Wyniki wyszukiwania dla:

Małgorzata Godlewska

Liczba wyników: 1186

Szpital Powiatowy w Zakopanem. Rodzice zmarłych dzieci trafili na oddział

Szpital Powiatowy w Zakopanem. Rodzice zmarłych dzieci trafili na oddział

Polska
- Na oddziałach szpitalnych przebywają rodzice zmarłych dzieci. Wczoraj zidentyfikowano zwłoki dziewczynki i chłopca. Ci rodzice pozostają pod opieką psychologiczną i duszpasterską - powiedziała podczas konferencji dr n. med. Małgorzata Czaplińska ze Szpitala Powiatowego w Zakopanem. Lekarka dodała, że stan wszystkich poszkodowanych podczas burzy w Tatrach, którzy trafili do placówki w Zakopanem, jest "stabilny".
Małgorzata Rozenek-Majdan wbija szpilę PiS. Jest riposta

Małgorzata Rozenek-Majdan wbija szpilę PiS. Jest riposta

Polska
Rozenek ma pretensje do władzy o brak finansowania in vitro. - Rozumiem, ale trzeba zwrócić uwagę, że jest szereg innych, ważnych schorzeń i wyzwań, które w służbie zdrowia oceniamy jako priorytetowe i właśnie z nimi się mierzymy. Jak mamy listę leków refundowanych, trzeba podjąć decyzję, które z leków będą refundowane, a które nie. Tak samo jest z każdą inną procedurą lekarską, w tym z procedurą in vitro. Decyzja nastąpiła po analizach - komentował szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit". Dopytywany, czy finansowanie in vitro planowane jest w kolejnej kadencji, odpowiedział: "Według mojej wiedzy - nie. Ale trzeba o to pytać ministerstwo zdrowia".
Barbara Nowacka odpowiada Andrzejowi Dudzie ws. związków partnerskich. Ostro

Barbara Nowacka odpowiada Andrzejowi Dudzie ws. związków partnerskich. Ostro

Polska
Prezydent oznajmił, że jest gotów podpisać ustawę o związkach partnerskich. Co na to Nowacka? - Niech się przyjrzy, co mówią jego koledzy z partii, a przede wszystkim, co mówił jego prezes jeszcze parę miesięcy temu, rozpoczynając nagonkę na gejów i lesbijki, która zbiera coraz brutalniejsze żniwo - komentowała w programie "Tłit". Dopytywana, czy wyobraża sobie, że Duda rzeczywiście podpisze ustawę, odparła: "Wyobrażam sobie, że nie jest już prezydentem". Zdradziła, że jej "wielkim marzeniem" na tym stanowisku byłaby Małgorzata Kidawa-Błońska. - Czas na osoby, które łączą, a nie dzielą. Kidawa-Błońska ma wiedzę, klasę, doświadczenie - jest wspaniałą kobietą - argumentowała.
Kinga Rusin i Piotr Kraśko nagrywają spot promocyjny

Kinga Rusin i Piotr Kraśko nagrywają spot promocyjny "Dzień Dobry TVN"

Gwiazdy
Niespodziewana informacja o złożeniu rezygnacji z funkcji prowadzących program śniadaniowy Dzień Dobry TVN przez Magdę Mołek i Marcina Mellera wywołała u władz stacji niemały popłoch. W piątek poinformowaliśmy Was, że Edward Miszczak już szuka godnego zastępstwa dla lubianego duetu, co ponoć wprowadza na Wietrniczej wyjątkowo nerwową atmosferę. Kilka dni temu ujawniono, że nowymi prezenterami zostanie Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Kinga Rusin opublikowała kulisy nagrywania spotu promocyjnego "DDTVN". Przy okazji zapewniła, że nie ma zamiaru rezygnować z posady w śniadaniówce.
Małgorzata Rozenek wywraca się na dmuchanym jednorożcu

Małgorzata Rozenek wywraca się na dmuchanym jednorożcu

Gwiazdy
Całe wydarzenie zrelacjonował Radosław Majdan.

"Ja nie żyję na Marsie!". Rzecznik Andrzeja Dudy odpowiada Gersdorf

Polska
"Pan prezydent uważa, że wszystko mu wolno - wyręczać wymiar sprawiedliwości, ułaskawiać, oceniać. Nie wolno" - powiedziała I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf. - Pani Gersdorf posuwa się zdecydowanie za daleko. Prezydent jest oczywiście konstytucyjnie ograniczony co do swoich możliwości sprawczych, ale ma najsilniejszy mandat społeczny, demokratyczny, by wyrażać opinie. Wymiar sprawiedliwości powinien się nadal zmieniać. Ja nie żyję na Marsie, wiem, że nie funkcjonuje tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Jeśli ktoś zarzuca prezydentowi, że nie może krytykować wyroków TK, to naprawdę - nie tędy droga, nie tak powinno być. Oczekiwałbym, że I prezes będzie się wyrażała merytorycznie. Takie wypowiedzi nie służą budowaniu dobrych relacji - komentował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski w programie "Tłit".
Esmeralda Godlewska wypowiada wojnę nastoletnim hejterom

Esmeralda Godlewska wypowiada wojnę nastoletnim hejterom

Gwiazdy
Nie da się ukryć, że od felernej kraksy z Moniką Godlewską jest coraz gorzej. 25-latka notorycznie udostępnia na Instagramie nagrania, gdy "zawiana" opowiada o kolejnych smutnych faktach ze swojego życia, takich jak liczne konflikty z rodzeństwem czy przemoc domowa. Teraz przyszedł czas, w którym celebrytka rozlicza się z nastoletnimi hejterami, którzy wysyłają do niej obraźliwe wiadomości.
#Newsroom - Jarosław Gowin i Małgorzata Kidawa-Błońska

#Newsroom - Jarosław Gowin i Małgorzata Kidawa-Błońska

Polityka
Jarosław Gowin i Małgorzata Kidawa-Błońska byli gośćmi cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom. Po nich głos zabrali publicyści. Bieżące wydarzenia komentowali Kamila Baranowska i Łukasz Mężyk.

"Ofensywa zła". Małgorzata Kidawa-Błońska komentuje słowa Jarosława Kaczyńskiego

Polityka
PiS zorganizowało trzydniową konwencję. Jak oceniają ją przeciwnicy obozu władzy? - Z tego kongresu poza tym, że ci, którzy nie myślą jak Kaczyński to zło, nie dowiedziałam się nic – oceniła Małgorzata Kidawa-Błońska z PO. Odniosła się do słów Jarosława Kaczyńskiego o „wielkiej ofensywie zła”. - W każdej kampanii prezes PiS szuka wroga, teraz tym złem będzie straszyć. Wrogiem już nie są emigranci ani Unia Europejska – tłumaczyła posłanka. Jej zdaniem według Kaczyńskiego „zło czai się w każdym człowieku, który nie myśli jak PiS”.
PO nie chce Biedronia? Niespodziewany wybuch szczerości Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

PO nie chce Biedronia? Niespodziewany wybuch szczerości Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Polityka
PO pójdzie do wyborów z Wiosną czy z PSL? Choć Małgorzata Kidawa-Błońska na początku podkreślała, że ma nadzieję, że cała opozycja się porozumie, później powiedziała wprost, z kim chciałaby współpracować, a z kim nie. - Robert Biedroń jest teraz w Brukseli. Zdaje się, że to go bardziej interesuje, niż to, co stało się z jego partią i jego sympatykami – oceniła. Na tym nie poprzestała. - Biedroń atakuje nas bardziej niż PiS. Całą kampanię miałam wrażenie, że to my jesteśmy jego głównym przeciwnikiem politycznym, mimo że cały czas mówił, że jest po stronie opozycji. (…) Nie mam do niego zaufania. Bierze odpowiedzialność za ludzi, a wyjeżdża i mówi, ze zostaje. Dla mnie jest niewiarygodny – podkreśliła Kidawa-Błońska.
Beata Szydło o

Beata Szydło o "rechocie" po filmie Bartosza Arłukowicza. Małgorzata Kidawa-Błońska komentuje

Polityka
Bartosz Arłukowicz wstawiając film do mediów społecznościowych, sprowokował Beatę Szydło do reakcji. W programie #Newsroom sprawę skomentowała Małgorzata Kidawa-Błońska. - Może gdyby Arek dał więcej sekund filmu, nie byłoby reakcji ze strony PiS. Może rzeczywiście czasem potrzeba reżysera, który wiedziałby, w którym miejscu zrobić cięcie – przyznała. Dodała jednocześnie, że analizowanie ruchów PO przez PiS świadczy o tym, że obóz rządzący "przestraszył się tego, że opozycja jeździ po Polsce".
Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro i osobach z problemami z płodnością

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro i osobach z problemami z płodnością

Zdrowie
Małgorzata Rozenek-Majdan przy okazji promocji jej książki ''In vitro. Rozmowy intymne'', opowiada nam o swojej pracy na rzecz ułatwienia dostępności tej metody dla osób, które mają problemy z płodnością. Mówi również o samych problemach z płodnością, jak to wygląda w naszym kraju.
Małgorzata Rozenek-Majdan na temat kościoła i in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan na temat kościoła i in vitro

Zdrowie
Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie działa na rzecz dostępności metody in vitro. Kontaktuje się w tej sprawie z wieloma instytucjami i politykami. Jak wygląda jej współpraca z kościołem? Jak wiadomo, hierarchowie kościoła katolickiego w Polsce nie są przychylni in vitro.
Małgorzata Rozenek-Majdan na temat in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan na temat in vitro

Zdrowie
Spotkaliśmy się z Małgorzatą Rozenek-Majdan przy okazji wydania jej książki pod tytułem ''In vitro. Rozmowy intymne''. Opisuje ona dlaczego powstała ta książka, jak wygląda sytuacja z refundacją in vitro w Polsce oraz jakie działania podejmuje, aby metoda ta była łatwiej dostępna.
Małgorzata Godlewska śpiewa Hymn Stanów Zjednoczonych Ameryki

Małgorzata Godlewska śpiewa Hymn Stanów Zjednoczonych Ameryki

Gwiazdy
Celebrytka postanowiła uczcić amerykański Dzień Niepodległości.
Małgorzata Rozenek w pasiastym kombinezonie opuszcza TVN

Małgorzata Rozenek w pasiastym kombinezonie opuszcza TVN

Gwiazdy
W ostatnim czasie popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan znacznie osłabła. Gosia stara się wykorzystać każde wydarzenie ze swojego życia, by przypomnieć o sobie w mediach. Kilka dni temu Rozenek odprowadziła Tadeusza na zieloną szkołę. W emocjonalnym wpisie na Instagramie celebrytka przyznała, że rozłąka z synem nigdy nie przychodzi jej łatwo. O wakacyjnych wyjazdach pociech opowiedziała również w Dzień Dobry TVN. Na wizytę w śniadaniówce wystylizowała się w pasiasty kombinezon projektu Ewy Minge.
Nieumalowana Margaret snuje się po stacji benzynowej

Nieumalowana Margaret snuje się po stacji benzynowej

Gwiazdy
Margaret swoje pierwsze kroki w show biznesie stawiała jako "śpiewająca szafiarka". Czasem trudno oprzeć się wrażeniu, że Małgorzata Jamroży zamiast podążać za trendami, po prostu chce zwrócić na siebie uwagę. Celebrytka nagrała właśnie nową płytę promowaną singlem zatytułowanym Gaja Hornby, która, jak wyznała, jest jej alter ego wynikającym z wewnętrznej przemiany. Piosenkarka uznała, że w końcu dojrzała do napisania tekstów na płytę w języku polsku. Niedawno paparazzi wypatrzyli Margaret na stacji benzynowej. Nieumalowana snuła się wśród dystrybutorów, po czym wsiadła do Jeepa, w którym przeglądała telefon.
59-letnia Małgorzata Pieczyńska wygina się podczas pikniku z jogą

59-letnia Małgorzata Pieczyńska wygina się podczas pikniku z jogą

Gwiazdy
Małgorzata Pieczyńska to aktorka, która jest znana głównie z takich seriali, jak: „Ekstradycja”, „Szpilki na Giewoncie” czy „M jak miłość”. Gwiazda od 30 lat kursuje między Polską, gdzie pracuje, a Szwecją, w której mieszka jej drugi mąż. Aktorka od blisko 14 lat systematycznie praktykuje jogę, zyskując status polskiej ambasadorki filozofii indyjskiej. Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi w Łazienkach Królewskich odbył się piknik. Wśród zaproszonych gwiazd można było spotkać Edytę Herbuś oraz Małgorzatę Pieczyńską.Aktorka przed fotoreporterami dała popis swoich gimnastycznym umiejętności.
Małgorzata Rozenek-Majdan ekspertką w Sejmie.

Małgorzata Rozenek-Majdan ekspertką w Sejmie. "Czy PO wie, co robi?"

Polityka
Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w Sejmie w roli eksperta. - Celebrytka została twarzą inicjatywy wspierającej in vitro - powiedziała w programie #Newsroom Kamila Baranowska z "Do Rzeczy". Publicystka zastanawia się, czy PO wyciągnęła wnioski z przegranej w wyborach samorządowych. - Sprawy ideologiczne wcześniej nie zagrały, zaszkodziły Platformie i bardziej pomogły PiS-owi. Moim zdaniem zaczynanie kampanii od in vitro to nie jest dobry pomysł. To temat dotyczący zbyt wąskiej grupy wyborców, żeby zarybiło - oceniła.
Małgorzata Rozenek promuje autorską dietę pudełkową:

Małgorzata Rozenek promuje autorską dietę pudełkową: "Jesteśmy na niej z całą rodziną"

Gwiazdy
Małgorzata Rozenek-Majdan wystartowała z nowym biznesem. Teraz nie tylko jest specjalistą od sprzątania, ubierania i dobrych manier. Celebrytka zaproponowała swoją dietę pudełkową. Z oferty cateringowej Gosi można wybrać aż 14 różnych typów diet. Wegetariańską, wegańską, z rybą lub bez, oczyszczającą, a nawet poprawiającą płodność. Wszystkie posiłki są personalizowane pod względem kalorycznym ze względu na potrzeby klienta. W środę odbyła się specjalna konferencja, na której Rozenek zachwalała właściwości swojej pudełkowej diety. Dodała, że od dłuższego czasu testuje swoje pomysły na członkach rodziny.
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radzio na błogim spacerze ze Stasiem

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radzio na błogim spacerze ze Stasiem

Gwiazdy
Małgorzata Rozenek-Majdan to na obecną chwilę kobieta-instytucja. Prezenterka telewizyjna nieustannie ima się coraz to nowych projektów, od cateringu po promowanie talerzy, a reklamodawcy nadal nie mają jej dość. Nieoceniony jest także wkład Gosi w przywrócenie jej małżonka - Radosława Majdana, do show biznesowych łask. Nic więc dziwnego, że tabloidy zaczynają interesować się dziećmi perfekcyjnej, Stasiem i Tadeuszem, którzy regularnie pojawiają się na jej kanałach społecznościowych. Młodszy z synów - Tadzio, wyjechał w ostatnią niedzielę na zieloną szkołę, o czym jego mama nie zapomniała poinformować za pomocą Instagrama. Na miejscu zbiórki pojawiła się cała gwiazdorska familia z fotoreporterską obstawą. Myślicie, że Staś i Tadeusz mają zadatki na rasowych celebrytów?
poprzednie1 2 3 4 5 ... 57następne