Wyniki wyszukiwania dla:

Kailyn Griffin

Liczba wyników: 4

5-latka sparaliżowana po ukąszeniu kleszcza

5-latka sparaliżowana po ukąszeniu kleszcza

Zdrowie
5-letnia Kailyn Griffin nie mogła wstać z łóżka.Dziewczynkę bolały nogi, miała problem, żeby na nich stanąć.Pojawiły się też kłopoty z mówieniem.  Okazało się, że dziewczynka cierpi na tzw. paraliż kleszczowy.Zobacz film.
Infekcja pozbawiła ją czterech kończyn: byłam umierająca

Infekcja pozbawiła ją czterech kończyn: byłam umierająca

Styl życia
Jennifer Griffin w 2007 roku była pół roku po ślubie, a jej kariera nabierała rozpędu. Wszystko szło dobrze, aż pewnego dnia zachorowała. Okazało się, że ma infekcję żołądka, która przedostała się do krwi i za jej pośrednictwem ogarnęła całe ciało. - Zepsuła mi nerki, zepsuła mi wątrobę i inne organy. Byłam umierająca - wspomina Jennifer. Ostatecznie lekarze amputowali jej dłonie i nogi od połowy piszczeli. Nim wróciła do pracy, przez 9 miesięcy uczyła się, jak chodzić na protetycznych stopach i jak żyć bez dłoni. Po powrocie do domu Jennifer zaczęła wrzucać na YouTube filmy z codziennych aktywności. Jej filmy zyskiwały kolejne wyświetlenia - w końcu ponad 100 tysięcy. Wtedy Griffin zrezygnowała z pracy i założyła fundację pomagającą wrócić do aktywnego życia osobom po amputacjach. Do tej pory pomogła 50 osobom.
Nowy wóz bojowy w polskiej armii

Nowy wóz bojowy w polskiej armii

Motoryzacja
- Wóz bojowy powstał na bazie doświadczeń m.in. armii niemieckiej, która go użytkuje. To nie jest pojazd nowy, to nie jest prototyp. Mamy nadzieję, że niedługo będzie użytkowany przez polskie wojsko - powiedział Piotr Kosicki, prezes firmy IMS-Griffin
Rynek nieruchomości biurowych w Polsce

Rynek nieruchomości biurowych w Polsce

Polska
- Warszawa jest szczególnym przypadkiem, bo wszystkie nieruchomości atrakcyjne dla inwestorów ze względu na lokalizację w biznesowym centrum miasta są już w większości sprzedane, a obecni właściciele nie będą ich zbywać przez najbliższych 7-10 lat - wyjaśnia Przemysław Krych, prezes Griffin Real Estate.