Wyniki wyszukiwania dla:

Jurek Owsiak

Liczba wyników: 169

Duda dla WP ostro o Tusku. Marek Jurek dolał oliwy do ognia

Duda dla WP ostro o Tusku. Marek Jurek dolał oliwy do ognia

Polska
- Jeśli Tusk wypowiada się o Dudzie w sposób nienacechowany szacunkiem, a sam go parokrotnie doświadczył, to ja emocje prezydenta rozumiem - mówił Marek Jurek w programie "Tłit", komentując wywiad z Andrzejem Dudą w Wirtualnej Polsce. Prezydent stwierdził w nim m.in., że szef Rady Europejskiej "nie szanuje Polski" i "nie reprezentuje polskich interesów". - Wielokrotnie słyszałem w PE, że nie można porównywać UE do Związku Sowieckiego. Za każdym razem liderzy liberalnych frakcji ostro reagują. Skoro nie można, to jak można wygłaszać apele w rodzaju: wygramy z nowymi bolszewikami. To Tusk ma szacunek do własnego kraju czy nie? - pytał Jurek.
Wieniawa broni Owsiaka:

Wieniawa broni Owsiaka: "Poświęca życie, żeby pomóc innym"

Gwiazdy
W niedzielę na warszawskim stadionie Legii odbył się charytatywny mecz WOŚP kontra TVN. W tym roku zebrane środki przekazano na wsparcie zakupu karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Na trybunach nie zabrakło rzeszy celebrytów, którzy cierpliwie czekali na swoją kolej pozowania na ściance, by ich obecność na pewno została uwieczniona. Wśród gwiazd można było dostrzec Julię Wieniawę, która cały mecz oglądała siedząc na schodach. W rozmowie z serwisem PrzeAmbitni zapewnia, że od początku wspiera działalność Jurka Owsiaka i nie rozumie fali hejtu, z którą mierzy się 64-latek.

"Jaki jest Polak? To widać tutaj". Na Pol'and'Rock ludzie przyjeżdżają z dziećmi

Gwiazdy
Sandra Hajduk zapytała uczestników festiwalu Pol'and'Rock, czy na "imprezie podwyższonego ryzyka" czują się bezpiecznie, który raz już bawią się na festiwalu organizowanym przez Jurka Owsiaka (wcześniej był to Woodstock), jak mieszka się na polu namiotowym i czy pomiędzy koncertami da się znaleźć miłość. Zobaczcie!
Marek Jurek o referendum prezydenckim.

Marek Jurek o referendum prezydenckim. "Quiz"

Polityka
- Wyjęcie jakiegoś punktu konstytucji i "rzucenie" go jako przedmiot quizu, tworzy bardzo niebezpieczny precedens - powiedział Marek Jurek w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Tłit - Marek Jurek

Tłit - Marek Jurek

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marek Jurek.
Marek Jurek: PiS przejedzie się na zmianach w ordynacji

Marek Jurek: PiS przejedzie się na zmianach w ordynacji

Wiadomości
- PiS przygotowuje ordynację przeciwko tym wszystkim, którzy udzielali mu wsparcia. Ona utrwala konflikt PO-PiS - powiedział Marek Jurek w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Marek Jurek: PiS wprowadza zmiany siłą faktów

Marek Jurek: PiS wprowadza zmiany siłą faktów

Wiadomości
- Wiem, jaka jest konstytucja, ale historia zna wiele przypadków sanacji. I uznania zmian wprowadzonych siłą faktów. Na to liczy władza - powiedział Marek Jurek w programie "Tłit".
Marek Jurek: 30 sekund na głos to jakiś absurd

Marek Jurek: 30 sekund na głos to jakiś absurd

Polityka
- Sejm stał się miejscem niesympatycznym. Nie ma należnego majestatu. W tej kadencji nie spodziewam się poprawy - powiedział Marek Jurek w programie Marka Kacprzaka "Tłit".
Owsiak:

Owsiak: "Rock and roll to sposób na życie. Jestem w nim utopiony"

Gwiazdy
Jerzy Owsiak od 24 lat zajmuje się organizacją Przystanku Woodstock, który w tym roku zmienił nazwę na PolAndRock Festival. Choć chętnych do zagrania na scenie w Kostrzynie nad Odrą nie brakuje, dziennikarz przyznał, że z roku na rok poziom zgłaszających się zespołów pozostawia coraz więcej do życzenia. Goszcząc w najnowszym odcinku Hardtalk - na ostro opowiedział o swojej definicji rock and rolla, który ratuje go od codziennych zmartwień.
Owsiak broni WOŚP:

Owsiak broni WOŚP: "Jak trwoga to nie do Boga, to do lekarza i oby tam był sprzęt"

Gwiazdy
Jerzy Owsiak co roku mierzy się z pytaniami dotyczącymi przeznaczenia pieniędzy zebranych podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarz wyznał, że przez lata nauczył się dystansu do negatywnych komentarzy oraz zarzutów. Zdaje sobie sprawę, że prowadzi fundację publiczną i jego obowiązkiem jest udzielanie konkretnych informacji na temat wydatków, jakie przewiduje jego organizacja. Goszcząc w programie Hardtalk - na ostro dodał, że najbardziej cieszą go wiadomości od osób, które nie były zwolennikami WOŚP-u, jednak zmieniały zdanie widząc, ile sprzętu oznaczonego serduszkiem stoi na oddziałach dziecięcych. Owsiak upomniał, by Polacy szczególnie zwracali uwagę na swoje zdrowie oraz sprzęt, dzięki któremu mogą się leczyć.
Owsiak rozczarowany polskimi artystami:

Owsiak rozczarowany polskimi artystami: "Muzycy mało dbają o to, jak wyglądają na scenie"

Gwiazdy
Już 2 sierpnia po raz 24. odbędzie się PolAndRock Festival, nazywany jeszcze rok temu Przystankiem Woodstock. Nadchodząca impreza również w tym roku otrzymała status wydarzenia o podwyższonym ryzyku. Owsiak zaapelował do uczestników, by pamiętali, że to głównie oni odpowiadają za atmosferę oraz bezpieczeństwo w czasie koncertów.Jurek Owsiak goszcząc w programie Hardtalk - na ostro zdradził kulisy przygotowywania listy artystów. Dziennikarz z żalem wyznał, że polski rock and roll nie ma się najlepiej i większość zespołów "gra na jedno kopyto". Co najbardziej zaniedbują muzycy?
Owsiak chciałby wystartować w wyborach prezydenckich?

Owsiak chciałby wystartować w wyborach prezydenckich? "To życie nie ma dla mnie blichtru"

Gwiazdy
Prawo i Sprawiedliwość nie kryje się ze swoją niechęcią wobec Jerzego Owsiaka i założonej przez niego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaś podległy Jarosławowi Kaczyńskiemu prezes TVP dba o to, by nie szokować szefa widokiem milionów Polaków popierających nielubianą przez niego akcję. Konflikt pogłębiają również wypowiedzi Krystyny Pawłowicz, która bez skrupułów krytykuje działalność WOŚP. Zdaniem posłanki Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest "lewackim praniem mózgu". Jak Jerzy Owsiak zareagowałby na propozycję wystartowania w wyborach prezydenckich? Zobaczcie fragment najnowszego Hardtalk - na ostro.
Owsiak upomina przed Pol'and'Rock:

Owsiak upomina przed Pol'and'Rock: "Nie wprowadzaj używek i ciężkiego alkoholu. Nie upijaj się!"

Gwiazdy
W tym roku Przystanek Woodstock odbędzie się pod nową nazwą Pol'and'Rock Festival. Niestety trzeci raz z rzędu wydarzenie organizowane przez Jurka Owsiaka otrzymało status imprezy o podwyższonym ryzyku zagrożenia zamachem terrorystycznym. Zdaniem członka zarządu Fundacji WOŚP tegoroczna opinia "nie ma żadnego oparcia w rzeczywistej sytuacji". Owsiak przyznał, że komendant policji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim podpisał raport, jednak decyzja zapadła kilkaset kilometrów dalej. Zapewnia, że podjęły ją osoby, które nigdy nie miały okazji uczestniczyć w festiwalu. Dodał, że ustawa o organizacji masowych imprez oparta jest głównie na meczach piłki nożnej, na których pojawiają się "patologiczne zachowania". Owsiak przyznał, że ustawa nie jest dopasowana do festiwali, koncertów oraz pikników.
Owsiak w

Owsiak w "Hardtalk - na ostro" o prezydenturze i wrogach jego festiwalu

Gwiazdy
Jak co roku sierpień zacznie się w Kostrzynie nad Odrą mocnym uderzeniem. Festiwal, który przez lata znaliśmy jako Przystanek Woodstock, zmienia nazwę na Pol 'and' Rock i z pewnością przyciągnie tysiące fanów. Gościem Sandry Hajduk w programie "Hardtalk-na ostro" był Jurek Owsiak, który opowiedział, z jakimi problemami muszą zmagać się organizatorzy wydarzenia, a także jak radzi sobie z nieustającym hejtem
Maciej Terlecki o wyborze Brzęczka na selekcjonera. Co zadecydowało?

Maciej Terlecki o wyborze Brzęczka na selekcjonera. Co zadecydowało?

Sport
- Jurek Brzęczek jest ponad czterdziestokrotnym reprezentantem Polski, był kapitanem reprezentacji olimpijskiej. Myślę, że to zadecydowało o jego wyborze na selekcjonera kadry - powiedział w programie "Prosto z mistrzostw" Maciej Terlecki, były piłkarz.
Jak zmieniał się przystanek Woodstock

Jak zmieniał się przystanek Woodstock

Koncerty
Przystanek Woodstock towarzyszy nam już od 1995 roku. Na przestrzeni lat zmieniały się miejsca jego organizowania oraz atrakcje, z których korzystali uczestnicy. Jak zmieniała się ta impreza oraz jak będzie nazywał się Prezystanek Woodstock od 2018 roku?
Jurek Owsiak gościem

Jurek Owsiak gościem "Hardtalk-na ostro!" Zobaczcie zwiastun!

Gwiazdy
Jak co roku sierpień zacznie się w Kostrzynie nad Odrą mocnym uderzeniem. Festiwal, który przez lata znaliśmy jako Przystanek Woodstock, zmienia nazwę na Pol 'and' Rock i z pewnością przyciągnie tysiące fanów. Gościem Sandry Hajduk w programie "Hardtalk-na ostro" był Jurek Owsiak, który opowiedział, z jakimi problemami muszą zmagać się organizatorzy wydarzenia, a także jak radzi sobie z nieustającym hejtem. Zobaczcie zwiastun!
Cymański o wpisie Owsiaka: przesada

Cymański o wpisie Owsiaka: przesada

Wiadomości
"Nie zostaliście pokonani, mimo że musieliście mierzyć się z gettem, jakie stworzone zostało przez państwo polskie (…) Cześć i chwała bohaterom" - pisał na Facebooku szef WOŚĆ Jerzy Owsiak po tym jak niepełnosprawni opuścili Sejm. Do posta odniósł się w programie "Tłit" poseł PiS Tadeusz Cymański. - Zgadzam się, że to był duży wysiłek dla tych ludzi. Ale mówienie o getcie, barbarzyństwie, bestialstwie strażników, jest przesadą. Nie powiem, że był luksus, ale ostatecznie nawet "ten zły" marszałek czynił wysiłki, by uczynić ten czas znośnym - stwierdził. Cymański podkreślił, że nawet tak kultowa ikona jak Jerzy Owsiak powinna to wiedzieć.
Tłit - Jurek Owsiak

Tłit - Jurek Owsiak

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Jurek Owsiak.
Owsiak wylicza, ile zebrali na osoby niepełnosprawne

Owsiak wylicza, ile zebrali na osoby niepełnosprawne

Polityka
- WOŚP nie ma focha. Pomagamy, robimy od 26 lat finały. Formalnie powinniśmy być zaproszeni do rozmowy na temat osób niepełnosprawnych, bo to my wydaliśmy ponad 20 mln złotych na sprzęt dla nich. Nasze zdanie powinno się liczyć - powiedział Jurek Owsiak w programie "Tłit".
Owsiak spotka się z Pawłowicz? Stawia warunek

Owsiak spotka się z Pawłowicz? Stawia warunek

Polityka
- Nie żałuję słów dotyczących Krystyny Pawłowicz. Od tamtego czasu jesteśmy na równi pochyłej. Język ulicy to język ulicy. Ale przy moich słowach, to co mówią niektóre osoby publiczne, to ja nie niczego żałuję - powiedział Jurek Owsiak w programie "Tłit". Przyznał, że spotkałby się z Pawłowicz, ale postawił warunek.