Wyniki wyszukiwania dla:

Lotto Esktraklasa

Liczba wyników: 67

Statistica: te liczby padają w lotto

Statistica: te liczby padają w lotto

Finanse
Ile wynosi największa wygrana w lotto na świecie? Które liczby padają najczęściej, a które najrzadziej? Ile zarabia na loteriach państwo? Te i inne dane w najnowszym odcinku programu Statistica.
Rembiszewski:

Rembiszewski: "Dzieci chcą mi wyryć na nagrobku napis Pan Lotto"

Gwiazdy
Pan Lotto mimo zniknięcia z telewizji wciąż jest rozpoznawalny w całym kraju. Ryszard Rembiszewski przez 25 lat prowadził studio losowań. Po tym, jak jego popularność zaczęła spadać, przypomniał o sobie wyznaniem na łamach Faktu. Żalił się, że został wykorzystany finansowo przez byłą narzeczoną, Elżbietę, która zostawiła go, gdy skończyły mu się pieniądze. Straszył ją nawet sądem. Teraz żali się na nieco inny aspekt swojego życia - niewykorzystanie potencjału reklamowego. "Dzieci chcą mi wyryć na nagrobku napis Pan Lotto. Jest to coś, co przyniosło mi popularność, nie sławę. I być może ta popularność nie została wykorzystana w 100 proc. Nie zgłosił się do mnie nikt, ani bank, ani instytucja finansowa."
Ryszard Rembiszewski o Panu Lotto

Ryszard Rembiszewski o Panu Lotto

Kultura
Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza ? twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.
Pan Lotto:

Pan Lotto: "Jestem ikoną!"

Polska
Ryszard Rembiszewski, to dla większości Polaków wciąż Pan Lotto, czy wcześniej Pan Totolotek. Mogliśmy oglądać go codziennie w studio losowań przez dokładnie 25 lat (!). Nic więc dziwnego, że mimo zniknięcia z anteny wciąż jest rozpoznawalny i ludzie zaczepiają go na ulicy. Dla Pana Lotto to wystarczający powód, by czuć się ikoną. (mk)
poprzednie1 2 3 4 następne