Wyniki wyszukiwania dla:

Magdalena Wróbel

Liczba wyników: 514

Witkowski komentuje aferę z Durczokiem

Witkowski komentuje aferę z Durczokiem

Gwiazdy
Pierwsza publikacja Wprost na temat Kamila Durczoka spowodowała lawinę komentarzy. Po drugiej, w której była pracownica TVN wprost oskarżyła Kamila Durczoka, szefa Faktów, o molestowanie i mobbing, głosy obrońców nieco ucichły. Wszyscy czekają na wyniki pracy specjalnej komisji, która od tygodnia bada przypadki molestowania seksualnego i mobbingu w TVN.Wśród ostatnich opinii dotyczącej seksafery w polskich mediach swoje wyraźne stanowisko sformułowała u Tomasza Lisa Magdalena Środa: Wszyscy o tym wiedzieli. Plotki nie biorą się znikąd. Podkreślała też, że o takie przypadki trzeba nagłaśniać, tylko wtedy traktowanie kobiet w firmach może się zmienić. Jej wypowiedź i samą publikację Wprost skomentował dla nas Michał Witkowski.
Schejbal: Czasem zauważę zmarszczkę. Nie rozpaczam!

Schejbal: Czasem zauważę zmarszczkę. Nie rozpaczam!

Gwiazdy
Magdalena Schejbal od lat wyznaje w wywiadach, że w Polsce "nie trzeba mieć wielkiego talentu, wystarczy być ładnym, żeby coś osiągnąć". Narzeka więc na swoją nietypową urodę, którą tłumaczy małą ilość ról filmowych. Aktorka żali się głównie na zaburzone proporcje ust: "mam na dole więcej niż u góry". Okazuje się jednak, że pierwsze oznaki starzenia się, konkretnie zmarszczki, jej nie przeszkadzają.
Politycy lewicy o Magdalenie Ogórek

Politycy lewicy o Magdalenie Ogórek

Polska
Magdalena Ogórek zainaugurowała swoją kampanię prezydencką w sobotę w Ożarowie Mazowieckim. Politycy lewicy krytycznie oceniają jej wystąpienie i kandydaturę.
#dziejesiewsporcie: polska miss na MŚ w Falun

#dziejesiewsporcie: polska miss na MŚ w Falun

Sport
Dzieje się w sporcie! Magdalena Kozielska znalazła się w polskiej kadrze na MŚ w narciarstwie klasycznym w szwedzkim Falun. Sportsmenka w 2012 roku została Sportową Miss Podhala.
Kolejna Polka aniołkiem Victoria's Secret

Kolejna Polka aniołkiem Victoria's Secret

Polska
Zosia Nowak w branży pracuje dopiero od dwóch lat, a już trafiła do bardzo wąskiego grona piękności, wyróżnionych przez kultowego producenta bielizny. Wśród rodzimych gwiazd, będących twarzami tej ekskluzywnej marki, znalazły się dotychczas: Anja Rubik, Monika Jagaciak, Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak i Anna Jagodzińska.
Magda Cielecka na spacerze

Magda Cielecka na spacerze

Polska
Magdalena Cielecka bardzo lubi zdrowy tryb życia - regularnie wsiada na rower i rusza w miasto. Okazuje się jednak, że zimą jeździ po warszawie mailem. Nie potrzebuje więc grubych, ciepłych ubrań. Ostatnio na krótki spacer wybrała czarny płaszczyk, zielony sweter, dżinsy, do których dobrała żółtą czapkę. (mk)
Inauguracyjne wystąpienie Magdaleny Ogórek

Inauguracyjne wystąpienie Magdaleny Ogórek

Polska
Kandydatka SLD na prezydenta Magdalena Ogórek zadeklarowała, że - jeśli zostanie prezydentem - powoła komisję kodyfikacyjną, której zadaniem będzie stworzenie prostego, jednoznacznego i służącego obywatelom prawa. Trzeba napisać prawo w Polsce od nowa - przekonywała. Ogórek "jako Ślązaczka i córka górnika" pogratulowała także górnikom walki o miejsca pracy.
Adaś zostaje na święta w szpitalu

Adaś zostaje na święta w szpitalu

Polska
Dwuletni Adaśna święta pozostanie w szpitalu - poinformowała rzeczniczka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu Magdalena Oberc. Decyzję podjęli lekarze.

"Lekarze" po godzinach

Polska
Kinga Burzyńska odwiedziła plan "Lekarzy po godzinach" - cyklu produkowanego przez ekipę popularnego serialu "Lekarze". Aktorki Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha i Katarzyna Bujakiewicz opowiedziały reporterce, jaka jest idea "Lekarzy po godzinach"
Wrocław: Podglądał kobiety w pociągu

Wrocław: Podglądał kobiety w pociągu

Sensacje
Policja poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny podglądającego za pomocą kamery pasażerów pociągu w WC. Podkomisarz Magdalena Krauze, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu powiedziała, że o zdarzeniu zawiadomiła personel PKP jedna z podróżnych. Dodała, że podglądaczowi grozi do 5 lat więzienia. (Wp)
poprzednie 1 ... 21 22 23 24 25 następne