Wyniki wyszukiwania dla:

Justyna Nagłowska

Liczba wyników: 284

"Potrzebujemy mocnej Justyny Kowalczyk"

Świat
- Justyna Kowalczyk teraz ma trudności, ale według mnie na mistrzostwach świata w Falun będzie bardzo mocna. Liczę na to, ponieważ potrzebujemy Justyny. Jestem dumny z Norweżek, ale one muszą mieć silne konkurentki - mówi w rozmowie z WP.PL Torbjoern Johansson, prezes zarządu firmy ASKO, prywatnego sponsora Marit Bjoergen i Therese Johaug.
Cologna o Kowalczyk: jesteśmy w podobnej sytuacji

Cologna o Kowalczyk: jesteśmy w podobnej sytuacji

Świat
- Cieszę się, gdy Justyna Kowalczyk jest w stanie walczyć z Norweżkami o zwycięstwa. Ja i ona jesteśmy w podobnej sytuacji - mówi w rozmowie z WP.PL trzykrotny zwycięzca Tour de Ski, Dario Cologna. - Myślę, że musimy przyłożyć się do treningów i spróbować pokonać Norwegów i Norweżki na mistrzostwach świata w Falun - dodał szwajcarski gwiazdor biegów narciarskich.
Kristiansen zaskoczony formą Kowalczyk

Kristiansen zaskoczony formą Kowalczyk

Świat
- Jestem zaskoczony tym, jak w obecnym sezonie spisuje się Justyna Kowalczyk. Obserwowałem ją w Kuusamo i wszystko było ok. Spodziewałem się, że jej forma pójdzie w górę, tymczasem ona się znacznie pogorszyła. Tour de Ski 2015 z pewnością nie był dla Justyny dobry - mówi w rozmowie z WP.PL Egil Kristiansen, trener reprezentacji Norwegii w biegach narciarskich.
Haga dla WP: w Falun Kowalczyk będzie mocna

Haga dla WP: w Falun Kowalczyk będzie mocna

Świat
Ragnhild Haga, jedna z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia, jest świadoma ważnej roli, jaką w kobiecych biegach narciarskich odgrywa obecnie Justyna Kowalczyk. 23-latka bardzo liczy na to, że na mistrzostwa świata w Falun Polka przygotuje wysoką formę i sprawi, iż losy medali nie będą rozstrzygać się tylko i w wewnętrznej rywalizacji reprezentantek Norwegii.

"Sytuacja nie napawa optymizmem, ale..."

Zimowe
Justyna Kowalczyk od początku sezonu nie radzi sobie najlepiej w zawodach Pucharu Świata. Sama jednak podkreśla, że jej forma z dnia na dzień jest coraz lepsza oraz, że przygotuje się odpowiednio na najważniejszą dla niej imprezę sezonu czyli Mistrzostwa Świata w Falun. - Sytuacja Kowalczyk nie napawa optymizmem, ale skoro sama mówi, że w Falun będzie dobrze to trzeba jej wierzyć. - powiedział Kacper Merk, dziennikarz RMF FM i komentator biegów narciarskich w Eurosporcie.
Spowiedź Kowalczyk zszokowała Polskę

Spowiedź Kowalczyk zszokowała Polskę

Polska
Gdy w lutym, wygrała nie tylko z rywalkami, ale i z kontuzją stopy, mówił o niej cały, sportowy świat. Za sprawą złotego medalu igrzysk olimpijskich w Soczi w biegu na 10 kilometrów stylem klasycznym Justyna Kowalczyk została polską bohaterką narodową. Na początku czerwca znów głośno było o niej w całym kraju, ale tym razem za sprawą niezwykle szczerego i szokującego dla wszystkich wyznania.
 Justyna Steczkowska wykonuje utwór

Justyna Steczkowska wykonuje utwór "Moja krew"

Polska
Piosenkarka podczas wykonania utworu z repertuaru Republiki ?Moja krew? zalała się sztuczną krwią. Wokalistka wystąpiła na koncercie ?Grzegorz Ciechowski - spotkanie z legendą?, który został zorganizowany w trzynastą rocznicę śmierci lidera Republiki.

"Kowalczyk za bardzo lubi wygrywać"

Polska
Justyna Kowalczyk zakończyła starty w 2014 roku. Ogłoszona na portalu społecznościowym decyzja ma jej dać czas na doszlifowanie formy przed mistrzostwami świata w Falun. - To mądry wybór. Justyna za bardzo lubi wygrywać, a widać, że nie za bardzo jej to idzie - komentuje Stanisław Mrowca, pierwszy trener Kowalczyk.
Kowalczyk najważniejszą zawodniczką świata?

Kowalczyk najważniejszą zawodniczką świata?

Sport
Jurg Capol, dyrektor FIS Marketing AG stwierdził, że to Justyna Kowalczyk jest najważniejszą zawodniczką, która decyduje o oglądalności telewizyjnej biegów narciarskich.
Justyna Kowalczyk podpadła Norwegom

Justyna Kowalczyk podpadła Norwegom

Polska
Justyna Kowalczyk po raz kolejny podpadła Norwegom. W ostatnim felietonie biegaczka napisała o dominacji Norwegów, którzy w tym sezonie - w rywalizacji mężczyzn i kobiet - obsadzili 25 z 30 miejsc na podium. Zdaniem naszej zawodniczki, za sukcesami Skandynawów stoją gigantyczne pieniądze, dzięki którym federacja stwarza im idealne warunki do uprawiania sportu.
Skandynawscy dziennikarze skreślili Justynę Kowalczyk

Skandynawscy dziennikarze skreślili Justynę Kowalczyk

Zimowe
Justyna Kowalczyk odda walkowerem dwa medale mistrzostw świata? Takie informacje pojawiły się ostatnio w skandynawskich mediach. Dziennikarze twierdzili, że podczas zawodów w Falun Polka zrezygnuje z biegu stylem dowolnym i z biegu łączonego. - Zamieszanie spowodowane było błędem w tłumaczeniu. Ponad miesiąc temu Justyna powiedziała, że najważniejsza jest dla niej rywalizacja w klasyku. Nie było natomiast mowy o odpuszczaniu żadnego startu - wyjaśnił serwisant zawodniczki.
poprzednie 1 ... 10 11 12 13 14 następne