Wyniki wyszukiwania dla:

Janusz Kołodziej

Liczba wyników: 392

Rośnie polski eksport mimo embarga

Rośnie polski eksport mimo embarga

Polska
Polska gospodarka doskonale poradziła sobie z kryzysem na Wschodzie ? uważa wicepremier Janusz Piechociński. Potwierdza to rosnący eksport i wzrost sprzedaży polskich towarów na rynkach, na których jeszcze niedawno polskie firmy obecne były zaledwie symbolicznie.
#dziejesiewpolsce: armia USA w Europie

#dziejesiewpolsce: armia USA w Europie

Wiadomości
Na Litwie i Łotwie ćwiczą czołgiści i piechota z USA. Policjanci z Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o handel narkotykami - jednym z nich jest były mistrz świata w grach komputerowych. Kandydat na prezydenta Janusz Palikot w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził, że w razie wojny wolałby się poddać niż walczyć o ojczyznę. Wrocław jest najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce. Amerykański aktor Harrison Ford został ranny w wypadku lotniczym w pobliżu Los Angeles.
Gajos i Szumowska o filmie

Gajos i Szumowska o filmie "Body/Ciało"

Inne
"Jestem reżyserem, ale i kobietą. To jest super kombinacja" - powiedziała Małgorzata Szumowska, odbierając Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera za film "BODY/CIAŁO". Tym samym przeszła do historii jako pierwsza Polka, nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem MFF Berlinale. Zobacz, co reżyserka i Janusz Gajos powiedzieli o filmie
Uroczysta premiera filmu

Uroczysta premiera filmu "Body/Ciało"

Wywiady/relacje
Tłum gości i sław polskiego show-biznesu (m.in. Janusz Gajos, Andrzej Chyra, Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Gosia Baczyńska, Monika Olejnik, Joanna Kulig i Maria Peszek) pojawił się w Złotych Tarasach na uroczystej premierze "Body/Ciało". Film, który przyniósł Małgorzacie Szumowskiej prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale, trafi do kin 6 marca.

"Body/Ciało" - Janusz Gajos o filmie

Film
Tłum gości i sław polskiego show-biznesu (m.in. Janusz Gajos, Andrzej Chyra, Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska, Gosia Baczyńska, Monika Olejnik, Joanna Kulig i Maria Peszek) pojawił się w Złotych Tarasach na uroczystej premierze ''Body/Ciało''. Film, który przyniósł Małgorzacie Szumowskiej prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale, trafi do kin 6 marca. (ls)
Body/Ciało - Tomasz Ziętek o filmie

Body/Ciało - Tomasz Ziętek o filmie

Thriller
Na warszawskiej premierze filmu Małgorzacie Szumowskiej towarzyszyła znakomita obsada aktorska ''Body/Ciało'' w składzie: Janusz Gajos, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Ewa Dałkowska, Tomasz Ziętek i debiutująca na dużym ekranie Justyna Suwała. (ls)
Steinhoff apeluje do górników z JSW

Steinhoff apeluje do górników z JSW

Polska
Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej muszą zacząć współpracować z zarządem, by ocalić spółkę - przekonuje Janusz Steinhoff, były wicepremier i minister gospodarki. Każdy dzień strajku kosztuje JSW 27,5 mln zł. Protestujący górnicy nie powinni żądać lepszych warunków, bo to może doprowadzić do upadku spółki.
Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta

Adam Jarubas kandydatem PSL na prezydenta

Polska
Rada Naczelna PSL zdecydowała o wystawieniu kandydatury Adama Jarubasa na prezydenta. To młody, perspektywiczny, wybitny, sprawdzony polityk - mówił wicepremier Janusz Piechociński, przedstawiając kandydata ludowców.
KORWiN - tak będzie się nazywać partia Janusza Korwin-Mikkego

KORWiN - tak będzie się nazywać partia Janusza Korwin-Mikkego

Polska
Janusz Korwin-Mikke zakłada partię KORWiN - pisze "Rzeczpospolita". Na czele ugrupowania (oprócz eurodeputowanego, byłego szefa Kongresu Nowej Prawicy) stanie poseł Przemysław Wipler. O godzinie 13:00 w sejmie odbędzie się prezentacja nowego ugrupowania.
Palikot: Kopacz dogadała się z Dudą

Palikot: Kopacz dogadała się z Dudą

Polska
Znów mi, pani i tym facetom, co stoją przy tych kamerach, zabrano 3 mld zł - powiedział Janusz Palikot, komentując porozumienie rządu z górnikami.
Wójcik stanowczo o aferze korupcyjnej [4/4]

Wójcik stanowczo o aferze korupcyjnej [4/4]

Sport
Czy Janusz Wójcik żałuje, że wziął udział w aferze korupcyjnej? Co sprawiło, że po wielu latach zdecydował się w końcu dobrowolnie poddać karze? Czy prawdą jest, że przed sądem przyznał się do winy i wyraził skruchę? Jak ocenia wyrok 2 lat więzienia w zawieszeniu na 5 lat? Dlaczego nazywa PZPN "świętą inkwizycją"? I czy wierzy w szybki powrót do trenowania? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części nowego odcinka programu "Sektor Gości".
Wójcik atakuje swoich byłych piłkarzy [3/4]

Wójcik atakuje swoich byłych piłkarzy [3/4]

Sport
Których piłkarzy i trenerów najbardziej skrytykował Janusz Wójcik w swojej książce "Wójt. Jedziemy z frajerami. Całe moje życie"? Kogo ze współpracowników swoim krzykiem doprowadził do płaczu? Jak wspomina pamiętną sytuację, w której wyzywał Bartosza Fabiniaka i dlaczego uważa, że właśnie w taki sposób trenerzy powinni traktować popełniających błędy zawodników?
Wójcik o alkoholu w polskiej piłce [1/4]

Wójcik o alkoholu w polskiej piłce [1/4]

Sport
Jakie opinie zbiera Janusz Wójcik po napisaniu książki "Wójt. Jedziemy z frajerami. Całe moje życie", pełnej barwnych historii, ale także ostrych i wulgarnych komentarzy? Jak były selekcjoner reprezentacji Polski wspomina imprezę urodzinową Aleksandra Kwaśniewskiego w Pałacu Prezydenckim, podczas której podpici goście rozegrali... mecz piłkarski? Jak wyglądały imprezy Wójcika z piłkarzami? I dlaczego stojąc przy ławce trener lubił sięgnąć po bidon z alkoholowym roztworem?
Janusz Palikot kandydatem na prezydenta

Janusz Palikot kandydatem na prezydenta

Polska
Janusz Palikot już oficjalnie kandydatem Twojego Ruchu na prezydenta. Decyzję w tej sprawie podjęła krajowa rada polityczna partii - poinformował na jej rzecznik Andrzej Rozenek.
poprzednie 1 ... 15 16 17 18 19 następne