Wyniki wyszukiwania dla:

Justyna Nagłowska

Liczba wyników: 284

Justyna Święty: Na hali jesteśmy niepokonane! Mam nadzieję, że tak samo będzie w Toruniu

Justyna Święty: Na hali jesteśmy niepokonane! Mam nadzieję, że tak samo będzie w Toruniu

Polska
Justyna Święty-Erestic to jedna z zawodniczek polskiej sztafety 4x400 metrów, która podczas HME w Glasgow wywalczyła złoty medal. Polka nie osiągnęła sukcesu w indywidualnym starcie, ale swój humor poprawiła biegiem sztafetowym.
HME Glasgow 2019. Justyna Święty-Ersetic: Liczyłam na medal. Stać mnie na więcej

HME Glasgow 2019. Justyna Święty-Ersetic: Liczyłam na medal. Stać mnie na więcej

Polska
Halowa wicemistrzyni świata, Justyna Święty-Ersetic, nie szukała wymówek po finale biegu na 400 metrów podczas HME w Glasgow. - Jest mi przykro, bo stać mnie na więcej. W tym sezonie nie miałam ani jednego biegu, który poszedł po mojej myśli - mówi.
Steczkowska o reality shows:

Steczkowska o reality shows: "Muzyka jest dla mnie ważniejsza"

Gwiazdy
Telewizja typu reality swój pierwszy "boom" w Polsce przeżyła na początku XXI wieku, kiedy to na antenie zadebiutował program "Big Brother". Szybko okazało się jednak, że dużo ciekawsze od pooglądania życia przeciętnych obywateli, jest podpatrywanie życia gwiazd. Stąd też zrodził się pomysł na niezapomniany show "Jestem jaki jestem" Michała Wiśniewskiego. Dzisiaj tego typu programy przeżywają swoją drugą młodość, przy czym ich producenci, zamiast podglądać sławy pod prysznicem, wysyłają je w odległe zakątki Ziemi, aby tam walczyły o przetrwanie. Jak zdradza Justyna Steczkowska, sama nie raz była już zapraszana do tego typu programów. Póki co woli jednak skupić się na swojej karierze i bardzo napiętym grafiku. Zastrzegła jednak, że zawsze znajdzie czas na występ w programach poświęconych muzyce.
 Justyna Żyła obładowana torbami wychodzi z konferencji Polsatu

Justyna Żyła obładowana torbami wychodzi z konferencji Polsatu

Gwiazdy
Medialna kariera Justyny Żyły nadal "rozkwita". Celebrytka jako gospodyni programu Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta! starała się jak najlepiej wczuć w rolę mediatorki. Niestety show byłej żony Piotra Żyły bardziej przypominało parodię pseudodokumentów. Na domiar złego Justyna niedługo zaprezentuje się szerszej publiczności. Wszystko za sprawą udziału w Tańcu z Gwiazdami. Na jej nieszczęście podczas prezentacji ramówki była żona Piotra Żyły zaliczyła bolesną wpadkę.Po całym zdarzeniu Żyła pośpiesznie opuściła ramówkę obładowana torbami i reklamówkami.
Zaskakujące słowa Dody o Steczkowskiej:

Zaskakujące słowa Dody o Steczkowskiej: "Jestem jej wdzięczna"

Gwiazdy
Doda zainicjowała koncert "Artyści przeciwko nienawiści", do którego zgłosiło się wielu artystów. Chęć udziału wyraziła też Justyna Steczkowska, z którą artystka była dotychczas skonfliktowana. W rozmowie z WP Gwiazdy Rabczewska zdradziła, czy jest szansa na ich wspólny występ.
  Spięty Szyc pozuje z narzeczoną na premierze komedii romantycznej

Spięty Szyc pozuje z narzeczoną na premierze komedii romantycznej

Gwiazdy
 Borys Szyc nowy rok rozpoczął od pochwalenia się zaręczynami z Justyną Jager-Nagłowską. Od kiedy związał się z dwa lata młodszą partnerką, zmienił się nie do poznania. Aktor postanowił rozpocząć terapię oraz podjął decyzję o rozstaniu z alkoholem. Jak sam przyznał, wcześniej nałóg miał bardzo negatywny wpływ na jego życie. Dziś Szyc stara się mieć poukładane życie prywatne i rozważniej kierować swoją karierą. Kilka dni temu u boku narzeczonej niepewnie żartował do paparazzi na ściance. Więcej ochoty na pozowanie miała Justyna Nagłowska.
Doda przekonuje:

Doda przekonuje: "Podzielone społeczeństwo to słabe społeczeństwo"

Gwiazdy
 Doda z pomocą innych gwiazd organizuje koncert Artyści przeciw nienawiści, będący odpowiedzią na dramatyczne wydarzenia w Gdańsku. Na zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu pozytywnie odpowiedziało ponad stu artystów, w tym Katarzyna Nosowska, Margaret, Grzegorz Hyży oraz Justyna Steczkowska. Koordynatorem całego przedsięwzięcia została Agnieszka Hyży, która zapowiedziała, że koncert zaplanowano na drugą połowę lutego. Rabczewska zapewnia, że inicjatywna nie spotyka się z hejtem. Przekonuje, że Polacy są fantastycznym narodem, jednak pewne rzeczy zabrnęły w złym kierunku. Doda przyznała, że koncert ma zjednoczyć podzielone społeczeństwo.
Żyła z kamienną twarzą rozwiązuje problemy innych

Żyła z kamienną twarzą rozwiązuje problemy innych

Gwiazdy
Medialna kariera Justyny Żyły "rozkwita". Celebrytka jako gospodyni programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" stara się jak najlepiej wczuć w rolę mediatorki. Niestety show byłej żony Piotra Żyły bardziej przypomina parodię pseudodokumentów. Pasjonatka publicznego użalania się z kamienną twarzą rozwiązuje problemy innych. Tym razem cierpliwość skończyła się jednemu z uczestników, który zaczął pouczać i strofować Justynę. Zobaczcie jej minę.
Żyła rozprawia się z kolejnymi konfliktami:

Żyła rozprawia się z kolejnymi konfliktami: "Żałuję, że tu przyszłam!"

Gwiazdy
Justyna i Piotr Żyłowie byli małżeństwem przez 12 lat. W czerwcu 2018 roku sportowiec złożył pozew rozwodowy, jednak o rozpadzie związku było jednak głośno już od lutego. Publiczne żale, awantury na Instagramie oraz nieudane próby zaistnienie w mediach, ku zaskoczeniu wszystkich zaowocowały podarowaniem Justynie programu, w którym może "prać brudy" w relacjach innych. Niestety program Żyły bardziej przypomina pseudo dokument niż poważną produkcje telewizyjną. W najnowszym odcinku Justyna będzie musiała poradzić sobie w konfliktem między przyjaciółkami.
 Szyc wpatrzony w telefon mknie ulicami Warszawy

Szyc wpatrzony w telefon mknie ulicami Warszawy

Gwiazdy
Borys Szyc nie najlepiej poradził sobie z rosnącą popularnością. We znaki dało się intensywne imprezowanie oraz picie, które zakończyło się odwykiem. Od tej pory w każdym wywiadzie zapewnia, że na stałe odstawił alkohol oraz zmienił swoje podejście do życia. Dużym wsparciem okazała się Justyna Nagłowska, która również uczestniczyła w terapii. Choć para stara się być nierozłączna, aktorowi zdarza się samotnie jadać na mieście. Kilka dni temu paparazzi spotkali Borysa, który zapatrzony w telefon, spacerował warszawskimi ulicami.
Awantura w programie Justyny Żyły. Zobacz zwiastun 2. odcinka

Awantura w programie Justyny Żyły. Zobacz zwiastun 2. odcinka

Gwiazdy
Marzena i Ania to bohaterki najbliższego odcinka. Kiedyś nierozłączne, dziś rozżalone i pełne pretensji. Ich przyjaźń skończyła się nagle i bez żadnych wyjaśnień. Co było przyczyną zerwania wszelkich kontaktów? O co mają do siebie żal? Justyna spróbuje doprowadzić do szczerej rozmowy.
 Żyła cieszy się statusem singielki:

Żyła cieszy się statusem singielki: "Skupiam się na dzieciach, NIE SZUKAM nowego partnera"

Gwiazdy
Justyna Żyła rozstała się z mężem pod koniec wiosny, jednak na pierwszą rozprawę rozwodową musiała czekać aż do września. Początkująca celebrytka zapewnia, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru rezygnować ze statusu singielki. Obecnie była żona skoczka skupia się na dzieciach - jej celem jest zapewnienie im spokoju i komfortu psychicznego. Do tej pory w tej kwestii nie szło jej najlepiej...  Największą uwagę skupia również na najnowszym projekcie, w którym "realizuje" się jako gospodyni programu telewizyjnego. Żyła pomaga skłóconym parom rozwiązać dzielące je konflikty. Justyna nadal uważa, że warto zrobić jak najwięcej, by ratować rozpadający się związek.
Żyła zapewnia o swojej misji:

Żyła zapewnia o swojej misji: "Ludzie oczekiwali ode mnie rady"

Gwiazdy
Justyna i Piotr Żyłowie byli małżeństwem przez 12 lat. W czerwcu 2018 roku sportowiec złożył pozew rozwodowy, o rozpadzie związku było jednak głośno już od lutego. Wówczas Justyna Żyła zaczęła komentować kłopoty małżeńskie na Instagramie. Była żona skoczka błyskawicznie zdobyła popularność. Zaczęła gościć w programach śniadaniowych, pojawiać się na imprezach showbiznesowych oraz zdecydowała się na sesję dla popularnego magazynu dla mężczyzn. Żyła wyprosiła również poprowadzenia nowego programu na kanale Active Family. W programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" pomaga ludziom rozwiązywać konflikty z bliskimi, wykorzystując własne doświadczenia i emocje. Justyna zapewnia, że widzowie w jej show zobaczą łzy i... rękoczyny.
Żyła komplementuje Rozenek:

Żyła komplementuje Rozenek: "Pani Małgosia jest dominująca w małżeństwie"

Gwiazdy
Justyna Żyła z trudem wywalczyła własne, wymarzone show. W końcu stacja z Bielska-Białej zdecydowała się podjąć wyzwanie i wyprodukowała program, w którym Żyła wykorzystała umiejętności mediacji do godzenia skłóconych małżeństw. Byłą żonę Piotra Żyły trudności w relacjach uczestników spotkały już na samym początku. "Pranie brudów do czysta" najwyraźniej upoważniło celebrytkę do oceniania innych małżeństw. W pierwszej kolejności skupiła się na Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie. Choć nie zna małżeństwa osobiście, zapewnia, że to bardzo udany związek. Dodała, że "Pączek" wydaje się być dominującą osobą w związku.
Żyła mierzy się z rolą prowadzącej.

Żyła mierzy się z rolą prowadzącej. "Po co ku*wa te kamery?"

Gwiazdy
Justyna Żyła od kilku miesięcy próbuje zawalczyć o status celebrytki. Choć zaliczyła już wiele wpadek, nadal nie poddaje się w budowaniu medialnej kariery. Już niebawem była żona Piotra Żyły zadebiutuje na małym ekranie w roli prowadzącej. 31-latce udało się zacząć projekt w telewizji z Bielska-Białej, gdzie nawiązała współpracę z kanałem Active Family. W premierowym odcinku "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" widzowie poznają historię Sylwii i Vjeka. Dwa gorące temperamenty staną z problemami twarzą w twarz. Żyła podczas rozmowy z bohaterami będzie świadkiem mocnej wymiany zdań między małżonkami. W pewnym momencie mężczyźnie puszczą nerwy i spróbuje przerwać program Justyny. Jak zareaguje prowadząca?
Justyna Żyła o swoim nowym programie:

Justyna Żyła o swoim nowym programie: "Dla mnie to swego rodzaju przygoda"

Gwiazdy
Wygląda na to, że Justyna Żyła zrobiła najszybsza karierę w mijającym roku. Choć była żona skoczka zasłynęła przede wszystkim z publicznego wywlekania rodzinnych brudów, to cała sytuacja niewątpliwie otworzyła jej drzwi do polskiego show biznesu.  Wygląda na to, że Żyła w błyskawicznym tempie z żony skoczka stała się ekspertką od zdrad w związkach, bo już 18 grudnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek jej show - Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta.W rozmowie z Pudelkiem Justyna zdradziła, jakimi motywami kierowała się podczas pracy na planie programu: Po moich zawirowaniach w życiu prywatnym dostawałam mnóstwo wiadomości od obcych ludzi. Ludzie oczekiwali mojego wsparcia - tłumaczy pomysł na show i dodaje, że całe przedsięwzięcie odbiera po prostu jako przygodę. Będziecie oglądać?
Oto zwiastun programu Justyny Żyły.

Oto zwiastun programu Justyny Żyły. "Pierzemy brudy do czysta"

Gwiazdy
Gdy w związku brakuje szczerej rozmowy i są tajemnice, to ta po cichu tykająca bomba musi w końcu wybuchnąć! Pora na pierwszą konfrontację i wyłożenie kart na stół. W premierowym odcinku programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” poznamy historię Sylwii i Vjeka. Ona - Polka, on - Chorwat. Dwa gorące temperamenty, w których życiu burza goni burzę. Pora stanąć z problemem twarzą w twarz. 
Żyła zapewnia:

Żyła zapewnia: "Nie mam parcia na szkło"

Gwiazdy
Justyna Żyła zrobiła błyskawiczną karierę w polskim show biznesie po tym, jak postanowiła publicznie opowiedzieć o rozpadzie swojego małżeństwa, za który miał być odpowiedzialny nowy związek Piotra. Była żona skoczka postanowiła "odegrać się" na mężu rozbierając się dla "Playboya" oraz udzielając w mediach kilku żenujących wywiadów. Niedawno Żyła zagroziła, że napisze książkę. Całe szczęście niedoszła celebrytka zrezygnowała z pomysłu i skupiła się na nagraniu własnego programu.Wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zapewnia, że nie ma parcia na szło.
Żyła konsultowała sesję w

Żyła konsultowała sesję w "Playboyu" z psychologiem syna? "Było to przyjęte sceptycznie"

Gwiazdy
Justyna Żyła pod koniec lutego rozpętała na swoim Instagramie medialną batalię z Piotrem, którego oskarżyła o zdradę. Chwilę później zrozpaczona kobieta wystąpiła na okładce Playboya z wymownym tytułem: "Góralu, czy ci nie żal?". Później było już tylko gorzej. Żyła zamarzyła o statusie celebrytki, w czym pomóc miało udzielenie kilku żenujących wywiadów oraz systematyczne zamieszczanie w sieci kompromitujących postów. Niestety Justyna najwyraźniej nie potrafi odnaleźć się w centrum zainteresowania i jak do tej pory zalicza same wpadki. Kilka dni temu Żyła pojawiła się na imprezie Playboya, gdzie zdecydowała się udzielić wywiadu. Tym razem opowiedziała o kulisach sesji na baranicy, wyznając, że konsultowała ten pomysł z psychologiem swojego dziecka.
Justyna Żyła skromnie o blaskach fleszy:

Justyna Żyła skromnie o blaskach fleszy: "Coraz mniej mnie to rusza"

Gwiazdy
Od początku listopada Justyna i Piotr Żyłowie nie są już małżeństwem. Mimo wcześniejszych publicznych żali względem siebie, byłej parze stosunkowo szybko udało się dojść do porozumienia. Niestety zanim Justyna zrozumiała pewne sprawy, podjęła kilka mało przemyślanych decyzji. Jedną z nich był udział w nagiej sesji zdjęciowej dla "Playboya", gdzie próbowała zapewne udowodnić Piotrkowi, co stracił. Sesja ewidentnie należy do tych najmniej udanych w historii magazynu.W związku z tym, jakiś czas temu została zaproszona na event zorganizowany właśnie przez magazyn dla panów, gdzie zapewniła, iż blaski fleszy nie robią już na niej takiego wrażenia: Coraz mniej mnie to rusza - stwierdziła. Faktycznie wygląda na taką, co czuję się przez obiektywem jak ryba w wodzie?
Żyła dostała własny program! Zobaczcie kulisy jej pracy (TYLKO U NAS)

Żyła dostała własny program! Zobaczcie kulisy jej pracy (TYLKO U NAS)

Gwiazdy
Justyna Żyła od ośmiu miesięcy próbuje zawalczyć o status celebrytki. Do tej pory udało jej się jedynie wypracować opinię nie do końca stabilnie emocjonalnie porzuconej żony. Po sesji na baranicy dla Playboya oraz kilku wywiadach nabrała przekonania, że jest idealną kandydatką na gwiazdę w programach telewizyjnych. Jak na razie 31-latce udało się zacząć projekt w telwizji z Bielska-Białej... Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do programu Justyny, której udało się nawiązać współpracę z kanałem Active Family. Choć koncepcja produkcji nie jest do końca znana, żona Piotra Żyły ma zamiar ujawnić w niej fragmenty swojego życia oraz pomagać osobom z całej Polski. Zobaczcie kulisy pracy Żyły w roli prowadzącej. Nie obyło się oczywiście bez kilku dubli samego przywitania z bohaterką odcinka.