Wyniki wyszukiwania dla:

Justyna Nagłowska

Liczba wyników: 284

Szyc wspomina 40. urodziny bez alkoholu:

Szyc wspomina 40. urodziny bez alkoholu: "Przyszło 160 osób. To byli NAJBLIŻSI"

Gwiazdy
Na początku września Borys Szyc świętował czterdzieste urodziny. Choć aktor nie planował hucznej imprezy, jego narzeczona Justyna Nagłowska przygotowała w jego restauracji niespodziankę, zapraszając prawie 160 gości. Szyc tłumaczył, że byli to najbliżsi, których tego dnia nie mogło zabraknąć. Podczas uroczystości celebryta zdmuchnął świeczki z ogromnego tortu i dostał w prezencie szablę. Aktor docenia każdy dzień życia w trzeźwości i stara się być przykładem dla wszystkich, którzy chcą zerwać z nałogiem. Zapewnia, że nawet podczas urodzin bawił się bez procentów.
Justyna Święty-Ersetic o wymarzonym 2018 roku. Zdradziła też kulisy wyjątkowej sesji zdjęciowej

Justyna Święty-Ersetic o wymarzonym 2018 roku. Zdradziła też kulisy wyjątkowej sesji zdjęciowej

Polska
Justyna Święty-Ersetic, dzięki bardzo udanemu sezonowi, znalazła się w gronie dwudziestu najlepszych polskich sportowców. Lekkoatletka odpowiedziała na pytania Tomasza Skrzypczyńskiego. Polka skomentowała miniony sezon, opowiedziała o planach na kolejny rok i zdradziła kulisy występu w wyjątkowej i odważnej sesji zdjęciowej.
Justynie Żyle powinni odciąć Internet?

Justynie Żyle powinni odciąć Internet? "Wywleka brudy, to głupie!"

Gwiazdy
Rozstanie z jednym z najpopularniejszych skoczków narciarskich przyniosło Justynie Żyle medialny rozgłos. Kobieta chcąc ratować związek zaczęła upubliczniać rozmowy z kochanką sportowca oraz opowiadać o prywatnych sprawach. Niestety Justyna najwyraźniej nie potrafi odnaleźć się w centrum zainteresowania i jak do tej pory zalicza same wpadki, zaczynając od nieudanej sesji w Playboyu, a kończąc na pierwszym i zapewne ostatnim występie w śniadaniówce.
Justyna Żyła swoim zachowaniem robi krzywdę dzieciom?

Justyna Żyła swoim zachowaniem robi krzywdę dzieciom?

Polska
Justyna Żyła status celebrytki zyskała opowiadając publicznie o rozpadzie małżeństwa z uwielbianym przez fanów skoków narciarskich zawodnikiem.Niestety w show biznesie nie radzi sobie najlepiej i zalicza wpadkę za wpadką. Począwszy od mocno krytykowanej sesji dla "Playboya", przez debiut na ściance w źle dobranej kreacji, po smutny wywiad w "Pytaniu na śniadanie.W nowym odcinku "Kliki Pudelka" zastanawiamy się, skąd bierze się fenomen jej popularności.
Wielka obława na

Wielka obława na "grupę ożarowską". Policja publikuje nagrania z zatrzymań

Wiadomości
Po długim śledztwie, w którym wzięło udział ponad 300 policjantów, funkcjonariuszy ABW i Żandarmerii w poniedziałek 24 września dokonano jednocześnie aż 26 zatrzymań osób związanych z "grupą ożarowską". O 6 rano policjanci z oddziałów antyterrorystycznych wkroczyli do 26 różnych mieszkań w Warszawie i okolicy. Zaskoczeni podejrzani zostali aresztowani. Znaleziono 4 sztuki broni palnej, narkotyki różnego rodzaju, w tym heroinę. Zabezpieczono również samochód, koparkę, gotówkę w kwocie 470 tys. zł i dwa drogie zegarki. Grupą ożarowską kierowało małżeństwo: 46-letni Piotr S. i jego żona, 43-letnia Justyna S. Oboje zostali zatrzymani. Piotr S., pseudonim "Sajur", to przestępca o ponad 20-letnim stażu i pierwszy w historii polskiej policji zatrzymany podczas operacji kontrolowanego zakupu narkotyków w 1998 r. Przestępcy rozprowadzili prawie 270 kg różnych narkotyków, które warte były około 13 milionów złotych. 61 kg heroiny, 53 kg kokainy, 80 kg marihuany, 30 tys. tabletek ecstasy i 14 kg mefedronu trafiło na rynek za ich sprawą. Członkom grypy mogą być postawione kolejne zarzuty. Śledztwo jest jeszcze w toku.
Iga Baumgart-Witan: Poziom biegu na 400 metrów był kosmiczny

Iga Baumgart-Witan: Poziom biegu na 400 metrów był kosmiczny

Polska
- Po finale na 400 metrów  mogłam się zebrać, a Justyna Święty miała trudniejsze zadanie, bo musiała pobiegać z flagę. Wiedziałam, że muszę jej pomóc i obie musimy wziąć udział w sztafecie - mówi Iga Baumgart-Witan.
Małgorzata Hołub-Kowalik: Justyna Święty przesuwa granice

Małgorzata Hołub-Kowalik: Justyna Święty przesuwa granice

Polska
- Justyna Święty przesuwa granice. W zeszłym roku do  51,15. W tym roku się zbliżyłyśmy, a ona znów poprawiła wynik! Jej rezultat jest fenomenalny - mówi Małgorzata Hołub-Kowalik, złota medalistka lekkoatletycznych ME w Berlinie w sztafecie 4x 400 metrów.
Justyna Święty-Ersetic: Trener był w szoku. Pytał mnie, gdzie są moje granice

Justyna Święty-Ersetic: Trener był w szoku. Pytał mnie, gdzie są moje granice

Sport
Justyna Święty-Ersetic przeszła do historii polskiej lekkoatletyki, zdobywając dwa złote medale mistrzostw Europy w przeciągu niespełna dwóch godzin. W rozmowie z Kamilem Kołsutem przyznaje, że dopiero uświadamia sobie, co dokonała.
Justyna Święty-Erestic: Nie dociera do mnie to czego dokonałyśmy

Justyna Święty-Erestic: Nie dociera do mnie to czego dokonałyśmy

Sport
Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic zdobyły złote medale w sztafecie 4x400 metrów podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy 2018 w Berlinie! - Cieszę się z tego co mam, kiedyś nie powiedziałabym, że będę biegała tak szybko. Na chwilę obecną nic do mnie jeszcze nie dociera - mówi Justyna Święty-Ersetic.
Małgorzata Hołub-Kowalik: Już przed startem czułam, że pobiegniemy świetnie!

Małgorzata Hołub-Kowalik: Już przed startem czułam, że pobiegniemy świetnie!

Sport
Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic zdobyły złote medale w sztafecie 4x400 metrów podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy 2018 w Berlinie! - Świetny bieg Justyny i Igi na 400 metrów niesamowicie nas uskrzydlił. Już na rozgrzewce czułam, że pobiegniemy świetnie. Jestem mega dumna z tego jak jesteśmy przygotowane - mówi Małgorzata Hołub-Kowalik.
Patrycja Wyciszkiewicz: W Tokio będziemy chciały pokazać jeszcze większy pazur

Patrycja Wyciszkiewicz: W Tokio będziemy chciały pokazać jeszcze większy pazur

Sport
Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic zdobyły złote medale w sztafecie 4x400 metrów podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy 2018 w Berlinie! - Dziewczyny były przygotowane na dwa biegi w tak krótkim czasie. Wiele razy na treningach próbowałyśmy takich biegów. Chyba dopiero jutro dotrze do nas to, że zdobyłyśmy złoty medal - mówi Patrycja Wyciszkiewicz.
Iza Baumgart-Witan: Zrobiłam przyczajkę i odpaliłam!

Iza Baumgart-Witan: Zrobiłam przyczajkę i odpaliłam!

Sport
Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic zdobyły złote medale w sztafecie 4x400 metrów podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy 2018 w Berlinie! - Stanęłam, pobiegłam w tej euforii po biegu indywidualnym. Zrobiłam przyczajkę i odpaliłam w końcówce - mówi Iga Baumgart-Witan.
Justyna Święty podbudowana półfinałem.

Justyna Święty podbudowana półfinałem. "Chciałabym zejść z tej bieżni z medalem"

Sport
- Ten bieg jeszcze bardziej mnie podbudował i wierzę, że stać mnie na wynik poniżej 51 sekund. Chciałabym zejść z tej bieżni z medalem - przyznała Justyna Święty-Ersetic. Finałowy bieg na 400 metrów odbędzie się w sobotę.
Polki pogodzone z kontrowersyjną decyzją. Święty:

Polki pogodzone z kontrowersyjną decyzją. Święty: "na początku było lekkie wkurzenie"

Sport
- Przyjechałam tutaj po nowy rekord życiowy. Mam nadzieję, że uda mi się go zrealizować - zapewniła polska biegaczka Justyna Święty-Ersetic. Jeśli Polka awansuje do finału 400 metrów, będzie musiała biegać dwukrotnie w ciągu 90 minut. Tego samego dnia odbywa się bowiem finał sztafety 4 x 400 metrów. - Musiałyśmy się z tym pogodzić. Na początku było lekkie wkurzenie, bo dlaczego my mamy tak biegać, a mężczyźni mają normalny harmonogram - dodała Polka.
Justyna Święty w wysokiej formie.

Justyna Święty w wysokiej formie. "Pokuszę się o nowy rekord życiowy"

Sport
- Treningi potwierdzają to, że jeszcze nigdy tak szybko nie biegałam. Mam nadzieję, że w Berlinie (na mistrzostwach Europy - przyp. red.) pokuszę się o nowy rekord życiowy - przyznała brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4x400 metrów Justyna Święty-Ersetic.
Borys Szyc planuje ślub z Justyną Nagłowską.

Borys Szyc planuje ślub z Justyną Nagłowską. "Jest to dla mnie najbliższą osobą"

Gwiazdy
Słynny aktor jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy. Od 3 lat jest związany z Justyną Nagłowską, która pomogła mu w walce z alkoholizmem. Szyc w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że planują z ukochaną ślub!
Justyna Święty-Ersetic w formie życia. 6-krotna mistrzyni olimpijska pokonana!

Justyna Święty-Ersetic w formie życia. 6-krotna mistrzyni olimpijska pokonana!

Inne
Justyna Święty-Erestic jest tego lata w świetnej formie. Polska biegaczka podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim wygrała bieg na 400-metrów, pokonując Allyson Felix - 6-krotną mistrzynię olimpijską i 11-krotną złotą medalistkę mistrzostw świata.
Niepłacenie alimentów to rodzaj przemocy ekonomicznej

Niepłacenie alimentów to rodzaj przemocy ekonomicznej

Polska
Niepłacenie alimentów to rodzaj przemocy ekonomicznej - mówi w programie "Money. To się liczy" Justyna Żukowska-Gołębiewska ze Stowarzyszenia Dla Naszych Dzieci. Podkreśla, że zapowiadane zmiany w prawie, które mają utrudnić niepłacenie alimentów, są potrzebne, ale równolegle potrzebne są działania zmierzające do zmiany społecznego nastawienia do alimenciarzy. Jej zdaniem na przykład prokuratorzy czy policjanci często bagatlizują ten problem. - Gdy dzielnicowy  słyszy, że ktoś nie płaci alimentów, mówi: to jest najmniejszy problem w tej rodzinie - opisuje.
Dietetyczna pizza krok po kroku. Sposób na zdrowy fast food

Dietetyczna pizza krok po kroku. Sposób na zdrowy fast food

Styl życia
Pizza może mieć nawet 2 000 kalorii, czyli zaspokajać nasze dzienne zapotrzebowanie. Na szczęście jeżeli chcemy się odżywiać zdrowo nie musimy rezygnować z tego posiłku. Jak zrobić pizzę w wersji fit? Radzi Justyna Mizera, dietetyk sportowy, autorka bloga www.zMizerami.pl.
Szarmancki Szyc całuje dłonie ukochanej na randce

Szarmancki Szyc całuje dłonie ukochanej na randce

Gwiazdy
Borys Szyc towarzyszył Pawłowi Pawlikowskiemu podczas premiery "Zimnej wojny" w Cannes. Po męczącym przejściu się czerwonym dywanem, aktor postanowił zaznać relaksu u boku ukochanej. 39-latek zabrał Justynę Jeger-Nagłowską na kolację do jednej z luksusowych restauracji. Aktor adorował partnerkę ściskając i całując jej dłoń. Wystrojona Jeger-Nagłowska próbowała onieśmielić celebrytę zalotnymi spojrzeniami. Wyglądają na szczęśliwych?
Czołowe zderzenie w kujawsko-pomorskiem. 4 osoby nie żyją

Czołowe zderzenie w kujawsko-pomorskiem. 4 osoby nie żyją

Polska
Do zdarzenia doszło w miejscowości Ameryczka, k. Bydgoszczy. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca BMW kończąc manewr wyprzedzania nie opanował pojazdu. Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się bokiem z jadącym z naprzeciwka samochodem. Wszystkie osoby biorące udział w wypadku zginęły - mówi Justyna Andrzejewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nakle.