Wyniki wyszukiwania dla:

Klaudia Podkalicka

Liczba wyników: 116

Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera:

Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

Gwiazdy
Sezon ślubny w polskim show biznesie można uznać za oficjalnie otwarty. Na drugim ślubie Apoloniusza Tajnera z 29-letnią wybranką pojawiła się cała celebrycko-sportowa śmietanka. Wśród gości nie zabrakło przyjaciół pana młodego, czyli Adama Małysza z żoną oraz Włodzimierza Szaranowicza i Mariusza Czerkawskiego. Swoją obecnością uroczystość zaszczycił nawet zięć trenera - Michał Wiśniewski. Na ślubnych kobiercach stanęli ostatnio również młody aktor Józef Pawłowski i piękna wokalistka Klaudia Szafrańska. Okazało się też, że ich los wkrótce mogą podzielić Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, którzy potwierdzili, że są zaręczeni. Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Krupińska odpowiada Chodakowskiej:

Krupińska odpowiada Chodakowskiej: "Byłyśmy z Klaudią bardzo zaangażowane w program. Trenowałyśmy na korytarzu"

Gwiazdy
Bez wątpienia nikt nie spodziewał się, że kolejne taneczne show wywoła aż tyle emocji. A już na pewno nikt nie zakładał, że w programie Dance, dance, dance zrodzi się nowy poważny konflikt. Zaczęło się od tego, że uchodząca za mało konfliktową Ewa Chodakowska w dość specyficzny sposób scharakteryzowała tańczącą w programie Paulinę Krupińską, mówiąc, że "właściwie nic nie musi robić”, bo "dostała w pakiecie urodę i ciało". W jednym z ostatnich wywiadów była miss odniosła się do zarzutów trenerki. Paulina zapewniła, że zarówno ona, jak i Klaudia Halejcio były bardzo zaangażowane w program. Dodała, że zdarzało im się zostawać na sali treningowej po godzinach, a nawet ćwiczyć na korytarzu.
Klaudia Marchewka o wspólnych kąpielach w

Klaudia Marchewka o wspólnych kąpielach w "Big Brotherze": "Wiedzieliśmy o sobie prawie wszystko"

Gwiazdy
Kilka tygodni temu na antenę TVN po 18 latach powrócił Big Brother - kultowy reality show, który był pierwszym tego typu programem na świecie. Format opiera się na tym, że kilkunastu uczestników zamkniętych jest w wielkim domu pod czujnym okiem kamer. Niestety powrót show po latach nie spotkał się z oczekiwanym przez stację entuzjazmem. Producenci za wszelką cenę starają się przykuć uwagę widzów. Zadanie powinna ułatwić swoboda uczestników, o której opowiedziała Klaudia Marchewka. Uczestniczka programu tłumaczyła się z grupowych kąpieli oraz korzystaniu z toalety w obecności innych uczestników.
Niepozorna Klaudia Marchewka przemyka niezauważona przez paparazzi

Niepozorna Klaudia Marchewka przemyka niezauważona przez paparazzi

Gwiazdy
Choć widzowie z ciekawością wyczekiwali nowego Big Brothera, show nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, na jakie zapewne liczono. W ostatnich tygodniach dom Wielkiego Brata opuściło nadprogramowo kilku uczestników. Jako pierwszy zrezygnował Daniel Barłóg. Następnie tęsknota za rodziną wykończyła Marlenę, a Maciej z Poznania został wyeliminowany po tym, jak wyraził na wizji chęć "roz***ania łba" jednego z uczestników. Kolejną osobą, która pożegnała się z show była Klaudia Marchewka. Ostatnio widziano ją w centrum Warszawy. Co ciekawe, niewielu fotoreporterów zwróciło na nią uwagę. Niepozorna uczestniczka show przemknęła niemal niezauważona. Zobaczcie.
Stulecie Citroëna - spacer po stoisku marki na tegorocznym Geneva Motor Show

Stulecie Citroëna - spacer po stoisku marki na tegorocznym Geneva Motor Show

Motoryzacja
Citroën skończył sto lat! By to uczcić z okazji międzynarodowych targów samochodowych w Genewie przygotował wyjątkowe stoisko - ukazujące podobieństwa w filozofii budowania samochodów pomiędzy dawnymi a obecnymi produktami marki. Naszego wysłannika - Mateusza Żuchowskiego - po stoisku Citroëna odprowadziła Klaudia Dawidko, PR Manager Citroën Polska
Elektryczny Citroën, którym pojedziesz bez prawa jazdy? Poznajcie AMI One

Elektryczny Citroën, którym pojedziesz bez prawa jazdy? Poznajcie AMI One

Osobowe
Wśród wielu światowych premier, jakie odbyły się na międzynarodowych targach samochodowych w Genewie, jedna przykuła naszą uwagę - chodzi pewien uroczy prototyp od Citroëna - model AMI One. O tym dlaczego prezentuje on całkowicie unikalne podejście do osobistego transportu opowiedziała Mateuszowi Żuchowskiemu, Klaudia Dawidko PR Manager Citroën Polska.
Halejcio:

Halejcio: "Traktuję swój Instagram jako specjalny album"

Gwiazdy
Klaudia Halejcio nie ukrywa przywiązania do swojego smartfona. Celebrytka często zapomina o realnym świecie i z nosem w telefonie spędza każdą wolną chwilę.   Instagramowy profil Klaudii obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Celebrytka zapewnia, że starannie dobiera firmy, z którymi współpracuje. Aktorka przyznaje, że wnikliwie weryfikuje również zdjęcia, które publikuje na swoim profilu na Instagramie. Jej zdaniem odpowiednio wyeksponowany wizerunek jest niezwykle ważny w życiu zawodowym, dlatego też w mediach społecznościowych nie można pozwolić sobie na przypadkowość i bylejakość. Social media traktuje jak wyjątkowy album.  
Drużyna Wirtualnej Polski wzięła udział w Biegu Tropem Wilczym

Drużyna Wirtualnej Polski wzięła udział w Biegu Tropem Wilczym

Polska
13-osobowa drużyna Wirtualnej Polski wzięła udział w niedzielnym Biegu Tropem Wilczym. Pracownicy naszej firmy pobiegli na dystansie 5 km oraz 10 km w zawodach, odbywających się na terenie Fortu Bema w Warszawie. Wszystko po to, by upamiętnić bohaterską postawę Żołnierzy Wyklętych. W zawodach na terenach Fortu Bema wzięli udział pracownicy Wirtualnej Polski. Na dystansie 5 km wystartowali Klaudia Zawistowska, Aleksandra Laskowska, Piotr Zakrzewski, Maciej Kazimierski i Sebastian Dąbrowski, a w trasę biegu na 10 km ruszyli Piotr Kluska, Krzysztof Olszewski, Marianna Fijewska, Daniel Gutowski, Dominika Strupiechowska, Kamil Pastor, Mateusz Nurek i Michał Bugno. 
Zachwycona Klaudia Siciarz w półfinałach!

Zachwycona Klaudia Siciarz w półfinałach! "Celem jest poprawa rekordu życiowego"

Sport
- Wszystko przebiegło tak jak chciałam. Wyszłam ładnie z bloków i wszystko było ok do końca. Nawet udało mi się ładnie rzucić do przodu na mecie. Jestem w formie i moim celem jest poprawa rekordu życiowego - mówi Klaudia Siciarz, która na HME w Glasgow awansowała do półfinału biegu na 60 metrów przez płotki. - Jeśli uda mi się zakwalifikować do finału to będę szczęśliwa. Będzie super!

"Prosto z Rajdu Dakar" (odc. 13): Czas podsumowań. Świetny wynik załogi Orlen Team (cały odcinek)

Ekstremalne
To już ostatni odcinek programu "Prosto z Rajdu Dakar", w którym przyglądaliśmy się występom załogi Orlen Team podczas słynnego wyścigu. Ostatnimi gośćmi Michała Bugno byli Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy) i Grzegorz Gac (komentator Eurosportu).
Rajd Dakar. Podium dla Przygońskiego było bardzo blisko.

Rajd Dakar. Podium dla Przygońskiego było bardzo blisko. "Pokazał, że jest progres"

Ekstremalne
- Był piętnasty, ósmy, piąty, teraz kończy zawody czwarty. A gdyby nie skrzynia biegów byłoby podium - nie ma wątpliwości Klaudia Podkalicka, kierowca rajdowy, która jest pełna uznania dla występu Jakuba Przygońskiego z Orlen Team w zakończonym Rajdzie Dakar.

"Prosto z Rajdu Dakar" (odc. 11): Słodko-gorzki dzień dla Orlen Team (cały odcinek)

Ekstremalne
Śledzimy postępy członków Orlen Team na prestiżowym Rajdzie Dakar, który odbywa się w Peru. Codzienny program na żywo o 10.30 w serwisie WP SportoweFakty i WP. Gośćmi jedenastego odcinka byli Klaudia Podkalicka, kierowca rajdowy oraz Andrzej Borowczyk, dziennikarz motoryzacyjny.
Rajd Dakar. Olbrzymia przewaga lidera kierowców.

Rajd Dakar. Olbrzymia przewaga lidera kierowców. "Nie chce popełnić żadnego błędu"

Ekstremalne
Nasser Al-Attiyah ma 46 minut przewagi nad kolejny kierowcą w klasyfikacji generalnej Rajdu Dakar w kategorii samochodów. - Wydaje się, że zaczyna trochę odpuszczać. Nie chce popełnić żadnego błędu - mówi Klaudia Podkalicka. 

"Prosto z Rajdu Dakar" odc. 7: Dobre wyniki Orlen Teamu! (cały odcinek)

Sport
W siódmym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" gośćmi Michała Bugno byli Klaudia Podkalicka oraz Wojciech Bógdał. Eksperci rozmawiali o wydarzeniach, które miały miejsce na półmetku rajdu. Kierowców czeka teraz dzień odpoczynku i czas na regenerację sił. Orlen Team osiąga dobre wyniki. 
Rajd Dakar. Kierowcy mają dzień wolnego.

Rajd Dakar. Kierowcy mają dzień wolnego. "Trzeba się najeść, wyspać i wypocząć"

Sport
Na półmetku Rajdu Dakar kierowcy mają dzień odpoczynku, ale to pracowity czas dla wszystkich mechaników. "Wymieniają wszystko, co tylko się da, w samochodzie. Budują auto prawie od nowa, żeby przetrwał kolejne pięć odcinków rajdu". Autorką tej analizy była Klaudia Podkalicka, gość Michała Bugno w siódmym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar"
Rajd Dakar. Robi się gorąco, emocji przybywa! Przygoński tuż za podium

Rajd Dakar. Robi się gorąco, emocji przybywa! Przygoński tuż za podium

Sport
W siódmym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" eksperci podsumowali wydarzenia na półmetku rajdu. Gośćmi Michała Bugno byli Klaudia Podkalicka i Wojciech Bógdał. 

"Prosto z Rajdu Dakar" odc. 5: Orlen Team ponownie na podium. Świetny Przygoński (cały odcinek)

Sport
Kierowcy mają za sobą trzeci etap Rajdu Dakar. W piątym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" gośćmi Michała Bugno byli Grzegorz Gac (dziennikarz Eurosportu) oraz Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy). Nowe odcinki codziennie o 10:30 na sportowefakty.wp.pl. 
Rajd Dakar.

Rajd Dakar. "Dla wielu kierowców samo ukończenie Dakaru jest jak zwycięstwo"

Sport
Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy) była gościem Michała Bugno w piątym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar". Ekspertka zaznaczyła, że tylko pierwsza piętnastka kierowców może liczyć się w walce o podium Dakaru 2019. Reszta zawodników walczy o ukończenie rajdu. 
Rajd Dakar. Przygoński pokazuje o co chodzi w rajdzie.

Rajd Dakar. Przygoński pokazuje o co chodzi w rajdzie. "Trzeba popełniać jak najmniej błędów"

Sport
W piątym odcinku programu "Prosto z Rajdu Dakar" gośćmi Michała Bugno byli Grzegorz Gac (komentator Eurosportu) oraz Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy). Eksperci skomentowali między innymi dobre starty Jakuba Przygońskiego. 

"Prosto z Rajdu Dakar". Przygoński robi progres. "Wysoko stawia sobie poprzeczkę"

Sport
- Mamy pierwszą piętnastkę bardzo mocnych kierowców, którzy mają za sobą już wiele Dakarów. Każdy z nich będzie celował w podium - mówiła Klaudia Podkalicka, kierowca rajdowy i ekspert w programie "Prosto z Rajdu Dakar".

"Prosto z Rajdu Dakar". Wynik Jakuba Przygońskiego bardzo cieszy. "Nie podejmował ryzyka"

Sport
Gośćmi kolejnego odcinka programu "Prosto z Rajdu Dakar" byli Andrzej Borowczyk (komentator Polsat Sport) i Klaudia Podkalicka (kierowca rajdowy). Eksperci ocenili występ Jakuba Przygońskiego podczas pierwszego dnia rajdu. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne