Wyniki wyszukiwania dla:

Magda Gessler

Liczba wyników: 575

Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

Gwiazdy
Choć każdego roku celebrytki decydują się zostać mamami, 2018 był wyjątkowo obfity w doniesieniach o ciążach gwiazd. W minionym roku przed macierzyńskim wyzwaniem stanęły między innymi Marina Łuczenko, Małgorzata Socha, Olga Frycz, Małgorzata Socha czy Magda Mołek. Równie ciekawe zapowiada się rozpoczynający się rok. W sylwestrowy wieczór o powiększeniu rodziny poinformowała Agnieszka Kaczyńska, która kilka dni po poście na Instagramie zapowiedziała założenie kanału parentingowego. Tancerka najwidoczniej nie przepuści żadnej okazji dodatkowego zarobku, nawet kosztem zachowania prywatności. Na rozwiązanie czeka również Sara Boruc, która w szóstym miesiącu ciąży zachwyca sylwetką.
Rosati znowu narzeka:

Rosati znowu narzeka: "To faceci zawsze grają główne role"

Gwiazdy
Weronika Rosati kończy rok w nie najlepszym nastroju. Aktorka wdała się w publiczną awanturę z Magdą Gessler oraz Krystyną Demską-Olbrychską odnośnie byłego partnera.Celebrytka niedawno udzieliła wywiadu dla kolorowej prasy, w której narzekała na samotne macierzyństwo oraz wady Roberta Śmigielskiego. Rosati postanowiła ponarzekać również na problemy w zawodzie aktorki. Z żalem stwierdziła, że przyzwyczaiła się do faktu, że to mężczyznom najchętniej powierza się główne role. Kogo jeszcze będzie obwiniać za brak postępów w karierze?
Kolorowa Joanna Horodyńska kupuje ciastka, a Lara Gessler trzyma drzwi

Kolorowa Joanna Horodyńska kupuje ciastka, a Lara Gessler trzyma drzwi

Gwiazdy
Joanna Horodyńska to jedna z tych polskich stylistek, które przekonane o swoim wyczuciu stylu, chętnie oceniają stylizacje innych gwiazd. Sama projektantka słynie z wyszukanych strojów, które niestety nie przemawiają do większości, co w rezultacie nieraz sprawiało, że była uważana za najgorzej ubraną celebrytkę.Ostatnio paparazzi przyłapali stylistkę przechadzającą się ulicami Warszawy w poszukiwaniu smakołyków. Łakomstwo doprowadziło Asię nigdzie indziej, jak do popularnej wśród celebrytów cukierni Magdy Gessler, gdzie za małe ciastko można zapłacić cenę adekwatną urodzinowemu tortowi. Podczas gdy Horodyńska wybierała smakołyki, o jej prywatność dbała Lara Gessler, która gorliwie… trzymała drzwi wejściowe cukierni. Czyżby Asia bała się, że paparazzi dostrzegą, co kupuje?
Rosati kreuje się na ofiarę?

Rosati kreuje się na ofiarę? "Pochodzi z zamożnej rodziny"

Gwiazdy
Weronika Rosati bardziej znana jest z dzielenia się życiem prywatnym niż z aktorskich dokonań. Celebrytka niedawno na łamach prasy udzieliła wywiadu, w którym pozując na okładce z córką, żaliła się na samotne macierzyństwo oraz zaczęła opowiadać o wadach byłego partnera. W obronie Roberta Śmigielskiego stanęła między innymi Magda Gessler oraz Krystyna Demska-Olbrychska. Rosati, która lansuje się na ikonę samotnego macierzyństwa, zapewnia, że w wywiadzie powiedziała prawdę. Wszystko wskazuje jednak na to, że 34-latka nie radzi sobie najlepiej z zamieszaniem, które wywołały jej wywody w kolorowej prasie. Aktorka boi się, że głos w sprawie zabierze Śmigielski?
Piróg:

Piróg: "Nagle przychodzi Boże Narodzenie i każdy musi mieć żywego karpia"

Gwiazdy
W dobie dużej świadomości w temacie walki o prawa zwierząt, zdaje się czymś normalnym, że również i celebryci wypowiadają się w tym kwestiach. W związku ze zbliżającymi się świętami większość gwiazd (za wyjątkiem Magdy Gessler) apeluje o niekupowanie żywych karpi.W drażliwej kwestii ratowania świątecznych karpi wypowiedział się również Michał Piróg, który poparł apel wystosowany przez Maję Ostaszewską. Tancerz stwierdził, że nie rozumie, dlaczego akurat w tym czasie w roku ludzie potrzebują zjeść świeżą rybę: Nie rozumiem tego, że przez cały rok nie jemy świeżej ryby, a nagle przychodzi Boże Narodzenie i każdy musi mieć żywego karpia - stwierdził zrezygnowany choreograf. Zgadzacie się z nim?
Wolszczak o Gessler:

Wolszczak o Gessler: "Nie sądzę, żeby była kobietą okrutną"

Gwiazdy
Od lat gwiazdy angażują się w akcje ratujące wszelkie możliwe zwierzęta. Niektóre odwiedzają schroniska, a inne walczą o godne życie karpi. Ostatnio w tej ostatniej kwestii, jak to przed świętami, nieco zawrzało. Okazało się, że nie wszyscy celebryci mają na celu ratowanie zwierząt, a niektórzy z nich, na tyle nie liczą się z ich życiem, że zachęcają do stosowania brutalnych praktyk. Choć Magda Gessler mogłaby się wydawać największym kulinarnym autorytetem w Polsce, kilka dni temu otwarcie zachęciła do stosowania okrutnych działań względem świątecznych karpi, radząc aby... głodzić je przez tydzień!W najnowszym wywiadzie zachowanie Magdy postanowiła skomentować Grażyna Wolszczak, która stwierdziła, że dla Gessler liczy się po prostu… smak i dodała, że nie sądzi, aby była "kobietą okrutną". Słusznie staje w jej obronie?
Gwit o przepisie Gessler na karpia:

Gwit o przepisie Gessler na karpia: "TO KARYGODNE"

Gwiazdy
Tuż przed świętami Magda Gessler pochwaliła się przepisem na najsmaczniejszego karpia. Porada restauratorki wywołała wielkie oburzenie, ponieważ Magda poleciła fanom, by kilka dni przed przyrządzeniem karpia nieco przegłodzili rybę. Teorię Gessler potwierdziła inna koneserka smaku, Ewa Wachowicz. Słowa Magdy wzburzyły również Dominikę Gwit, która zapewnia, że od wielu lat nie jada karpia w wigilijny wieczór. Celebrytka stwierdziła, że rady Gessler są karygodne. Aktorka nie może zrozumieć, dlaczego ikona gastronomii zachęca do znęcania się nad zwierzętami.
Gessler z cekinowym tobołkiem przechadza się pod TVN-em

Gessler z cekinowym tobołkiem przechadza się pod TVN-em

Gwiazdy
Magda Gessler od kilku lat przemierza Polskę i z powodzeniem pomaga podupadającym restauracjom. W wiosennej ramówce stacja TVN wyemituje 19. (!) sezon Kuchennych Rewolucji. Celebrytka w miniony weekend pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o kulisach najnowszego sezonu produkcji. Wizycie w śniadaniówce towarzyszyła burza loków Gessler w nieco odświeżonej wersji oraz efektowna stylizacja. Magda nałożyła na siebie białe dzwony oraz polarową kurtkę. Całość podkreśliła cekinową torebką oraz srebrnymi butami. Stylowa?
Gessler:

Gessler: "Niełatwo jest działać na tym samym terenie co twoja matka"

Gwiazdy
Lara Gessler razem z Beatą Ścibakówna, Olgą Frycz oraz himalaistą Adamem Bieleckim wystąpiła w filmie promocyjnym zapowiadającym najnowszą serię przyrodniczą BBC Earth "Dynastie". Wszyscy zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie pięciu gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem. Po tym, w jaki sposób opowiadają o życiowych sytuacjach, postawach, wartościach czy przekonaniach, ciężko ocenić, czy mówią o sytuacji swojej czy zwierząt. Lara wcieli się w Black Tipa - zbuntowanego likaona walczącego o terytorium ze swoją matką. Pod hasłem "Wiele nas łączy" opowiedziała o relacji z przywódczą matką. Niełatwo jest działać na tym samym terenie, co twoja matka. Mówią, że depczesz jej po piętach - opowiada.
Mucha bawi się w Magdę Gessler:

Mucha bawi się w Magdę Gessler: "Polska jest kulinarnie niezwykle rozwinięta"

Gwiazdy
Niewielu pamięta, że Anna Mucha jest absolwentką legendarnej nowojorskiej szkoły aktorskiej Lee Strasberga. Nic w tym dziwnego, bo na próżno szukać jej w popularnych polskich filmach. Aktorkę podobno częściej można obecnie zobaczyć na deskach teatru. Jednakże od kilku lat Mucha zdecydowanie najlepiej sprawdza się w roli instagramerki, regularnie publikując na swoim profilu kolejne posty.Jak się ostatnio okazało, Ania świetnie sprawdza się również w roli krytyka kulinarnego, wnikliwie oceniając za pośrednictwem Instagrama odwiedzane przez siebie restauracje. W udzielonym niedawno wywiadzie celebrytka stwierdziła: Polska jest kulinarnie niezwykle rozwinięta i dodała, że nie znosi marnotrawienia czasu i pieniędzy. Myślicie, że pokusi się kiedyś o własną restaurację?
Kalisz zachwyca się Gessler:

Kalisz zachwyca się Gessler: "Razem się wychowaliśmy"

Gwiazdy
Kalisz najwyraźniej pozazdrościł Romanowi Giertychowi ostatnich wyznań na temat Magdy Gessler. Były szef Kancelarii Prezydenta RP postanowił skorzystać z okazji i opowiedzieć o wychowywaniu się na jednym podwórku z celebrytką. Polityk nie szczędził komplementów pod adresem restauratorki oraz zdradził, że łączyły ich kontakty nie tylko zawodowe.
Zabawa, zabawa - zwiastun

Zabawa, zabawa - zwiastun

Zwiastun
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać...
Gessler zachwyca się mamą:

Gessler zachwyca się mamą: "Trudno jest nie być z niej dumną"

Gwiazdy
Zdaniem Lary Gessler jej matka powinna być wzorem dla wielu ludzi, którym brakuje pomysłu na życie i motywacji do podejmowania nowych wyzwań. Celebrytka nazwała Magdę Gessler "żelazną damą polskiej gastronomii" i zapewnia, że każdy jej projekt kończy się ogromnym sukcesem. 29-latka, która w dużej mierze zawdzięcza swoją obecną pozycję sławnej mamie, nie ukrywa, że jest z niej strasznie dumna. Gessler przyznaje, że w wielu sytuacjach stara się być dla restauratorki oparciem. 
Gessler reklamuje nowy biznes:

Gessler reklamuje nowy biznes: "Było mało romantycznych sukienek ślubnych"

Gwiazdy
Lara Gessler do tej pory swoją karierę skupiała wokół zamiłowania do prowadzenia restauracji. Udział w Ameryka Express otworzył córce Magdy Gessler nowe możliwości, które szybko wykorzystała. Idąc w jej ślady postanowiła zająć się projektowaniem. Celebrytka w najnowszym wywiadzie zapewnia, że projekty zwiewnych i romantycznych sukienek cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zapewnia, że zainteresowanie modą jest jedynie chwilowe.
Celebryci o Magdzie Gessler:

Celebryci o Magdzie Gessler: "To niezwykle ciepła osoba. Można z nią rozmawiać o wszystkim"

Gwiazdy
Magda Gessler słynie przede wszystkim ze swojego niezwykle ciętego języka i burzy blond loków na głowie. Mimo że momentami budzi respekt, wśród celebrytów ma samych fanów. Ci, którzy znają ją osobiście, twierdzą, że jest bardzo charyzmatyczną i ciepłą osobą. Roman Giertych, Maciej Zień, Joanna Racewicz i Ewa Kasprzyk darzą ją dużą sympatią i opowiadają, że restauratorka szybko skraca dystans.Z panią Magdą znamy się już 10 lat i współpracujemy bardzo dobrze. Jest to osoba niezwykle ciepła, najpierw się znaliśmy zawodowo, a później żeśmy się poznali towarzysko. Jest to wspaniała przyjaciółka i wspaniała kobieta - wyznaje Roman Giertych. Chcielibyście zaprzyjaźnić się z Magdą?
Boczarska też ma białe kozaczki. Rozumiecie ten trend?

Boczarska też ma białe kozaczki. Rozumiecie ten trend?

Gwiazdy
Jakiś czas temu media donosiły o kryzysie w związku Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Para, choć go nie sformalizowała, doczekała się prawie rok temu syna Henryka. I to właśnie po narodzinach chłopca pojawiły się pewne zgrzyty między rodzicami, którzy mają coraz mniej czasu. Jak się okazało, Mateusz jest bardzo zapracowany i marzy o byciu pierwszoligowym aktorem, co nie do końca rozumie Magda, która w ostatnim czasie postawiła raczej na opiekę nad synkiem. Oprócz tego aktorka nigdy nie przepadała za pozowaniem na ściankach i przebywaniem wśród adorujących ją fanów. Wydaje się jednak, że ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i przespacerowała się w niezbyt ładną pogodę w białych kozakach, rozdając po drodze autografy. Czyżby po prostu chciała zaimponować partnerowi?Zobaczcie, jak wygląda Boczarska podczas spaceru po słodkie bułki.
Lara Gessler: Dużo podróżuję i to w skrajnych warunkach

Lara Gessler: Dużo podróżuję i to w skrajnych warunkach

Gwiazdy
Restauratorka podkreśla, że zazwyczaj nie planuje podróży od A do Z jeszcze przed wyjazdem. Woli działać spontanicznie, podjąć wyzwanie i otworzyć się na to, co przyniesie kolejny dzień.
Gessler:

Gessler: "Dużo podróżuję i to w bardzo skrajnych warunkach"

Gwiazdy
Lara Gessler po udziale w Ameryka Express jeszcze bardziej pokochała emocje towarzyszące podróżom w nieznane. W najnowszym wywiadzie pochwaliła się, że w skrajnych warunkach podróżowała dużo wcześniej niż przed udziałem w show. Córka Magdy Gessler woli jednak działać spontanicznie i nie stara się wszystkiego skrupulatnie zaplanować. Podczas wypraw w różne zakątki świata miała okazję nocować zarówno w tanich schroniskach, jak i w luksusowych hotelach. Celebrytka przyznaje, że choć spontaniczne wyjazdy dodają adrenaliny, to stara się robić wszystko, by podczas zagranicznych podróży uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń.
Lara Gessler: Widzowie przyznają, że źle mnie oceniali

Lara Gessler: Widzowie przyznają, że źle mnie oceniali

Gwiazdy
Lara Gessler, która wzięła udział w programie „Ameryka Express” w duecie z Piotrem Sałatą, nie ma wątpliwości. Ta wyprawa jeszcze umocniła ich przyjaźń, a dodatkowo była dla nich niezwykłym doświadczeniem i swoistą lekcją pokory. W zmaganiach z trudnymi zadaniami mieli też możliwość pokazania widzom swojego prawdziwego oblicza, siły charakteru, zalet i wad.
Lara Gessler:

Lara Gessler: "Poczułam ulgę po tym programie, bo zobaczyłam, że ludzi nie trzeba bajerować"

Gwiazdy
Lara Gessler, mimo że sama jest restauratorką, zdobyła popularność głównie dzięki swojej sławnej mamie - Magdzie. To właśnie dzięki koneksjom rodzinnym została zaproszona do udziału w programie "Ameryka Express", z którego odpadła w ósmym odcinku. Jak się okazuje, choć Lara nie wygrała programu, jest bardzo zadowolona z udziału:Poczułam ulgę po tym programie, bo zobaczyłam, że ludzi nie trzeba bajerować. Wystarczy być tak, jak się jest i jeśli masz w sobie prawdę, to ludzie to zobaczą i albo polubią, albo nie. Was też córka Magdy bardziej przekonała do siebie po "Ameryka Express"?  
Mateusz Gessler:

Mateusz Gessler: "Moja mama zawsze mnie uczyła, że jak masz bochenek chleba, to się nim podziel"

Gwiazdy
Mateusz Gessler jest kucharzem i restauratorem, który zaistniał w polskich show biznesie jako juror programu MasterChef Junior. Jest też właścicielem trzech cieszących się dużą popularnością warszawskich restauracji.Od ponad roku jest prowadzącym programu Drzewo marzeń, w którym wraz z dziećmi pomaga rozweselać uczestników, spełniając marzenia ich bliskich. Ostatnio stwierdził, że Polacy znajdują coraz większą przyjemność z pomagania innym i wyznał, że chęć niesienia pomocy wyniósł z domu: Mama zawsze mnie uczyła, że jak masz bochenek chleba, to się podziel tym chlebem – tak zostałem wychowany i tak też wychowuję swojego syna - stwierdził Mateusz. Zobaczcie.