Wyniki wyszukiwania dla:

Grażyna Torbicka

Liczba wyników: 145

Wolszczak:

Wolszczak: "Walka o czyste powietrze to mój obywatelski obowiązek"

Gwiazdy
Grażyna Wolszczak została ambasadorką kampanii #pozywamsmog. Aktorka liczy na to, że dzięki akcji będzie się zwiększać świadomość obywateli, dotycząca praw, jakie im przysługują. Celebrytka złożyła pozew przeciwko Skarbowi Państwa za smog, domagając się podjęcia działań, które poprawią stan powietrza w Polsce oraz w symbolicznego zadośćuczynienia w wysokości pięciu tysięcy złotych, które przekaże na cele charytatywne. Pozwy za smog złożyli również: Jerzy Stuhr, Zofia Czerwińska, Mariusz Szczygieł, Katarzyna Ankudowicz oraz Lesław Żurek. Zdaniem aktorki walka o czyste powietrze to obywatelski obowiązek. Wolszczak zasmuca fakt, że mieszkańcy dużych miast są zmuszeni do życia w zanieczyszczonym środowisku oraz ograniczania swojej aktywności, a nawet powstrzymywania się od wychodzenia z domu z powodu smogu.
Wolszczak o Gessler:

Wolszczak o Gessler: "Nie sądzę, żeby była kobietą okrutną"

Gwiazdy
Od lat gwiazdy angażują się w akcje ratujące wszelkie możliwe zwierzęta. Niektóre odwiedzają schroniska, a inne walczą o godne życie karpi. Ostatnio w tej ostatniej kwestii, jak to przed świętami, nieco zawrzało. Okazało się, że nie wszyscy celebryci mają na celu ratowanie zwierząt, a niektórzy z nich, na tyle nie liczą się z ich życiem, że zachęcają do stosowania brutalnych praktyk. Choć Magda Gessler mogłaby się wydawać największym kulinarnym autorytetem w Polsce, kilka dni temu otwarcie zachęciła do stosowania okrutnych działań względem świątecznych karpi, radząc aby... głodzić je przez tydzień!W najnowszym wywiadzie zachowanie Magdy postanowiła skomentować Grażyna Wolszczak, która stwierdziła, że dla Gessler liczy się po prostu… smak i dodała, że nie sądzi, aby była "kobietą okrutną". Słusznie staje w jej obronie?
Aktorka zwróciła uwagę na jakość polskiego powietrza.

Aktorka zwróciła uwagę na jakość polskiego powietrza. "Pozwów będzie więcej"

Finanse
Grażyna Wolszczak złożyła pozew ws. zanieczyszczonego powietrza. - Polska aktorka wnosi o 5 tys. zł odszkodowania. To odszkodowanie czysto symboliczne, co pokazuje cel tego pozwu. Jest nim zwrócenie uwagi na to, jakim powietrzem oddychamy - mówi Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego. Pozwów jego zdaniem będzie coraz więcej. Zapytany zaś o maski antysmogowe mówi, że nie powinniśmy ich zakładać dzieciom ani osobom starszym. - One są dla osób silnych i zdrowych - tłumaczy. 
Łepkowska o

Łepkowska o "Kogel Mogel III": "Ciężko mi się to pisało. Miałam wątpliwości"

Gwiazdy
Od premiery filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego, według scenariusza Iwony Łepkowskiej minęło 30 lat. Gwiazdy produkcji od dawna namawiały Łepkowską do stworzenia trzeciej część filmu. Scenarzystka długo kazała się prosić, jednak w końcu rozpoczęła prace nad scenariuszem do Kogla-mogla III, który napisała w niecałe pół roku. Łepkowska w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni stwierdziła, że prace nad nowym scenariuszem szły dość opornie oraz w cieniu wielu wątpliwości. Opieszałość tłumaczyła innymi zobowiązaniami zawodowymi oraz niepewnością, czy w filmie weźmie udział Grażyna Błęcka-Kolska.
Grażyna Torbicka zdradziła, które polskie aktorki ceni najbardziej

Grażyna Torbicka zdradziła, które polskie aktorki ceni najbardziej

Moda
Grażyna Torbicka wyglądała zachwycająco podczas pokazu Violi Piekut. Choć w showbiznesie jest od lat, skromnie stwierdza, że nie wie, jaki jest przepis na sukces. Ale skoro o sukcesie mowa, pochwaliła dwie polskie aktorki, których osiągnięcia na ekranie są warte uwagi. Które? 
Torbicka nadal nie ochłonęła po

Torbicka nadal nie ochłonęła po "Klerze"? "Jest bardzo ważnym filmem"

Gwiazdy
"Kler" Wojciecha Smarzowskiego nadal wywołuje sporo emocji u Grażyny Torbickiej. Dziennikarka we wcześniejszych wywiadach zapewniała o roli, jaką film odegra w świadomości widzów. Tym razem zachwycała się wizją Wojtka Smarzowskiego oraz doborem męskiej obsady.
Grażyna Torbicka nie wstydzi się nosić dekoltów. Powiedziała jak dbać o piersi

Grażyna Torbicka nie wstydzi się nosić dekoltów. Powiedziała jak dbać o piersi

Styl życia
Na pokazie Violi Piekut Grażyna Torbicka pojawiła się w stylowej białej sukience midi. Wzrok gości przykuwała wspaniała figura dziennikarki, a także jej dekolt. Powiedziała nam, jak dba o piersi, aby zawsze tak pięknie się prezentowały.
 Torbicka wróży Kulig Oscara?

Torbicka wróży Kulig Oscara? "Powinna dostać za rolę w "Zimnej Wojnie""

Gwiazdy
Oscar dla Idy to wydarzenie, które trzy lata temu zdominowało polskie media. W kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny wygraliśmy po raz pierwszy. Choć Hollywood dało Pawłowi Pawlikowskiemu najważniejszą nagrodę filmową, reżyser nie spoczął na laurach. W tym roku do kin trafiła "Zimna Wojna", która w przyszłym roku również powalczy o złotą statuetkę. Spekuluje się również, że Joanna Kulig ma spore szanse na nominację w kategorii Najlepsza Aktorka. O nadziejach związanych z Nagrodą Akademii Filmowej opowiedziała Grażyna Torbicka.
Torbicka broni Smarzowskiego:

Torbicka broni Smarzowskiego: "Tu nie chodzi o wkładanie kija w mrowisko"

Gwiazdy
We wtorek odbyła premiera najnowszej produkcji Wojciecha Smarzowkiego, Kler. Film, który ma obnażyć hipokryzję polskiego duchowieństwa już wielokrotnie próbowano ocenzurować. Kontrowersje wokół obrazu przyciągnęły tłumy gwiazd, która zaraz po seansie chętnie wypowiadały się na temat kondycji kleru. W obronie dzieła reżysera stanęła Grażyna Torbicka. Zdaniem dziennikarki produkcja zwraca uwagę głównie na ofiary nieodpowiednich zachowań księży. Zdaniem Torbickiej wysoko postawienia duchowni często zapominają o pokrzywdzonych. 
59-letnia Wolszczak zachwyca ciałem!

59-letnia Wolszczak zachwyca ciałem! "W Polsce nie ma ról dla kobiet w jej wieku"

Gwiazdy
Choć sezon sesji w bikini można uznać za oficjalnie zakończony, ostatnie promienie słoneczne na sopockiej plaży łapała Grażyna Wolszczak. Aktorka, która w grudniu skończy 60 lat (!) skakała z leżaków w stroju kąpielowym, a cierpliwy Cezary Harasimowicz klęczał u jej stóp i robił zdjęcia. Celebrytka zachwyciła fanów nie tylko wigorem, ale nienaganną sylwetką. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy, dlaczego wdzięki aktorki nadal nie zostały docenione w polskich produkcjach. 
Randkująca Torbicka szarpie koleżankę w geście powitalnym

Randkująca Torbicka szarpie koleżankę w geście powitalnym

Gwiazdy
W zeszły piątek informowaliśmy Was o romantycznej randce Grażyny Torbickiej z mężem, którą spędzili w nadmorskiej restauracji. Obszerna fotorelacja nie ujawniła jednak nietypowego spotkania, do którego doszło w trakcie posiłku gwiazdy. Jak obrazuje powyższy klip, dziennikarka wstała na moment od stolika, żeby przywitać się ze swoją siedzącą nieopodal znajomą w dość osobliwy sposób. Ikona telewizji zaszła kobietę od tyłu i dwiema rękoma złapała ją za szyję, po czym zaczęła nią szarpać. Na szczęście dziewczyna szybko zorientowała się, że ma do czynienia ze swoją wpływową znajomą po czym powitała ją serdecznym uściskiem.
Grażyna Wolszczak: Medycynya estetyczna jest super! Uwielbiam, że nie trzeba się ciąć

Grażyna Wolszczak: Medycynya estetyczna jest super! Uwielbiam, że nie trzeba się ciąć

Polska
Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej docenianych aktorek w Polsce. W tym roku skończy 60 lat, a ciągle jest obiektem westchnień dla wielu mężczyzn. Dodatkowo pogodne usposobienie i otwartość odejmują jej lat. W ekskluzywnej rozmowie w łóżku, Grażyna opowiedziała nam co nieco o medycynie estetycznej. Sama nie stroni od zabiegów poprawiających urodę i nie wstydzi się o tym mówić. Ale nie to jest jej przepisem na świetną formę. Rok temu pozowała nago na okładce magazynu Women's Health, gdzie udowodniła, że wiek to tylko liczba.
Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Polska
Choć wcześniej grywała już w filmach i spektaklach, to na dobre zaistniała w 2001 roku. Wcieliła się wówczas w Yennefer, ukochaną Wiedźmina (Michała Żebrowskiego). Nie zabrakło scen łóżkowych i nagości. Aktorka pokazała wówczas piersi, o czym do dzisiaj nie zapomnieli fani. W rozmowie w łóżku, Grażyna Wolszczak opowiedziała czym jest dla niej aktorstwo i jak wspomina sceny nagości z kultowego filmu.
Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Polska
Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, wdziękiem i pogodnym usposobieniem. I to nie tylko na deskach teatralnych, ale także w życiu. Bo choć ma bogate doświadczenie zawodowe, najtrudniejszą rolą okazała się rola samotnej matki, w której obsadził ją los. Po niespodziewanej śmierci męża - Marka Sikory - wiedziała, że reszty życia nie chce spędzić w samotności. Wtedy, znów niespodziewanie, pojawił się on, Cezary Harasimowicz. Skradł jej serce i razem już od kilkunastu lat są partnerami nie tylko w życiu, ale także w biznesie. Jaki jest przepis na życie według Grażyny Wolszczak? Zobacz intymny wywiad w łóżku. Tylko w WP!
Neonowa Grażyna Wolszczak na spotkaniu z menedżerem

Neonowa Grażyna Wolszczak na spotkaniu z menedżerem

Gwiazdy
Przy obecnym tempie życia i wszechobecnych mediach społecznościowych, żadna osoba przy zdrowych zmysłach, starająca się o karierę w show biznesie, nie poradziłaby sobie bez dobrego menadżera, ogarniającego sprawnie jej liczne „projekty”. Nie inaczej jest w przypadku Grażyny Wolszczak, która spotkała się ze swoim powiernikiem w ostatnią niedzielę. Na biznesowy lunch w ulubionej restauracji gwiazd aktorka wybrała neonową stylizację, wyraźnie rzucającą się w oczy na tle kremowej scenerii. Miejmy tylko nadzieję, że nie dyskutowała zainwestowania w kolejną piramidę finansową, gdyż wszyscy wiemy jak ostatnio skończyły się dla niej takie "biznesy". 
Jak sobie radzić z chorobami jelit?

Jak sobie radzić z chorobami jelit?

Zdrowie
Jelita to taki organ, o którym mówimy niechętnie. Często uskarżamy się po cichu na róże dolegliwości, ale wstydzimy się o nich rozmawiać. O tym, jak dobie radzić z chorobami jelit, opowiada prezes Polskiego Towarzystwa Gastrologicznego, prof. Grażyna Rydzewska.
Szapołowska odkrywa eliksir młodości:

Szapołowska odkrywa eliksir młodości: "Pić dużo szampana i tarzać się w śniegu"

Gwiazdy
Choć Grażyna Szapołowska od kilku lat trzyma się z dala od show biznesu, nie da się ukryć, że tęskni za zainteresowaniem mediów. Dba o to, by być w centrum zainteresowania, publikując dosyć oryginalne posty w mediach społecznościowych. W najnowszym wywiadzie rozwodzi się na temat obecnych trendów, m.in. mody na zdrowe jedzenie. Jej zdaniem moda na wegetarianizm oraz żywność bezglutenową może być szkodliwa dla zdrowia. Zdradziła również swój przepis na dobry wygląd. Dieta, zabiegi? Otóż nie, Grażyna pije szampana i tarza się w śniegu. Pójdziecie w jej ślady?
Nierozłączne Wieniawa i Mercedes kokietują paparazzi w Cannes

Nierozłączne Wieniawa i Mercedes kokietują paparazzi w Cannes

Gwiazdy
Grażyna Torbicka, Julia Wieniawa i Jessica Mercedes kilka ostatnich dni spędziły w Cannes jako polskie ambasadorki marki L'Oreal Paris. Do ich zadań oprócz pozowania na czerwonym dywanie podczas 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, była szczegółowa relacja w social mediach. Dziennikarka przy okazji pobytu w Cannes przeprowadzała dla Dzień Dobry TVN kilka wywiadów z artystami. Wieniawa i Mercedes wolały jednak skupić się na pozowaniu fotoreporterom. Zobaczcie, jak przygotowywały się do wyjścia na czerwony dywan.
Szapołowska o swoim wieku:

Szapołowska o swoim wieku: "Zbliżam się już do epoki zapomnianych aktorów!"

Gwiazdy
Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, która na swoim koncie ma dziesiątki ról filmowych. W wieku 64 lat jednak poczuła, że środowisko powoli zaczyna ją wykluczać i wpychać do worka zapomnianych, starych aktorów. Nie ukrywa, że nie zamierza się poddać. W przyszłym sezonie chce wyreżyserować operę i będzie pisać swoją czwartą książkę. Będziecie tęsknić za Grażyną na dużym ekranie?
Skromna Szapołowska:

Skromna Szapołowska: "Uwielbiam dresy z kapturem, żeby przysłaniać nimi włosy i moją urodę"

Gwiazdy
Grażyna Szapołowska wielokrotnie zapewniała, że nie korzysta z usług chirurgów plastycznych i nie wstrzykuje botoksu. Aktorka twierdzi, że naturalność to nurt, który ceni najbardziej. Wyznała, że nawet na czerwonym dywanie unika przesadnych stylizacji. Na co dzień najchętniej zakłada wygodne bluzy z kapturem z naturalnych materiałów, które "przysłaniają jej urodę". Zapewnia, że każda kobieta powinna mieć tę część garderoby w szafie.
Wieniawa:

Wieniawa:"Stresuję się, że jak pani Torbicka mnie zapyta, to będzie siara"

Gwiazdy
Czwartkowy wieczór w Warszawie przebiegał pod znakiem imprezy lodów Magnum. Event co roku gromadzi tłum gwiazd. Tym razem uświetnił go pokaz Dawida Wolińskiego, który zaprojektował kreacje inspirowane… lodami. Zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać na gali w Pałacu Kultury i Nauki.