Wyniki wyszukiwania dla:

Ewa Wachowicz

Liczba wyników: 936

Chodakowska odpowiada rozgoryczonym fankom:

Chodakowska odpowiada rozgoryczonym fankom: "Nie jesteśmy w stanie robić wszystkiego za darmo"

Gwiazdy
Mimo powszechnie panującej mody na zawód trenera personalnego, Ewa Chodakowska nadal pozostaje niekwestionowaną liderką na rynku. Biznes fitnessowej guru z roku na rok przynosi coraz większe przychody, co niestety zdaje się wadzić niektórym jej fanom. Na kontach społecznościowych Ewy znaleźć można było kierowane do niej komentarze, oskarżające ją o zdystansowanie się do swoich odbiorców oraz chęć zarobienia na swojej, do niedawna wręcz charytatywnej, działalności. W rozmowie z Pudelkiem trenerka postanowiła zaadresować stawiane jej zarzuty oraz wytłumaczyć, że cały czas jest dostępna dla ludzi, tylko najzwyczajniej w świecie nie może robić wszystkiego za darmo.
Ewa Chodakowska szczerze o kłótniach z mężem i... propozycji filmu biograficznego

Ewa Chodakowska szczerze o kłótniach z mężem i... propozycji filmu biograficznego

Gwiazdy
Ewa Chodakowska odniosła się w wywiadzie między innymi do kłótni z fankami o ogromne pieniądze, które - ich zdaniem - niesłusznie zarabia. Ulubiona trenerka Polek zdradziła także, jak wyglądają jej stosunki z mężem, Lefterisem.
Choda apeluje:

Choda apeluje: "Odpuśćmy sobie makijaż na sali treningowej"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska to niewątpliwie liderka w branży fitness. Całe życie podporządkowuje treningom i zdrowemu trybowi życia. Celebrytka ma również ogromne grono swoich wiernych fanów, stąd czuje się w obowiązku ciągle doinformowywać ich w kwestiach treningowych.Ostatnio trenerka stworzyła dla sieci Douglas linię pomadek i konturówek Kiss Kit sygnowanych swoim nazwiskiem i postanowiła wypowiedzieć się w kwestii makijażu na siłowni: Będę szczera, jeżeli nie chcesz wyglądać po treningu jak miś panda, to nie maluj się na salę treningową, bo nieważne, jak dobrze wyglądasz przed treningiem w swoim pełnym makijażu, tak przynajmniej na moim treningu nic z tego makijażu - straszy Ewa. Zobaczcie.
Chodakowska zapewnia:

Chodakowska zapewnia: "Lubię się sama malować"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska razem z Joanną Krupą stworzyła dla sieci Douglas linię pomadek oraz konturówek Kiss Kit. Trenerka ze względu na sportowy tryb życia, znaczną część dnia spędza na sali treningowej i nie może pozwolić sobie na pełny makijaż. Ewa zapewnia, że jest minimalistką i na umalowanie się poświęca około 10 minut. Trenerka po ćwiczeniach zwykle tylko delikatnie podkreśla usta i tuszuje rzęsy. Nieco więcej czasu zajmuje jej przygotowanie się na wielkie wyjście, w którym pomagają już jej specjaliści.
Nadal niepewny los limitu składek ZUS.

Nadal niepewny los limitu składek ZUS. "Zniesienie to byłaby fatalna wiadomość"

Polska
- To byłaby fatalna wiadomość, jeśli zniesienie limitu dotyczącego składek ZUS zostałoby wprowadzone i to od 2019 roku - mówiła w programie "Money. To się liczy" Ewa Wernerowicz, prezes Vivus Finance. Trybunał Konstytucyjny odroczył do połowy listopada rozprawę w sprawie ustawy znoszącej limit wysokości dochodów (ustalony na 30-krotność przeciętnego wynagrodzenia), powyżej którego nie są odprowadzane składki ZUS. - Najbardziej ucierpiałaby część IT naszej grupy. Już teraz średnie zarobki w IT w Polsce to 12,6 tys. zł. Będziemy mieli zatem problem, żeby specjalistów IT utrzymać i utrzymać ich na umowie o pracę. Obawiam się, że zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym: albo odchodzę, albo pracodawca dopłaca - dodała. Zaznaczyła też, że budżet na podwyżki w jej firmie wynosi kilka procent i w zależności od decyzji TK trzeba będzie podjąć decyzję, gdzie skierować te pieniądze.
 Firmy dopiero uczą się udzielać pożyczek online.

Firmy dopiero uczą się udzielać pożyczek online. "Fintech to adrenalina dla gospodarki"

Polska
- Branża pożyczkowa będzie się przesuwać z pożyczek krótkoterminowych w kierunku długoterminowych, branża uczy się też udzielać pożyczek przez internet: żadna firma, która tylko i wyłącznie przez internet udziela pożyczek na długi termin, 2 - 3 lata, w 2017 roku nie odniosła zysku, w tym roku się pojawią pierwsze zyski w tym modelu biznesowym - tak rynek pożyczek online podsumowała w programie "Money. To się liczy" Ewa Wernerowicz, prezes Vivus Finance. Oceniła przy tym, że branża online jest bardzo użyteczna, nie ma transakcji gotówkowych, co eliminuje szarą strefę, a generalnie, jak powiedziała, fintech jest przyspiesza krwioobieg gospodarki, jest dla niej adrenaliną.
Bojarska-Ferenc odpływa:

Bojarska-Ferenc odpływa: "Jestem jak bomba atomowa z miłością"

Gwiazdy
Mariola Bojarska-Ferenc jeszcze kilka lat temu uznawana była za największy autorytet polskiego fitnessu i prawdziwą ikonę zdrowego stylu życia. Swoją pozycją cieszyła się do momentu, aż w show biznesie pojawiła się Ewa Chodakowska. Konkurentka nie wpłynęła jednak na poczucie wartości fit-celebrtyki. Bojarska-Ferenc na każdym kroku podkreśla, że jest kobietą nowoczesną, która podąża z duchem czasu i nie chce, by wnuki nazywały ją "babcią". Trenerka przekonuje, że wiek to nie metryka, tylko stan umysłu, witalność i życiowa siła. Samą siebie nazywa skromnie "bombą atomową przepełnioną miłością i energią". Też macie takie wrażenie?
Lefteris powinien zabrać Ewie telefon?

Lefteris powinien zabrać Ewie telefon? "Jest bardzo impulsywna!"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska od sześciu lat wiedzie prym w gronie trenerek fitness w Polsce. W tegorocznym zestawieniu Wprost jej majątek został oszacowany na kwotę 130 milionów złotych. "Trenerka wszystkich Polek" jest właścicielką spółki Bebio handlującej książkami, DVD z treningami, ubraniami oraz zdrowymi przekąskami sygnowanymi jej nazwiskiem. Chodakowska przez lata wypracowała również z fankami "wyjątkową" więź. Jej wpisy na Instagramie często spotykają się z burzliwą reakcją obserwatorek. Niedawno Ewka naraziła kilku fankom, które stwierdziły, że finansowy sukces Chodakowskiej negatywnie wpłynął na jej zaangażowanie w obdarowywanie "darmowymi" poradami.
Chodakowska o aktorce:

Chodakowska o aktorce: "Musiałaby to być osoba, która trenuje na co dzień"

Gwiazdy
Ewa Chodakowska to obok Ani Lewandowskiej jedna z najbardziej znanych w Polsce trenerek. Ostatnio Ewa zdradziła, że pojawiają się propozycje wyprodukowania filmu o niej. Jednak jak sama twierdzi, jeszcze o tym na poważnie nie myślała:Były takie propozycje, jednak jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. Wciąż postrzegam to w kategorii próżności - skomentowała pytania o film Choda. Dodała również, że aktorka, która miałaby ją zagrać, niewątpliwie musiałaby być osobą bardzo wysportowaną. Jaką aktorkę widzicie w roli Ewy?
Kasprzyk opowiada jak spędzi Dzień Niepodległości:

Kasprzyk opowiada jak spędzi Dzień Niepodległości: "Będę patrzeć jak się kibole będą bić na marszu"

Gwiazdy
Ewa Kasprzyk jest niewątpliwie jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda opowiedziała o swoich planach na Dzień Niepodległości. Planowo miała być w trasie ze spektaklem DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz, jednak trasa została odwołana. Aktorka ostro wypowiedziała się na temat tegorocznych obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości i stwierdziła, że na pewno dojdzie do zamieszek.Zgadzacie się z Ewą?
Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

Polska
Trenerka przyznaje, że branża filmowa jest zainteresowana jej osobą, ale z dużym dystansem podchodzi do planów zrealizowania filmu fabularnego o swoim życiu i sukcesach.
Shakira wykończyła Kasprzyk figlami w parku

Shakira wykończyła Kasprzyk figlami w parku

Gwiazdy
Ewa Kasprzyk, podpatrując sukces celebryckich pupili, postanowiła ze swojej Shakiry również uczynić psią celebrytkę. Suczka towarzyszyła aktorce już kilka razy na ściance oraz w programach śniadaniowych. 61-letnia artystka kilka dni temu wybrała się w asyście paparazzi na spacer z pieszczochem. Niestety wyprawa do sklepu i pobliskiego parku z ukochaną Shakirą okazała się dla aktorki wyjątkowo męcząca. Po kilku minutach zabawy z psem, aktorka położyła się na ławce w parku i przysnęła...
Poranek wyborczy w Wirtualnej Polsce

Poranek wyborczy w Wirtualnej Polsce

Wiadomości
Tomasz Machała i Marek Kacprzak poprowadzili w powyborczy poranek program specjalny w Wirtualnej Polsce. Ich gośćmi byli: Bronisław Komorowski, Hanna Zdanowska i Michał Dworczyk oraz prof. Ewa Marciniak i dr Paweł Kowal.
Rafał Trzaskowski może wygryźć Schetynę.

Rafał Trzaskowski może wygryźć Schetynę. "Młody, zdolny”

Polska
- Niespodziewanie wyrósł Grzegorzowi Schetynie realny konkurent, który moim zdaniem jest twarzą jakiejś frakcji w Platformie Obywatelskiej – powiedziała w "Powyborczym Poranku” prof. Ewa Marciniak z Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego . I dodała, że prawdopodobne zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy to "komunikat dla członków PO, że przywództwo w tej partii nie jest bezalternatywne”. 
Chodakowska zapewnia:

Chodakowska zapewnia: "Okładka z Sarą Boruc była praktycznie nietknięta przez grafika"

Gwiazdy
Sesje zdjęciowe do magazynu Ewy Chodakowskiej "Be Active" zawsze budzą duże emocje. Przy okazji okładki z Sarą Boruc pojawiły się zarzuty, że graficy zbyt mocno zaingerowali retuszem w zdjęcia celebrytki. W obronie zgrabnej sylwetki WAG szybko stanęła trenerka, która opublikowała na Instastory dla porównania dwie wersje zdjęcia Sary: z retuszem i bez. W najnowszym wywiadzie Ewa stanowczo odparła zarzuty dotyczące przekłamywania rzeczywistości i nadmiernej obróbki zdjęć. Przyznała, że w przypadku żony Artura Boruca ingerowano jedynie w światło oraz usunięto siniaka. Na pewno?
Chodakowska tłumaczy selfie z Lewandowską:

Chodakowska tłumaczy selfie z Lewandowską: "Wystarczy tych spekulacji"

Gwiazdy
W ubiegłym tygodniu Ewa Chodakowska opublikowała selfie z Anną Lewandowską. W ten sposób chciała uciąć nieprawdziwe pogłoski o panującej między nimi wrogości. Chodakowska wyznała, że jest zmęczona medialnymi plotkami o niechęci i nieczystej rywalizacji, jakie rzekomo panują między nią a Anną. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że nie wyklucza też, że w przyszłości połączą siły we wspólnym projekcie.
Ewa Kopacz: nie wiem, czy ktoś nie trzyma premiera na smyczy

Ewa Kopacz: nie wiem, czy ktoś nie trzyma premiera na smyczy

Polska
- Kto taśmami walczy, od taśm ginie. Nie ma człowieka, który w życiu nie przeklął, ale język, który przeszkadzał kiedyś PiS-owi, dziś w ustach Morawieckiego jest piękną polszczyzną. Ci, którzy choć odrobinę myślą, nie uwierzą w te cyniczne manipulacje - mówiła Ewa Kopacz z programie "Tłit". - Odwracają kota ogonem. Próbują wybielić Morawieckiego, pokazać, że jest człowiekiem, z którego trzeba brać przykład. A jest człowiekiem, który często mija się z prawdą - dodała. - Nie wiem, czy ktoś nie trzyma premiera na smyczy. Chciałabym, żeby się wreszcie wypowiedział. Enigmatycznie milczy - podsumowała była premier.
Ewa Kopacz z nadspodziewaną werwą o Donaldzie Tusku

Ewa Kopacz z nadspodziewaną werwą o Donaldzie Tusku

Była premier pytana była w programie "Tłit" czy wybiera się do Krakowa na spacer z szefem RE. - Mam zupełnie inne plany, ale wierzę, że będzie to owocne spotkanie, wszystkich zachęcam - odpowiedziała. Po chwili dodała: "Tusk to bardzo przyzwoity człowiek i - wbrew temu, co mówi PiS - warto z nim rozmawiać. On się nie boi, nie bał się kiboli i nie boi się tych, o innych poglądach. Nie traktuje ludzi jak gorszy sort, będzie rozmawiał z każdym". - Z taka werwą o Schetynie pani nie mówiła - zwrócił uwagę Marek Kacprzak. - Zawsze się angażuję jak mówię o ludziach przyzwoitych. Będę bronić opinii o nich. Pracowałam z Tuskiem wiele lat. Chcę, by wrócił i walczył o fotel prezydenta - odpowiedziała Kopacz.
Tłit - Ewa Kopacz

Tłit - Ewa Kopacz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem była Ewa Kopacz.
Drwiny z Kaczyńskiego. Ewa Kopacz o zdjęciu, które podbiło sieć

Drwiny z Kaczyńskiego. Ewa Kopacz o zdjęciu, które podbiło sieć

Polska
"Głosowanie w Sejmie opóźnione o 15 min, bo posłowie musieli obejrzeć Kaczyńskiego" - donosił wieczorem poseł PO Borys Budka. Na Twitterze zamieścił zdjęcie, na którym widać jak politycy oglądają TVP. - Marszałek Kuchciński potrafi wykluczyć z obrad za to, że ktoś zwróci się do niego: "marszałku kochany". Powinien postąpić zgodnie z regulaminem Sejmu, który sam zaproponował, a PiS przegłosował. Kaczyński jest szeregowym posłem, nie jest nadczłowiekiem, powinien podlegać takim samym regulacjom, chyba że ma zwolnienie lekarskie. Może choroba się nasila wtedy, kiedy są głosowania? - komentowała Ewa Kopacz w programie "Tłit".
Burza po wpisie Szymona Majewskiego o szczepieniach. Ewa Kopacz reaguje

Burza po wpisie Szymona Majewskiego o szczepieniach. Ewa Kopacz reaguje

Polska
"Czy nieszczepiony polityk może wchodzić do Sejmu niezależnie od tego jaki szczep reprezentuje?" - pyta Szymon Majewski. Ewa Kopacz w programie "Tłit" zareagowała śmiechem. - Specyficzne poczucie humoru, ale sprawa jest poważna - komentowała. W ocenie posłanki PO, rządzący puszczają oko do wielu grup społecznych, potem próbują się wycofywać. - Nowa definicja kłamstwa to nowa figura retoryczna. Każde słowo polityka waży. Namawianie do czegoś, co nas cofa, to niegodziwość - mówiła Kopacz. Była premier przekonywała, że minister zdrowia Łukasz Szumowski "powinien usiąść, opracować plan, pokazać zalety szczepień i je zrefundować". Czy wyobraża sobie, że projekt ustawy przejdzie? - Nie sądzę, by pan Bóg tak im rozum odebrał - podsumowała.