Wyniki wyszukiwania dla:

Jadwiga Staniszkis

Liczba wyników: 89

Joanna Staniszkis: Super, koniec komuny

Joanna Staniszkis: Super, koniec komuny

Polska
- Dla mnie zniknięcie ZLew to jest coś super. To jak koniec komuny w jakimś sensie. Oczywiście to inna partia niż PZPR, ale jednak jest to symboliczne zniknięcie, z czego się bardzo cieszę - powiedział Wirtualnej Polsce Joanna Staniszkis z Nowoczesnej. Jak dodaje, jej partia w nowym Sejmie bez Razem i Zjednoczonej Lewicy będzie się prezentować jako najbardziej lewicowa.
Staniszkis: nie zagłosuję na córkę

Staniszkis: nie zagłosuję na córkę

Wiadomości
Jadwiga Staniszkis nigdy nie ukrywała, że w polityce popiera Jarosława Kaczyńskiego. Kiedyś powiedziała, że lider PiS "jest człowiekiem, który ma wolę i inteligencję" ale też "bardzo skomplikowaną stronę uczuciową". Podobno dlatego "wszyscy mężczyźni, którzy z nim pracują, boją się go, a wszystkie kobiety, które go znają, chcą się nim opiekować". Opiekować się Jarosławem Kaczyńskim najwyraźniej nie chce córka pani profesor. Joanna zamierza w najbliższych wyborach dostać się do parlamentu z listy partii Ryszarda Petru. Dla Staniszkis to niemiła niespodzianka.
Prof. Staniszkis o kandydatach

Prof. Staniszkis o kandydatach

Polska
Profesor Jadwiga Staniszkis oceniła kandydatów na prezydenta z największym poparciem. Jej zdaniem, Polsce potrzebny jest prezydent, który wyprowadzi nas ze spirali ściągającej nasz kraj w dół. W jej opinii Bronisław Komorowski nie ma takich cech, a Andrzej Duda to "maminsynek".
Rodzice wiązali upośledzonych braci

Rodzice wiązali upośledzonych braci

Polska
Podczas niezaplanowanej wizyty w rodzinie zastępczej, która opiekuje się upośledzonymi umysłowo braćmi, pracownicy PCPR-u natrafili na szokujący widok. 12-letni Tomasz i 14-letni Bogdan zamiast być w szkole leżeli skrępowani w swoich łóżkach w zamkniętym na klucz pokoju. Nauczyciele ze szkoły specjalnej, do której chodzą chłopcy, zgłaszali już wcześniej, że dzieci są zaniedbane, często mają siniaki. Mariusz i Jadwiga Z. usłyszeli zarzuty fizycznego znęcania się nad braćmi.
Znaleźli sposób na życie po 50. Amatorzy mody podbijają internet

Znaleźli sposób na życie po 50. Amatorzy mody podbijają internet

Moda
Jadwiga Janik znana jako Jaga, Krystyna Bałakier, Jan Adamski, Ireneusz Korzeniowski. Oni udowadniają, że moda nie ma górnej granicy wiekowej. Mimo wieku postanowili spełnić swoją pasję i wzorem młodych szafiarek założyć swoje własne blogi modowe. Codzienne stylizacje stały się ich sposobem na życie.
poprzednie1 2 3 4 5 następne