe - mówi Marek Wawrzynowski, który razem z Mateuszem Skwierawskim przy okazji otwartej dla mediów części treningu porozmawiali o aktualnej sytuacji w reprezentacji Polski.

"Zasada przyjemności":Julia Wieniawa w gorącym pocałunku w serialu

Gwiazdy
Julia Wieniawa całuje się w samochodzie. Wystąpiła w nowym serialu „Zasada przyjemności”. Julia Wieniawa w pełni korzysta ze swojego czasu. Młoda aktorka, nie ogranicza się jednak do bywania na ściankach i snuciu dalekosiężnych planów o budowaniu kolejnych swoich marek ale wciąż rozwija się aktorsko. Po występie w teatrze, przyszedł czas na thriller kryminalny "Zasada przyjemności”, który można oglądać w Canal+. Młoda aktorka zagrała tam co prawda jedynie epizod, ale jej rola otwiera cały serial, a scena znalazła się w czołówce. Namiętne pocałunki zakochanej pary w samochodzie podczas ulewnego deszczu na Bulwarach Wiślanych w Warszawie, przerywa bezsensowny i niewytłumaczalny atak. Zobaczcie jak Julia Wieniawa poradziła sobie w tej roli.
Patologia w internecie. Minister Zagórski: Większość to przestępstwa. Reagujemy

Patologia w internecie. Minister Zagórski: Większość to przestępstwa. Reagujemy

Polska
- Zawsze jesteśmy pomiędzy dwiema skrajnościami. Z jednej strony z koniecznością utrzymania wolności w internecie, a z drugiej strony z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom. Większość tego typu zdarzeń nosi znamiona przestępstwa. Podejmujemy w tym zakresie działania, zresztą nie tylko my, odpowiednie instytucje państwowe również - powiedział w rozmowie z money.pl minister cyfryzacji Marek Zagórki pytany o tzw. patostreaming w sieci.
Internet w każdej szkole. Minister Zagórski: Musimy edukować w zakresie cyberbezpieczeństwa

Internet w każdej szkole. Minister Zagórski: Musimy edukować w zakresie cyberbezpieczeństwa

Polska
- Ogólnopolska Sieć Edukacyjna jest bezpieczna. Sygnał jest filtrowany pod kątem zagrożeń na poziomie centralnym, ale też dyrektorzy szkół będą mieli narzędzie, by ewentualnie weryfikować treści dostępne dla uczniów. Gdy mówimy o uczeniu młodych ludzi, przygotowywaniu ich do funkcjonowania w świecie dorosłym to jest coś czego kilka czy kilkanaście lat temu nie mieliśmy. Dzisiaj musimy mówić o zagrożeniach w cyberprzestrzeni – powiedział w rozmowie z money.pl minister cyfryzacji Marek Zagórski.
Polska szkoła wchodzi w cyfrową erę. Minister Zagórski: Do końca 2020 r. internet w każdej szkole

Polska szkoła wchodzi w cyfrową erę. Minister Zagórski: Do końca 2020 r. internet w każdej szkole

Polska
- Mamy już 2,5 tys. szkół w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Światłowód doprowadzony jest mniej więcej do 11 tys. szkół, na tej bazie przyłączamy je do OSE. Jesteśmy przygotowani i zdeterminowani, by wszystkie szkoły przyłączyć do końca przyszłego roku. To jest duże wyzwanie, bo to bardzo skomplikowany projekt. Musimy przyłączyć ok. 28 tys. szkół – powiedział w rozmowie z money.pl minister cyfryzacji Marek Zagórski.

"Mamy wojnę cenową, nie wszystko można przeżucić na klienta". Prezes Rossmanna o podatku handlowym

Polska
"Jeśli nowy podatek handlowy wejdzie w życie od przyszłego roku, to mogę odjąc z naszego wyniku ponad 200 milionów złotych.- powiedział w programie "Biznes Mówi" Marek Maruszak, prezes Rossmann.
Tłit - Włodzimierz Czarzasty

Tłit - Włodzimierz Czarzasty

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Włodzimierz Czarzasty.
Popularny fast foodowy przysmak najtrudniejszy w dostawie? Ekspert tłumaczy dlaczego

Popularny fast foodowy przysmak najtrudniejszy w dostawie? Ekspert tłumaczy dlaczego

Polska
- Należy pamiętać, że nie każdy rodzaj kuchni nadaje się do dostawy. - mówieł w programie "Biznes Mówi" Adam Sawicki, były wideprezes AmRest, operatora takich marek jak KFC, Pizza Hut czy Burger King. Najtrudniejsze w dostawie są frytki, a najłatwiejsza jest pizza. - 80% wszystkich dostaw potraw w Polsce stanowją pizze. - dodał Sawicki.
Marek Cieślak wywiesił białą flagę? Niektórzy widzą to inaczej i mówią o odwadze trenera

Marek Cieślak wywiesił białą flagę? Niektórzy widzą to inaczej i mówią o odwadze trenera

forBET Włókniarz Częstochowa przegrał trzy mecze z rzędu, a trener Marek Cieślak, choć dopiero startuje runda rewanżowa, stwierdził, że rywale wybili jego drużynie play-offy z głowy. Czy szkoleniowiec nie wypowiedział tych słów zbyt szybko?
7 milionów użytkowników aplikacji Rossmanna. Prezes firmy zdradza, ile o nas wiedzą

7 milionów użytkowników aplikacji Rossmanna. Prezes firmy zdradza, ile o nas wiedzą

Polska
Dzięki popularności swojej aplikacji, analitycy Rossmanna wiedzą m.in., gdzie mieszkają i jak zasobni są klienci. - Mamy bardzo duży materiał do analizy, dzięki temu możemy zindywidualizować ofertę promocyjną - mówił w programie "Biznes Mówi" Marek Maruszak, prezes sieci Rossmann w Polsce.