Juventus Turyn

Liczba wyników: 167

#dziejesięwsporcie: Cristiano Ronaldo niczym zawodowy sprinter

Sport
Cristiano Ronaldo wrócił z wakacji i od razu wziął się za trening. Portugalczyk trenował szybkość pod okiem mistrza sprintu Francisa Obikwelu. Uczeń otrzymał od nauczyciela wiele cennych rad, jeśli chodzi o technikę biegu. Sprawdź, jak gwiazda Juventusu Turyn poradziła sobie na treningu. W dalszej części odcinka zobaczysz niesamowity wsad w koszykówce i nowe wyjazdowe stroje Manchesteru City.

"Druga połowa". Czy Szczęsny mógł poczekać z operacją kolana? "Ryzyko zagrania w meczach eliminacyjnych było za duże"

Piłka nożna
Wojciech Szczęsny przeszedł zabieg kolana i nie będzie mógł zagrać w meczach reprezentacji Polski w eliminacjach do Euro 2020. Jego miejsce w bramce zajmie Łukasz Fabiański. Michał Kołodziejczyk (redaktor naczelny WP SportoweFakty) i jego goście zastanawiali się, czy Wojciech Szczęsny mógł poczekać z operacją.
Serie A: Marna końcówka Juventusu. Porażka w Genui na pożegnanie sezonu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Po zdobyciu mistrzostwa Włoch Juventus nie przemęczał się specjalnie w Serie A. W ostatnich pięciu meczach nie wygrał ani razu. Sezon zakończył porażką 0:2 z Sampdorią Genua.
Serie A: Szczęsny nie zachował czystego konta. Juventus zremisował z rewelacją rozgrywek!

Sport
Juventus jest już pewny zdobycia tytułu mistrza Włoch. Stara Dama dogrywa zatem sezon do końca i widać to w poszczególnych spotkaniach. Juventus zremisował 1:1 z Atalantą, która wskoczyła na trzecie miejsce w Serie A.
Florenzi był wściekły na Ronaldo, ale później mu wybaczył. Roma pokonała Juventus!

Sport
Juventus Turyn przegrał szlagierowy mecz z AS Romą. Stara Dama straciła dwie bramki i nie zdobyła ani jednej. W trakcie meczu doszło do szarpaniny pomiędzy Alessandro Florenzim a Cristiano Ronaldo. Piłkarze byli do siebie wrogo nastawieni, ale później sobie wybaczyli.
Serie A: Derby Turynu na remis. Gol Cristiano Ronaldo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Podział punktów w derbach Turynu. Pewny mistrzostwa Włoch Juventus zremisował z lokalnym rywalem - Torino 1:1. Swojego 21. gola w sezonie Serie A zdobył Cristiano Ronaldo.
Kapitalny gol Nainggolana i przełamanie Ronaldo. Ogromne emocje w hicie Serie A! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Cristiano Ronaldo się przełamał i strzelił pierwszego gola w lidze włoskiej od 15 lutego. Gwiazdor Juventusu ustalił na 1:1 wynik derbów Italii z Interem Mediolan. Wcześniej kapitalnym trafieniem popisał się Radja Nainggolan, który pięknie przymierzył z woleja zza pola karnego i pokonał Wojciecha Szczęsnego.
Stara Dama mistrzem Włoch.

Stara Dama mistrzem Włoch. "Dla Juventusu wygranie Serie A, to jak przyjście do biura"

Piłka nożna
Juventus Turyn zdobył kolejny tytuł mistrzowski i całkowicie zdominował ostatnie lata we włoskiej piłce nożnej.  Mateusz Skwierawski oraz Jacek Stańczyk oceniają sezon w wykonaniu Starej Damy.

"Druga połowa" #7: Lewandowski bez kary za bójkę, AC Milan uzależniony od Piątka [cały odcinek]

Piłka nożna
W siódmym odcinku programu piłkarskiego "Druga połowa" rozmówczyniami Michała Kołodziejczyka były Daria Kabała-Malarz, dziennikarka Canal+, Ana Brzezińska, reżyserka teatralna i filmowa, a także Izabela Kruk, rzeczniczka prasowa Legii Warszawa.  Tematem rozmów były m.in. bójka Roberta Lewandowskiego z Kingsleyem Comanem, mecze 30. kolejki ekstraklasy, uzależnienie Milanu od Krzysztofa Piątka oraz ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów, a zwłaszcza spotkanie Juventusu Turyn z Ajaxem Amsterdam.
Serie A: Sensacja! Juventus przegrał ze SPAL

Sport
Juventus już w sobotę mógł zapewnić sobie tytuł mistrza Włoch. Jednak zespół z Turynu przegrał ze SPAL, w którym gra Thiago Cionek, 1:2 i świętowanie musi przełożyć, co najmniej o jedną kolejkę.
Wpadka Juventusu! SPAL wygrało i odroczyło świętowanie tytułu przez Juve! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Dublerzy z Juventusu nie dali rady. Drużyna z Turynu przegrała 1:2 ze SPAL-em i nie może jeszcze cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa Włoch. W lepszym zespole dobrze zagrał Thiago Cionek.
Ogromne emocje w spotkaniu Juventusu z Milanem! Bezlitosny Piątek z golem! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Krzysztof Piątek był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku podczas meczu Juventus Turyn - AC Milan. Polak kolejny raz strzelił gola, pokonując tym razem strzegącego bramki Juve, Wojciecha Szczęsnego. Ostatecznie po świetnej końcówce meczu to Juventus odrobił straty i wygrał 2:1.
Starcie Mandżukića z Piątkiem! Musiał ich rozdzielać Szczęsny! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Podczas wczorajszego hitowego starcia Juventusu Turyn z Milanem kibice mogli zobaczyć na własne oczy, że Krzysztof Piątek nie należy do zawodników którzy łatwo odpuszczają. Po jednej ze spornych sytuacji Polak starł się z Mario Mandzukicem. Zawodników musiał rozdzielać Wojciech Szczęsny!
Serie A: Rewelacyjny 19-latek z kolejnym golem. Juventus wygrał bez problemów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Moise Kean nie zatrzymuje się! 19-letni napastnik Juventusu strzelił swojego kolejnego gola. Tym razem przypieczętował zwycięstwo mistrzów Włoch w meczu z Cagliari (2:0).
Serie A: Juventus kolejny krok bliżej mistrzostwa. Skromna wygrana dzięki rezerwowemu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus nie zachwycił, ale pokonał walczące o utrzymanie Empoli 1:0. Decydującego gola strzelił Moise Kean zaledwie trzy minuty po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

"Druga połowa". Szczęsny zdradził anegdotę z szatni Juventusu. W roli głównej Cristiano Ronaldo

Piłka nożna
Juventus wygrał z Atletico Madryt 3:0 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Paulina Chylewska z Polsatu Sport przytoczyła w programie "Druga połowa" historię, którą z szatni Juventusu wyciągnął Wojciech Szczęsny.
Genoa pokonała Juventus! Wielki mecz byłe drużyny Piątka! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Ogromną sensację w meczu 28. kolejki sprawiła Genoa. Były zespół Krzysztofa Piątka niespodziewanie pokonał faworyzowany Juventus Turyn. Piłkarze Starej Damy po kapitalnym zwycięstwie podeszli do meczu z niżej notowanym rywalem wyraźnie rozluźnieni. Przeciwnicy wykorzystali to dwukrotnie zwyciężając 2:0.
Serie A: Juventus zlał Udinese. Błysk utalentowanego nastolatka

Piłka nożna
Juventus Turyn pokonał Udinese Calcio 4:1. Pod nieobecność wielkich gwiazd Starej Damy dobrze zaprezentował się dziewiętnastoletni Moise Kean, strzelec dwóch goli.
Polacy w Serie A:

Polacy w Serie A: "Piotr Zieliński w reprezentacji i w klubie, to zupełnie inny piłkarz"

Piłka nożna
Piotr Zieliński ma za sobą kolejny doskonały występ w barwach Napoli. Jego zespół przegrał w Serie A z Juventusem Turyn 1:2, a Polak został wybrany zawodnikiem meczu. Paweł Kapusta oraz Mateusz Skwierawski w swoim piłkarskim podsumowaniu tygodnia ocenili postawę pomocnika reprezentacji Polski
Wielkie emocje w Neapolu, dwie czerwone kartki i rzut karny! Juventus pokonał Napoli

Piłka nożna
Bardzo dobry mecz w barwach Napoli rozegrał Piotr Zielinski. Polak zebrał doskonałe oceny, a jego występ byłby jeszcze lepszy, gdyby udało mu się zdobyć bramkę. Pomocnik reprezentacji Polski dwukrotnie trafiał w słupek. Arkadiusz Milik został zmieniony po pierwszej połowie. Czystego konta nie zachował też Wojciech Szczęsny, który bronił bramki Juventusu. Mecz zakończył się zwycięstwem Starej Damy 2:1.
Juventus wymęczył zwycięstwo. Dobry mecz Skorupskiego! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus zdobył komplet punktów ale kolejny raz nie zachwycił. Jedynego gola w wygranym 1:0 meczu z Bologna FC strzelił Łukaszowi Skorupskiemu Paulo Dybala, który wszedł na boisko w drugiej połowie.