Wyniki wyszukiwania dla:

Magdalena Jendrzejewska

Liczba wyników: 502

Prolog: Magdalena Witkiewicz o miłości z wojną w tle

Prolog: Magdalena Witkiewicz o miłości z wojną w tle

Styl życia
W najnowszym odcinku Prologu rozmawiamy z Magdaleną Witkiewicz, autorką książki "Jeszcze się kiedyś spotkamy". To opowieść o miłości jej babci i dziadka, ale też historia trudu, jakie znosiły kobiety w trakcie II wojny światowej. Bo jak mówi pisarka, są dwie wojny: wojna mężczyzn, tych którzy są na froncie, i wojna kobiet, o której mówi się za mało, a które zostawały w domu i musiały wyżywić całą rodzinę – siebie, dzieci, rodziców, rodziców męża. To ogromny trud.
Magdalena Ogórek parkuje BMW na zakazie

Magdalena Ogórek parkuje BMW na zakazie

Gwiazdy
Magdalena Ogórek nieustannie pozostaje jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskich mediów. Jej przygoda z wielką polityką była wprawdzie krótka, ale bardzo intensywna. Ogórek postanowiła odstawić na bok świat polityki i zająć się show biznesem. Zaczęła zaskakiwać na ścinakach luksusowymi stylizacjami oraz dodatkami. Ostatnio paparazzi spotkali Ogórek, która pośpiesznie maszerowała do auta. Wszystko za sprawą zakazu postoju, który polityczna celebrytka zignorowała, parkując swoje BMW za 180 tysięcy złotych.
Pożar Katedry Notre Dame. Halicki

Pożar Katedry Notre Dame. Halicki "zszokowany" wpisem Ogórek

Polska
"Za rok w okolicy na pewno przybędzie nowy meczet" - napisała Magdalena Ogórek. - Jestem zszokowany, to żenujące. Nie myślałem, że przy takim dramacie takie szokujące wpisy mogą się pojawić. Zupełna abberacja - komentował Andrzej Halicki (PO) w programie "Tłit". - Wszystko ze wszystkim się kojarzy, a chodzi o to, żeby ten zabytek uratować - wskazał. W ocenie Halickiego na odbudowę Notre Dame powinna się odbyć europejska zbiórka.
Nowy romans Magdaleny Cieleckiej.

Nowy romans Magdaleny Cieleckiej. "Przypadek przy pracy" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Do niedawna Magdalena Cielecka starała się trzymać z daleka od show biznesowych skandali, skupiając się na poszerzaniu CV o kolejne zróżnicowane role, dzięki którym udało jej się zyskać status gwiazdy i jednej z najbardziej wszechstronnych aktorek w branży. Cielecka niedawno wróciła na pierwsze strony magazynów plotkarskich, kiedy ogłosiła, że rozstała się z Dawidem Wajntraubem. Magdalena była związana z mężczyzną ponad pięć lat i w przeciwieństwie do poprzednich związków z Andrzejem Chyrą czy Łukaszem Garlickim, zapowiadało się na coś poważniejszego. Aktorka długo nie ocierała łez po rozstaniu, kilka dni temu była widziana z Filipem Pławiakiem.   Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

"Zmęczona" Magdalena Cielecka dowcipkuje z Filipem Pławiakiem

Gwiazdy
Magdalena Cielecka i Filip Pławiak to serialowy duet w najnowszej produkcji TVN "Chyłka - Zaginięcie". Na ekranie bohaterowie mają się ku sobie. Młody aplikant jest zauroczony Chyłką i zabiega o jej względy. Ta jednak traktuje go z góry, choć ewidentnie ma do niego słabość. Najwyraźniej aktorzy dogadywali się nie tylko na planie produkcji. Kilka dni temu wybrali się na kolację i kilka drinków. Rozbawiona Cielecka dowcipkowała z młodszym o 17 lat Pławiakiem. Spotkanie zwieńczyli czułym pożegnaniem.
Magdalena Schejbal:

Magdalena Schejbal: "Zostałam panią bizneswoman"

Gwiazdy
Magdalena Schejbal osiem lat temu wyjechała do Zakopanego kręcić z Maciejem Ślesickim serial Szpilki na Giewoncie. Początkowo, podobnie jak jej serialowa bohaterka, źle się czuła w nowym otoczeniu, a wieczorami, jak wyznała w wywiadzie, popłakiwała w hotelową poduszkę. Sytuacji nie poprawiły też wypowiedzi pracowników produkcji, którzy twierdzili, że aktorka była nie do zniesienia, kłóciła się z ekipą i ostatecznie została wyrzucona z pracy z powodu wygórowanych roszczeń finansowych i ukrywania ciąży przed producentami. Od tamtej pory kariera Magdy układa się ze zmiennym szczęściem. Rok temu w zabytkowym gmachu przy Krupówkach otworzyła restaurację i klub muzyczny Dworzec. Zakopane. Schejbal zapewnia, że w jej życiu zawodowym trwa obecnie bardzo dobra passa. Zrezygnuje z aktorstwa?  
Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

Polska
Magdalena Kajrowicz to jedna z najbardziej rozchwytywanych żon w Polsce. Medialna kariera u boku Sławomira przyniosła jej ogromną popularność. I choć zna ją cały kraj, Kajra unika blasków fleszy. Salonowy blichtr zostawia mężowi. Gwiazda nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym. Dla Oskara Netkowskiego zrobiła jednak wyjątek. Z intymnej rozmowy w łóżku dowiecie się m.in., kto był pierwszą miłością Kajry oraz jak wygląda życie pod jednym dachem z megierą.Koniecznie zobaczcie pierwszą część rozmowy z Kajrą w programie "W łóżku z Oskarem".
Magda Ogórek w codziennej stylizacji odbiera jedzenie na wynos

Magda Ogórek w codziennej stylizacji odbiera jedzenie na wynos

Gwiazdy
Magdalena Ogórek, aby zaistnieć w show biznesie próbowała już naprawdę wszystkiego. 40-latka ma na swoim koncie występy w kiepskich serialach i konkursach miss. Próbowała też swoich sił w wyborach prezydenckich. Ostatnio przystań znalazła w TVP, gdzie spełnia się w roli dziennikarki, a w wolnych chwilach nawet pisze książki.Kilka dni temu paparazzi przyłapali Magdę w dość nietypowej dla niej stylizacji. Większość kojarzy ją raczej z eleganckich garsonek i butów na wysokim obcasie, a tego dnia miała na sobie czarne jeansy i botki w tym samym kolorze. Ogórek wybrała się do jednej z popularnych wśród celebrytów restauracji, skąd odebrała jedzenie. Niedoszła pani prezydent grzecznie przywitała się i pożegnała z fotoreporterami. Zobaczcie.
Prof. Środa bezlitośnie o Schetynie. Sikorski komentuje

Prof. Środa bezlitośnie o Schetynie. Sikorski komentuje

Polska
Prof. Magdalena Środa skrytykowała Grzegorza Schetynę za listy KE do europarlamentu. Napisała o "idiotycznych wyborach", wskazując m.in. na "człowieka z puszczy", czyli W. Cimoszewicza. - Gdyby prof. Środa zamiast wypowiadać opinie o polityce, weszła do niej, to by się przekonała, że jest trudniejsza niż się wydaje z zewnątrz. Trzeba dokonywać bolesnych kompromisów, także kosztem kolegów - wartościowych, ciężko pracujących, znających się na UE - komentował Radosław Sikorski w programie "Tłit". - Schetyna zrobił, co do niego należało. Sklecił Koalicję Europejską, ludzi, którzy chcą, aby w Polsce była praworządność i aby miejsce Polski w UE było mocniejsze niż dzisiaj. To oczywiście oznacza, że nie wszyscy dostaną to, czego się spodziewali, ale takie kompromisy w trudnym momencie układania list nas nie dziwią - dodał, komentując tarcia o miejsca na listach.
Indigo Nails: Polska jest mocarstwem lakierów hybrydowych

Indigo Nails: Polska jest mocarstwem lakierów hybrydowych

Polska
- Jesteśmy jako Polska wyspecjalizowani w kosmetyce białej, stajemy się mocarstwem lakierów hybrydowych i produktów do stylizacji paznokci - mówi Nino Dżikiji Magdalena Malaczyńska, prezes Indigo Nails. Właścicielka łódzkiego imperium kosmetycznego wszystkie kolory swoich produktów wymyśla sama, włącznie z wymyślnymi nazwami. Oferta Indigo jest tak innowacyjna, że zdaniem prezes inspiruje do tworzenia podobnych produktów nawet wielkie międzynarodowe sieci. Magdalena Malaczyńska mówi też o planach uruchomienia marki makijażowej jeszcze w tym roku.
Prezes Indigo Nails.

Prezes Indigo Nails. "Bezpieczne paznokcie tylko w salonie"

Polska
Właściciele kosmetycznego imperium kilka lat temu zszokowali część swoich klientek, apelując, żeby z produktów Indigo korzystały jedynie profesjonalne stylistki. Kosmetyków nie da się też kupić w każdym centrum handlowym, jak w przypadku innych marek produkujących lakiery do paznokci. Skąd taka strategia? I jak firma promuje się przy pomocy znanych ambasadorek? Prezes Indigo Magdalena Malaczyńska mówi w rozmowie z Nino Dżikiją.
Nino o biznesie: Indigo Nails - paznokciowe imperium z Łodzi

Nino o biznesie: Indigo Nails - paznokciowe imperium z Łodzi

Polska
Magdalena Malaczyńska giganta kosmetycznego stworzyła razem z mężem w 2011 roku. Dziś firma swoje produkty sprzedaje w ponad 40 krajach, na czym zarabia rocznie ponad 20 milionów złotych. Wbrew obiegowej opinii Idigo Nails to nie tylko lakiery hybrydowe. Firma ma w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji dłoni i ciała, a przede wszystkich sztab szkoleniowców, uczących fachu przyszłe stylistki paznokci. - Sprzedajemy pomysł na życie - mówi Magdalena Malaczyńska Nino Dżikiji w programie "Nino o biznesie" i wylicza, ile godzin w tygodniu ona i mąż musieli poświęcić, żeby zapracować na wielki sukces Indigo. Zdradza też, co czuje, gdy jej współpracownicy podjeżdżają pod firmę luksusowymi sportowymi autami.
Podsumowanie 27. finału WOŚP. Wzruszający przesłanie od Magdaleny Adamowicz

Podsumowanie 27. finału WOŚP. Wzruszający przesłanie od Magdaleny Adamowicz

Polityka
- Paweł był tak wychowany, że trzeba pomagać potrzebującym i słabszym. Po jego tragicznej śmierci od razu pojawiła się myśl aby nie przynosić kwiatów, ale wpłacić symboliczne kwoty na WOŚP. Ale dzięki Patrycji Krzemińskiej została zebrana niewyobrażalna dla mnie kwota 16 mln zł. Cisną mi się na usta słowa Pawła, jego ostatnie: Gdańsk jest wielki, Gdańsk jest szczodry, Gdańsk dzieli się dobrem. Jesteście wspaniali - to wzruszające przesłanie wysłała Magdalena Adamowicz do WOŚP z okazji podsumowania 27. finału inicjatywy Jurka Owsiaka.
Dulkiewicz pod ostrzałem za wywiad dla

Dulkiewicz pod ostrzałem za wywiad dla "Die Welt". Rzeczniczka odpowiada

Polska
Aleksandra Dulkiewicz w rozmowie z "Die Welt" skrytykowała PiS m.in. za wykorzystywanie Smoleńska. Pojawiły się głosy, że poskarżyła się u Niemców na Polaków. - Byłam przy tym wywiadzie. To duże uproszczenie, argument, który dobrze użyć, jeśli jest się politykiem, bo wywołuje duże emocje, ale nieprawdziwy. Szczególnej skargi tam nie widziałam, normalna rozmowa. Jak byśmy sięgnęli po wywiady Dulkiewicz z ostatnich kilku tygodni, widzielibyśmy wiele takich rozmów - przekonywała jej rzeczniczka Magdalena Skorupka-Kaczmarek w programie "Tłit". 
Tłit - Paweł Rabiej i Magdalena Skorupka-Kaczmarek

Tłit - Paweł Rabiej i Magdalena Skorupka-Kaczmarek

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem byli Paweł Rabiej i Magdalena Skorupka-Kaczmarek.
Skorupka-Kaczmarek o kulisach odejścia z ratusza. Zdradza, co dalej

Skorupka-Kaczmarek o kulisach odejścia z ratusza. Zdradza, co dalej

Polska
- To nie tak, że coś poszło nie tak. Sprawy potoczyły się w sposób dramatyczny dla wszystkich, zmieniło to moją optykę patrzenia. Kiedy przychodziłam do urzędu, rzeczywiście planowałam pobyt na dłużej. Ale był on nierozerwalnie związany z osobą prezydenta Adamowicza. Prezydent Dulkiewicz powinna mieć prawo wyboru swojego rzecznika - powiedziała Magdalena Skorupka-Kaczmarek w programie "Tłit". Podkreśliła, że Dulkiewicz przyjęła decyzję spokojnie i "nie było nieporozumień". Pytana, co dalej, wskazała, że "na pewno będzie to jakaś forma doradztwa" - szkolenie innych rzeczników, osób występujących publicznie. Dopytywana o ewentualną współpracę z Donaldem Tuskiem, odpowiedziała, że takich "bardzo sprecyzowanych" planów nie ma. - Jeśli miałabym się zająć polityką, to taką z szansą na zmianę - wskazała.

"Adamowicz zagłosowałby za usunięciem pomnika". Jego rzeczniczka bez wątpliowości

Polska
- Paweł Adamowicz zagłosowałby za usunięciem pomnika prałata Jankowskiego. 3 grudnia, kiedy ukazał się artykuł Bożeny Aksamit w "GW" i pojawiły się pierwsze prośby o komentarz, rozmawialiśmy na ten temat - ujawniła Magdalena Skorupka-Kaczmarek w programie "Tłit". - Był człowiekiem niezwykle wyważonym, zawsze brał pod uwagę racje dwóch stron. Podkreślał, że trudno będzie dojść do prawdy, jeżeli nie będzie woli Kościoła, ale zawsze stawał po stronie skrzywdzonych. Nie było dla niego wątpliwości, że do czasu wyjaśnienia sprawy pomnik nie powinien znajdować się w przestrzeni publicznej - dodała.

"Czeka na nią miejsce na listach Koalicji Europejskiej". Posłanka PO o starcie M. Adamowicz do PE

Polityka
- Oczywiście jest dla niej miejsce na listach Koalicji Europejskiej. Jeśli tylko się zdecyduje będzie kandydatką z pomorskiego okręgu. Magdalena Adamowicz wspierała Pawła Adamowicza. Myślę, że na pewno ma kwalifikacje, włada biegle językiem angielskim. Na pewno jest dobrą kandydatką - mówi WP Agnieszka Pomaska, posłanka PO o ewentualnym starcie wdowy po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu.
Zapała gramoli się do samochodu z balonami żony

Zapała gramoli się do samochodu z balonami żony

Gwiazdy
Sławomir okazał się niekwestionowaną gwiazdą TVP. Po występie w sylwestrową noc jego akcje i zarobki gwałtownie zaczęły rosnąć. Muzyk, którego nieodłącznym elementem wizerunku jest wysłużony Volkswagen Golf, zarabia ponoć więcej od Zenona Martyniuka. Rykoszetem popularność zyskała także żona Sławomira, Magdalena "Kajra", która chętnie chwali się prywatnymi zdjęciami w sieci. Para pojawiła się na ramówce Polsatu. Żona discopolowca obładowana balonami próbowała zmieścić się w czerwonym aucie. Problemy z wygodnym ułożeniem się w Golfie miał również Sławomir. Zobaczcie.
Mielcarz o medycynie estetycznej:

Mielcarz o medycynie estetycznej: "Nie ma w tym nic złego"

Gwiazdy
Magdalena Mielcarz dwa lata temu pojawiła się na ściankach wyposażona w nową, mocno odmienioną i wyprasowaną twarz. Metamorfozę podkreśliła również nową fryzurą. Mówiło się też o jej planach, dotyczących ingerencji w wygląd innych części ciała. Niedawno doszła do wniosku, że nie planuje już zachodzić w ciążę ani karmić piersią, więc gdyby chciała wprowadzić jakieś zmiany w swoim biuście, to teraz jest na to najlepszy czas. Celebrytka przyznała, że codziennie i z dużą starannością dba o swoją skórę, by nie straciła ona sprężystości, blasku i jednolitego kolorytu.Mielcarz zapewnia, że regularna pielęgnacja nie zastąpi jej nawet najbardziej nowatorski zabieg medycyny estetycznej. "Lvma Black" podkreśla, że sama docenia możliwości, jakie daje teraz medycyna estetyczna, jednak przestrzega przed nadużywaniem inwazyjnych rozwiązań tak, by twarz nie zmieniła się w maskę.
Mielcarz odpływa:

Mielcarz odpływa: ""Zimna wojna" porusza we mnie tęsknotę za krajem"

Gwiazdy
"Zimna wojna" okazała się przepustką do wielkiej kariery dla twórców oraz aktorów zaangażowanych w film. Z sukcesu produkcji starają się skorzystać również gwiazdy, które oprócz wizyty w kinie, nie mają z filmem nic wspólnego. Celebryci prześcigają się w zachwytach nad dziełem Pawła Pawlikowskiego, próbując wybić się błyskotliwymi spostrzeżeniami na temat produkcji nominowanej do Oscara. Do zachwytów dołączyła się Magdalena Mielcarz, która tłumaczy, że film doskonale trafia w jej wrażliwość i wywołuje silne emocje. Z prawdziwą przyjemnością poleca obraz swoim znajomym. Celebrytka podkreśla, że Polacy są spragnieni dobrych rodzimych produkcji, z których mogliby być dumni za granicą.